zaterdag

29 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaHTal 8+voorwedstrijd 1[4]06:50,101e
Jorrit Streng
ORCOrcaDTal 8+voorwedstrijd 1[5]07:30,921e
Aniëla Parlevliet
ORCOrcaDTal 4*voorwedstrijd 2[5]08:42,846e
Robyn BeekM
ORCOrcaHDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:01,071e
Douwe Rietveld
ORCOrcaDEj 8+voorwedstrijd 1[8]07:08,526e
Hinke Oostveen
ORCOrcaLDDev 2xvoorwedstrijd 2[7]07:45,861e
Jonna Mourik
ORCOrca 1LHG 1xvoorwedstrijd 1[2]07:41,893e
Niels Kanters
ORCOrca 2LHG 1xvoorwedstrijd 2[2]07:42,103e
Kai Mos
ORCOrca 3LHG 1xvoorwedstrijd 3[2]08:14,977e
Pelle Laken
ORCOrcaLDG 1xvoorwedstrijd 2[5]08:54,145e
Joan Lintmeijer
ORCOrca 2DDev 2xvoorwedstrijd 1[1]07:51,813e
Ariana Tanja
ORCOrca 1DDev 2xvoorwedstrijd 2[7]07:40,651e
Wia Ruiter
ORCOrcaHG 2-voorwedstrijd 2[4]07:11,453e
Maarten Mein
ORCOrca 2HDev 4-voorwedstrijd 2[6]06:44,624e
Michiel Swaving Dijkstra
ORCOrca 1HDev 4-voorwedstrijd 4[6]06:28,892e
Pieter Haijtema
ORCOrcaHEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:35,967e
Pim Mattijssen
ORCOrcaLHEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:17,556e
Lex Zwakenberg
ORCOrca/TritonHE 2xA-finale[5]06:38,961e
Vincent Goris
ORCOrcaHTal 8+A-finale[6]06:40,835e
Jorrit Streng
ORCOrcaDTal 8+A-finale[3]07:31,786e
Aniëla Parlevliet
ORCOrcaHDev 2xA-finale[4]06:44,735e
Douwe Rietveld
ORCOrca/PhocasLDE 2xA-finale[3]07:25,933e
Tosca Kettler
ORCOrcaLDB 2xA-finale[3]08:08,826e
Anouk van Haare
ORCOrcaLDDev 2xA-finale[5]07:35,633e
Jonna Mourik
ORCOrca 1LHG 1xA-finale[8]07:32,986e
Niels Kanters
ORCOrca 2DDev 2xA-finale[2]07:36,456e
Ariana Tanja
ORCOrca 1DDev 2xA-finale[5]07:28,351e
Wia Ruiter
VIDVidar/OrcaLHE 2+A-finale[3]08:40,663e
Koen van Brussel
GYAGyas/OrcaDG 4xA-finale[2]07:13,715e
Wia Ruiter
ORCOrcaLDG 4xA-finale[3]07:12,333e
Jonna Mourik

zondag

30 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaHB 1xvoorwedstrijd 2[7]08:21,572e
Jeppe Rietveld
ORCOrca 1HGb 4-voorwedstrijd 1[5]07:13,882e
Vincent de Vries
ORCOrca 2HGb 4-voorwedstrijd 2[4]07:32,336e
Michiel Swaving Dijkstra
ORCOrcaHG 4+voorwedstrijd 3[6]07:27,871e
Cas Klingenberg
ORCOrcaLDB 1xvoorwedstrijd 1[4]10:10,924e
Noortje Langenhorst
ORCOrcaLDE 1x NSKvoorwedstrijd 2[7]09:38,261e
Tosca Kettler
ORCOrcaLHB 1xvoorwedstrijd 3[8]08:21,903e
Kai Mos
ORCOrcaDB 1xvoorwedstrijd 2[6]09:48,983e
Nienke Hinsenveld
ORCOrcaDGb 4-voorwedstrijd 2[7]08:01,221e
Wia Ruiter
ORCOrcaLDGb 2xvoorwedstrijd 2[6]09:21,736e
Anouk van Haare
ORCOrcaHE 2-voorwedstrijd 2[4]08:01,624e
Pieter Haijtema
ORCOrca 1HB 4+voorwedstrijd 1[5]07:18,141e
Mart Boersma
ORCOrca 2HB 4+voorwedstrijd 1[7]07:46,113e
Casper Bakker
ORCOrca/SkadiDB 2xvoorwedstrijd 2[4]08:19,986e
Tami de Lange
ORCOrcaDB 8+voorwedstrijd 2[3]07:14,932e
Hinke Oostveen
ORCOrcaLDG 2xA-finale[7]07:52,354e
Jonna Mourik
ORCOrcaHB 1xA-finale[7]07:51,002e
Jeppe Rietveld
ORCOrca 1HGb 4-A-finale[7]06:40,594e
Vincent de Vries
ORCOrcaHG 4+A-finale[4]06:55,102e
Cas Klingenberg
ORCOrcaLDE 1x NSKA-finale[6]08:14,492e
Tosca Kettler
ORCOrcaDB 1xA-finale[3]excluded
Nienke Hinsenveld
ORCOrcaDGb 4-A-finale[6]07:19,531e
Wia Ruiter
ORCOrca/Proteus/VidarLHG 4+A-finale[2]06:51,491e
Koen van Brussel
ORCOrca/TritonLHG 2xA-finale[8]06:55,542e
Stijn Kanters
ORCOrca 1HB 4+A-finale[6]06:54,065e
Mart Boersma
ORCOrcaLHE 8+A-finale[5]06:15,475e
Kai Mos
ORCOrca/Njord/Triton/ArgoLHE 8+A-finale[8]05:51,691e
Jan Lankhorst
ORCOrcaLDE 4xA-finale[5]07:08,356e
Jonna Mourik
ORCOrca/AegirLHB 2xA-finale[2]06:58,912e
Pelle Laken
ORCOrcaDB 8+A-finale[4]07:03,054e
Hinke Oostveen