Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

zo 12:00 - race 449 - [214] LHG 2x voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GYAGyas[4]01:45,51(2)03:40,02(3)05:34,57(2)07:24,33(1)FA
 Joris Kluvers01:54,5101:54,5501:49,76
2.PROProteus[6]01:44,14(1)03:38,32(1)05:34,12(1)07:25,69(2)FA
 Roel De Vocht01:54,1801:55,8001:51,57+1,36
3.ASOAsopos[5]01:46,28(4)03:39,70(2)05:35,19(3)07:29,32(3)
 Felix Brongers01:53,4201:55,4901:54,13+4,99
4.TRITriton[2]01:47,06(5)03:42,51(5)05:38,18(4)07:30,37(4)
 Victor de Vos01:55,4501:55,6701:52,19+6,04
5.LAGLaga[3]01:45,78(3)03:41,44(4)05:41,53(5)07:39,25(5)
 Camiel Schreuder01:55,6602:00,0901:57,72+14,92

zo 12:05 - race 450 - [214] LHG 2x voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.OKEOkeanos 3[3]01:41,78(2)03:28,62(1)05:20,58(1)07:12,92(1)FA
 Govert Dwarshuis01:46,8401:51,9601:52,34
2.VIDVidar[2]01:47,28(4)03:39,93(3)05:33,32(2)07:24,15(2)FA
 Koen van Brussel01:52,6501:53,3901:50,83+11,23
3.OKEOkeanos 2[1]01:46,13(3)03:39,53(2)05:33,35(3)07:24,48(3)
 Marc Poliacu-ProsŽe01:53,4001:53,8201:51,13+11,56
4.ORCOrca[4]01:40,57(1)03:42,23(4)05:35,70(4)07:29,55(4)
 Pelle Laken02:01,6601:53,4701:53,85+16,63
5.LAALaak[5]01:48,03(5)03:46,01(5)05:46,78(5)07:44,22(5)
 Bas de Ruijter01:57,9802:00,7701:57,44+31,30
6.OKEOkeanos 1[6]01:51,32(6)03:50,43(6)05:51,97(6)07:55,58(6)
 Thei Steenvoorden01:59,1102:01,5402:03,61+42,66

zo 12:10 - race 451 - [214] LHG 2x voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SKOSkøll/Willem III[4]01:46,93(1)03:41,74(2)05:39,59(3)07:28,63(1)FA
 Gijs Andringa01:54,8101:57,8501:49,04
2.AEGAegir[5]01:50,01(4)03:43,57(3)05:38,53(2)07:29,88(2)FA
 Wif Bronsgeest01:53,5601:54,9601:51,35+1,25
3.ARGArgo[1]01:49,28(3)03:40,40(1)05:36,49(1)07:30,08(3)
 Koen Draijer01:51,1201:56,0901:53,59+1,45
4.PHOPhocas[3]01:50,60(5)03:43,79(4)05:40,14(4)07:35,79(4)
 Leon Masselink01:53,1901:56,3501:55,65+7,16
5.THEThêta[6]01:47,45(2)03:45,58(5)05:47,05(5)07:45,48(5)
 Sjoerd Aker01:58,1302:01,4701:58,43+16,85
6.ARGArgo/Triton[2]01:55,05(6)03:55,74(6)06:01,16(6)08:01,81(6)
 Chris Congleton02:00,6902:05,4202:00,65+33,18

zo 17:35 - race 510 - [214] LHG 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.OKEOkeanos 3[2]01:41,62(1)03:26,46(1)05:14,60(1)07:02,93(1)
 Govert Dwarshuis01:44,8401:48,1401:48,33
2.GYAGyas[1]01:45,03(2)03:35,62(2)05:25,85(2)07:16,55(2)
 Joris Kluvers01:50,5901:50,2301:50,70+13,62
3.SKOSkøll/Willem III[3]01:46,43(5)03:39,14(4)05:30,87(4)07:20,36(3)
 Gijs Andringa01:52,7101:51,7301:49,49+17,43
4.VIDVidar[6]01:46,12(4)03:36,23(3)05:29,96(3)07:21,97(4)
 Koen van Brussel01:50,1101:53,7301:52,01+19,04
5.PROProteus[5]01:45,92(3)03:39,30(5)05:32,32(5)07:25,87(5)
 Roel De Vocht01:53,3801:53,0201:53,55+22,94
6.AEGAegir[4]01:49,43(6)03:40,59(6)05:32,57(6)07:28,58(6)
 Wif Bronsgeest01:51,1601:51,9801:56,01+25,65