Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

[003] HE 1x (Nederlands Kampioenschap) time-trial

24 tijdsnelsten => KF

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummernummerfinishkwalificatie
1.GYALuuk AdemaHE 1x14906:51,56(1)KF
 Gyas (p2)
2.THEGuido de RuiterHE 1x15506:52,71(2)KF
 Thêta+1,15
3.SKOLennart van LieropHE 1x14806:53,43(3)KF
 Skøll 1 (p1)+1,87
4.NJOGerard van der VeldenHE 1x15106:54,58(4)KF
 Njord (p4)+3,02
5.SKOGuillaume KrommenhoekHE 1x15006:55,58(5)KF
 Skøll 2 (p3)+4,02
6.WILTheis HagemeisterHSB 1x16807:01,69(6)KF
 Willem III+10,13
7.THERobert TiemeijerHSB 1x17207:01,70(7)KF
 Thêta+10,14
8.SKOJoris MoermanHSB 1x15207:03,14(8)KF
 Skøll+11,58
9.LEYFinn FlorijnHSB 1x15607:04,09(9)KF
 Leythe 1+12,53
10.NJOEwoud de HaanHSB 1x16107:04,49(10)KF
 Njord 1+12,93
11.PROStefan van den ToornHE 1x17107:04,51(11)KF
 Proteus 1+12,95
12.ORCDaan KlompHE 1x16307:04,52(12)KF
 Orca+12,96
13.ARGLuuk AchterbergHSB 1x16007:07,26(13)KF
 Argo+15,70
14.NJONiels BoonstraHSB 1x17407:11,74(14)KF
 Njord 2+20,18
15.NERFreek TemmingHE 1x15307:11,97(15)KF
 Nereus+20,41
16.LAGFabian DriessenHSB 1x16407:12,22(16)KF
 Laga 2+20,66
17.PROJiri de VosHE 1x16507:13,19(17)KF
 Proteus 2+21,63
18.LEYJasper JoordensHSB 1x15407:14,77(18)KF
 Leythe 2+23,21
19.NERIes WiersmaHSB 1x16907:16,93(19)KF
 Nereus+25,37
20.VIDJochem HoekstraHE 1x16707:17,22(20)KF
 Vidar+25,66
21.OKEJurgen ToennaerHE 1x15907:18,69(21)KF
 Okeanos+27,13
22.LAGWouter van der MeerHSB 1x15807:23,32(22)KF
 Laga 1+31,76
23.VIDNiek van LimbergenHSB 1x15707:27,76(23)KF
 Vidar+36,20
24.WETJan Douwe de BoerHSB 1x16607:30,81(24)KF
 Wetterwille+39,25
25.PROKeenan SchuckHSB 1x17307:34,06(25)
 Proteus 1+42,50
26.MWCElias StoffersHSB 1x17007:43,37(26)
 Maastrichtsche+51,81
27.PROJaime AaldersHSB 1x16207:49,80(27)
 Proteus 2+58,24

za 10:56 - race 236 - [003] HE 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GYALuuk AdemaHE 1x[3]01:46,23(1)03:45,11(1)05:43,92(1)07:41,07(1)HF
 Gyas (p2)01:58,8801:58,8101:57,15
2.LEYFinn FlorijnHSB 1x[2]01:47,93(2)03:46,27(2)05:46,34(2)07:41,86(2)HF
 Leythe 101:58,3402:00,0701:55,52+0,79
3.SKOJoris MoermanHSB 1x[4]01:50,18(3)03:49,89(3)05:52,82(3)07:55,58(3)HF
 Skøll01:59,7102:02,9302:02,76+14,51
4.LAGFabian DriessenHSB 1x[5]01:55,12(5)03:55,98(5)06:02,14(5)07:59,32(4)FC
 Laga 202:00,8602:06,1601:57,18+18,25
5.PROJiri de VosHE 1x[1]01:50,98(4)03:52,24(4)05:58,91(4)08:00,14(5)FC
 Proteus 202:01,2602:06,6702:01,23+19,07
6.WETJan Douwe de BoerHSB 1x[6]01:57,13(6)04:06,03(6)06:23,62(6)08:36,26(6)
 Wetterwille02:08,9002:17,5902:12,64+55,19

za 11:00 - race 237 - [003] HE 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.THEGuido de RuiterHE 1x[3]01:52,00(2)03:47,71(1)05:46,95(1)07:46,87(1)HF
 Thêta01:55,7101:59,2401:59,92
2.NJOEwoud de HaanHSB 1x[2]01:49,83(1)03:50,29(2)05:52,93(2)07:53,95(2)HF
 Njord 102:00,4602:02,6402:01,02+7,08
3.THERobert TiemeijerHSB 1x[4]01:54,13(4)03:53,97(3)05:56,23(3)07:56,20(3)HF
 Thêta01:59,8402:02,2601:59,97+9,33
4.LEYJasper JoordensHSB 1x[1]01:57,98(6)03:58,32(4)06:03,18(4)08:02,77(4)FC
 Leythe 202:00,3402:04,8601:59,59+15,90
5.NERFreek TemmingHE 1x[5]01:54,60(5)04:04,52(6)06:10,75(5)08:10,50(5)
 Nereus02:09,9202:06,2301:59,75+23,63
6.VIDNiek van LimbergenHSB 1x[6]01:53,53(3)04:03,17(5)06:13,26(6)08:23,43(6)
 Vidar02:09,6402:10,0902:10,17+36,56

za 11:05 - race 238 - [003] HE 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SKOLennart van LieropHE 1x[3]01:53,72(1)03:50,61(1)05:52,25(1)07:51,15(1)HF
 Skøll 1 (p1)01:56,8902:01,6401:58,90
2.PROStefan van den ToornHE 1x[2]01:59,39(6)03:57,65(3)05:57,22(2)07:53,72(2)HF
 Proteus 101:58,2601:59,5701:56,50+2,57
3.WILTheis HagemeisterHSB 1x[4]01:55,65(2)03:56,14(2)05:57,41(3)08:00,36(3)HF
 Willem III02:00,4902:01,2702:02,95+9,21
4.NERIes WiersmaHSB 1x[1]01:58,61(4)04:00,19(4)06:00,20(4)08:05,28(4)FC
 Nereus02:01,5802:00,0102:05,08+14,13
5.NJONiels BoonstraHSB 1x[5]01:58,97(5)04:02,49(5)06:09,26(5)08:09,10(5)FC
 Njord 202:03,5202:06,7701:59,84+17,95
6.LAGWouter van der MeerHSB 1x[6]01:58,28(3)04:03,81(6)06:17,02(6)08:25,40(6)
 Laga 102:05,5302:13,2102:08,38+34,25

za 11:10 - race 239 - [003] HE 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SKOGuillaume KrommenhoekHE 1x[4]01:49,33(1)03:48,02(1)05:50,29(1)07:51,93(1)HF
 Skøll 2 (p3)01:58,6902:02,2702:01,64
2.NJOGerard van der VeldenHE 1x[3]01:51,48(2)03:51,77(2)05:55,25(2)07:55,96(2)HF
 Njord (p4)02:00,2902:03,4802:00,71+4,03
3.ORCDaan KlompHE 1x[2]01:52,42(3)03:52,96(3)05:56,45(3)08:00,47(3)HF
 Orca02:00,5402:03,4902:04,02+8,54
4.ARGLuuk AchterbergHSB 1x[5]01:54,63(4)03:57,60(4)06:01,53(4)08:02,41(4)FC
 Argo02:02,9702:03,9302:00,88+10,48
5.VIDJochem HoekstraHE 1x[1]01:58,90(6)04:04,80(5)06:12,33(5)08:16,87(5)
 Vidar02:05,9002:07,5302:04,54+24,94
6.OKEJurgen ToennaerHE 1x[6]01:58,32(5)04:09,13(6)06:18,56(6)08:24,43(6)
 Okeanos02:10,8102:09,4302:05,87+32,50

za 16:21 - race 301 - [003] HE 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SKOGuillaume KrommenhoekHE 1x[1]--03:43,42(1)--07:34,49(1)FA
 Skøll 2 (p3)
2.GYALuuk AdemaHE 1x[2]--03:45,48(2)--07:39,00(2)FA
 Gyas (p2)+4,51
3.PROStefan van den ToornHE 1x[3]--03:58,23(5)--07:48,12(3)FA
 Proteus 1+13,63
4.WILTheis HagemeisterHSB 1x[6]--03:54,58(3)--07:55,80(4)FB
 Willem III+21,31
5.NJOEwoud de HaanHSB 1x[4]--03:56,85(4)--07:56,50(5)FB
 Njord 1+22,01
6.SKOJoris MoermanHSB 1x[5]--03:59,58(6)--08:43,47(6)FB
 Skøll+1:08,98

za 16:25 - race 302 - [003] HE 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SKOLennart van LieropHE 1x[1]01:49,06(1)03:39,44(1)02:39,33(1)07:32,11(1)FA
 Skøll 1 (p1)01:50,38-01:00,1104:52,78
2.THEGuido de RuiterHE 1x[2]01:55,25(3)03:48,31(2)05:50,85(3)07:44,24(2)FA
 Thêta01:53,0602:02,5401:53,39+12,13
3.NJOGerard van der VeldenHE 1x[3]01:57,30(5)03:53,69(4)05:52,93(5)07:48,02(3)FA
 Njord (p4)01:56,3901:59,2401:55,09+15,91
4.LEYFinn FlorijnHSB 1x[4]01:55,66(4)03:53,49(3)05:52,22(4)07:49,06(4)FB
 Leythe 101:57,8301:58,7301:56,84+16,95
5.THERobert TiemeijerHSB 1x[5]01:54,84(2)03:54,95(5)05:42,95(2)07:52,73(5)FB
 Thêta02:00,1101:48,0002:09,78+20,62
6.ORCDaan KlompHE 1x[6]01:58,58(6)03:59,95(6)06:01,19(6)08:02,74(6)FB
 Orca02:01,3702:01,2402:01,55+30,63

zo 15:15 - race 484 - [003] HE 1x C-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ARGLuuk AchterbergHSB 1x[4]01:47,58(1)--05:43,75(1)07:43,25(1)
 Argo01:59,50
2.NERIes WiersmaHSB 1x[2]01:51,35(3)--05:50,77(2)07:48,03(2)
 Nereus01:57,26+4,78
3.LAGFabian DriessenHSB 1x[1]01:52,65(6)--05:54,30(4)07:49,70(3)
 Laga 201:55,40+6,45
4.NJONiels BoonstraHSB 1x[6]01:52,29(5)--05:53,72(3)07:49,90(4)
 Njord 201:56,18+6,65
5.PROJiri de VosHE 1x[5]01:51,35(3)--05:55,90(5)07:58,25(5)
 Proteus 202:02,35+15,00
6.LEYJasper JoordensHSB 1x[3]01:49,89(2)--05:59,09(6)07:59,65(6)
 Leythe 202:00,56+16,40

zo 15:20 - race 485 - [003] HE 1x B-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LEYFinn FlorijnHSB 1x[1]01:47,97(4)03:46,39(3)05:41,53(1)07:36,27(1)
 Leythe 101:58,4201:55,1401:54,74
2.WILTheis HagemeisterHSB 1x[2]01:46,63(1)03:44,15(1)05:43,46(2)07:38,24(2)
 Willem III01:57,5201:59,3101:54,78+1,97
3.THERobert TiemeijerHSB 1x[4]01:47,09(2)03:44,45(2)05:45,96(3)07:41,76(3)
 Thêta01:57,3602:01,5101:55,80+5,49
4.ORCDaan KlompHE 1x[6]01:50,89(6)03:52,45(6)05:52,96(6)07:42,87(4)
 Orca02:01,5602:00,5101:49,91+6,60
5.NJOEwoud de HaanHSB 1x[3]01:47,37(3)03:47,98(4)05:48,63(4)07:44,07(5)
 Njord 102:00,6102:00,6501:55,44+7,80
6.SKOJoris MoermanHSB 1x[5]01:49,18(5)03:51,41(5)05:51,13(5)07:48,26(6)
 Skøll02:02,2301:59,7201:57,13+11,99

zo 15:25 - race 486 - [003] HE 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SKOGuillaume KrommenhoekHE 1x[1]01:45,40(1)03:39,01(1)05:29,12(1)07:20,47(1)
 Skøll 2 (p3)01:53,6101:50,1101:51,35
2.SKOLennart van LieropHE 1x[2]01:47,59(3)03:41,23(3)05:30,95(2)07:23,13(2)
 Skøll 1 (p1)01:53,6401:49,7201:52,18+2,66
3.THEGuido de RuiterHE 1x[3]01:47,44(2)03:42,58(4)05:34,08(3)07:24,28(3)
 Thêta01:55,1401:51,5001:50,20+3,81
4.GYALuuk AdemaHE 1x[4]01:49,58(4)03:41,04(2)05:34,75(4)07:24,76(4)
 Gyas (p2)01:51,4601:53,7101:50,01+4,29
5.NJOGerard van der VeldenHE 1x[6]01:50,15(5)03:46,73(5)05:44,63(5)07:41,83(5)
 Njord (p4)01:56,5801:57,9001:57,20+21,36
6.PROStefan van den ToornHE 1x[5]01:55,12(6)03:55,54(6)05:54,62(6)07:49,15(6)
 Proteus 102:00,4201:59,0801:54,53+28,68