zo 14:36 - race 368 - [128] DE 8+ voorwedstrijd 1

1e, 2e en 3e => FA

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LAGLagaDE 8+ NSK[5]01:39,68(1)03:22,94(1)05:10,46(1)06:57,59(1)FA
 Dieuwertje den Besten01:43,2601:47,5201:47,13
2.NJONjordDE 8+ NSK[8]01:43,42(2)03:29,75(2)05:20,17(2)07:07,77(2)FA
 Lieve Verhoeven01:46,3301:50,4201:47,60+10,18
3.AMSAmstel-combiDE 8+[6]01:49,03(5)03:34,04(4)05:22,04(3)07:07,99(3)FA
 Roos Luteijn01:45,0101:48,0001:45,95+10,40
4.LAGLaga/SkadiDE 8+[7]01:46,43(3)03:31,77(3)05:22,85(4)07:10,35(4)
 Lara Schonewille01:45,3401:51,0801:47,50+12,76
5.SKASkadiDE 8+[4]01:48,11(4)03:39,08(5)05:33,03(5)07:21,60(5)
 Iris van Willegen01:50,9701:53,9501:48,57+24,01

zo 14:41 - race 369 - [128] DE 8+ voorwedstrijd 2

1e, 2e en 3e => FA

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.OKEOkeanos/Willem III/SilViaDE 8+[5]01:38,59(1)03:21,39(1)05:07,46(1)06:52,91(1)FA
 Sarah Grijns01:42,8001:46,0701:45,45
2.GYAGyas 1DE 8+ NSK[3]01:39,70(2)03:23,99(2)05:10,62(2)06:56,52(2)FA
 Luca Bessems01:44,2901:46,6301:45,90+3,61
3.GYAGyas 2DE 8+ NSK[8]01:41,43(4)03:26,29(3)05:15,39(3)07:01,58(3)FA
 Rosanne Fischer01:44,8601:49,1001:46,19+8,67
4.AEGAegirDE 8+[6]01:40,95(3)03:29,21(4)05:17,84(4)07:04,35(4)
 Anna Koopmans01:48,2601:48,6301:46,51+11,44
5.PHOPhocas/Saurus/TritonDE 8+[4]01:48,01(5)03:40,45(6)05:31,06(6)07:17,56(5)
 Pleun Santerse01:52,4401:50,6101:46,50+24,65
6.LAGLaga/Njord/SkadiDE 8+[7]01:48,90(6)03:36,51(5)05:28,76(5)07:18,14(6)
 Femke van der Laan01:47,6101:52,2501:49,38+25,23

zo 18:49 - race 414 - [128] DE 8+ A-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.OKEOkeanos/Willem III/SilViaDE 8+[7]01:35,42(1)03:14,08(1)04:53,22(1)06:31,16(1)
 Sarah Grijns01:38,6601:39,1401:37,94
2.LAGLagaDE 8+ NSK[6]01:35,89(2)03:16,58(2)04:56,52(2)06:35,11(2)
 Dieuwertje den Besten01:40,6901:39,9401:38,59+3,95
3.GYAGyas 1DE 8+ NSK[5]01:36,66(3)03:19,14(3)04:59,15(3)06:37,77(3)
 Luca Bessems01:42,4801:40,0101:38,62+6,61
4.NJONjordDE 8+ NSK[8]01:40,54(4)03:26,54(4)05:14,06(4)06:59,60(4)
 Lieve Verhoeven01:46,0001:47,5201:45,54+28,44
5.GYAGyas 2DE 8+ NSK[4]01:40,93(5)03:28,60(5)05:16,93(5)07:03,76(5)
 Rosanne Fischer01:47,6701:48,3301:46,83+32,60