Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

za 14:00 - race 273 - [104] HDev 4- voorwedstrijd 1

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROProteus[2]01:37,39(1)03:22,10(1)05:10,52(1)06:59,91(1)FA
 Sander Hazelaar01:44,7101:48,4201:49,39
2.ARGArgo[4]01:43,34(4)03:26,39(2)05:13,93(2)07:02,54(2)
 Daan Jordaan01:43,0501:47,5401:48,61+2,63
3.NJONjord[5]01:39,98(2)03:29,02(3)05:17,72(3)07:04,53(3)
 Max Simon01:49,0401:48,7001:46,81+4,62
4.ORCOrca 2[3]01:41,24(3)03:33,96(4)05:27,95(4)07:19,00(4)
 Michiel Swaving Dijkstra01:52,7201:53,9901:51,05+19,09

za 14:05 - race 274 - [104] HDev 4- voorwedstrijd 2

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.TRITriton/Nereus[2]01:36,36(3)03:19,71(3)05:03,63(1)06:49,38(1)FA
 Pieter van Veen01:43,3501:43,9201:45,75
2.AEGAegir[6]01:34,52(2)03:17,68(1)05:04,63(2)06:53,29(2)FA
 Brandus Adema01:43,1601:46,9501:48,66+3,91
3.GYAGyas[5]01:34,38(1)03:18,67(2)05:05,49(3)06:55,21(3)
 Kimo Berenschot01:44,2901:46,8201:49,72+5,83
4.SAUSaurus[3]01:36,77(4)03:22,23(4)05:09,77(4)06:58,08(4)
 Tom Lansink01:45,4601:47,5401:48,31+8,70
5.ASOAsopos[4]01:38,01(5)03:24,91(5)05:15,69(5)07:09,43(5)
 sergio griffioen01:46,9001:50,7801:53,74+20,05

za 14:10 - race 275 - [104] HDev 4- voorwedstrijd 3

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.THEThêta[2]01:44,29(5)03:21,05(2)05:05,25(1)06:51,21(1)FA
 Christiaan Rosendaal01:36,7601:44,2001:45,96
2.SKOSkøll[4]01:37,55(1)03:20,18(1)05:06,79(2)06:54,53(2)
 Michiel Moerman01:42,6301:46,6101:47,74+3,32
3.ORCOrca 1[5]01:38,16(2)03:23,43(3)05:10,30(3)06:56,07(3)
 Cas Klingenberg01:45,2701:46,8701:45,77+4,86
4.SKOSkøll/Amstel[6]01:39,52(3)03:25,99(4)05:13,51(4)07:01,81(4)
 Abel Westland01:46,4701:47,5201:48,30+10,60
5.SKASkadi[3]01:40,41(4)03:37,79(5)05:42,36(5)07:47,31(5)
 Iddo Rootliep01:57,3802:04,5702:04,95+56,10

za 14:15 - race 276 - [104] HDev 4- voorwedstrijd 4

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus 1[5]01:34,01(1)----06:41,44(1)FA
 Jan Boon
2.LAGLaga[2]01:35,45(2)----06:46,79(2)FA
 Koen de Koningh+5,35
3.EUREuros[6]01:37,99(4)----06:52,53(3)
 Nils van der Ent+11,09
4.OKEOkeanos[3]01:35,93(3)----06:53,78(4)
 Jord Schaap+12,34
5.VIDVidar[4]01:38,50(5)----07:01,54(5)
 Daan Otten+20,10

za 17:35 - race 316 - [104] HDev 4- A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NERNereus 1[4]01:38,17(1)03:22,70(1)05:06,01(1)06:46,78(1)
 Jan Boon01:44,5301:43,3101:40,77
2.THEThêta[1]01:40,54(3)03:24,21(2)05:06,71(2)06:48,66(2)
 Christiaan Rosendaal01:43,6701:42,5001:41,95+1,88
3.LAGLaga[6]01:38,51(2)03:27,75(3)05:16,53(3)07:04,50(3)
 Koen de Koningh01:49,2401:48,7801:47,97+17,72
4.TRITriton/Nereus[3]01:42,18(5)03:31,44(5)05:20,37(4)07:07,27(4)
 Pieter van Veen01:49,2601:48,9301:46,90+20,49
5.PROProteus[2]01:44,18(6)03:35,91(6)05:23,16(5)07:13,01(5)
 Sander Hazelaar01:51,7301:47,2501:49,85+26,23
6.AEGAegir[5]01:40,87(4)03:31,26(4)05:28,33(6)07:21,11(6)
 Brandus Adema01:50,3901:57,0701:52,78+34,33