Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

za 13:40 - race 269 - [108] LHDev 2x voorwedstrijd 1

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ASOAsopos[5]01:54,98(2)03:49,98(1)05:48,05(1)07:47,21(1)FA
 Felix Brongers01:55,0001:58,0701:59,16
2.TRITriton[2]01:59,69(4)03:55,93(2)05:54,15(2)07:51,95(2)
 Victor de Vos01:56,2401:58,2201:57,80+4,74
3.NJONjord[3]01:52,14(1)03:57,25(3)06:00,52(3)08:04,54(3)
 Maurits van Heijningen02:05,1102:03,2702:04,02+17,33
4.OKEOkeanos 1[4]01:56,62(3)04:02,79(4)06:09,22(4)08:16,37(4)
 Thei Steenvoorden02:06,1702:06,4302:07,15+29,16

za 13:45 - race 270 - [108] LHDev 2x voorwedstrijd 2

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GYAGyas[6]01:50,05(2)03:43,58(1)05:40,04(1)07:37,54(1)FA
 Joris Kluvers01:53,5301:56,4601:57,50
2.LAGLaga[4]01:49,73(1)03:48,73(4)05:45,69(2)07:43,16(2)
 Camiel Schreuder01:59,0001:56,9601:57,47+5,62
3.ARGArgo[2]01:50,40(3)04:12,38(5)05:48,41(3)07:45,42(3)
 Koen Draijer02:21,9801:36,0301:57,01+7,88
4.SKOSkøll/Willem III[5]01:52,13(4)03:45,51(2)05:51,27(4)07:50,32(4)
 Gijs Andringa01:53,3802:05,7601:59,05+12,78
5.JASJason/ARC[3]02:06,74(5)03:48,18(3)06:22,53(5)08:27,32(5)
 Thijs Mulder01:41,4402:34,3502:04,79+49,78

za 13:50 - race 271 - [108] LHDev 2x voorwedstrijd 3

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROProteus[5]01:44,76(1)03:40,55(1)05:41,04(1)07:40,09(1)FA
 Roel De Vocht01:55,7902:00,4901:59,05
2.PHOPhocas[2]01:53,39(3)03:48,77(3)05:46,82(3)07:42,20(2)FA
 Leon Masselink01:55,3801:58,0501:55,38+2,11
3.OKEOkeanos 2[6]01:48,95(2)03:44,18(2)05:45,81(2)07:44,22(3)
 Marc Poliacu-ProsŽe01:55,2302:01,6301:58,41+4,13
4.SAUSaurus[3]01:56,44(4)03:59,38(4)06:03,41(4)08:05,86(4)
 Tom van Kraaij02:02,9402:04,0302:02,45+25,77
5.THEThêta[4]01:57,25(5)04:00,85(5)06:07,11(5)08:10,02(5)
 Sjoerd Aker02:03,6002:06,2602:02,91+29,93

za 13:55 - race 272 - [108] LHDev 2x voorwedstrijd 4

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.OKEOkeanos 3[2]01:44,50(1)03:36,53(1)05:29,76(1)07:24,31(1)FA
 Govert Dwarshuis01:52,0301:53,2301:54,55
2.AEGAegir[6]01:52,96(3)03:48,40(3)05:42,01(2)07:39,13(2)FA
 Wif Bronsgeest01:55,4401:53,6101:57,12+14,82
3.ORCOrca[5]01:50,47(2)03:46,48(2)05:45,10(3)07:44,45(3)
 Pelle Laken01:56,0101:58,6201:59,35+20,14
4.EUREuros[4]01:53,15(4)03:49,71(4)05:50,22(4)07:49,21(4)
 Steffan Hakkers01:56,5602:00,5101:58,99+24,90
5.ARGArgo/Triton[3]01:56,11(5)03:57,28(5)06:01,75(5)08:06,86(5)
 Chris Congleton02:01,1702:04,4702:05,11+42,55

za 17:30 - race 315 - [108] LHDev 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.OKEOkeanos 3[2]01:44,93(1)03:33,73(1)05:27,98(1)07:19,94(1)
 Govert Dwarshuis01:48,8001:54,2501:51,96
2.ASOAsopos[1]01:50,84(4)03:41,07(2)05:39,66(2)07:34,18(2)
 Felix Brongers01:50,2301:58,5901:54,52+14,24
3.PROProteus[3]01:48,13(2)03:43,73(3)05:42,55(3)07:36,88(3)
 Roel De Vocht01:55,6001:58,8201:54,33+16,94
4.GYAGyas[4]01:49,33(3)03:45,48(4)05:44,75(4)07:38,08(4)
 Joris Kluvers01:56,1501:59,2701:53,33+18,14
5.AEGAegir[6]01:54,15(6)03:53,89(6)05:55,64(5)07:55,11(5)
 Wif Bronsgeest01:59,7402:01,7501:59,47+35,17
6.PHOPhocas[5]01:52,39(5)03:51,66(5)05:58,95(6)08:03,48(6)
 Leon Masselink01:59,2702:07,2902:04,53+43,54