Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

[001] HE 2- (Nederlands Kampioenschap) time-trial

8 tijdsnelsten => HF, overige => R

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummernummerfinishkwalificatie
1.SKOSkøll/Nereus (p7)HE 2-18106:20,19(1)HF
 Jan van der Bij
2.THEThêta/Proteus (p2)HE 2-17606:20,94(2)HF
 Vincent Klaassens+0,75
3.TRITriton 3 (p6)HE 2-18006:22,95(3)HF
 Harold Langen+2,76
4.NERNereus/WIL (p5)HE 2-17906:23,69(4)HF
 Mitchel Steenman+3,50
5.TRITriton 1 (p1)HE 2-17506:26,21(5)HF
 Kaj Hendriks+6,02
6.NERNereus/Laga 1 (p4)HE 2-17806:27,11(6)HF
 Rik Rienks+6,92
7.LAGLagaHE 2-19306:27,58(7)HF
 Menno Bezema+7,39
8.NERNereus/Laga 2 (p8)HE 2-18206:29,31(8)HF
 Haye Dijkstra+9,12
9.SKOSkøllHE 2-18906:32,40(9)R
 Wibout Rustenburg+12,21
10.GYAGyas/AegirHSB 2-18606:34,49(10)R
 Ben Bakker+14,30
11.AEGAegir/GyasHE 2-18406:35,77(11)R
 Jorn Haverkort+15,58
12.PROProteusHE 2-19006:35,94(12)R
 Steven Coevert+15,75
13.GYAGyas 1HE 2-18706:37,26(13)R
 Teun Oonk+17,07
14.NERNereus (p3)HE 2-17706:37,74(14)R
 Lex van den Herik+17,55
15.NJONjordHE 2-18806:42,56(15)R
 Ben Terpstra+22,37
16.LAGLagaHSB 2-18506:42,61(16)R
 Daan Vos de Wael+22,42
17.AEGAegirHE 2-19106:43,57(17)R
 Bas Fluitman+23,38
18.PROProteusHSB 2-18306:48,28(18)R
 Ries Meijssen+28,09
19.GYAGyas 2HE 2-19206:56,50(19)R
 Joris Oonkput back

za 08:00 - race 201 - [001] HE 2- herkansing 1

1e en 2e => HF, 3e, 4e en 5e => FC

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SKOSkøllHE 2-[4]01:39,00(1)03:26,60(1)05:13,88(1)07:00,77(1)HF
 Wibout Rustenburg01:47,6001:47,2801:46,89
2.PROProteusHE 2-[5]01:40,90(3)03:29,20(2)05:16,89(3)07:02,32(2)HF
 Steven Coevert01:48,3001:47,6901:45,43+1,55
3.GYAGyas 1HE 2-[3]01:41,56(4)03:29,78(3)05:16,59(2)07:03,20(3)FC
 Teun Oonk01:48,2201:46,8101:46,61+2,43
4.LAGLagaHSB 2-[6]01:44,61(5)03:30,54(5)05:22,40(5)07:07,08(4)FC
 Daan Vos de Wael01:45,9301:51,8601:44,68+6,31
5.AEGAegirHE 2-[2]01:40,41(2)03:30,22(4)05:21,35(4)07:09,68(5)FC
 Bas Fluitman01:49,8101:51,1301:48,33+8,91

za 08:05 - race 202 - [001] HE 2- herkansing 2

1e en 2e => HF, 3e, 4e en 5e => FC

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GYAGyas/AegirHSB 2-[4]01:38,13(2)03:27,38(2)05:13,61(2)06:56,57(1)HF
 Ben Bakker01:49,2501:46,2301:42,96
2.AEGAegir/GyasHE 2-[3]01:37,44(1)03:23,77(1)05:11,60(1)06:57,45(2)HF
 Jorn Haverkort01:46,3301:47,8301:45,85+0,88
3.NERNereus (p3)HE 2-[5]01:41,87(4)03:27,93(3)05:16,44(3)07:04,17(3)FC
 Lex van den Herik01:46,0601:48,5101:47,73+7,60
4.PROProteusHSB 2-[6]01:42,88(5)03:30,89(4)05:18,98(4)07:05,98(4)FC
 Ries Meijssen01:48,0101:48,0901:47,00+9,41
5.GYAGyas 2HE 2-[1]01:40,84(3)03:31,34(5)05:23,04(5)07:14,48(5)FC
 Joris Oonk01:50,5001:51,7001:51,44+17,91
6.NJONjordHE 2-[2]01:43,43(6)03:35,02(6)05:29,43(6)07:22,06(6)
 Ben Terpstra01:51,5901:54,4101:52,63+25,49

zo 08:00 - race 401 - [001] HE 2- halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.TRITriton 1 (p1)HE 2-[3]01:38,05(1)03:21,94(1)05:08,50(1)06:56,09(1)FA
 Kaj Hendriks01:43,8901:46,5601:47,59
2.SKOSkøll/Nereus (p7)HE 2-[4]01:38,64(2)03:24,42(2)05:11,01(2)06:59,66(2)FA
 Jan van der Bij01:45,7801:46,5901:48,65+3,57
3.NERNereus/Laga 2 (p8)HE 2-[5]01:41,51(4)03:26,86(3)05:14,06(3)07:08,41(3)FA
 Haye Dijkstra01:45,3501:47,2001:54,35+12,32
4.AEGAegir/GyasHE 2-[6]01:39,20(3)03:28,41(4)05:19,16(4)07:13,60(4)FB
 Jorn Haverkort01:49,2101:50,7501:54,44+17,51
5.SKOSkøllHE 2-[2]01:41,96(5)03:30,89(5)05:23,26(5)07:19,13(5)FB
 Wibout Rustenburg01:48,9301:52,3701:55,87+23,04

zo 08:05 - race 402 - [001] HE 2- halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus/Laga 1 (p4)HE 2-[2]01:38,15(1)03:22,47(1)05:07,28(1)06:52,23(1)FA
 Rik Rienks01:44,3201:44,8101:44,95
2.THEThêta/Proteus (p2)HE 2-[3]01:39,05(2)03:23,08(2)05:07,85(2)06:54,36(2)FA
 Vincent Klaassens01:44,0301:44,7701:46,51+2,13
3.TRITriton 3 (p6)HE 2-[4]01:42,37(5)03:26,22(3)05:11,01(3)06:59,70(3)FA
 Harold Langen01:43,8501:44,7901:48,69+7,47
4.LAGLagaHE 2-[5]01:40,54(3)03:26,55(4)05:15,00(4)07:07,78(4)FB
 Menno Bezema01:46,0101:48,4501:52,78+15,55
5.GYAGyas/AegirHSB 2-[1]01:41,55(4)03:31,41(5)05:22,43(5)07:16,25(5)FB
 Ben Bakker01:49,8601:51,0201:53,82+24,02
6.PROProteusHE 2-[6]01:44,34(6)03:34,22(6)05:27,73(6)07:22,35(6)FB
 Steven Coevert01:49,8801:53,5101:54,62+30,12

zo 15:32 - race 487 - [001] HE 2- C-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NERNereus (p3)HE 2-[1]01:41,66(1)03:28,02(1)05:17,28(1)07:13,43(1)
 Lex van den Herik01:46,3601:49,2601:56,15
2.GYAGyas 1HE 2-[2]01:44,81(2)03:34,31(2)05:23,98(2)07:21,68(2)
 Teun Oonk01:49,5001:49,6701:57,70+8,25
3.LAGLagaHSB 2-[4]01:48,34(6)03:40,37(4)05:31,03(4)07:23,27(3)
 Daan Vos de Wael01:52,0301:50,6601:52,24+9,84
4.PROProteusHSB 2-[3]01:44,98(3)03:37,77(3)05:29,26(3)07:28,20(4)
 Ries Meijssen01:52,7901:51,4901:58,94+14,77
5.AEGAegirHE 2-[6]01:47,75(5)03:42,16(5)05:36,12(5)07:31,18(5)
 Bas Fluitman01:54,4101:53,9601:55,06+17,75
6.GYAGyas 2HE 2-[5]01:47,31(4)03:43,16(6)05:36,91(6)07:35,13(6)
 Joris Oonk01:55,8501:53,7501:58,22+21,70

zo 15:37 - race 488 - [001] HE 2- B-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LAGLagaHE 2-[2]01:42,14(2)03:26,97(1)05:14,39(1)07:02,18(1)
 Menno Bezema01:44,8301:47,4201:47,79
2.AEGAegir/GyasHE 2-[1]01:40,55(1)03:28,01(2)05:18,22(2)07:09,62(2)
 Jorn Haverkort01:47,4601:50,2101:51,40+7,44
3.GYAGyas/AegirHSB 2-[3]01:42,31(3)03:34,44(3)05:31,29(4)07:17,42(3)
 Ben Bakker01:52,1301:56,8501:46,13+15,24
4.PROProteusHE 2-[5]01:45,01(4)03:35,14(4)05:29,56(3)07:19,79(4)
 Steven Coevert01:50,1301:54,4201:50,23+17,61
5.SKOSkøllHE 2-[4]01:45,69(5)03:35,63(5)05:31,75(5)07:19,96(5)
 Wibout Rustenburg01:49,9401:56,1201:48,21+17,78

zo 15:42 - race 489 - [001] HE 2- A-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.TRITriton 1 (p1)HE 2-[1]01:41,15(3)03:26,90(2)05:10,43(2)06:53,06(1)
 Kaj Hendriks01:45,7501:43,5301:42,63
2.THEThêta/Proteus (p2)HE 2-[4]01:39,76(1)03:24,70(1)05:08,86(1)06:55,74(2)
 Vincent Klaassens01:44,9401:44,1601:46,88+2,68
3.NERNereus/Laga 1 (p4)HE 2-[2]01:40,23(2)03:27,68(3)05:14,09(3)06:59,43(3)
 Rik Rienks01:47,4501:46,4101:45,34+6,37
4.SKOSkøll/Nereus (p7)HE 2-[3]01:41,49(4)03:30,75(5)05:16,39(4)07:01,07(4)
 Jan van der Bij01:49,2601:45,6401:44,68+8,01
5.TRITriton 3 (p6)HE 2-[6]01:42,54(6)03:32,47(6)05:17,64(5)07:01,90(5)
 Harold Langen01:49,9301:45,1701:44,26+8,84
6.NERNereus/Laga 2 (p8)HE 2-[5]01:41,88(5)03:30,15(4)05:20,09(6)07:10,81(6)
 Haye Dijkstra01:48,2701:49,9401:50,72+17,75