zaterdag

29 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordHTal 8+voorwedstrijd 3[3]06:54,365e
Tobias Varenhorst
NJONjordDTal 8+voorwedstrijd 2[2]07:46,753e
Ezra Schulten
NJONjordDTal 4*voorwedstrijd 1[4]08:19,843e
Emma de Vries
NERNereus/NjordHEj 4+voorwedstrijd 1[7]07:03,984e
Bodhi Vriesman
AEGAegir/NjordHEj 4+voorwedstrijd 2[3]07:10,804e
Ruben Van de Ven
NJONjordDEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:57,581e
Lieve Verhoeven
NJONjord 1LDDev 2xvoorwedstrijd 1[3]08:10,964e
Vera Slagter
NJONjord 2LDDev 2xvoorwedstrijd 2[5]08:01,463e
Jenny Huizing
NJONjordDG 1xvoorwedstrijd 2[5]08:22,575e
Elke Sanders
NJONjordLDG 1xvoorwedstrijd 1[7]08:40,272e
Flora den Bieman
NJONjordLDEj 4*voorwedstrijd 1[3]07:43,152e
Yara Schepen
NJONjord 1LHG 2-voorwedstrijd 1[6]07:33,892e
Maurits van Heijningen
NJONjord 2LHG 2-voorwedstrijd 2[3]07:33,424e
Daan Walder
NJONjordHG 2-voorwedstrijd 3[5]07:08,222e
Hidde Seckel
NJONjordHDev 4-voorwedstrijd 4[3]06:32,324e
Max Simon
NJONjord 2LHDev 4-voorwedstrijd 1[3]06:52,876e
Willem Ballieux
NJONjord 1LHDev 4-voorwedstrijd 1[5]06:37,654e
Jan d' Engelbronner
NJONjordHEj 8+voorwedstrijd 2[7]06:01,392e
Thijs Ruiken
NJONjordHG 1xvoorwedstrijd 2[8]07:24,771e
Niels Boonstra
NJONjordDDev 4-voorwedstrijd 2[2]07:13,603e
Margot Leeuwenburgh
NJONjordLHEj 8+voorwedstrijd 1[8]06:08,732e
Ralph de Waard
VIDVidar/NjordHE 2xA-finale[6]06:52,733e
Koen van Brussel
NJONjordDTal 4*A-finale[7]08:01,433e
Emma de Vries
AEGAegir/NjordHEj 4+A-finale[1]06:58,927e
Ruben Van de Ven
NERNereus/NjordHEj 4+A-finale[8]07:07,528e
Bodhi Vriesman
NJONjordDEj 8+A-finale[5]06:45,121e
Lieve Verhoeven
NJONjord 2LDDev 2xA-finale[7]07:42,525e
Jenny Huizing
NJONjordLDG 1xA-finale[7]08:47,097e
Flora den Bieman
NJONjordLDEj 4*A-finale[6]07:30,373e
Yara Schepen
NJONjord/RijnlandHG 4xA-finale[6]06:18,724e
Dolf Rutten
NJONjord 1LHG 2-A-finale[3]07:24,794e
Maurits van Heijningen
NJONjordHG 2-A-finale[7]07:12,274e
Hidde Seckel
NJONjordLHE 2+A-finale[2]07:54,951e
Sven Brinkman
NJONjord 1HE 4-A-finale[5]06:15,881e
Gerard van der Velden
NJONjordHEj 8+A-finale[3]06:10,686e
Thijs Ruiken
NJONjordHG 1xA-finale[4]07:29,396e
Niels Boonstra
NJONjordDDev 4-A-finale[2]07:11,085e
Margot Leeuwenburgh
NJONjordLHEj 8+A-finale[6]06:26,288e
Ralph de Waard

zondag

30 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordHE 1x NSKvoorwedstrijd 1[4]08:23,272e
Niels Boonstra
NJONjord 1HGb 4-voorwedstrijd 1[4]07:15,785e
Max Simon
NJONjord 2HGb 4-voorwedstrijd 2[3]07:04,222e
Thijs Ruiken
NJONjord/LagaHG 4+voorwedstrijd 1[6]07:27,191e
Rafaël van Hees
NJONjordHG 4+voorwedstrijd 3[7]08:05,215e
Lars Minnes
NJONjord 1LDE 1xvoorwedstrijd 2[4]10:25,605e
Sara Kalf
NJONjord 2LDE 1xvoorwedstrijd 2[5]10:10,613e
Julie Lemoine-Fischer
NJONjordLHB 1xvoorwedstrijd 1[8]08:47,824e
Maurits van Heijningen
NJONjord 2LHGb 4-voorwedstrijd 2[4]07:21,412e
Willem Ballieux
NJONjord 1LHGb 4-voorwedstrijd 2[6]07:25,244e
Jan d' Engelbronner
NJONjordDG 4+voorwedstrijd 1[3]08:35,965e
Indy Planting
SKASkadi/Njord/LagaDG 4+voorwedstrijd 1[6]08:45,836e
Senna Limburg
NJONjord 1LDGb 2xvoorwedstrijd 1[7]09:07,384e
Yara Schepen
NJONjord 2LDGb 2xvoorwedstrijd 2[5]08:35,292e
Jenny Huizing
NJONjord 3LDGb 2xvoorwedstrijd 3[4]08:41,233e
Vera Slagter
NJONjord/DDSLDGb 2xvoorwedstrijd 3[8]excluded
Flora den Bieman
NJONjord 1HE 2- NSKvoorwedstrijd 1[8]07:46,585e
Jelle Algie
NJONjord 2HE 2- NSKvoorwedstrijd 2[3]07:51,853e
Jan Lankhorst
NJONjord/SkadiDG 2xvoorwedstrijd 3[5]08:06,022e
Nina Loos
NJONjordHB 2xvoorwedstrijd 3[6]07:18,711e
Dolf Rutten
LAGLaga/Njord/ProteusHB 4+voorwedstrijd 3[4]07:14,983e
Floris Gerritsen
AEGAegir/NjordHB 4+voorwedstrijd 3[7]07:22,325e
Ruben Van de Ven
NJONjordHE 8+voorwedstrijd 3[8]06:13,013e
Thijs Tas
NJONjordDE 8+ NSKvoorwedstrijd 1[8]07:07,772e
Lieve Verhoeven
LAGLaga/Njord/SkadiDE 8+voorwedstrijd 2[7]07:18,146e
Femke van der Laan
NJONjordHE 1x NSKA-finale[7]07:33,093e
Niels Boonstra
NJONjord 2HGb 4-A-finale[4]06:48,875e
Thijs Ruiken
NJONjord/LagaHG 4+A-finale[6]06:50,531e
Rafaël van Hees
NJONjord 2LDE 1xA-finale[3]09:00,266e
Julie Lemoine-Fischer
NJONjordDG 4-A-finale[3]07:09,142e
Margot Leeuwenburgh
NJONjord 2LHGb 4-A-finale[4]06:41,754e
Willem Ballieux
GYAGyas/Njord/HemusLHG 4+A-finale[7]06:58,672e
Jelco Hamstra
NJONjord 2LDGb 2xA-finale[3]07:46,342e
Jenny Huizing
NJONjord 2HE 2- NSKA-finale[8]07:19,366e
Jan Lankhorst
NJONjord/SkadiDG 2xA-finale[3]07:43,214e
Nina Loos
NJONjordLHE 2- NSKA-finale[6]07:10,751e
Sven Brinkman
NJONjordHB 2xA-finale[6]07:03,072e
Dolf Rutten
NJONjordLHB 8+A-finale[4]06:11,211e
Ralph de Waard
ORCOrca/Njord/Triton/ArgoLHE 8+A-finale[8]05:51,691e
Jan Lankhorst
NJONjordDE 8+ NSKA-finale[8]06:59,604e
Lieve Verhoeven