Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

zo 09:50 - race 423 - [204] HG 2- voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROProteus[2]01:51,45(1)03:49,32(1)05:48,08(1)07:47,21(1)FA
 Lucas Kluiters01:57,8701:58,7601:59,13
2.LAGLaga 1[3]01:53,27(2)03:52,29(2)05:52,18(2)07:51,83(2)FA
 Dylan Besten01:59,0201:59,8901:59,65+4,62
3.NJONjord 1[4]01:55,47(3)03:58,66(3)06:03,13(3)08:08,82(3)
 Floris Gerritsen02:03,1902:04,4702:05,69+21,61
4.VIKViking[5]01:57,35(4)04:03,73(4)06:11,30(4)08:17,41(4)
 Job Sesink02:06,3802:07,5702:06,11+30,20

zo 09:55 - race 424 - [204] HG 2- voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NJONjord 3[3]01:46,82(1)03:40,34(1)05:36,41(1)07:32,79(1)FA
 Casper Reinders01:53,5201:56,0701:56,38
2.LAGLaga 2[4]01:50,15(3)03:45,94(3)05:42,21(3)07:34,99(2)FA
 Wytze de Vries01:55,7901:56,2701:52,78+2,20
3.TRITriton[5]01:47,89(2)03:44,59(2)05:43,97(4)07:35,50(3)
 Eli Brouwer01:56,7001:59,3801:51,53+2,71
4.NJONjord 2[2]01:50,94(4)03:46,48(4)05:41,95(2)07:38,15(4)
 Rafaël van Hees01:55,5401:55,4701:56,20+5,36
5.SKOSkøll[6]01:55,53(5)04:00,40(5)06:09,35(5)08:10,90(5)
 Kamiel Bakx02:04,8702:08,9502:01,55+38,11

zo 10:00 - race 425 - [204] HG 2- voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LAGLaga 3[5]01:48,19(4)03:44,11(3)05:40,37(2)07:30,79(1)FA
 Sietse de Vilder01:55,9201:56,2601:50,42
2.THEThêta[6]01:47,43(3)03:42,52(2)05:38,90(1)07:31,11(2)FA
 Christiaan Rosendaal01:55,0901:56,3801:52,21+0,32
3.GYAGyas[4]01:45,15(1)03:42,13(1)05:42,04(3)07:40,18(3)
 Joris Oonk01:56,9801:59,9101:58,14+9,39
4.ORCOrca[3]01:47,17(2)03:49,14(4)05:52,37(4)07:51,95(4)
 Boyd Beerling02:01,9702:03,2301:59,58+21,16
5.ASOAsopos[2]01:52,63(5)03:58,44(5)06:07,80(5)08:15,03(5)
 Siem de Visser02:05,8102:09,3602:07,23+44,24

zo 16:45 - race 500 - [204] HG 2- A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NJONjord 3[1]01:48,08(1)03:39,42(1)05:29,16(1)07:20,87(1)
 Casper Reinders01:51,3401:49,7401:51,71
2.LAGLaga 3[2]01:49,65(2)03:43,36(2)05:35,09(2)07:25,72(2)
 Sietse de Vilder01:53,7101:51,7301:50,63+4,85
3.THEThêta[6]01:50,54(3)03:43,36(2)05:38,20(3)07:32,48(3)
 Christiaan Rosendaal01:52,8201:54,8401:54,28+11,61
4.LAGLaga 2[4]01:55,67(5)03:50,93(4)05:44,82(4)07:39,70(4)
 Wytze de Vries01:55,2601:53,8901:54,88+18,83
5.PROProteus[3]01:56,45(6)03:52,64(5)05:47,55(5)07:42,63(5)
 Lucas Kluiters01:56,1901:54,9101:55,08+21,76
6.LAGLaga 1[5]01:54,90(4)03:55,29(6)05:55,93(6)07:53,83(6)
 Dylan Besten02:00,3902:00,6401:57,90+32,96