zaterdag

29 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirHTal 8+voorwedstrijd 2[6]06:50,981e
Sjoerd Hilhorst
AEGAegirDTal 8+voorwedstrijd 3[5]07:46,794e
Elzemiek Jansen
AEGAegirDTal 4*voorwedstrijd 1[3]08:19,672e
Alieke Speelman
AEGAegirHDev 2xvoorwedstrijd 2[3]06:59,444e
Jordy Leusink
AEGAegir 1HEj 4+voorwedstrijd 1[2]07:17,077e
Alistair Cortes
AEGAegir 2HEj 4+voorwedstrijd 2[1]07:01,632e
Lennart Kruizinga
AEGAegir/NjordHEj 4+voorwedstrijd 2[3]07:10,804e
Ruben Van de Ven
AEGAegir 3HEj 4+voorwedstrijd 2[4]07:40,598e
Robert Kuyer
AEGAegir 5HEj 4+voorwedstrijd 2[5]07:22,745e
Victor Schop
AEGAegir/GyasDEj 4+voorwedstrijd 2[4]07:58,706e
Hilde Rixt Veldhuis
AEGAegirDEj 8+voorwedstrijd 2[7]06:59,132e
Anna Koopmans
AEGAegirLHDev 2xvoorwedstrijd 1[6]07:12,035e
Wif Bronsgeest
AEGAegir 2DG 1xvoorwedstrijd 1[3]08:26,902e
Juliette van Beek
AEGAegir 1DG 1xvoorwedstrijd 1[8]08:50,397e
Julia Laninga
AEGAegirDDev 2xvoorwedstrijd 1[5]08:26,887e
Inge Hadders
EUREuros/AegirDDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:57,125e
Rosa Brouwers
AEGAegirLDEj 4*voorwedstrijd 1[4]07:57,595e
Betty Lahr
AEGAegirHDev 4-voorwedstrijd 2[7]06:17,632e
Brandus Adema
GYAGyas/AegirHDev 4-voorwedstrijd 4[7]06:31,023e
Déan Klimp
AEGAegirLHDev 4-voorwedstrijd 1[7]06:40,525e
Stijn Wijnen
AEGAegirHG 1xvoorwedstrijd 2[2]07:27,462e
Paul Zwanikken
AEGAegirDDev 4-voorwedstrijd 1[6]07:11,082e
Eline Cox
AEGAegirHTal 8+A-finale[5]06:44,288e
Sjoerd Hilhorst
AEGAegirDTal 4*A-finale[6]08:28,278e
Alieke Speelman
AEGAegirHDev 2xA-finale[1]06:44,244e
Jordy Leusink
AEGAegir/NjordHEj 4+A-finale[1]06:58,927e
Ruben Van de Ven
AEGAegir 2HEj 4+A-finale[6]06:51,745e
Lennart Kruizinga
AEGAegir 2DG 1xA-finale[3]08:15,477e
Juliette van Beek
AEGAegirDEj 8+A-finale[3]06:48,663e
Anna Koopmans
AEGAegir/HoopLDE 2xA-finale[5]07:21,702e
Roos Duijn
AEGAegirHDev 4-A-finale[2]06:25,394e
Brandus Adema
LAGLaga/AegirLDG 4xA-finale[6]07:15,084e
Sophie Mans
AEGAegirHG 1xA-finale[3]07:25,042e
Paul Zwanikken
AEGAegirDDev 4-A-finale[3]07:01,471e
Eline Cox
AEGAegirHG 2+A-finale[5]07:57,524e
Bas Fluitman

zondag

30 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirHE 1x NSKvoorwedstrijd 1[5]08:15,341e
Paul Zwanikken
GYAGyas/AegirHGb 4-voorwedstrijd 2[6]07:06,614e
Déan Klimp
AEGAegirHGb 4-voorwedstrijd 2[7]07:04,453e
Brandus Adema
AEGAegirLDB 1xvoorwedstrijd 2[3]10:08,332e
Roma Kloosterman
AEGAegirLHGb 4-voorwedstrijd 1[5]07:25,352e
Stijn Wijnen
AEGAegir/ThêtaHE 2-voorwedstrijd 2[8]07:32,711e
Robert Tiemeijer
AEGAegirDE 2- NSKvoorwedstrijd 1[5]08:33,933e
Evelien van Eeuwijk
EUREuros/AegirDG 2xvoorwedstrijd 1[4]08:27,185e
Cyrelle Tenhagen
AEGAegirDG 2xvoorwedstrijd 3[3]08:15,924e
Juliette van Beek
AEGAegir 2HB 4+voorwedstrijd 1[6]07:47,304e
Robert Kuyer
AEGAegir/GyasHB 4+voorwedstrijd 2[5]07:24,164e
Joris Pereboom
AEGAegir 1HB 4+voorwedstrijd 3[5]07:09,582e
Lennart Kruizinga
AEGAegir/NjordHB 4+voorwedstrijd 3[7]07:22,325e
Ruben Van de Ven
AEGAegir/LagaHE 8+voorwedstrijd 1[5]06:25,632e
Bas Fluitman
AEGAegirDB 8+voorwedstrijd 1[3]08:01,666e
Inge Hadders
AEGAegirDE 8+voorwedstrijd 2[6]07:04,354e
Anna Koopmans
AEGAegirHE 1x NSKA-finale[6]07:34,124e
Paul Zwanikken
AEGAegirHGb 4-A-finale[3]06:31,382e
Brandus Adema
AEGAegirLDB 1xA-finale[7]09:26,446e
Roma Kloosterman
AEGAegirLHGb 4-A-finale[7]06:45,056e
Stijn Wijnen
AEGAegirLHG 2xA-finale[5]07:04,265e
Wif Bronsgeest
AEGAegir/ThêtaHE 2-A-finale[5]07:03,463e
Robert Tiemeijer
AEGAegirDE 2- NSKA-finale[8]08:02,936e
Evelien van Eeuwijk
AEGAegir/GyasDB 4+A-finale[6]07:51,816e
Hilde Rixt Veldhuis
AEGAegir 1HB 4+A-finale[3]06:49,844e
Lennart Kruizinga
AEGAegir/LagaHE 8+A-finale[3]05:58,335e
Bas Fluitman
OKEOkeanos/Saurus/Aegir/PhocasLDE 4xA-finale[3]06:44,462e
Aurianne Puts
ORCOrca/AegirLHB 2xA-finale[2]06:58,912e
Pelle Laken
AEGAegir/ArgoHE 4xA-finale[6]06:21,804e
Reinder Droppers
AEGAegirLHB 4+A-finale[8]07:11,974e
Victor Schop