Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKA115Nina LoosDE 1xtime-trial08:08,5923e
Skadi
SKA136Leander GeschiereLHSB 1xtime-trial07:13,2511e
Skadi
NJO198Njord/Skadi (p5)DE 2-time-trial07:17,196e
Mieke Wilms

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKANina LoosDE 1xkwart-finale 2[1]08:36,536e
Skadi
SKASkadiDEj 8+voorwedstrijd 3[6]07:12,942e
Iris van Willegen
SKASkadiHEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:26,073e
Thijs Hoogenraad
SKASkadiLDEj 4*voorwedstrijd 2[2]08:16,555e
Nalini Sreeram
SKASkadiLHEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:35,342e
Nils de Haan
SKALeander GeschiereLHSB 1xkwart-finale 3[2]08:05,953e
Skadi
SKASkadiHDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:35,661e
Sebastiaan Pach
SKASkadi/LagaDDev 2xvoorwedstrijd 1[3]08:41,143e
Mela Sagasser
SKASkadi 2LHDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:20,932e
Pieter Verweij
SKASkadi 1LHDev 4-voorwedstrijd 3[2]07:21,391e
Sander Lobéé
LAGLaga/SkadiLDDev 2xvoorwedstrijd 2[3]09:02,805e
Giulia Rolloos
SKASkadiLDDev 2xvoorwedstrijd 2[5]08:54,863e
Edolie van de Velde
SKASkadiHDev 4-voorwedstrijd 3[3]07:47,315e
Iddo Rootliep
SKASkadiDDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:50,152e
Vienna van Niersen
TRITriton/SkadiHEj 4+voorwedstrijd 3[2]07:53,815e
Tom Prevaes
SKASkadiDEj 8+A-finale[1]07:18,051e
Iris van Willegen
SKASkadiLHEj 8+A-finale[5]06:46,585e
Nils de Haan
SKALeander GeschiereLHSB 1xhalve-finale 1[6]08:13,636e
Skadi
SKASkadiHDev 2xA-finale[1]07:30,932e
Sebastiaan Pach
SKASkadi/TritonDEj 4+A-finale[4]08:31,513e
Philipa Mos
SKASkadi 1LHDev 4-A-finale[3]07:03,233e
Sander Lobéé
SKASkadi 2LHDev 4-A-finale[5]07:14,034e
Pieter Verweij
SKASkadiDDev 4-A-finale[5]07:51,983e
Vienna van Niersen

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord/Skadi (p5)DE 2-halve-finale 2[5]08:01,815e
Mieke Wilms
SKASkadiHG 4-voorwedstrijd 2[5]uitgesloten
Iddo Rootliep
SKASkadiDG 4-voorwedstrijd 3[2]07:32,821e
Vienna van Niersen
SKASkadi 2LHG 4-voorwedstrijd 1[5]07:16,013e
Pieter Verweij
SKASkadi 1LHG 4-voorwedstrijd 3[6]07:07,465e
Sander Lobéé
SKASkadiLDB 4*voorwedstrijd 1[4]08:27,804e
Verie Pijnappel
SKASkadiHB 8+voorwedstrijd 1[3]06:39,774e
Thijs Hoogenraad
SKASkadiLHB 8+voorwedstrijd 1[3]06:35,601e
Nils de Haan
TRITriton/SkadiHB 4+voorwedstrijd 2[6]07:46,486e
Tom Prevaes
SKARosita van den PuttelaarLDB 1xvoorwedstrijd 2[2]09:08,922e
Skadi
SKAAnne van der VorstDB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:57,253e
Skadi 1
SKANina LoosDB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:40,141e
Skadi 2
SKASkadiHG 2xvoorwedstrijd 1[3]07:13,423e
Sebastiaan Pach
SKASkadiLDG 2xvoorwedstrijd 2[4]08:21,734e
Edolie van de Velde
LAGLaga/SkadiLDG 2xvoorwedstrijd 3[5]08:23,594e
Giulia Rolloos
SKABart PaardekooperLHB 1xvoorwedstrijd 4[4]09:13,895e
Skadi
SKASkadiDG 4-A-finale[1]07:32,621e
Vienna van Niersen
SKASkadiLHB 8+A-finale[2]06:33,621e
Nils de Haan
SKALeander GeschiereLHSB 1xB-finale[6]07:57,216e
Skadi
NJONjord/Skadi (p5)DE 2-B-finale[3]07:58,882e
Mieke Wilms
SKARosita van den PuttelaarLDB 1xA-finale[4]09:33,516e
Skadi
SKANina LoosDB 1xA-finale[2]08:56,902e
Skadi 2
SKASkadiHG 2xA-finale[5]07:30,235e
Sebastiaan Pach
SKASkadiHE 8+A-finale[4]06:48,586e
Huub Stassen
SKASkadi-combiHE 8+A-finale[5]05:51,411e
Robert Lücken