Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

za 14:35 - race 280 - [101] HEj 4+ voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.AEGAegir 3[4]01:49,50(2)03:41,49(1)05:38,10(1)07:36,14(1)FA
 Joris Pereboom01:51,9901:56,6101:58,04
2.PROProteus[5]01:47,69(1)03:47,74(4)05:44,15(4)07:40,02(2)FA
 Gilles Deiters02:00,0501:56,4101:55,87+3,88
3.LAGLaga/Proteus[2]01:51,98(4)03:45,51(3)05:43,58(3)07:41,17(3)
 Haig Eyskens01:53,5301:58,0701:57,59+5,03
4.ASOAsopos 1[3]01:51,56(3)03:43,84(2)05:41,18(2)07:41,98(4)
 Niels Levelt01:52,2801:57,3402:00,80+5,84

za 14:40 - race 281 - [101] HEj 4+ voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus[3]01:43,21(1)03:39,16(1)--07:38,68(1)FA
 oscar Smits01:55,95
2.AEGAegir 1[6]01:44,58(2)03:41,63(2)--07:43,17(2)FA
 Gerard Houwink01:57,05+4,49
3.AEGAegir 2[5]01:44,96(3)03:43,60(3)--07:44,80(3)
 Remco Hof01:58,64+6,12
4.SAUSaurus[2]01:50,32(5)03:48,99(4)--07:46,83(4)
 Nykle Krijgsveld01:58,67+8,15
5.NJONjord[4]01:49,55(4)03:49,39(5)--07:54,68(5)
 Wolf Meijer01:59,84+16,00

za 14:45 - race 282 - [101] HEj 4+ voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.EUREuros[6]01:50,35(2)03:45,84(1)05:39,92(1)07:38,20(1)FA
 Emiel Tempelman01:55,4901:54,0801:58,28
2.VIDVidar[4]01:51,01(3)03:48,75(3)05:47,48(3)07:44,71(2)FA
 Bas Bremer01:57,7401:58,7301:57,23+6,51
3.TRITriton/Okeanos[3]01:48,59(1)03:47,31(2)05:46,35(2)07:46,32(3)
 Jip Claassens01:58,7201:59,0401:59,97+8,12
4.ASOAsopos 2[5]01:51,34(4)03:53,78(4)05:52,63(4)07:52,84(4)
 Robert Porter02:02,4401:58,8502:00,21+14,64
5.TRITriton/Skadi[2]01:55,96(5)03:57,49(5)05:56,79(5)07:53,81(5)
 Tom Prevaes02:01,5301:59,3001:57,02+15,61

za 17:45 - race 318 - [101] HEj 4+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NERNereus[1]01:43,47(1)03:33,68(1)05:26,70(1)07:19,08(1)
 oscar Smits01:50,2101:53,0201:52,38
2.AEGAegir 3[2]01:44,55(2)03:36,25(2)05:28,75(2)07:21,45(2)
 Joris Pereboom01:51,7001:52,5001:52,70+2,37
3.EUREuros[3]01:47,93(3)03:38,00(3)05:33,32(3)07:27,74(3)
 Emiel Tempelman01:50,0701:55,3201:54,42+8,66
4.VIDVidar[4]01:49,88(5)03:44,96(5)05:45,84(4)07:42,14(4)
 Bas Bremer01:55,0802:00,8801:56,30+23,06
5.AEGAegir 1[5]01:48,15(4)03:43,05(4)05:46,25(5)07:43,82(5)
 Gerard Houwink01:54,9002:03,2001:57,57+24,74
6.PROProteus[6]01:50,46(6)03:46,81(6)05:50,45(6)07:49,40(6)
 Gilles Deiters01:56,3502:03,6401:58,95+30,32