zaterdag

29 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
LAGLagaHTal 8+voorwedstrijd 3za 08:14[6]
Jeroen Dolle
LAGLagaDTal 8+voorwedstrijd 3za 08:35[8]
Myrthe van Vierzen
LAGLagaDTal 4*voorwedstrijd 1za 08:42[6]
Sterre Witlox
LAGLagaDEj 4+voorwedstrijd 1za 09:15[5]
Paula Hamming
LAGLagaDEj 8+voorwedstrijd 2za 09:30[2]
Femke van der Laan
LAGLagaLHDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:55[3]
Camiel Schreuder
LAGLagaLDDev 2xvoorwedstrijd 2za 10:05[4]
Sophie Mans
LAGLaga 1LHG 1xvoorwedstrijd 3za 10:20[4]
Marnix Meersman
LAGLaga 2LHG 1xvoorwedstrijd 3za 10:20[6]
Lukas Pragt
LAGLagaDG 1xvoorwedstrijd 1za 10:45[4]
Maartje Duzijn
LAGLaga 2LDG 1xvoorwedstrijd 1za 10:55[3]
Zola Zwerver
LAGLaga 1LDG 1xvoorwedstrijd 3za 11:05[6]
Silke Tas
LAGLagaDDev 2xvoorwedstrijd 1za 11:10[4]
Annelinde van Bergen
LAGLagaLDEj 4*voorwedstrijd 1za 11:20[6]
Sophie Busch
LAGLagaLHG 2-voorwedstrijd 2za 11:35[6]
Mark Hofwegen
LAGLaga 1HG 2-voorwedstrijd 2za 11:45[6]
Dylan Besten
LAGLaga 2HG 2-voorwedstrijd 3za 11:50[4]
Wouter van der Meer
LAGLagaHDev 4-voorwedstrijd 4za 13:10[5]
Koen de Koningh
LAGLagaDG 2-voorwedstrijd 1za 13:15[6]
Mela Sagasser
LAGLagaHEj 8+voorwedstrijd 2za 13:40[2]
Paolo Pantano
LAGLaga 2HG 1xvoorwedstrijd 1za 13:45[8]
Daan van Haasteren
LAGLaga 1HG 1xvoorwedstrijd 2za 13:50[1]
Haig Eyskens
LAGLagaDDev 4-voorwedstrijd 2za 14:20[6]
Rosalie Rietjens
LAGLagaLHEj 8+voorwedstrijd 2za 14:30[3]
Willem Ooink
LAGLagaHTal 8+A-finaleza 15:02[8]
Jeroen Dolle
LAGLagaDEj 4+A-finaleza 15:30[6]
Paula Hamming
LAGLagaDEj 8+A-finaleza 15:40[7]
Femke van der Laan
LAGLagaLHDev 2xA-finaleza 16:00[8]
Camiel Schreuder
LAGLaga 1LDG 1xA-finaleza 16:15[3]
Silke Tas
LAGLagaDDev 2xA-finaleza 16:20[4]
Annelinde van Bergen
LAGLagaLDEj 4*A-finaleza 16:30[2]
Sophie Busch
LAGLagaHG 4xA-finaleza 16:35[2]
Tim Winkel
DDSDDS/LagaHG 4xA-finaleza 16:35[7]
Tycho Ambachtsheer
LAGLagaLHG 2-A-finaleza 16:40[6]
Mark Hofwegen
LAGLagaHE 4-A-finaleza 17:35[3]
Sietse de Vilder
LAGLagaHDev 4-A-finaleza 17:40[4]
Koen de Koningh
LAGLagaDG 2-A-finaleza 17:45[6]
Mela Sagasser
LAGLaga/AegirLDG 4xA-finaleza 18:00[6]
Sophie Mans
LAGLagaHEj 8+A-finaleza 18:05[7]
Paolo Pantano
LAGLaga 2HG 1xA-finaleza 18:10[6]
Daan van Haasteren
LAGLagaDDev 4-A-finaleza 18:15[4]
Rosalie Rietjens
LAGLagaLHEj 8+A-finaleza 18:25[8]
Willem Ooink
LAGLagaHG 2+A-finaleza 18:35[4]
Casper Mulder
PROProteus/LagaHG 2+A-finaleza 18:35[7]
Jaime Aalders

zondag

30 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
LAGLaga 2HB 1xvoorwedstrijd 2zo 08:34[6]
Daan van Haasteren
LAGLaga 1HB 1xvoorwedstrijd 2zo 08:34[8]
Wytze de Vries
LAGLaga/ProteusHG 4+voorwedstrijd 1zo 09:01[5]
Paolo Pantano
NJONjord/LagaHG 4+voorwedstrijd 1zo 09:01[6]
Rafaël van Hees
LAGLaga 1HG 4+voorwedstrijd 2zo 09:06[7]
Daan Bolkestein
LAGLagaLDB 1xvoorwedstrijd 1zo 09:15[7]
Lisa de Zeeuw
LAGLagaLHB 1xvoorwedstrijd 2zo 09:55[4]
Koen Wattel
LAGLaga 1DB 1xvoorwedstrijd 2zo 10:11[5]
Sylke van der Kleij
SKASkadi/Njord/LagaDG 4+voorwedstrijd 1zo 10:51[6]
Senna Limburg
LAGLaga 2DG 4+voorwedstrijd 1zo 10:51[7]
Lara Schonewille
LAGLaga 1DG 4+voorwedstrijd 1zo 10:51[8]
Rosalie Rietjens
LAGLaga 2LDGb 2xvoorwedstrijd 1zo 11:01[5]
Zola Zwerver
LAGLaga 1LDGb 2xvoorwedstrijd 2zo 11:06[4]
Sophie Mans
LAGLagaHE 2-voorwedstrijd 1zo 11:26[6]
Daan Bolkestein
LAGLagaHE 2- NSKvoorwedstrijd 2zo 11:31[6]
Dylan Besten
LAGLagaDE 2- NSKvoorwedstrijd 1zo 11:41[6]
Céline den Bremer
LAGLaga 1DG 2xvoorwedstrijd 2zo 12:11[5]
Maartje Duzijn
LAGLaga 2DG 2xvoorwedstrijd 3zo 12:16[4]
Maartje Damen
LAGLaga 2HB 2xvoorwedstrijd 2zo 13:11[8]
Job van Vliet
LAGLaga 3HB 2xvoorwedstrijd 3zo 13:16[8]
Diederik Adema
LAGLaga/Njord/ProteusHB 4+voorwedstrijd 3zo 13:31[4]
Floris Gerritsen
AEGAegir/LagaHE 8+voorwedstrijd 1zo 13:36[5]
Bas Fluitman
LAGLagaHE 8+ NSKvoorwedstrijd 2zo 13:41[6]
Sietse de Vilder
LAGLagaDB 2xvoorwedstrijd 2zo 13:56[5]
Fenna Kolff
LAGLagaDE 8+ NSKvoorwedstrijd 1zo 14:36[5]
Dieuwertje den Besten
LAGLaga/SkadiDE 8+voorwedstrijd 1zo 14:36[7]
Lara Schonewille
LAGLaga/Njord/SkadiDE 8+voorwedstrijd 2zo 14:41[7]
Femke van der Laan
LAGLagaLDG 2xA-finalezo 15:01[4]
Pauline Verkaik
LAGLaga 2HB 1xA-finalezo 15:05[6]
Daan van Haasteren
LAGLaga 1HG 4+A-finalezo 15:19[3]
Daan Bolkestein
NJONjord/LagaHG 4+A-finalezo 15:19[6]
Rafaël van Hees
LAGLaga/ProteusHG 4+A-finalezo 15:19[7]
Paolo Pantano
LAGLagaLDB 1xA-finalezo 15:23[8]
Lisa de Zeeuw
LAGLaga 1DB 1xA-finalezo 15:44[5]
Sylke van der Kleij
LAGLagaLHG 4+A-finalezo 16:09[6]
Alexander Serraris
LAGLagaLHG 2xA-finalezo 16:19[3]
Camiel Schreuder
LAGLagaDE 2- NSKA-finalezo 16:49[4]
Céline den Bremer
LAGLaga 2DG 4+A-finalezo 16:59[3]
Lara Schonewille
LAGLaga 1DG 4+A-finalezo 16:59[7]
Rosalie Rietjens
LAGLagaLHE 2- NSKA-finalezo 17:24[7]
Camiel Schreuder
LAGLaga 2HB 2xA-finalezo 17:29[7]
Job van Vliet
LAGLagaLDB 4*A-finalezo 17:39[4]
Sophie Busch
AEGAegir/LagaHE 8+A-finalezo 17:54[3]
Bas Fluitman
LAGLagaHE 8+ NSKA-finalezo 17:54[5]
Sietse de Vilder
LAGLaga/Proteus/HoopLDE 4xA-finalezo 18:04[6]
Susannah Duncan
LAGLagaLHE 4xA-finalezo 18:09[6]
Tim Winkel
LAGLagaDB 2xA-finalezo 18:19[6]
Fenna Kolff
LAGLagaLHB 4+A-finalezo 18:34[4]
Willem Ooink
HERHertog-combiJ18 8+A-finalezo 18:44[6]
Joost van Asperen
LAGLagaDE 8+ NSKA-finalezo 18:49[6]
Dieuwertje den Besten