Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

zo 10:20 - race 429 - [202] HB 4+ voorwedstrijd 2

1e, 2e en 3e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.VIDVidar[2]01:45,13(2)03:36,11(2)05:30,21(2)07:24,04(1)FA
 Bas Bremer01:50,9801:54,1001:53,83
2.AEGAegir 1[4]01:42,17(1)03:32,05(1)05:28,91(1)07:24,38(2)FA
 Gerard Houwink01:49,8801:56,8601:55,47+0,34
3.LAGLaga/Proteus[1]01:46,25(4)03:38,29(3)05:32,17(3)07:26,09(3)FA
 Haig Eyskens01:52,0401:53,8801:53,92+2,05
4.PROProteus[3]01:46,98(5)03:42,17(5)05:39,94(5)07:32,90(4)
 Gilles Deiters01:55,1901:57,7701:52,96+8,86
5.NJONjord[5]01:45,81(3)03:41,22(4)05:39,65(4)07:36,69(5)
 Wolf Meijer01:55,4101:58,4301:57,04+12,65
6.TRITriton/Skadi[6]01:48,77(6)03:44,42(6)05:46,70(6)07:46,48(6)
 Tom Prevaes01:55,6502:02,2801:59,78+22,44

zo 10:25 - race 430 - [202] HB 4+ voorwedstrijd 3

1e, 2e en 3e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.EUREuros[2]01:43,46(3)03:36,39(2)05:29,66(2)07:20,00(1)FA
 Emiel Tempelman01:52,9301:53,2701:50,34
2.SAUSaurus[6]01:42,63(1)03:33,80(1)05:29,26(1)07:21,61(2)FA
 Nykle Krijgsveld01:51,1701:55,4601:52,35+1,61
3.AEGAegir 2[3]01:44,18(4)03:38,36(4)05:32,15(3)07:23,03(3)FA
 Remco Hof01:54,1801:53,7901:50,88+3,03
4.AEGAegir 3[4]01:43,17(2)03:37,25(3)05:32,34(4)07:23,56(4)
 Joris Pereboom01:54,0801:55,0901:51,22+3,56
5.TRITriton/Okeanos[5]01:46,02(5)03:41,71(5)05:39,52(5)07:34,47(5)
 Jip Claassens01:55,6901:57,8101:54,95+14,47
6.ASOAsopos 1[1]01:48,01(6)03:45,59(6)05:40,55(6)07:39,36(6)
 Niels Levelt01:57,5801:54,9601:58,81+19,36

zo 16:50 - race 501 - [202] HB 4+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.EUREuros[1]01:47,29(4)03:37,06(3)05:29,44(2)07:19,62(1)
 Emiel Tempelman01:49,7701:52,3801:50,18
2.VIDVidar[2]01:45,19(2)03:34,88(1)05:28,27(1)07:23,45(2)
 Bas Bremer01:49,6901:53,3901:55,18+3,83
3.SAUSaurus[3]01:48,47(5)03:40,86(5)05:35,44(5)07:27,13(3)
 Nykle Krijgsveld01:52,3901:54,5801:51,69+7,51
4.AEGAegir 2[5]01:43,97(1)03:36,58(2)05:33,56(3)07:29,01(4)
 Remco Hof01:52,6101:56,9801:55,45+9,39
5.AEGAegir 1[4]01:46,02(3)03:38,81(4)05:33,87(4)07:29,38(5)
 Gerard Houwink01:52,7901:55,0601:55,51+9,76
6.LAGLaga/Proteus[6]01:48,47(5)03:42,17(6)05:39,36(6)07:35,72(6)
 Haig Eyskens01:53,7001:57,1901:56,36+16,10