zaterdag

29 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NJONjordHTal 8+voorwedstrijd 3za 08:14[3]
Tobias Varenhorst
NJONjordDTal 8+voorwedstrijd 2za 08:28[2]
Ezra Schulten
NJONjordDTal 4*voorwedstrijd 1za 08:42[4]
Emma de Vries
NERNereus/NjordHEj 4+voorwedstrijd 1za 09:05[7]
Bodhi Vriesman
AEGAegir/NjordHEj 4+voorwedstrijd 2za 09:10[3]
Ruben Van de Ven
NJONjordDEj 8+voorwedstrijd 2za 09:30[5]
Lieve Verhoeven
NJONjord 1LDDev 2xvoorwedstrijd 1za 10:00[3]
Vera Slagter
NJONjord 2LDDev 2xvoorwedstrijd 2za 10:05[5]
Jenny Huizing
NJONjordDG 1xvoorwedstrijd 2za 10:50[5]
Elke Sanders
NJONjordLDG 1xvoorwedstrijd 1za 10:55[7]
Flora den Bieman
NJONjordLDEj 4*voorwedstrijd 1za 11:20[3]
Yara Schepen
NJONjord 1LHG 2-voorwedstrijd 1za 11:30[6]
Maurits van Heijningen
NJONjord 2LHG 2-voorwedstrijd 2za 11:35[3]
Daan Walder
NJONjordHG 2-voorwedstrijd 3za 11:50[5]
Hidde Seckel
NJONjordHDev 4-voorwedstrijd 4za 13:10[3]
Max Simon
NJONjord 2LHDev 4-voorwedstrijd 1za 13:25[3]
Willem Ballieux
NJONjord 1LHDev 4-voorwedstrijd 1za 13:25[5]
Jan d' Engelbronner
NJONjordHEj 8+voorwedstrijd 2za 13:40[7]
Thijs Ruiken
NJONjordHG 1xvoorwedstrijd 2za 13:50[8]
Niels Boonstra
NJONjordDDev 4-voorwedstrijd 2za 14:20[2]
Margot Leeuwenburgh
NJONjordLHEj 8+voorwedstrijd 1za 14:25[8]
Ralph de Waard
VIDVidar/NjordHE 2xA-finaleza 14:55[6]
Koen van Brussel
NJONjordDTal 4*A-finaleza 15:15[7]
Emma de Vries
AEGAegir/NjordHEj 4+A-finaleza 15:25[1]
Ruben Van de Ven
NERNereus/NjordHEj 4+A-finaleza 15:25[8]
Bodhi Vriesman
NJONjordDEj 8+A-finaleza 15:40[5]
Lieve Verhoeven
NJONjord 2LDDev 2xA-finaleza 16:05[7]
Jenny Huizing
NJONjordLDG 1xA-finaleza 16:15[7]
Flora den Bieman
NJONjordLDEj 4*A-finaleza 16:30[6]
Yara Schepen
NJONjord/RijnlandHG 4xA-finaleza 16:35[6]
Dolf Rutten
NJONjord 1LHG 2-A-finaleza 16:40[3]
Maurits van Heijningen
NJONjordHG 2-A-finaleza 17:05[7]
Hidde Seckel
NJONjordLHE 2+A-finaleza 17:20[2]
Sven Brinkman
NJONjord 1HE 4-A-finaleza 17:35[5]
Gerard van der Velden
NJONjordHEj 8+A-finaleza 18:05[3]
Thijs Ruiken
NJONjordHG 1xA-finaleza 18:10[4]
Niels Boonstra
NJONjordDDev 4-A-finaleza 18:15[2]
Margot Leeuwenburgh
NJONjordLHEj 8+A-finaleza 18:25[6]
Ralph de Waard

zondag

30 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NJONjordHE 1x NSKvoorwedstrijd 1zo 08:42[4]
Niels Boonstra
NJONjord 1HGb 4-voorwedstrijd 1zo 08:51[4]
Max Simon
NJONjord 2HGb 4-voorwedstrijd 2zo 08:56[3]
Thijs Ruiken
NJONjord/LagaHG 4+voorwedstrijd 1zo 09:01[6]
Rafaël van Hees
NJONjordHG 4+voorwedstrijd 3zo 09:11[7]
Lars Minnes
NJONjord 1LDE 1xvoorwedstrijd 2zo 09:47[4]
Sara Kalf
NJONjord 2LDE 1xvoorwedstrijd 2zo 09:47[5]
Julie Lemoine-Fischer
NJONjordLHB 1xvoorwedstrijd 1zo 09:51[8]
Maurits van Heijningen
NJONjord 2LHGb 4-voorwedstrijd 2zo 10:31[4]
Willem Ballieux
NJONjord 1LHGb 4-voorwedstrijd 2zo 10:31[6]
Jan d' Engelbronner
NJONjordDG 4+voorwedstrijd 1zo 10:51[3]
Indy Planting
SKASkadi/Njord/LagaDG 4+voorwedstrijd 1zo 10:51[6]
Senna Limburg
NJONjord 1LDGb 2xvoorwedstrijd 1zo 11:01[7]
Yara Schepen
NJONjord 2LDGb 2xvoorwedstrijd 2zo 11:06[5]
Jenny Huizing
NJONjord 3LDGb 2xvoorwedstrijd 3zo 11:11[4]
Vera Slagter
NJONjord/DDSLDGb 2xvoorwedstrijd 3zo 11:11[8]
Flora den Bieman
NJONjord 1HE 2- NSKvoorwedstrijd 1zo 11:26[8]
Jelle Algie
NJONjord 2HE 2- NSKvoorwedstrijd 2zo 11:31[3]
Jan Lankhorst
NJONjord/SkadiDG 2xvoorwedstrijd 3zo 12:16[5]
Nina Loos
NJONjordHB 2xvoorwedstrijd 3zo 13:16[6]
Dolf Rutten
LAGLaga/Njord/ProteusHB 4+voorwedstrijd 3zo 13:31[4]
Floris Gerritsen
AEGAegir/NjordHB 4+voorwedstrijd 3zo 13:31[7]
Ruben Van de Ven
NJONjordHE 8+voorwedstrijd 3zo 13:46[8]
Thijs Tas
NJONjordDE 8+ NSKvoorwedstrijd 1zo 14:36[8]
Lieve Verhoeven
LAGLaga/Njord/SkadiDE 8+voorwedstrijd 2zo 14:41[7]
Femke van der Laan
NJONjordHE 1x NSKA-finalezo 15:09[7]
Niels Boonstra
NJONjord 2HGb 4-A-finalezo 15:14[4]
Thijs Ruiken
NJONjord/LagaHG 4+A-finalezo 15:19[6]
Rafaël van Hees
NJONjord 2LDE 1xA-finalezo 15:36[3]
Julie Lemoine-Fischer
NJONjordDG 4-A-finalezo 15:54[3]
Margot Leeuwenburgh
NJONjord 2LHGb 4-A-finalezo 15:59[4]
Willem Ballieux
GYAGyas/Njord/HemusLHG 4+A-finalezo 16:09[7]
Jelco Hamstra
NJONjord 2LDGb 2xA-finalezo 16:14[3]
Jenny Huizing
NJONjord 2HE 2- NSKA-finalezo 16:29[8]
Jan Lankhorst
NJONjord/SkadiDG 2xA-finalezo 17:04[3]
Nina Loos
NJONjordLHE 2- NSKA-finalezo 17:24[6]
Sven Brinkman
NJONjordHB 2xA-finalezo 17:29[6]
Dolf Rutten
NJONjordLHB 8+A-finalezo 17:44[4]
Ralph de Waard
ORCOrca/Njord/Triton/ArgoLHE 8+A-finalezo 17:59[8]
Jan Lankhorst
NJONjordDE 8+ NSKA-finalezo 18:49[8]
Lieve Verhoeven