zo 11:41 - race 339 - [126] DE 2- voorwedstrijd 1

alle ploegen behalve langzaamste => FA

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.WILWillem III/TrompDE 2-[4]01:58,92(1)04:01,63(1)06:07,71(1)08:15,72(1)FA
 Susan Temming02:02,7102:06,0802:08,01
2.LAGLagaDE 2- NSK[6]01:59,62(2)04:06,93(2)06:15,44(2)08:24,52(2)FA
 Céline den Bremer02:07,3102:08,5102:09,08+8,80
3.AEGAegirDE 2- NSK[5]02:02,64(3)04:11,16(3)06:22,72(3)08:33,93(3)FA
 Evelien van Eeuwijk02:08,5202:11,5602:11,21+18,21

zo 11:46 - race 340 - [126] DE 2- voorwedstrijd 2

alle ploegen behalve langzaamste => FA

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-[7]01:56,73(1)04:01,43(1)06:08,92(1)08:16,97(1)FA
 Benita de Man02:04,7002:07,4902:08,05
2.OKEOkeanosDE 2-[4]01:59,09(2)04:08,91(2)06:18,42(2)08:28,29(2)FA
 Sarah Grijns02:09,8202:09,5102:09,87+11,32
3.GYAGyasDE 2- NSK[6]02:04,40(4)04:14,52(3)06:26,32(3)08:35,56(3)FA
 Luca Bessems02:10,1202:11,8002:09,24+18,59
4.SKOSkøllDE 2- NSK[5]02:03,89(3)04:18,02(4)06:33,98(4)08:48,58(4)
 Luka van der Zwan02:14,1302:15,9602:14,60+31,61

zo 16:49 - race 390 - [126] DE 2- A-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.WILWillem III/TrompDE 2-[6]01:50,71(1)03:46,03(1)05:45,02(1)07:41,48(1)
 Susan Temming01:55,3201:58,9901:56,46
2.OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-[5]01:52,42(2)03:50,01(2)05:49,99(2)07:47,55(2)
 Benita de Man01:57,5901:59,9801:57,56+6,07
3.OKEOkeanosDE 2-[7]01:54,50(3)03:53,74(3)05:58,55(4)07:50,92(3)
 Sarah Grijns01:59,2402:04,8101:52,37+9,44
4.LAGLagaDE 2- NSK[4]01:56,01(4)03:56,00(4)05:54,80(3)07:57,26(4)
 Céline den Bremer01:59,9901:58,8002:02,46+15,78
5.GYAGyasDE 2- NSK[3]01:56,68(6)03:59,07(6)06:01,21(5)08:00,54(5)
 Luca Bessems02:02,3902:02,1401:59,33+19,06
6.AEGAegirDE 2- NSK[8]01:56,36(5)03:57,36(5)06:02,28(6)08:02,93(6)
 Evelien van Eeuwijk02:01,0002:04,9202:00,65+21,45