Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

za 14:20 - race 277 - [114] DDev 4- voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus[2]01:51,55(2)03:48,94(1)05:45,59(1)07:47,29(1)FA
 Floor Davids01:57,3901:56,6502:01,70
2.SKASkadi[5]01:51,18(1)03:49,27(2)05:48,69(2)07:50,15(2)FA
 Vienna van Niersen01:58,0901:59,4202:01,46+2,86
3.GYAGyas 2[3]01:54,02(3)03:53,04(3)05:56,03(3)08:02,02(3)
 Leonie van Zuiden01:59,0202:02,9902:05,99+14,73
4.THEThêta[4]02:02,39(4)04:07,50(4)06:09,14(4)08:14,93(4)
 Charlotte Bording02:05,1102:01,6402:05,79+27,64

za 14:25 - race 278 - [114] DDev 4- voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LAGLaga[2]01:49,17(1)03:49,32(2)05:50,22(2)07:47,13(1)FA
 Sylke van der Kleij02:00,1502:00,9001:56,91
2.AEGAegir[6]01:49,76(2)03:48,25(1)05:49,93(1)07:47,83(2)FA
 Eline Cox01:58,4902:01,6801:57,90+0,70
3.NJONjord[4]01:51,89(3)03:51,53(3)05:52,27(3)07:49,37(3)
 Margot Leeuwenburgh01:59,6402:00,7401:57,10+2,24
4.TRITriton[5]01:52,46(4)03:59,01(4)06:08,89(4)08:12,00(4)
 Roos Peeters02:06,5502:09,8802:03,11+24,87
5.SKOSkøll 2[3]01:58,94(5)--(5)06:25,69(5)08:32,06(5)
 Luka van der Zwan02:06,37+44,93

za 14:30 - race 279 - [114] DDev 4- voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GYAGyas 1[5]01:55,96(2)03:57,39(1)05:58,49(1)07:55,73(1)FA
 Marij Compagner02:01,4302:01,1001:57,24
2.PROProteus[4]01:57,60(3)04:02,97(4)06:01,05(2)08:00,30(2)FA
 Annelouk van Mierlo02:05,3701:58,0801:59,25+4,57
3.SKOSkøll 1[2]01:54,75(1)03:58,77(2)06:02,88(3)08:02,89(3)
 Emma Jacobs02:04,0202:04,1102:00,01+7,16
4.SAUSaurus[3]01:58,93(4)03:59,77(3)06:08,54(4)08:08,04(4)
 Noortje van den Bogaert02:00,8402:08,7701:59,50+12,31
5.PHOPhocas[6]01:59,95(5)04:05,84(5)06:11,32(5)08:15,62(5)
 Pleun Santerse02:05,8902:05,4802:04,30+19,89

za 17:40 - race 317 - [114] DDev 4- A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NERNereus[1]01:50,13(1)03:44,60(1)05:40,37(1)07:40,72(1)
 Floor Davids01:54,4701:55,7702:00,35
2.LAGLaga[2]01:51,44(2)03:50,80(2)05:48,20(2)07:47,59(2)
 Sylke van der Kleij01:59,3601:57,4001:59,39+6,87
3.SKASkadi[5]01:53,55(4)03:53,57(3)05:52,96(3)07:51,98(3)
 Vienna van Niersen02:00,0201:59,3901:59,02+11,26
4.GYAGyas 1[3]01:55,31(5)03:56,31(5)05:54,30(4)07:52,75(4)
 Marij Compagner02:01,0001:57,9901:58,45+12,03
5.AEGAegir[6]01:52,30(3)03:53,88(4)05:55,24(5)07:56,81(5)
 Eline Cox02:01,5802:01,3602:01,57+16,09
6.PROProteus[4]01:58,12(6)04:02,43(6)06:06,12(6)08:11,33(6)
 Annelouk van Mierlo02:04,3102:03,6902:05,21+30,61