zaterdag

29 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaHTal 8+voorwedstrijd 3[6]06:49,802e
Jeroen Dolle
LAGLagaDTal 8+voorwedstrijd 3[8]08:06,017e
Myrthe van Vierzen
LAGLagaDTal 4*voorwedstrijd 1[6]09:17,026e
Sterre Witlox
LAGLagaDEj 4+voorwedstrijd 1[5]07:51,152e
Paula Hamming
LAGLagaDEj 8+voorwedstrijd 2[2]07:00,543e
Femke van der Laan
LAGLagaLHDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:04,554e
Camiel Schreuder
LAGLagaLDDev 2xvoorwedstrijd 2[4]08:10,175e
Sophie Mans
LAGLaga 1LHG 1xvoorwedstrijd 3[4]07:58,216e
Marnix Meersman
LAGLaga 2LHG 1xvoorwedstrijd 3[6]07:39,304e
Lukas Pragt
LAGLagaDG 1xvoorwedstrijd 1[4]08:46,686e
Maartje Duzijn
LAGLaga 2LDG 1xvoorwedstrijd 1[3]08:56,295e
Zola Zwerver
LAGLaga 1LDG 1xvoorwedstrijd 3[6]08:27,142e
Silke Tas
LAGLagaDDev 2xvoorwedstrijd 1[4]07:45,611e
Annelinde van Bergen
LAGLagaLDEj 4*voorwedstrijd 1[6]07:45,573e
Sophie Busch
LAGLagaLHG 2-voorwedstrijd 2[6]07:30,902e
Mark Hofwegen
LAGLaga 1HG 2-voorwedstrijd 2[6]07:26,394e
Dylan Besten
LAGLaga 2HG 2-voorwedstrijd 3[4]07:13,943e
Wouter van der Meer
LAGLagaHDev 4-voorwedstrijd 4[5]06:22,051e
Koen de Koningh
LAGLagaDG 2-voorwedstrijd 1[6]08:05,772e
Mela Sagasser
LAGLagaHEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:03,783e
Paolo Pantano
LAGLaga 2HG 1xvoorwedstrijd 1[8]07:18,912e
Daan van Haasteren
LAGLaga 1HG 1xvoorwedstrijd 2[1]08:11,018e
Haig Eyskens
LAGLagaDDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:06,531e
Rosalie Rietjens
LAGLagaLHEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:14,604e
Willem Ooink
LAGLagaHTal 8+A-finale[8]06:40,004e
Jeroen Dolle
LAGLagaDEj 4+A-finale[6]07:38,592e
Paula Hamming
LAGLagaDEj 8+A-finale[7]06:48,994e
Femke van der Laan
LAGLagaLHDev 2xA-finale[8]06:57,256e
Camiel Schreuder
LAGLaga 1LDG 1xA-finale[3]08:59,528e
Silke Tas
LAGLagaDDev 2xA-finale[4]07:32,734e
Annelinde van Bergen
LAGLagaLDEj 4*A-finale[2]07:38,475e
Sophie Busch
LAGLagaHG 4xA-finale[2]06:29,156e
Tim Winkel
DDSDDS/LagaHG 4xA-finale[7]06:52,647e
Tycho Ambachtsheer
LAGLagaLHG 2-A-finale[6]07:26,605e
Mark Hofwegen
LAGLagaHE 4-A-finale[3]06:18,532e
Sietse de Vilder
LAGLagaHDev 4-A-finale[4]06:14,221e
Koen de Koningh
LAGLagaDG 2-A-finale[6]08:00,951e
Mela Sagasser
LAGLaga/AegirLDG 4xA-finale[6]07:15,084e
Sophie Mans
LAGLagaHEj 8+A-finale[7]05:57,242e
Paolo Pantano
LAGLaga 2HG 1xA-finale[6]07:28,525e
Daan van Haasteren
LAGLagaDDev 4-A-finale[4]07:04,323e
Rosalie Rietjens
LAGLagaLHEj 8+A-finale[8]06:16,817e
Willem Ooink
LAGLagaHG 2+A-finale[4]07:55,582e
Casper Mulder
PROProteus/LagaHG 2+A-finale[7]08:24,366e
Jaime Aalders

zondag

30 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2HB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:18,071e
Daan van Haasteren
LAGLaga 1HB 1xvoorwedstrijd 2[8]08:32,574e
Wytze de Vries
LAGLaga/ProteusHG 4+voorwedstrijd 1[5]07:35,452e
Paolo Pantano
NJONjord/LagaHG 4+voorwedstrijd 1[6]07:27,191e
Rafaël van Hees
LAGLaga 1HG 4+voorwedstrijd 2[7]07:42,282e
Daan Bolkestein
LAGLagaLDB 1xvoorwedstrijd 1[7]10:05,063e
Lisa de Zeeuw
LAGLagaLHB 1xvoorwedstrijd 2[4]08:42,343e
Koen Wattel
LAGLaga 1DB 1xvoorwedstrijd 2[5]09:33,921e
Sylke van der Kleij
SKASkadi/Njord/LagaDG 4+voorwedstrijd 1[6]08:45,836e
Senna Limburg
LAGLaga 2DG 4+voorwedstrijd 1[7]08:25,093e
Lara Schonewille
LAGLaga 1DG 4+voorwedstrijd 1[8]08:15,902e
Rosalie Rietjens
LAGLaga 2LDGb 2xvoorwedstrijd 1[5]09:17,085e
Zola Zwerver
LAGLaga 1LDGb 2xvoorwedstrijd 2[4]08:38,123e
Sophie Mans
LAGLagaHE 2-voorwedstrijd 1[6]08:22,416e
Daan Bolkestein
LAGLagaHE 2- NSKvoorwedstrijd 2[6]08:05,175e
Dylan Besten
LAGLagaDE 2- NSKvoorwedstrijd 1[6]08:24,522e
Céline den Bremer
LAGLaga 1DG 2xvoorwedstrijd 2[5]08:18,834e
Maartje Duzijn
LAGLaga 2DG 2xvoorwedstrijd 3[4]08:28,545e
Maartje Damen
LAGLaga 2HB 2xvoorwedstrijd 2[8]07:29,512e
Job van Vliet
LAGLaga 3HB 2xvoorwedstrijd 3[8]07:50,346e
Diederik Adema
LAGLaga/Njord/ProteusHB 4+voorwedstrijd 3[4]07:14,983e
Floris Gerritsen
AEGAegir/LagaHE 8+voorwedstrijd 1[5]06:25,632e
Bas Fluitman
LAGLagaHE 8+ NSKvoorwedstrijd 2[6]06:02,241e
Sietse de Vilder
LAGLagaDB 2xvoorwedstrijd 2[5]07:52,101e
Fenna Kolff
LAGLagaDE 8+ NSKvoorwedstrijd 1[5]06:57,591e
Dieuwertje den Besten
LAGLaga/SkadiDE 8+voorwedstrijd 1[7]07:10,354e
Lara Schonewille
LAGLaga/Njord/SkadiDE 8+voorwedstrijd 2[7]07:18,146e
Femke van der Laan
LAGLagaLDG 2xA-finale[4]07:47,821e
Pauline Verkaik
LAGLaga 2HB 1xA-finale[6]07:39,191e
Daan van Haasteren
LAGLaga 1HG 4+A-finale[3]07:01,564e
Daan Bolkestein
NJONjord/LagaHG 4+A-finale[6]06:50,531e
Rafaël van Hees
LAGLaga/ProteusHG 4+A-finale[7]07:20,016e
Paolo Pantano
LAGLagaLDB 1xA-finale[8]09:06,334e
Lisa de Zeeuw
LAGLaga 1DB 1xA-finale[5]08:31,053e
Sylke van der Kleij
LAGLagaLHG 4+A-finale[6]07:37,017e
Alexander Serraris
LAGLagaLHG 2xA-finale[3]07:01,664e
Camiel Schreuder
LAGLagaDE 2- NSKA-finale[4]07:57,264e
Céline den Bremer
LAGLaga 2DG 4+A-finale[3]07:50,564e
Lara Schonewille
LAGLaga 1DG 4+A-finale[7]07:38,511e
Rosalie Rietjens
LAGLagaLHE 2- NSKA-finale[7]07:13,102e
Camiel Schreuder
LAGLaga 2HB 2xA-finale[7]07:15,993e
Job van Vliet
LAGLagaLDB 4*A-finale[4]07:42,804e
Sophie Busch
AEGAegir/LagaHE 8+A-finale[3]05:58,335e
Bas Fluitman
LAGLagaHE 8+ NSKA-finale[5]05:48,263e
Sietse de Vilder
LAGLaga/Proteus/HoopLDE 4xA-finale[6]06:46,143e
Susannah Duncan
LAGLagaLHE 4xA-finale[6]06:21,242e
Tim Winkel
LAGLagaDB 2xA-finale[6]07:38,952e
Fenna Kolff
LAGLagaLHB 4+A-finale[4]06:57,481e
Willem Ooink
HERHertog-combiJ18 8+A-finale[6]06:05,471e
Joost van Asperen
LAGLagaDE 8+ NSKA-finale[6]06:35,112e
Dieuwertje den Besten