zaterdag

29 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasHTal 8+voorwedstrijd 2[2]07:08,465e
Mark Lieverse
GYAGyasDTal 8+voorwedstrijd 3[6]07:37,861e
Eline Veenstra
GYAGyasDTal 4*voorwedstrijd 1[7]08:13,381e
Noortje van Dijk
GYAGyasHEj 4+voorwedstrijd 2[8]07:26,976e
Alexander Kemmink
AEGAegir/GyasDEj 4+voorwedstrijd 2[4]07:58,706e
Hilde Rixt Veldhuis
GYAGyasDEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:59,912e
Rosanne Fischer
GYAGyasLHDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:03,812e
Joris Kluvers
GYAGyasLHG 1xvoorwedstrijd 3[3]07:37,292e
Stefan Slagter
GYAGyasLDG 1xvoorwedstrijd 1[6]08:42,673e
Johanna Bult
GYAGyas 2DDev 2xvoorwedstrijd 2[2]08:10,677e
Nienke Buters
GYAGyas 1DDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:46,412e
Xanthe Jeremiasse
GYAGyasLHG 2-voorwedstrijd 1[3]07:22,021e
Jelco Hamstra
GYAGyas/AegirHDev 4-voorwedstrijd 4[7]06:31,023e
Déan Klimp
GYAGyasHEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:08,374e
Jan Heersmink
GYAGyas 1DDev 4-voorwedstrijd 1[2]07:00,871e
Marij Compagner
GYAGyas 2DDev 4-voorwedstrijd 1[4]07:15,003e
Leonie van Zuiden
GYAGyasLHEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:12,923e
Stijn Meijssen
GYAGyasDTal 8+A-finale[4]07:29,963e
Eline Veenstra
GYAGyasDTal 4*A-finale[5]07:57,452e
Noortje van Dijk
GYAGyasDEj 8+A-finale[6]06:51,026e
Rosanne Fischer
GYAGyasLDB 2xA-finale[6]08:10,988e
Marieke Schuitemaker
GYAGyasLHDev 2xA-finale[3]06:55,134e
Joris Kluvers
GYAGyasLHG 1xA-finale[6]07:21,721e
Stefan Slagter
GYAGyas 1DDev 2xA-finale[3]07:31,492e
Xanthe Jeremiasse
GYAGyas/TritonDE 2xA-finale[4]07:13,382e
Femke van de Vliet
GYAGyasLHG 2-A-finale[5]07:08,522e
Jelco Hamstra
GYAGyas/OrcaDG 4xA-finale[2]07:13,715e
Wia Ruiter
GYAGyasHEj 8+A-finale[8]06:13,348e
Jan Heersmink
GYAGyas 1DDev 4-A-finale[5]07:03,172e
Marij Compagner
GYAGyas 2DDev 4-A-finale[7]07:32,456e
Leonie van Zuiden
GYAGyasLHEj 8+A-finale[7]06:14,234e
Stijn Meijssen

zondag

30 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/AegirHGb 4-voorwedstrijd 2[6]07:06,614e
Déan Klimp
GYAGyas 1HG 4+voorwedstrijd 2[4]07:42,773e
Kevin Schepers
GYAGyas/PhocasHG 4+voorwedstrijd 3[4]07:58,174e
Niek van Wattum
GYAGyas 2HG 4+voorwedstrijd 3[8]07:47,613e
Jan Heersmink
GYAGyasDGb 4-voorwedstrijd 1[5]07:59,421e
Leonie van Zuiden
GYAGyas 1LDGb 2xvoorwedstrijd 2[3]08:33,001e
Fleur van Dijk
GYAGyas 2LDGb 2xvoorwedstrijd 2[7]09:10,645e
Marieke Schuitemaker
GYAGyasDE 2- NSKvoorwedstrijd 2[6]08:35,563e
Luca Bessems
GYAGyas 2DG 2xvoorwedstrijd 1[5]08:17,072e
Xanthe Jeremiasse
GYAGyas 1DG 2xvoorwedstrijd 3[8]08:43,546e
Nienke Buters
AEGAegir/GyasHB 4+voorwedstrijd 2[5]07:24,164e
Joris Pereboom
GYAGyasHE 8+ NSKvoorwedstrijd 1[4]06:12,591e
Teun Oonk
GYAGyas 1DE 8+ NSKvoorwedstrijd 2[3]06:56,522e
Luca Bessems
GYAGyas 2DE 8+ NSKvoorwedstrijd 2[8]07:01,583e
Rosanne Fischer
GYAGyasDGb 4-A-finale[5]07:28,913e
Leonie van Zuiden
GYAGyasDG 4-A-finale[8]07:18,694e
Xanthe Jeremiasse
GYAGyas/Njord/HemusLHG 4+A-finale[7]06:58,672e
Jelco Hamstra
GYAGyas 1LDGb 2xA-finale[7]niet gefinisht
Fleur van Dijk
GYAGyasLHG 2xA-finale[6]06:58,453e
Joris Kluvers
GYAGyasDE 2- NSKA-finale[3]08:00,545e
Luca Bessems
GYAGyas 2DG 2xA-finale[4]07:46,236e
Xanthe Jeremiasse
AEGAegir/GyasDB 4+A-finale[6]07:51,816e
Hilde Rixt Veldhuis
GYAGyasHE 8+ NSKA-finale[6]05:46,782e
Teun Oonk
GYAGyasLHE 8+A-finale[4]06:12,604e
Stijn Meijssen
GYAGyas/Proteus/HemusLHE 8+A-finale[6]06:02,123e
Matthijs Bijman
GYAGyas/AsoposLHE 4xA-finale[7]06:15,991e
Mees van der Meer
GYAGyas 2DE 8+ NSKA-finale[4]07:03,765e
Rosanne Fischer
GYAGyas 1DE 8+ NSKA-finale[5]06:37,773e
Luca Bessems