Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

za 13:25 - race 266 - [116] LDDev 2x voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.OKEOkeanos/Saurus[2]02:11,60(3)04:25,31(3)06:37,43(1)08:52,02(1)FA
 Zilla Kuiperes02:13,7102:12,1202:14,59
2.THEThêta[4]02:11,08(2)04:22,75(1)06:38,01(2)08:54,99(2)FA
 Deborah Walther02:11,6702:15,2602:16,98+2,97
3.LAGLaga 1[3]02:07,77(1)04:23,33(2)06:39,33(3)08:56,67(3)
 Pauline Verkaik02:15,5602:16,0002:17,34+4,65
4.GYAGyas[5]02:12,21(4)04:32,95(4)06:53,97(4)09:17,26(4)
 Johanna Bult02:20,7402:21,0202:23,29+25,24

za 13:30 - race 267 - [116] LDDev 2x voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LAGLaga 2[2]02:06,65(3)04:19,92(2)06:31,73(1)08:42,45(1)FA
 Silke Tas02:13,2702:11,8102:10,72
2.SKOSkøll[4]02:05,68(1)04:18,48(1)06:35,05(2)08:48,15(2)FA
 Anna Vos02:12,8002:16,5702:13,10+5,70
3.SKASkadi[5]02:09,50(4)04:28,24(4)06:43,22(3)08:54,86(3)
 Edolie van de Velde02:18,7402:14,9802:11,64+12,41
4.NJONjord 1[6]02:06,32(2)04:25,76(3)06:44,74(4)09:00,60(4)
 Jenny Huizing02:19,4402:18,9802:15,86+18,15
5.LAGLaga/Skadi[3]02:10,49(5)04:30,65(5)06:48,66(5)09:02,80(5)
 Giulia Rolloos02:20,1602:18,0102:14,14+20,35

za 13:35 - race 268 - [116] LDDev 2x voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ORCOrca[2]02:01,64(1)04:12,54(1)06:22,71(1)08:30,81(1)FA
 Jonna Mourik02:10,9002:10,1702:08,10
2.NERNereus[5]02:04,55(3)04:16,34(2)06:32,11(2)08:45,63(2)FA
 Babette den Houting02:11,7902:15,7702:13,52+14,82
3.TRITriton[6]02:06,88(4)04:23,23(4)06:39,04(3)08:51,83(3)
 Merel Kraak02:16,3502:15,8102:12,79+21,02
4.NJONjord 2[3]02:04,21(2)04:20,24(3)06:39,37(4)08:54,51(4)
 Merel Roos02:16,0302:19,1302:15,14+23,70
5.PROProteus/Skøll[4]02:10,01(5)04:28,12(5)06:47,31(5)09:02,86(5)
 Lisa Keurentjes02:18,1102:19,1902:15,55+32,05

za 17:25 - race 314 - [116] LDDev 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LAGLaga 2[1]01:59,90(2)04:02,44(2)06:03,54(1)08:07,11(1)
 Silke Tas02:02,5402:01,1002:03,57
2.ORCOrca[3]01:59,70(1)04:02,14(1)06:08,25(2)08:13,30(2)
 Jonna Mourik02:02,4402:06,1102:05,05+6,19
3.OKEOkeanos/Saurus[2]02:05,74(5)04:10,72(5)06:18,19(3)08:25,74(3)
 Zilla Kuiperes02:04,9802:07,4702:07,55+18,63
4.NERNereus[4]02:04,56(4)04:10,48(4)06:20,50(5)08:25,92(4)
 Babette den Houting02:05,9202:10,0202:05,42+18,81
5.SKOSkøll[5]02:02,32(3)04:08,37(3)06:20,04(4)08:30,60(5)
 Anna Vos02:06,0502:11,6702:10,56+23,49
6.THEThêta[6]02:08,93(6)04:19,71(6)06:37,57(6)08:51,73(6)
 Deborah Walther02:10,7802:17,8602:14,16+44,62