Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

zo 09:05 - race 414 - [228] LDB 4* voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.VIDVidar/Laga[3]02:01,53(2)04:04,87(1)06:08,40(1)08:13,48(1)FA
 Amber Raadschilders02:03,3402:03,5302:05,08
2.SKOSkøll[2]02:02,87(4)04:10,27(4)06:13,69(2)08:18,47(2)FA
 Tine Tabak02:07,4002:03,4202:04,78+4,99
3.EUREuros[5]02:00,63(1)04:09,57(3)06:17,85(4)08:24,52(3)
 Juliëtte Geurts02:08,9402:08,2802:06,67+11,04
4.SKASkadi[4]02:02,64(3)04:08,86(2)06:16,84(3)08:27,80(4)
 Verie Pijnappel02:06,2202:07,9802:10,96+14,32

zo 09:10 - race 415 - [228] LDB 4* voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ASOAsopos[2]01:56,20(1)03:58,57(1)06:01,87(1)08:05,12(1)FA
 Manon Brenters02:02,3702:03,3002:03,25
2.TRITriton[4]02:01,00(2)04:06,07(2)06:11,00(3)08:12,54(2)FA
 Pien Kuiper02:05,0702:04,9302:01,54+7,42
3.LAGLaga[3]02:02,10(3)04:07,28(3)06:10,10(2)08:12,97(3)
 Sophie Busch02:05,1802:02,8202:02,87+7,85
4.SAUSaurus[5]02:03,52(4)04:11,65(4)06:19,52(4)08:26,98(4)
 Julia van Koeveringe02:08,1302:07,8702:07,46+21,86

zo 09:15 - race 416 - [228] LDB 4* voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.OKEOkeanos[6]01:54,27(1)03:54,44(1)05:56,58(1)07:58,42(1)FA
 Janette Huijser02:00,1702:02,1402:01,84
2.NERNereus[2]01:57,70(3)04:00,34(2)06:06,44(2)08:09,48(2)FA
 Judith Engberts02:02,6402:06,1002:03,04+11,06
3.NJONjord[4]01:57,43(2)04:01,97(3)06:09,52(3)08:14,38(3)
 Hanne Berendse02:04,5402:07,5502:04,86+15,96
4.PHOPhocas[3]01:59,59(4)04:04,99(4)06:14,07(4)08:18,04(4)
 Roza Huizing02:05,4002:09,0802:03,97+19,62
5.AEGAegir[5]02:04,72(5)04:16,21(5)06:28,58(5)08:37,72(5)
 Maxime Heijman02:11,4902:12,3702:09,14+39,30

zo 13:30 - race 465 - [228] LDB 4* A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.OKEOkeanos[4]01:55,62(1)03:53,90(1)05:54,04(1)07:53,28(1)
 Janette Huijser01:58,2802:00,1401:59,24
2.ASOAsopos[3]01:57,66(2)03:57,79(2)05:59,59(2)07:59,78(2)
 Manon Brenters02:00,1302:01,8002:00,19+6,50
3.VIDVidar/Laga[2]02:03,35(4)04:06,46(4)06:09,15(4)08:11,32(3)
 Amber Raadschilders02:03,1102:02,6902:02,17+18,04
4.NERNereus[6]01:59,89(3)04:03,26(3)06:08,84(3)08:13,79(4)
 Judith Engberts02:03,3702:05,5802:04,95+20,51
5.SKOSkøll[5]02:04,70(5)04:08,07(5)06:13,52(5)08:18,12(5)
 Tine Tabak02:03,3702:05,4502:04,60+24,84