Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

zo 08:50 - race 411 - [216] LHG 4- voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SKOSkøll/Willem III[2]01:37,15(1)03:19,38(1)05:04,92(1)06:51,84(1)FA
 Ewout Hardeman01:42,2301:45,5401:46,92
2.NERNereus[3]01:37,78(2)03:21,06(2)05:07,97(2)06:54,94(2)FA
 Thomas Start01:43,2801:46,9101:46,97+3,10
3.SKASkadi 2[5]01:42,58(3)03:31,32(3)05:24,25(3)07:16,01(3)
 Pieter Verweij01:48,7401:52,9301:51,76+24,17
4.PROProteus[4]01:45,26(4)03:35,39(4)05:26,75(4)07:20,24(4)
 Chris van der Hoorn01:50,1301:51,3601:53,49+28,40

zo 08:55 - race 412 - [216] LHG 4- voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.TRITriton[6]01:39,85(1)03:26,65(1)05:17,02(1)07:03,00(1)FA
 Max Gompel01:46,8001:50,3701:45,98
2.LAGLaga[3]01:41,99(2)03:28,21(2)05:18,69(2)07:04,30(2)FA
 Diederik Adema01:46,2201:50,4801:45,61+1,30
3.NJONjord 2[4]01:43,54(4)03:31,98(4)05:20,14(3)07:08,45(3)
 Willem Ballieux01:48,4401:48,1601:48,31+5,45
4.ARGArgo[2]01:42,62(3)03:31,63(3)05:21,79(4)07:11,01(4)
 TIm Janssen01:49,0101:50,1601:49,22+8,01
5.ASOAsopos[5]01:44,36(5)03:38,88(5)05:35,79(5)07:31,79(5)
 Casper Roes01:54,5201:56,9101:56,00+28,79

zo 09:00 - race 413 - [216] LHG 4- voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.THEThêta[2]01:40,22(2)03:25,23(1)05:13,85(1)07:00,87(1)FA
 Tobias Quené01:45,0101:48,6201:47,02
2.GYAGyas[4]01:40,58(3)03:29,54(3)05:17,20(2)07:02,86(2)FA
 Jelco Hamstra01:48,9601:47,6601:45,66+1,99
3.NJONjord 1[5]01:39,84(1)03:28,53(2)05:19,75(3)07:05,05(3)
 Jan d' Engelbronner01:48,6901:51,2201:45,30+4,18
4.VIDVidar[3]01:42,66(4)03:31,84(4)05:20,76(4)07:05,55(4)
 Leroy van Loopik01:49,1801:48,9201:44,79+4,68
5.SKASkadi 1[6]01:42,96(5)03:33,82(5)05:21,49(5)07:07,46(5)
 Sander Lobéé01:50,8601:47,6701:45,97+6,59

zo 13:25 - race 464 - [216] LHG 4- A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SKOSkøll/Willem III[2]01:38,26(2)03:20,85(1)05:03,77(1)06:45,15(1)
 Ewout Hardeman01:42,5901:42,9201:41,38
2.NERNereus[4]01:37,14(1)03:21,66(2)05:04,50(2)06:45,46(2)
 Thomas Start01:44,5201:42,8401:40,96+0,31
3.GYAGyas[5]01:40,24(4)03:26,48(3)05:11,41(3)06:55,40(3)
 Jelco Hamstra01:46,2401:44,9301:43,99+10,25
4.THEThêta[1]01:40,92(5)03:27,57(4)05:12,08(4)06:56,33(4)
 Tobias Quené01:46,6501:44,5101:44,25+11,18
5.LAGLaga[6]01:43,50(6)03:32,35(6)05:19,52(6)07:04,87(5)
 Diederik Adema01:48,8501:47,1701:45,35+19,72
6.TRITriton[3]01:38,91(3)03:28,36(5)05:17,16(5)07:05,79(6)
 Max Gompel01:49,4501:48,8001:48,63+20,64