zo 11:26 - race 336 - [102] HE 2- voorwedstrijd 1

1e, 2e en 3e => FA

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus/Willem IIIHE 2-[4]01:40,18(1)03:29,67(1)05:22,97(1)07:21,20(1)FA
 Mitchel Steenman01:49,4901:53,3001:58,23
2.ARGArgoHE 2- NSK[3]01:41,59(2)03:34,74(2)05:26,63(2)07:23,79(2)FA
 Tijmen van Rietbergen01:53,1501:51,8901:57,16+2,59
3.ASOAsoposHE 2-[5]01:52,72(4)03:48,27(4)05:42,96(3)07:39,36(3)FA
 Mathijs Berkhout01:55,5501:54,6901:56,40+18,16
4.SKOSkøllHE 2-[7]01:51,87(3)03:47,50(3)05:43,21(4)07:41,11(4)
 Keke Groenhart01:55,6301:55,7101:57,90+19,91
5.NJONjord 1HE 2- NSK[8]01:54,61(5)03:52,59(5)06:00,96(5)07:46,58(5)
 Jelle Algie01:57,9802:08,3701:45,62+25,38
6.LAGLagaHE 2-[6]02:01,19(6)04:07,34(6)06:14,67(6)08:22,41(6)
 Daan Bolkestein02:06,1502:07,3302:07,74+1:01,21

zo 11:31 - race 337 - [102] HE 2- voorwedstrijd 2

1e, 2e en 3e => FA

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.AEGAegir/ThêtaHE 2-[8]01:48,96(2)03:42,15(1)05:37,91(1)07:32,71(1)FA
 Robert Tiemeijer01:53,1901:55,7601:54,80
2.SPASpaarneHE 2-[5]01:50,56(3)03:46,96(3)05:45,25(2)07:41,77(2)FA
 Julius Rupert01:56,4001:58,2901:56,52+9,06
3.NJONjord 2HE 2- NSK[3]01:47,86(1)03:46,03(2)05:47,32(3)07:51,85(3)FA
 Jan Lankhorst01:58,1702:01,2902:04,53+19,14
4.ORCOrcaHE 2-[4]01:52,73(4)03:52,00(4)06:06,70(4)08:01,62(4)
 Pieter Haijtema01:59,2702:14,7001:54,92+28,91
5.LAGLagaHE 2- NSK[6]01:55,53(5)03:58,41(5)06:07,12(5)08:05,17(5)
 Dylan Besten02:02,8802:08,7101:58,05+32,46
SKASkadiHE 2- NSK   niet gestart
 Nicholas Akerboom

zo 16:29 - race 389 - [102] HE 2- A-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NERNereus/Willem IIIHE 2-[6]01:41,97(3)03:23,82(1)05:07,74(1)06:54,51(1)
 Mitchel Steenman01:41,8501:43,9201:46,77
2.ARGArgoHE 2- NSK[7]01:46,97(6)03:27,36(2)05:10,73(2)06:57,47(2)
 Tijmen van Rietbergen01:40,3901:43,3701:46,74+2,96
3.AEGAegir/ThêtaHE 2-[5]01:44,43(5)03:30,08(3)05:15,54(3)07:03,46(3)
 Robert Tiemeijer01:45,6501:45,4601:47,92+8,95
4.SPASpaarneHE 2-[4]01:38,04(1)03:32,96(4)05:19,18(4)07:04,82(4)
 Julius Rupert01:54,9201:46,2201:45,64+10,31
5.ASOAsoposHE 2-[3]01:43,80(4)03:38,76(6)05:29,82(6)07:19,10(5)
 Mathijs Berkhout01:54,9601:51,0601:49,28+24,59
6.NJONjord 2HE 2- NSK[8]01:40,84(2)03:36,96(5)05:27,90(5)07:19,36(6)
 Jan Lankhorst01:56,1201:50,9401:51,46+24,85