Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAG79LagaLDSB 1xtime-trial08:46,5721e
Annabel Oggel
LAG80LagaLDE 1xtime-trial08:07,1211e
Lieke Michielsen
LAG106LagaDSB 1xtime-trial07:49,368e
Tessa Dullemans
LAG131LagaLHSB 1xtime-trial07:47,7622e
Marnix Meersman
LAG140Laga 1LHE 1xtime-trial07:34,0020e
Lukas Pragt
LAG145Laga 2LHE 1xtime-trial07:09,978e
Philip den Bremer
LAG158Laga 1HSB 1xtime-trial07:23,3222e
Wouter van der Meer
LAG164Laga 2HSB 1xtime-trial07:12,2216e
Fabian Driessen
NER178Nereus/Laga 1 (p4)HE 2-time-trial06:27,116e
Rik Rienks
NER182Nereus/Laga 2 (p8)HE 2-time-trial06:29,318e
Haye Dijkstra
LAG185LagaHSB 2-time-trial06:42,6116e
Daan Vos de Wael
LAG193LagaHE 2-time-trial06:27,587e
Menno Bezema
LAG201Laga 1DSB 2-time-trial07:31,8213e
Rosalie Rietjens
LAG203Laga 2DSB 2-time-trial07:14,575e
Dieuwertje den Besten

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaHSB 2-herkansing 1[6]07:07,084e
Daan Vos de Wael
LAGLagaDSB 1xkwart-finale 1[3]08:15,383e
Tessa Dullemans
LAGLagaLDE 1xkwart-finale 3[5]08:50,782e
Lieke Michielsen
LAGLagaLDSB 1xkwart-finale 4[1]09:21,065e
Annabel Oggel
LAGLagaDEj 8+voorwedstrijd 1[3]07:29,592e
Femke van der Laan
LAGLagaHEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:20,161e
Paolo Pantano
LAGLagaLDEj 4*voorwedstrijd 1[6]08:10,841e
Sophie Busch
VIDVidar/LagaLDEj 4*voorwedstrijd 2[5]08:12,083e
Amber Raadschilders
LAGLagaLHEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:37,213e
Tiis van der Werf
LAGLaga 2HSB 1xkwart-finale 1[5]07:59,324e
Fabian Driessen
LAGLaga 1HSB 1xkwart-finale 3[6]08:25,406e
Wouter van der Meer
LAGLaga 2LHE 1xkwart-finale 1[5]08:16,393e
Philip den Bremer
LAGLagaLHSB 1xkwart-finale 3[6]08:43,526e
Marnix Meersman
LAGLaga 1LHE 1xkwart-finale 4[1]08:29,456e
Lukas Pragt
LAGLaga 1DSB 2-herkansing 2[5]08:32,305e
Rosalie Rietjens
SKASkadi/LagaDDev 2xvoorwedstrijd 1[3]08:41,143e
Mela Sagasser
LAGLagaDDev 2xvoorwedstrijd 3[6]08:37,792e
Annelinde van Bergen
LAGLagaLHDev 4-voorwedstrijd 1[2]07:31,155e
Diederik Adema
LAGLaga 1LDDev 2xvoorwedstrijd 1[3]08:56,673e
Pauline Verkaik
LAGLaga 2LDDev 2xvoorwedstrijd 2[2]08:42,451e
Silke Tas
LAGLaga/SkadiLDDev 2xvoorwedstrijd 2[3]09:02,805e
Giulia Rolloos
LAGLagaLHDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:43,162e
Camiel Schreuder
LAGLagaHDev 4-voorwedstrijd 4[2]06:46,792e
Koen de Koningh
LAGLagaDDev 4-voorwedstrijd 2[2]07:47,131e
Sylke van der Kleij
LAGLaga/ProteusHEj 4+voorwedstrijd 1[2]07:41,173e
Haig Eyskens
LAGLagaLDE 1xhalve-finale 1[2]08:55,625e
Lieke Michielsen
LAGLagaDSB 1xhalve-finale 1[1]08:43,644e
Tessa Dullemans
LAGLagaDEj 8+A-finale[6]07:55,236e
Femke van der Laan
LAGLagaHEj 8+A-finale[2]06:21,891e
Paolo Pantano
LAGLagaLDEj 4*A-finale[3]08:30,314e
Sophie Busch
LAGLaga 2LHE 1xhalve-finale 1[5]08:02,875e
Philip den Bremer
LAGLagaDDev 2xA-finale[4]08:28,134e
Annelinde van Bergen
LAGLagaDEj 4+A-finale[6]08:32,654e
Paula Hamming
LAGLaga 2LDDev 2xA-finale[1]08:07,111e
Silke Tas
LAGLagaHDev 4-A-finale[6]07:04,503e
Koen de Koningh
LAGLagaDDev 4-A-finale[2]07:47,592e
Sylke van der Kleij

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Laga 2 (p8)HE 2-halve-finale 1[5]07:08,413e
Haye Dijkstra
NERNereus/Laga 1 (p4)HE 2-halve-finale 2[2]06:52,231e
Rik Rienks
LAGLagaHE 2-halve-finale 2[5]07:07,784e
Menno Bezema
LAGLaga 2DSB 2-halve-finale 1[2]07:52,154e
Dieuwertje den Besten
LAGLagaHG 4-voorwedstrijd 2[2]06:40,411e
Koen de Koningh
LAGLagaDG 4-voorwedstrijd 3[6]07:37,912e
Sylke van der Kleij
LAGLagaLHG 4-voorwedstrijd 2[3]07:04,302e
Diederik Adema
VIDVidar/LagaLDB 4*voorwedstrijd 1[3]08:13,481e
Amber Raadschilders
LAGLagaLDB 4*voorwedstrijd 2[3]08:12,973e
Sophie Busch
LAGLagaDB 8+voorwedstrijd 2[3]07:28,152e
Femke van der Laan
LAGLaga 1HG 2-voorwedstrijd 1[3]07:51,832e
Dylan Besten
LAGLaga 2HG 2-voorwedstrijd 2[4]07:34,992e
Wytze de Vries
LAGLaga 3HG 2-voorwedstrijd 3[5]07:30,791e
Sietse de Vilder
LAGLaga/ProteusHB 4+voorwedstrijd 2[1]07:26,093e
Haig Eyskens
LAGLagaDG 2xvoorwedstrijd 2[3]08:11,873e
Annelinde van Bergen
LAGLaga 1LDG 2xvoorwedstrijd 2[2]08:19,532e
Pauline Verkaik
LAGLaga 2LDG 2xvoorwedstrijd 3[3]08:17,402e
Silke Tas
LAGLaga/SkadiLDG 2xvoorwedstrijd 3[5]08:23,594e
Giulia Rolloos
LAGLagaDG 2-voorwedstrijd 1[4]08:24,751e
Rosalie Rietjens
LAGLagaLHG 2xvoorwedstrijd 1[3]07:39,255e
Camiel Schreuder
LAGLagaDG 4-A-finale[5]07:46,723e
Sylke van der Kleij
LAGLagaLHG 4-A-finale[6]07:04,875e
Diederik Adema
VIDVidar/LagaLDB 4*A-finale[2]08:11,323e
Amber Raadschilders
LAGLagaDB 8+A-finale[4]07:20,953e
Femke van der Laan
LAGLagaLDSB 1xC-finale[6]09:21,676e
Annabel Oggel
LAGLagaLDE 1xB-finale[3]09:04,645e
Lieke Michielsen
LAGLagaDSB 1xB-finale[2]08:35,985e
Tessa Dullemans
LAGLaga 2LHE 1xB-finale[3]07:45,132e
Philip den Bremer
LAGLaga 2HSB 1xC-finale[1]07:49,703e
Fabian Driessen
LAGLagaHSB 2-C-finale[4]07:23,273e
Daan Vos de Wael
LAGLagaHE 2-B-finale[2]07:02,181e
Menno Bezema
NERNereus/Laga 1 (p4)HE 2-A-finale[2]06:59,433e
Rik Rienks
NERNereus/Laga 2 (p8)HE 2-A-finale[5]07:10,816e
Haye Dijkstra
LAGLaga 2DSB 2-B-finale[2]07:57,041e
Dieuwertje den Besten
LAGLaga 3HG 2-A-finale[2]07:25,722e
Sietse de Vilder
LAGLaga 2HG 2-A-finale[4]07:39,704e
Wytze de Vries
LAGLaga 1HG 2-A-finale[5]07:53,836e
Dylan Besten
LAGLaga/ProteusHB 4+A-finale[6]07:35,726e
Haig Eyskens
LAGLagaDG 2xA-finale[6]08:19,104e
Annelinde van Bergen
LAGLaga 1LDG 2xA-finale[3]08:31,624e
Pauline Verkaik
LAGLaga 2LDG 2xA-finale[4]08:23,063e
Silke Tas
LAGLagaDG 2-A-finale[1]08:07,411e
Rosalie Rietjens
LAGLagaDB 4+A-finale[4]08:21,611e
Paula Hamming
LAGLaga 1HE 8+A-finale[1]06:10,433e
Lars Lipman
LAGLaga 2HE 8+A-finale[2]06:22,965e
Paolo Pantano
LAGLagaHG 4-A-finale[2]06:39,392e
Koen de Koningh