Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

zo 08:20 - race 405 - [207] HG 4- voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.OKEOkeanos[3]01:36,93(1)03:17,50(1)05:00,31(1)06:42,34(1)FA
 Jord Schaap01:40,5701:42,8101:42,03
2.VIDVidar[2]01:37,59(2)03:20,16(2)05:02,87(2)06:45,80(2)FA
 Daan Otten01:42,5701:42,7101:42,93+3,46
3.PROProteus[5]01:39,59(3)03:25,68(3)05:13,07(3)06:59,94(3)
 Sander Hazelaar01:46,0901:47,3901:46,87+17,60
4.ARGArgo[6]01:41,43(4)03:28,07(4)05:14,99(4)07:02,68(4)
 Daan Jordaan01:46,6401:46,9201:47,69+20,34
5.ORCOrca 2[4]01:42,66(5)03:28,76(5)05:16,20(5)07:05,78(5)
 Michiel Swaving Dijkstra01:46,1001:47,4401:49,58+23,44

zo 08:25 - race 406 - [207] HG 4- voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LAGLaga[2]01:35,42(1)03:15,84(1)04:58,26(1)06:40,41(1)FA
 Koen de Koningh01:40,4201:42,4201:42,15
2.GYAGyas[3]01:37,11(2)03:17,88(2)05:00,78(2)06:42,32(2)FA
 Kimo Berenschot01:40,7701:42,9001:41,54+1,91
3.SKOSkøll/Amstel[1]01:38,15(4)03:19,47(3)05:01,61(3)06:43,12(3)
 Abel Westland01:41,3201:42,1401:41,51+2,71
4.ORCOrca 1[4]01:37,48(3)03:20,52(4)05:06,93(4)06:53,31(4)
 Cas Klingenberg01:43,0401:46,4101:46,38+12,90
5.EUREuros[6]01:39,79(5)03:23,73(5)05:11,52(5)06:56,57(5)
 Nils van der Ent01:43,9401:47,7901:45,05+16,16
SKASkadi   uitgesloten
 Iddo Rootliep

zo 08:30 - race 407 - [207] HG 4- voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.AEGAegir[1]01:36,32(2)03:16,23(1)04:58,75(1)06:44,30(1)FA
 Brandus Adema01:39,9101:42,5201:45,55
2.NERNereus[3]01:35,29(1)03:16,94(2)05:00,84(2)06:46,57(2)FA
 Niels Euser01:41,6501:43,9001:45,73+2,27
3.ASOAsopos[2]01:37,60(4)03:19,14(3)05:02,92(3)06:47,07(3)
 sergio griffioen01:41,5401:43,7801:44,15+2,77
4.SKOSkøll[4]01:36,73(3)03:20,54(4)05:05,53(4)06:48,31(4)
 Michiel Moerman01:43,8101:44,9901:42,78+4,01
5.NJONjord[5]01:39,99(5)03:24,15(5)05:10,82(5)07:00,04(5)
 Max Simon01:44,1601:46,6701:49,22+15,74
6.SAUSaurus[6]01:41,82(6)03:28,43(6)05:15,96(6)07:03,84(6)
 Tom Lansink01:46,6101:47,5301:47,88+19,54

zo 18:03 - race 462 - [207] HG 4- A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.OKEOkeanos[1]01:35,06(2)03:13,15(1)04:53,52(1)06:35,23(1)
 Jord Schaap01:38,0901:40,3701:41,71
2.LAGLaga[2]01:34,79(1)03:15,04(2)04:56,76(2)06:39,39(2)
 Koen de Koningh01:40,2501:41,7201:42,63+4,16
3.GYAGyas[4]01:35,70(3)03:17,09(3)05:02,95(3)06:49,38(3)
 Kimo Berenschot01:41,3901:45,8601:46,43+14,15
4.VIDVidar[5]01:37,00(4)03:21,40(7)05:05,15(4)06:50,26(4)
 Daan Otten01:44,4001:43,7501:45,11+15,03
5.AEGAegir[3]01:37,79(5)03:19,75(5)05:07,85(6)06:53,78(5)
 Brandus Adema01:41,9601:48,1001:45,93+18,55
6.EUREuros[7]01:39,89(6)03:21,05(6)--06:54,87(6)
 Nils van der Ent01:41,16+19,64
7.NERNereus[6]01:39,89(6)03:18,36(4)05:05,34(5)06:57,34(7)
 Niels Euser01:38,4701:46,9801:52,00+22,11