za 11:10 - race 132 - [026] DDev 2x voorwedstrijd 1

1e, 2e, 3e en 4e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LAGLaga[4]01:47,60(1)03:45,91(1)--07:45,61(1)FA
 Annelinde van Bergen01:58,31
2.EUREuros[6]01:52,34(2)03:49,39(2)--07:50,37(2)FA
 Jolien Ambrosius01:57,05+4,76
3.ORCOrca 2[1]01:54,03(3)03:53,41(3)--07:51,81(3)FA
 Ariana Tanja01:59,38+6,20
4.PELPelargos/Triton[2]01:55,41(6)03:54,84(4)--07:56,52(4)FA
 Lianne Damink01:59,43+10,91
5.ASOAsopos[7]01:54,50(4)03:55,11(5)--08:05,51(5)
 Meike van Kootwijk02:00,61+19,90
6.SKOSkøll[3]01:55,22(5)03:57,79(6)--08:13,18(6)
 Annemieke Efdee02:02,57+27,57
7.AEGAegir[5]01:58,40(7)04:05,63(7)--08:26,88(7)
 Inge Hadders02:07,23+41,27

za 11:15 - race 133 - [026] DDev 2x voorwedstrijd 2

1e, 2e, 3e en 4e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ORCOrca 1[7]01:46,33(1)03:42,39(1)05:40,68(1)07:40,65(1)FA
 Wia Ruiter01:56,0601:58,2901:59,97
2.GYAGyas 1[3]01:50,50(3)03:47,88(2)05:47,19(2)07:46,41(2)FA
 Xanthe Jeremiasse01:57,3801:59,3101:59,22+5,76
3.ARGArgo[6]01:48,86(2)03:48,53(3)05:48,71(3)07:47,13(3)FA
 Aranka Windmeijer01:59,6702:00,1801:58,42+6,48
4.SKASkadi[8]01:52,10(4)03:51,35(4)05:51,32(4)07:52,10(4)FA
 Theresa Feddersen01:59,2501:59,9702:00,78+11,45
5.EUREuros/Aegir[4]01:53,89(5)03:55,03(5)05:55,76(5)07:57,12(5)
 Rosa Brouwers02:01,1402:00,7302:01,36+16,47
6.PELPelargos[1]01:56,93(7)03:59,20(6)06:04,06(6)08:06,99(6)
 Isa Van Rijswijk02:02,2702:04,8602:02,93+26,34
7.GYAGyas 2[2]01:55,95(6)04:00,42(7)06:04,69(7)08:10,67(7)
 Nienke Buters02:04,4702:04,2702:05,98+30,02
8.VIDVidar[5]02:04,86(8)04:21,73(8)06:41,85(8)09:11,40(8)
 Gabrielle Rebecca Foster02:16,8702:20,1202:29,55+1:30,75

za 16:20 - race 185 - [026] DDev 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ORCOrca 1[5]01:44,79(1)03:37,64(1)05:32,28(1)07:28,35(1)
 Wia Ruiter01:52,8501:54,6401:56,07
2.GYAGyas 1[3]01:48,66(3)03:42,19(3)05:37,87(3)07:31,49(2)
 Xanthe Jeremiasse01:53,5301:55,6801:53,62+3,14
3.EUREuros[6]01:50,76(5)03:43,86(5)05:38,14(4)07:32,33(3)
 Jolien Ambrosius01:53,1001:54,2801:54,19+3,98
4.LAGLaga[4]01:46,67(2)03:40,05(2)05:36,88(2)07:32,73(4)
 Annelinde van Bergen01:53,3801:56,8301:55,85+4,38
5.ARGArgo[7]01:49,17(4)03:42,85(4)05:38,64(5)07:33,68(5)
 Aranka Windmeijer01:53,6801:55,7901:55,04+5,33
6.ORCOrca 2[2]01:52,47(7)03:47,79(6)05:43,23(6)07:36,45(6)
 Ariana Tanja01:55,3201:55,4401:53,22+8,10
7.SKASkadi[8]01:51,37(6)03:48,62(7)05:47,54(7)07:47,77(7)
 Theresa Feddersen01:57,2501:58,9202:00,23+19,42
8.PELPelargos/Triton[1]01:54,51(8)03:49,95(8)05:49,34(8)07:49,95(8)
 Lianne Damink01:55,4401:59,3902:00,61+21,60