Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

[009] DE 2- (Nederlands Kampioenschap) time-trial

6 tijdsnelsten => HF, overige => R

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummernummerfinishkwalificatie
1.PELPelargos/PRO (p2)DE 2-19507:01,70(1)HF
 José van Veen
2.NERNereus 1 (p3)DE 2-19607:02,30(2)HF
 Veronique Meester+0,60
3.SKOSkøll/Triton (p4)DE 2-19707:06,23(3)HF
 Lies Rustenburg+4,53
4.LEYLeythe/Gyas (p1)DE 2-19407:08,18(4)HF
 Karolien Florijn+6,48
5.LAGLaga 2DSB 2-20307:14,57(6)HF
 Dieuwertje den Besten+12,87
6.NJONjord/Skadi (p5)DE 2-19807:17,19(7)HF
 Mieke Wilms+15,49
7.NERNereus 2 (p6)DE 2-19907:20,73(8)R
 Hijleke Nauta+19,03
8.OKEOkeanos 1DE 2-21107:22,11(9)R
 Sarah Grijns+20,41
9.NERNereus 1DSB 2-20207:23,99(10)R
 Anne-Eva Petersen+22,29
10.OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-20007:24,06(11)R
 Benita de Man+22,36
11.SKOSkøllDE 2-20507:25,84(12)R
 Jonneke Boere+24,14
12.NERNereus/TritonDE 2-20407:29,88(13)R
 Eva Simkens+28,18
13.LAGLaga 1DSB 2-20107:31,82(14)R
 Rosalie Rietjens+30,12
14.NERNereus 2DSB 2-20707:33,64(15)R
 Inte Koopman+31,94
15.PROProteusDE 2-21007:38,50(16)R
 Kitty de Smit+36,80
16.OKEOkeanos 2DE 2-20807:38,88(17)R
 Anne Vrieler+37,18
17.SAUSaurusDSB 2-20908:05,16(18)R
 Svenja Hoevelmann+1:03,46
18.OKEOkeanos/NereusDE 2-20607:08,83(5)R
 Miriam Visserboat under weight

za 12:15 - race 252 - [009] DE 2- herkansing 1

1e, 2e en 3e => HF, overige => FC

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.OKEOkeanos/NereusDE 2-[6]01:58,30(2)04:02,59(1)06:08,13(1)08:12,47(1)HF
 Miriam Visser02:04,2902:05,5402:04,34
2.NERNereus 2 (p6)DE 2-[3]01:57,79(1)04:04,00(2)06:10,49(2)08:14,31(2)HF
 Hijleke Nauta02:06,2102:06,4902:03,82+1,84
3.OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-[4]02:02,15(3)04:13,89(4)06:15,42(4)08:16,85(3)HF
 Benita de Man02:11,7402:01,5302:01,43+4,38
4.SKOSkøllDE 2-[2]02:05,16(5)04:08,01(3)06:15,08(3)08:18,18(4)FC
 Jonneke Boere02:02,8502:07,0702:03,10+5,71
5.NERNereus 2DSB 2-[5]02:02,89(4)04:15,06(5)06:23,12(5)08:25,08(5)FC
 Inte Koopman02:12,1702:08,0602:01,96+12,61
6.PROProteusDE 2-[1]02:05,39(6)04:16,37(6)06:28,14(6)08:36,67(6)FC
 Kitty de Smit02:10,9802:11,7702:08,53+24,20

za 12:20 - race 253 - [009] DE 2- herkansing 2

1e, 2e en 3e => HF, overige => FC

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.OKEOkeanos 1DE 2-[3]01:57,63(1)04:03,83(1)06:11,09(1)08:17,22(1)HF
 Sarah Grijns02:06,2002:07,2602:06,13
2.NERNereus 1DSB 2-[4]02:01,17(3)04:08,51(3)06:15,63(2)08:22,21(2)HF
 Anne-Eva Petersen02:07,3402:07,1202:06,58+4,99
3.NERNereus/TritonDE 2-[2]02:02,59(4)04:08,00(2)06:16,01(3)08:23,61(3)HF
 Eva Simkens02:05,4102:08,0102:07,60+6,39
4.OKEOkeanos 2DE 2-[1]02:03,29(5)04:12,17(5)06:20,47(4)08:29,18(4)FC
 Anne Vrieler02:08,8802:08,3002:08,71+11,96
5.LAGLaga 1DSB 2-[5]02:00,89(2)04:09,53(4)06:20,88(5)08:32,30(5)FC
 Rosalie Rietjens02:08,6402:11,3502:11,42+15,08
6.SAUSaurusDSB 2-[6]03:14,90(6)04:26,49(6)06:48,87(6)09:12,48(6)FC
 Svenja Hoevelmann01:11,5902:22,3802:23,61+55,26

zo 08:10 - race 403 - [009] DE 2- halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PELPelargos/PRO (p2)DE 2-[3]01:50,38(2)03:46,69(1)05:43,34(1)07:39,25(1)FA
 José van Veen01:56,3101:56,6501:55,91
2.LEYLeythe/Gyas (p1)DE 2-[4]01:53,57(4)03:48,23(2)05:44,97(2)07:40,00(2)FA
 Karolien Florijn01:54,6601:56,7401:55,03+0,75
3.NERNereus 2 (p6)DE 2-[1]01:49,97(1)03:48,82(3)05:47,74(3)07:48,78(3)FA
 Hijleke Nauta01:58,8501:58,9202:01,04+9,53
4.LAGLaga 2DSB 2-[2]01:52,79(3)03:50,81(4)05:50,38(4)07:52,15(4)FB
 Dieuwertje den Besten01:58,0201:59,5702:01,77+12,90
5.OKEOkeanos 1DE 2-[5]01:55,83(5)04:00,53(5)06:07,09(5)08:10,78(5)FB
 Sarah Grijns02:04,7002:06,5602:03,69+31,53
6.NERNereus/TritonDE 2-[6]01:56,55(6)04:02,66(6)06:18,36(6)08:33,79(6)FB
 Eva Simkens02:06,1102:15,7002:15,43+54,54

zo 08:15 - race 404 - [009] DE 2- halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus 1 (p3)DE 2-[4]01:50,38(1)03:46,74(1)05:44,46(1)07:41,65(1)FA
 Veronique Meester01:56,3601:57,7201:57,19
2.SKOSkøll/Triton (p4)DE 2-[3]01:52,34(2)03:49,39(2)05:46,58(2)07:42,87(2)FA
 Lies Rustenburg01:57,0501:57,1901:56,29+1,22
3.OKEOkeanos/NereusDE 2-[2]01:53,51(4)03:51,59(3)05:49,05(3)07:49,94(3)FA
 Miriam Visser01:58,0801:57,4602:00,89+8,29
4.OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-[1]01:55,58(6)03:54,21(4)05:53,50(4)07:58,08(4)FB
 Benita de Man01:58,6301:59,2902:04,58+16,43
5.NJONjord/Skadi (p5)DE 2-[5]01:54,85(5)03:56,37(5)06:00,90(5)08:01,81(5)FB
 Mieke Wilms02:01,5202:04,5302:00,91+20,16
6.NERNereus 1DSB 2-[6]01:53,11(3)03:56,96(6)06:08,16(6)08:20,13(6)FB
 Anne-Eva Petersen02:03,8502:11,2002:11,97+38,48

zo 15:49 - race 490 - [009] DE 2- C-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SKOSkøllDE 2-[3]01:58,52(1)04:01,31(1)06:09,62(2)08:11,36(1)
 Jonneke Boere02:02,7902:08,3102:01,74
2.NERNereus 2DSB 2-[4]02:01,29(2)04:05,99(2)06:20,75(3)08:13,77(2)
 Inte Koopman02:04,7002:14,7601:53,02+2,41
3.PROProteusDE 2-[5]02:06,63(3)04:12,85(3)06:41,31(4)08:32,71(3)
 Kitty de Smit02:06,2202:28,4601:51,40+21,35
4.OKEOkeanos 2DE 2-[2]02:07,01(4)04:23,78(4)06:04,05(1)09:03,64(4)
 Anne Vrieler02:16,7701:40,2702:59,59+52,28
5.SAUSaurusDSB 2-[6]02:07,01(4)04:38,48(5)07:05,21(5)09:31,64(5)
 Svenja Hoevelmann02:31,4702:26,7302:26,43+1:20,28

zo 15:54 - race 491 - [009] DE 2- B-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LAGLaga 2DSB 2-[2]01:54,28(1)03:53,86(1)05:56,36(1)07:57,04(1)
 Dieuwertje den Besten01:59,5802:02,5002:00,68
2.NJONjord/Skadi (p5)DE 2-[3]01:55,41(2)03:55,31(2)05:58,12(2)07:58,88(2)
 Mieke Wilms01:59,9002:02,8102:00,76+1,84
3.OKEOkeanos 1DE 2-[4]01:57,71(4)03:57,57(3)06:00,60(3)08:00,20(3)
 Sarah Grijns01:59,8602:03,0301:59,60+3,16
4.OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-[1]01:58,01(5)03:59,42(5)06:01,54(4)08:02,05(4)
 Benita de Man02:01,4102:02,1202:00,51+5,01
5.NERNereus 1DSB 2-[6]01:56,17(3)03:58,96(4)06:05,37(5)08:09,66(5)
 Anne-Eva Petersen02:02,7902:06,4102:04,29+12,62
6.NERNereus/TritonDE 2-[5]01:58,01(5)04:02,02(6)06:10,40(6)08:17,36(6)
 Eva Simkens02:04,0102:08,3802:06,96+20,32

zo 15:59 - race 492 - [009] DE 2- A-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NERNereus 1 (p3)DE 2-[1]01:51,00(2)03:44,71(2)05:38,33(1)07:34,04(1)
 Veronique Meester01:53,7101:53,6201:55,71
2.PELPelargos/PRO (p2)DE 2-[2]01:51,18(3)03:46,28(3)05:41,38(3)07:34,39(2)
 José van Veen01:55,1001:55,1001:53,01+0,35
3.LEYLeythe/Gyas (p1)DE 2-[3]01:49,93(1)03:43,64(1)05:39,83(2)07:35,17(3)
 Karolien Florijn01:53,7101:56,1901:55,34+1,13
4.SKOSkøll/Triton (p4)DE 2-[4]01:52,50(4)03:49,24(4)05:49,15(4)07:50,55(4)
 Lies Rustenburg01:56,7401:59,9102:01,40+16,51
5.OKEOkeanos/NereusDE 2-[6]01:54,53(5)03:52,84(5)05:54,52(5)07:55,97(5)
 Miriam Visser01:58,3102:01,6802:01,45+21,93
6.NERNereus 2 (p6)DE 2-[5]01:54,53(5)03:55,35(6)05:59,60(6)08:02,24(6)
 Hijleke Nauta02:00,8202:04,2502:02,64+28,20