Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

za 09:45 - race 222 - [102] HEj 8+ voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LAGLaga[5]01:29,87(1)03:03,63(1)04:41,00(1)06:20,16(1)FA
 Paolo Pantano01:33,7601:37,3701:39,16
2.ARGArgo[2]01:31,23(2)03:07,60(2)04:46,38(2)06:25,83(2)FA
 Jaap van der Kolk01:36,3701:38,7801:39,45+5,67
3.SKASkadi[4]01:31,68(3)03:08,17(3)04:46,84(3)06:26,07(3)
 Thijs Hoogenraad01:36,4901:38,6701:39,23+5,91
4.TRITriton[3]01:32,54(4)03:11,16(4)04:49,42(4)06:29,06(4)
 Steven Bos01:38,6201:38,2601:39,64+8,90

za 09:50 - race 223 - [102] HEj 8+ voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus[6]01:28,24(1)03:01,22(1)04:37,42(1)06:13,78(1)FA
 Lars Kreiter01:32,9801:36,2001:36,36
2.OKEOkeanos[4]01:29,30(2)03:03,56(2)04:41,50(2)06:19,37(2)FA
 Jaromir Hartog01:34,2601:37,9401:37,87+5,59
3.THEThêta[5]01:31,99(4)03:07,23(3)04:45,26(3)06:24,14(3)
 Samuel López Knaapen01:35,2401:38,0301:38,88+10,36
4.PROProteus[3]01:30,75(3)03:08,03(4)04:47,58(4)06:28,85(4)
 Valentijn Mahieu01:37,2801:39,5501:41,27+15,07
5.PHOPhocas/Vidar[2]01:33,38(5)03:11,46(5)04:51,68(5)06:31,07(5)
 Hessel van Vilsteren01:38,0801:40,2201:39,39+17,29

za 09:55 - race 224 - [102] HEj 8+ voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GYAGyas[6]01:29,69(1)03:04,62(1)04:43,28(1)06:21,92(1)FA
 Jelte Koops01:34,9301:38,6601:38,64
2.NJONjord[3]01:31,10(3)03:06,75(2)04:45,08(2)06:22,27(2)FA
 Jaro Hartsuiker01:35,6501:38,3301:37,19+0,35
3.SKOSkøll[5]01:30,76(2)03:06,75(2)04:45,70(3)06:24,63(3)
 Marten Steketee01:35,9901:38,9501:38,93+2,71
4.VIDVidar[4]01:32,09(4)03:10,04(4)04:48,23(4)06:26,43(4)
 Luc Zuijderwijk01:37,9501:38,1901:38,20+4,51
5.ORCOrca[2]01:34,43(5)03:14,92(5)04:57,75(5)06:41,56(5)
 Casper Bakker01:40,4901:42,8301:43,81+19,64

za 15:55 - race 296 - [102] HEj 8+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LAGLaga[2]01:31,64(2)03:06,47(1)04:43,37(1)06:21,89(1)
 Paolo Pantano01:34,8301:36,9001:38,52
2.NERNereus[4]01:30,95(1)03:07,67(2)04:47,22(2)06:28,28(2)
 Lars Kreiter01:36,7201:39,5501:41,06+6,39
3.OKEOkeanos[6]01:32,39(3)03:12,19(4)04:52,51(3)06:32,24(3)
 Jaromir Hartog01:39,8001:40,3201:39,73+10,35
4.ARGArgo[1]01:33,74(4)03:11,52(3)04:53,36(4)06:33,69(4)
 Jaap van der Kolk01:37,7801:41,8401:40,33+11,80
5.NJONjord[5]01:34,98(5)03:16,68(5)05:03,94(5)06:52,32(5)
 Jaro Hartsuiker01:41,7001:47,2601:48,38+30,43
6.GYAGyas[3]01:35,26(6)03:18,59(6)05:08,32(6)06:55,73(6)
 Jelte Koops01:43,3301:49,7301:47,41+33,84