Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

[013] LDE 1x (Nederlands Kampioenschap) time-trial

alle ploegen => KF

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummernummerfinishkwalificatie
1.NERNereus 1 (p1)LDE 1x7307:51,48(1)KF
 Ilse Paulis
2.TRITriton (p4)LDSB 1x7607:54,69(2)KF
 Femke van de Vliet+3,21
3.NERNereus 4LDE 1x8907:56,82(3)KF
 Yumiko Van Diest+5,34
4.NERNereus 2 (p2)LDE 1x7407:57,66(4)KF
 Martine Veldhuis+6,18
5.GYAGyasLDSB 1x8507:59,67(5)KF
 Iris Hochstenbach+8,19
6.TRITriton (p5)LDE 1x7708:00,84(6)KF
 Anna Verkuil+9,36
7.WILWillem III (p3)LDE 1x7508:01,15(7)KF
 Mette Beugelsdijk+9,67
8.PROProteusLDE 1x9308:01,96(8)KF
 Anouk van Leeuwen+10,48
9.ORCOrcaLDE 1x9008:03,27(9)KF
 Tosca Kettler+11,79
10.HOOHoopLDE 1x8308:05,98(10)KF
 Sara Papineau Salm+14,50
11.LAGLagaLDE 1x8008:07,12(11)KF
 Lieke Michielsen+15,64
12.AEGAegirLDSB 1x9108:09,52(12)KF
 Roos Duijn+18,04
13.PHOPhocas 1LDE 1x8408:12,89(13)KF
 Thamar Kroes+21,41
14.OKEOkeanosLDSB 1x8708:14,34(14)KF
 Aurianne Puts+22,86
15.SAUSaurusLDE 1x8808:15,29(15)KF
 Saskia Verhoef+23,81
16.ASOAsoposLDSB 1x8208:16,43(16)KF
 Elsemieke Hack+24,95
17.NERNereus 3 (p6)LDE 1x7808:17,21(17)KF
 Marike Veldhuis+25,73
18.PHOPhocas 2LDE 1x8108:26,59(18)KF
 Marjolein Jansen+35,11
19.DDSDDSLDE 1x8608:33,04(19)KF
 Teddy Damen+41,56
20.BORBoreasLDE 1x9208:39,64(20)KF
 Laura Oosterbroek+48,16
21.LAGLagaLDSB 1x7908:46,57(21)KF
 Annabel Oggel+55,09

za 09:10 - race 215 - [013] LDE 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus 1 (p1)LDE 1x[4]02:00,22(1)04:05,92(1)06:16,65(1)08:30,24(1)HF
 Ilse Paulis02:05,7002:10,7302:13,59
2.ORCOrcaLDE 1x[3]02:02,56(2)04:11,56(2)06:24,79(2)08:41,30(2)HF
 Tosca Kettler02:09,0002:13,2302:16,51+11,06
3.NERNereus 3 (p6)LDE 1x[2]02:03,95(4)04:14,80(4)06:30,05(3)08:45,46(3)HF
 Marike Veldhuis02:10,8502:15,2502:15,41+15,22
4.PROProteusLDE 1x[5]02:02,84(3)04:14,02(3)06:30,72(4)08:45,75(4)FC
 Anouk van Leeuwen02:11,1802:16,7002:15,03+15,51
5.ASOAsoposLDSB 1x[6]02:06,82(5)04:18,35(5)06:34,21(5)08:50,17(5)FC
 Elsemieke Hack02:11,5302:15,8602:15,96+19,93

za 09:15 - race 216 - [013] LDE 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.TRITriton (p4)LDSB 1x[4]02:01,99(2)04:11,56(1)06:25,99(1)08:40,51(1)HF
 Femke van de Vliet02:09,5702:14,4302:14,52
2.WILWillem III (p3)LDE 1x[5]02:01,05(1)04:14,71(2)06:33,00(2)08:50,04(2)HF
 Mette Beugelsdijk02:13,6602:18,2902:17,04+9,53
3.HOOHoopLDE 1x[3]02:06,72(3)04:24,65(3)06:45,63(3)09:04,20(3)HF
 Sara Papineau Salm02:17,9302:20,9802:18,57+23,69
4.SAUSaurusLDE 1x[6]02:11,35(4)04:30,11(4)06:51,46(4)09:09,37(4)FC
 Saskia Verhoef02:18,7602:21,3502:17,91+28,86
5.PHOPhocas 2LDE 1x[2]02:12,42(5)04:35,57(5)07:01,08(5)09:24,87(5)
 Marjolein Jansen02:23,1502:25,5102:23,79+44,36

za 09:20 - race 217 - [013] LDE 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus 4LDE 1x[4]02:02,36(1)04:15,62(1)06:31,02(1)08:48,77(1)HF
 Yumiko Van Diest02:13,2602:15,4002:17,75
2.LAGLagaLDE 1x[5]02:04,41(3)04:18,19(3)06:34,12(2)08:50,78(2)HF
 Lieke Michielsen02:13,7802:15,9302:16,66+2,01
3.TRITriton (p5)LDE 1x[3]02:04,04(2)04:17,06(2)06:34,91(3)08:51,63(3)HF
 Anna Verkuil02:13,0202:17,8502:16,72+2,86
4.OKEOkeanosLDSB 1x[2]02:05,00(4)04:20,82(4)06:39,49(4)08:55,82(4)FC
 Aurianne Puts02:15,8202:18,6702:16,33+7,05
5.DDSDDSLDE 1x[6]02:15,66(5)04:39,25(5)07:04,81(5)09:26,78(5)
 Teddy Damen02:23,5902:25,5602:21,97+38,01

za 09:25 - race 218 - [013] LDE 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GYAGyasLDSB 1x[3]02:05,84(1)04:19,76(2)06:32,99(2)08:43,79(1)HF
 Iris Hochstenbach02:13,9202:13,2302:10,80
2.NERNereus 2 (p2)LDE 1x[4]02:06,60(2)04:19,27(1)06:32,18(1)08:46,90(2)HF
 Martine Veldhuis02:12,6702:12,9102:14,72+3,11
3.AEGAegirLDSB 1x[5]02:09,67(3)04:25,64(3)06:41,51(3)08:55,32(3)HF
 Roos Duijn02:15,9702:15,8702:13,81+11,53
4.PHOPhocas 1LDE 1x[2]02:12,73(4)04:31,07(4)06:48,74(4)09:04,21(4)FC
 Thamar Kroes02:18,3402:17,6702:15,47+20,42
5.LAGLagaLDSB 1x[1]02:17,63(6)04:39,71(5)07:00,57(5)09:21,06(5)FC
 Annabel Oggel02:22,0802:20,8602:20,49+37,27
6.BORBoreasLDE 1x[6]02:17,02(5)04:40,12(6)07:04,91(6)09:28,96(6)
 Laura Oosterbroek02:23,1002:24,7902:24,05+45,17

za 15:30 - race 291 - [013] LDE 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus 1 (p1)LDE 1x[3]02:04,99(2)04:13,91(1)06:22,35(1)08:34,51(1)FA
 Ilse Paulis02:08,9202:08,4402:12,16
2.GYAGyasLDSB 1x[4]02:08,50(4)04:22,53(3)06:34,39(3)08:44,89(2)FA
 Iris Hochstenbach02:14,0302:11,8602:10,50+10,38
3.TRITriton (p5)LDE 1x[1]02:03,94(1)04:16,63(2)06:29,88(2)08:48,78(3)FA
 Anna Verkuil02:12,6902:13,2502:18,90+14,27
4.WILWillem III (p3)LDE 1x[5]02:07,69(3)04:23,73(4)06:41,93(5)08:50,68(4)FB
 Mette Beugelsdijk02:16,0402:18,2002:08,75+16,17
5.LAGLagaLDE 1x[2]02:09,95(5)04:24,48(5)06:39,05(4)08:55,62(5)FB
 Lieke Michielsen02:14,5302:14,5702:16,57+21,11
6.NERNereus 3 (p6)LDE 1x[6]02:10,92(6)04:31,14(6)06:54,86(6)09:18,15(6)FB
 Marike Veldhuis02:20,2202:23,7202:23,29+43,64

za 15:35 - race 292 - [013] LDE 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus 2 (p2)LDE 1x[2]02:07,01(1)04:16,71(1)06:27,95(1)08:44,65(1)FA
 Martine Veldhuis02:09,7002:11,2402:16,70
2.TRITriton (p4)LDSB 1x[3]02:11,06(3)04:24,49(2)06:37,21(2)08:53,57(2)FA
 Femke van de Vliet02:13,4302:12,7202:16,36+8,92
3.NERNereus 4LDE 1x[4]02:10,07(2)04:24,79(3)06:38,69(3)08:59,88(3)FA
 Yumiko Van Diest02:14,7202:13,9002:21,19+15,23
4.AEGAegirLDSB 1x[1]02:13,89(5)04:29,88(4)06:44,39(4)09:10,01(4)FB
 Roos Duijn02:15,9902:14,5102:25,62+25,36
5.HOOHoopLDE 1x[6]02:14,55(6)04:34,14(6)06:53,87(6)09:15,10(5)FB
 Sara Papineau Salm02:19,5902:19,7302:21,23+30,45
6.ORCOrcaLDE 1x[5]02:12,86(4)04:30,62(5)06:51,19(5)09:16,50(6)FB
 Tosca Kettler02:17,7602:20,5702:25,31+31,85

zo 14:24 - race 475 - [013] LDE 1x C-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PROProteusLDE 1x[4]02:02,54(1)04:16,48(1)06:31,35(1)08:45,20(1)
 Anouk van Leeuwen02:13,9402:14,8702:13,85
2.OKEOkeanosLDSB 1x[1]02:04,68(2)04:18,85(2)06:33,83(2)08:46,14(2)
 Aurianne Puts02:14,1702:14,9802:12,31+0,94
3.SAUSaurusLDE 1x[3]02:07,14(3)04:22,40(3)06:38,40(3)08:54,49(3)
 Saskia Verhoef02:15,2602:16,0002:16,09+9,29
4.PHOPhocas 1LDE 1x[2]02:10,15(5)04:26,58(5)06:42,61(4)08:56,12(4)
 Thamar Kroes02:16,4302:16,0302:13,51+10,92
5.ASOAsoposLDSB 1x[5]02:09,78(4)04:26,27(4)06:50,80(5)09:11,28(5)
 Elsemieke Hack02:16,4902:24,5302:20,48+26,08
6.LAGLagaLDSB 1x[6]02:14,29(6)04:38,01(6)07:00,70(6)09:21,67(6)
 Annabel Oggel02:23,7202:22,6902:20,97+36,47

zo 14:29 - race 476 - [013] LDE 1x B-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.WILWillem III (p3)LDE 1x[1]02:03,94(1)04:15,70(1)06:31,75(1)08:41,89(1)
 Mette Beugelsdijk02:11,7602:16,0502:10,14
2.ORCOrcaLDE 1x[5]02:06,47(2)04:19,15(2)06:36,22(2)08:54,49(2)
 Tosca Kettler02:12,6802:17,0702:18,27+12,60
3.AEGAegirLDSB 1x[2]02:11,89(6)04:25,75(6)06:44,02(4)08:57,29(3)
 Roos Duijn02:13,8602:18,2702:13,27+15,40
4.HOOHoopLDE 1x[4]02:08,56(4)04:24,31(4)06:43,00(3)08:59,11(4)
 Sara Papineau Salm02:15,7502:18,6902:16,11+17,22
5.LAGLagaLDE 1x[3]02:09,14(5)04:24,95(5)06:46,84(6)09:04,64(5)
 Lieke Michielsen02:15,8102:21,8902:17,80+22,75
6.NERNereus 3 (p6)LDE 1x[6]02:07,25(3)04:22,62(3)06:45,09(5)09:07,75(6)
 Marike Veldhuis02:15,3702:22,4702:22,66+25,86

zo 14:34 - race 477 - [013] LDE 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NERNereus 1 (p1)LDE 1x[2]02:01,22(1)04:10,21(1)06:17,62(1)08:26,19(1)
 Ilse Paulis02:08,9902:07,4102:08,57
2.NERNereus 2 (p2)LDE 1x[1]02:03,78(2)04:14,73(2)06:25,30(2)08:32,46(2)
 Martine Veldhuis02:10,9502:10,5702:07,16+6,27
3.GYAGyasLDSB 1x[4]02:06,18(6)04:18,92(5)06:29,93(4)08:35,98(3)
 Iris Hochstenbach02:12,7402:11,0102:06,05+9,79
4.TRITriton (p4)LDSB 1x[3]02:04,22(3)04:20,10(6)06:28,20(3)08:37,10(4)
 Femke van de Vliet02:15,8802:08,1002:08,90+10,91
5.NERNereus 4LDE 1x[6]02:05,86(5)04:17,54(3)06:31,60(5)08:47,86(5)
 Yumiko Van Diest02:11,6802:14,0602:16,26+21,67
6.TRITriton (p5)LDE 1x[5]02:05,40(4)04:18,04(4)06:44,89(6)09:07,65(6)
 Anna Verkuil02:12,6402:26,8502:22,76+41,46