Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

za 12:40 - race 257 - [113] DDev 2x voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus[4]02:05,53(3)04:12,36(3)06:23,86(2)08:36,30(1)FA
 Marijn Wolters02:06,8302:11,5002:12,44
2.ORCOrca 2[2]02:06,30(4)04:12,81(4)06:24,26(3)08:37,34(2)FA
 Ariana Tanja02:06,5102:11,4502:13,08+1,04
3.SKASkadi/Laga[3]02:01,46(1)04:08,10(1)06:21,97(1)08:41,14(3)
 Mela Sagasser02:06,6402:13,8702:19,17+4,84
4.ARGArgo[5]02:03,59(2)04:12,04(2)06:29,01(4)08:47,59(4)
 Pauline Plessius02:08,4502:16,9702:18,58+11,29

za 12:45 - race 258 - [113] DDev 2x voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.EUREuros[2]02:02,11(1)04:14,06(1)06:26,73(1)08:41,83(1)FA
 Jolien Ambrosius02:11,9502:12,6702:15,10
2.ASOAsopos[3]02:03,89(2)04:18,00(2)06:34,23(2)08:49,14(2)FA
 Sanne Dijkstra02:14,1102:16,2302:14,91+7,31
3.AEGAegir 1[5]02:04,56(3)04:21,17(3)06:38,24(3)08:56,31(3)
 Julia Laninga02:16,6102:17,0702:18,07+14,48
4.PELPelargos[4]02:06,57(4)04:26,60(4)06:47,88(4)09:05,77(4)
 Lianne Damink02:20,0302:21,2802:17,89+23,94

za 12:50 - race 259 - [113] DDev 2x voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ORCOrca 1[3]02:01,60(2)04:11,78(1)06:23,43(1)08:32,22(1)FA
 Wia Ruiter02:10,1802:11,6502:08,79
2.LAGLaga[6]02:01,18(1)04:14,09(2)06:28,39(2)08:37,79(2)FA
 Annelinde van Bergen02:12,9102:14,3002:09,40+5,57
3.GYAGyas[5]02:05,72(3)04:19,14(3)06:35,38(3)08:44,61(3)
 Xanthe Jeremiasse02:13,4202:16,2402:09,23+12,39
4.PROProteus 2[2]02:16,40(5)04:24,54(4)06:42,75(4)08:56,11(4)
 Florine Enthoven02:08,1402:18,2102:13,36+23,89
5.AEGAegir 2[4]02:09,29(4)04:42,21(5)07:06,26(5)09:25,68(5)
 Inge Hadders02:32,9202:24,0502:19,42+53,46

za 17:05 - race 310 - [113] DDev 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ORCOrca 1[2]02:03,37(3)03:58,73(1)06:01,15(1)08:06,44(1)
 Wia Ruiter01:55,3602:02,4202:05,29
2.NERNereus[1]01:57,92(1)04:03,73(2)06:05,69(2)08:11,02(2)
 Marijn Wolters02:05,8102:01,9602:05,33+4,58
3.EUREuros[3]02:00,88(2)04:08,24(4)06:13,65(3)08:24,16(3)
 Jolien Ambrosius02:07,3602:05,4102:10,51+17,72
4.LAGLaga[4]02:06,16(5)04:06,53(3)06:16,16(4)08:28,13(4)
 Annelinde van Bergen02:00,3702:09,6302:11,97+21,69
5.ASOAsopos[5]02:07,45(6)04:14,66(5)06:23,22(5)08:37,26(5)
 Sanne Dijkstra02:07,2102:08,5602:14,04+30,82
6.ORCOrca 2[6]02:03,77(4)04:15,81(6)06:26,09(6)08:41,35(6)
 Ariana Tanja02:12,0402:10,2802:15,26+34,91