Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

zo 11:40 - race 445 - [229] LDG 2x voorwedstrijd 2

1e, 2e en 3e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus[6]01:58,51(1)04:05,90(1)06:11,72(1)08:16,47(1)FA
 Babette den Houting02:07,3902:05,8202:04,75
2.LAGLaga 1[2]01:59,72(3)04:06,59(2)06:12,66(2)08:19,53(2)FA
 Pauline Verkaik02:06,8702:06,0702:06,87+3,06
3.PROProteus/Skøll[1]02:01,11(4)04:08,57(4)06:13,70(3)08:20,07(3)FA
 Lisa Keurentjes02:07,4602:05,1302:06,37+3,60
4.SKASkadi[4]02:01,28(5)04:17,96(5)06:16,42(5)08:21,73(4)
 Edolie van de Velde02:16,6801:58,4602:05,31+5,26
5.NJONjord[3]01:59,44(2)04:07,20(3)06:15,67(4)08:36,81(5)
 Merel Roos02:07,7602:08,4702:21,14+20,34
6.GYAGyas[5]02:05,35(6)04:21,53(6)06:31,54(6)08:42,77(6)
 Johanna Bult02:16,1802:10,0102:11,23+26,30

zo 11:45 - race 446 - [229] LDG 2x voorwedstrijd 3

1e, 2e en 3e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ORCOrca[6]01:56,73(1)03:58,56(1)06:02,78(1)08:07,81(1)FA
 Jonna Mourik02:01,8302:04,2202:05,03
2.LAGLaga 2[3]02:01,28(2)04:06,33(2)06:11,28(2)08:17,40(2)FA
 Silke Tas02:05,0502:04,9502:06,12+9,59
3.BEABeatrix[2]02:01,95(3)04:07,07(3)06:13,72(3)08:20,69(3)FA
 Loes van der Poel02:05,1202:06,6502:06,97+12,88
4.LAGLaga/Skadi[5]02:04,01(4)04:10,43(4)06:18,02(4)08:23,59(4)
 Giulia Rolloos02:06,4202:07,5902:05,57+15,78
5.SAUSaurus[1]02:12,51(5)04:30,03(5)06:49,88(5)09:08,91(5)
 Sophie Ariane Staudt02:17,5202:19,8502:19,03+1:01,10
THEThêta[4]------niet gefinisht
 Deborah Walther

zo 17:25 - race 508 - [229] LDG 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ORCOrca[1]01:55,68(1)03:58,25(1)06:01,45(1)08:04,48(1)
 Jonna Mourik02:02,5702:03,2002:03,03
2.NERNereus[2]02:05,70(4)04:13,86(3)06:19,76(2)08:22,48(2)
 Babette den Houting02:08,1602:05,9002:02,72+18,00
3.LAGLaga 2[4]02:01,08(2)04:11,09(2)06:20,19(3)08:23,06(3)
 Silke Tas02:10,0102:09,1002:02,87+18,58
4.LAGLaga 1[3]02:05,35(3)04:15,73(4)06:24,91(4)08:31,62(4)
 Pauline Verkaik02:10,3802:09,1802:06,71+27,14
5.PROProteus/Skøll[6]02:06,11(6)04:18,35(6)06:28,20(5)08:34,67(5)
 Lisa Keurentjes02:12,2402:09,8502:06,47+30,19
6.BEABeatrix[5]02:05,70(4)04:16,99(5)06:28,74(6)08:35,34(6)
 Loes van der Poel02:11,2902:11,7502:06,60+30,86