Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

za 13:10 - race 263 - [109] LHDev 4- voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROProteus[6]01:41,36(1)03:29,07(1)05:20,60(1)07:15,17(1)FA
 Chris van der Hoorn01:47,7101:51,5301:54,57
2.SKASkadi 2[5]01:41,58(2)03:32,05(2)05:23,41(2)07:20,93(2)FA
 Pieter Verweij01:50,4701:51,3601:57,52+5,76
3.THEThêta[4]01:41,91(3)03:33,61(3)05:28,38(3)07:26,34(3)
 Tobias Quené01:51,7001:54,7701:57,96+11,17
4.NJONjord 2[3]02:12,55(5)03:40,64(5)05:37,76(5)07:35,94(5)
 Willem Ballieux01:28,0901:57,1201:58,18+20,77
5.LAGLaga[2]01:45,58(4)03:35,80(4)05:31,98(4)07:31,15(4)
 Diederik Adema01:50,2201:56,18boat under weight

za 13:15 - race 264 - [109] LHDev 4- voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GYAGyas[2]01:41,25(2)03:32,30(1)05:27,63(1)07:22,07(1)FA
 Jelco Hamstra01:51,0501:55,3301:54,44
2.SKOSkøll/Willem III[3]--(1)03:34,20(2)05:29,94(2)07:22,64(2)FA
 Ewout Hardeman01:55,7401:52,70+0,57
3.TRITriton[6]01:41,81(3)03:35,92(3)05:32,28(3)07:25,19(3)
 Max Gompel01:54,1101:56,3601:52,91+3,12
4.NJONjord 1[4]01:46,75(5)03:45,39(4)05:46,59(4)07:43,30(4)
 Jan d' Engelbronner01:58,6402:01,2001:56,71+21,23
5.ASOAsopos[5]01:43,10(4)03:47,77(5)05:49,35(5)07:49,66(5)
 Casper Roes02:04,6702:01,5802:00,31+27,59

za 13:20 - race 265 - [109] LHDev 4- voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SKASkadi 1[2]------07:21,39(1)FA
 Sander Lobéé
2.VIDVidar[3]------07:24,87(2)FA
 Leroy van Loopik+3,48
3.NERNereus[6]------07:29,17(3)
 Thomas Start+7,78
4.AEGAegir[5]------07:36,33(4)
 Stijn Wijnen+14,94
5.ARGArgo[4]------07:46,65(5)
 TIm Janssen+25,26

za 17:20 - race 313 - [109] LHDev 4- A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SKOSkøll/Willem III[4]01:37,97(1)03:24,23(1)05:10,56(1)06:58,37(1)
 Ewout Hardeman01:46,2601:46,3301:47,81
2.PROProteus[2]01:39,85(2)03:26,96(2)05:14,57(2)07:01,70(2)
 Chris van der Hoorn01:47,1101:47,6101:47,13+3,33
3.SKASkadi 1[3]01:41,64(3)03:29,90(3)05:16,97(3)07:03,23(3)
 Sander Lobéé01:48,2601:47,0701:46,26+4,86
4.SKASkadi 2[5]01:41,87(4)03:30,88(4)05:22,59(4)07:14,03(4)
 Pieter Verweij01:49,0101:51,7101:51,44+15,66
5.VIDVidar[6]01:44,68(5)03:34,54(5)05:24,25(5)07:19,01(5)
 Leroy van Loopik01:49,8601:49,7101:54,76+20,64