Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NER73Nereus 1 (p1)LDE 1xtime-trial07:51,481e
Ilse Paulis
NER74Nereus 2 (p2)LDE 1xtime-trial07:57,664e
Martine Veldhuis
NER78Nereus 3 (p6)LDE 1xtime-trial08:17,2117e
Marike Veldhuis
NER89Nereus 4LDE 1xtime-trial07:56,823e
Yumiko Van Diest
NER99Nereus (p6)DE 1xtime-trial07:49,599e
Olivia van Rooijen
NER116NereusDSB 1xtime-trial07:53,0115e
Bente Paulis
NER153NereusHE 1xtime-trial07:11,9715e
Freek Temming
NER169NereusHSB 1xtime-trial07:16,9319e
Ies Wiersma
NER177Nereus (p3)HE 2-time-trial06:37,7414e
Lex van den Herik
NER178Nereus/Laga 1 (p4)HE 2-time-trial06:27,116e
Rik Rienks
NER179Nereus/WIL (p5)HE 2-time-trial06:23,694e
Mitchel Steenman
SKO181Skøll/Nereus (p7)HE 2-time-trial06:20,191e
Jan van der Bij
NER182Nereus/Laga 2 (p8)HE 2-time-trial06:29,318e
Haye Dijkstra
NER196Nereus 1 (p3)DE 2-time-trial07:02,302e
Veronique Meester
NER199Nereus 2 (p6)DE 2-time-trial07:20,737e
Hijleke Nauta
NER202Nereus 1DSB 2-time-trial07:23,999e
Anne-Eva Petersen
NER204Nereus/TritonDE 2-time-trial07:29,8812e
Eva Simkens
OKE206Okeanos/NereusDE 2-time-trial07:08,8318e
Miriam Visser
NER207Nereus 2DSB 2-time-trial07:33,6414e
Inte Koopman

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus (p3)HE 2-herkansing 2[5]07:04,173e
Lex van den Herik
NERNereus (p6)DE 1xkwart-finale 1[5]08:14,232e
Olivia van Rooijen
NERNereusDSB 1xkwart-finale 2[2]08:09,583e
Bente Paulis
NERNereus 3 (p6)LDE 1xkwart-finale 1[2]08:45,463e
Marike Veldhuis
NERNereus 1 (p1)LDE 1xkwart-finale 1[4]08:30,241e
Ilse Paulis
NERNereus 4LDE 1xkwart-finale 3[4]08:48,771e
Yumiko Van Diest
NERNereus 2 (p2)LDE 1xkwart-finale 4[4]08:46,902e
Martine Veldhuis
NERNereusDEj 8+voorwedstrijd 3[5]07:15,833e
Aaf Vos
NERNereusHEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:13,781e
Lars Kreiter
NERNereusLDEj 4*voorwedstrijd 3[1]08:03,512e
Judith Engberts
NERNereusLHEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:32,411e
Stan de Ronde
NERNereusHE 1xkwart-finale 2[5]08:10,505e
Freek Temming
NERNereusHSB 1xkwart-finale 3[1]08:05,284e
Ies Wiersma
NERNereus 2 (p6)DE 2-herkansing 1[3]08:14,312e
Hijleke Nauta
NERNereus 2DSB 2-herkansing 1[5]08:25,085e
Inte Koopman
OKEOkeanos/NereusDE 2-herkansing 1[6]08:12,471e
Miriam Visser
NERNereus/TritonDE 2-herkansing 2[2]08:23,613e
Eva Simkens
NERNereus 1DSB 2-herkansing 2[4]08:22,212e
Anne-Eva Petersen
NERNereusHDev 2xvoorwedstrijd 1[4]07:40,054e
Raymond Huisman
NERNereusDDev 2xvoorwedstrijd 1[4]08:36,301e
Marijn Wolters
NERNereusLHDev 4-voorwedstrijd 3[6]07:29,173e
Thomas Start
NERNereusLDDev 2xvoorwedstrijd 3[5]08:45,632e
Babette den Houting
TRITriton/NereusHDev 4-voorwedstrijd 2[2]06:49,381e
Pieter van Veen
NERNereus 1HDev 4-voorwedstrijd 4[5]06:41,441e
Jan Boon
NERNereusDDev 4-voorwedstrijd 1[2]07:47,291e
Floor Davids
NERNereusHEj 4+voorwedstrijd 2[3]07:38,681e
oscar Smits
NERNereus 1 (p1)LDE 1xhalve-finale 1[3]08:34,511e
Ilse Paulis
NERNereus 3 (p6)LDE 1xhalve-finale 1[6]09:18,156e
Marike Veldhuis
NERNereus 2 (p2)LDE 1xhalve-finale 2[2]08:44,651e
Martine Veldhuis
NERNereus 4LDE 1xhalve-finale 2[4]08:59,883e
Yumiko Van Diest
NERNereus (p6)DE 1xhalve-finale 2[5]08:49,015e
Olivia van Rooijen
NERNereusDSB 1xhalve-finale 2[6]08:54,206e
Bente Paulis
NERNereusHEj 8+A-finale[4]06:28,282e
Lars Kreiter
NERNereusLDEj 4*A-finale[6]08:25,532e
Judith Engberts
NERNereusLHEj 8+A-finale[4]06:36,111e
Stan de Ronde
NERNereusDDev 2xA-finale[1]08:11,022e
Marijn Wolters
NERNereusLDDev 2xA-finale[4]08:25,924e
Babette den Houting
TRITriton/NereusHDev 4-A-finale[3]07:07,274e
Pieter van Veen
NERNereus 1HDev 4-A-finale[4]06:46,781e
Jan Boon
NERNereusDDev 4-A-finale[1]07:40,721e
Floor Davids
NERNereusHEj 4+A-finale[1]07:19,081e
oscar Smits

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/Nereus (p7)HE 2-halve-finale 1[4]06:59,662e
Jan van der Bij
NERNereus/Laga 2 (p8)HE 2-halve-finale 1[5]07:08,413e
Haye Dijkstra
NERNereus/Laga 1 (p4)HE 2-halve-finale 2[2]06:52,231e
Rik Rienks
NERNereus 2 (p6)DE 2-halve-finale 1[1]07:48,783e
Hijleke Nauta
NERNereus/TritonDE 2-halve-finale 1[6]08:33,796e
Eva Simkens
OKEOkeanos/NereusDE 2-halve-finale 2[2]07:49,943e
Miriam Visser
NERNereus 1 (p3)DE 2-halve-finale 2[4]07:41,651e
Veronique Meester
NERNereus 1DSB 2-halve-finale 2[6]08:20,136e
Anne-Eva Petersen
NERNereusHG 4-voorwedstrijd 3[3]06:46,572e
Niels Euser
NERNereusDG 4-voorwedstrijd 3[5]07:40,803e
Floor Davids
NERNereusLHG 4-voorwedstrijd 1[3]06:54,942e
Thomas Start
NERNereusLDB 4*voorwedstrijd 3[2]08:09,482e
Judith Engberts
NERNereus/TritonDB 8+voorwedstrijd 3[2]07:25,431e
Eva van der Heide
NERNereus 1HB 8+voorwedstrijd 1[5]06:28,261e
Lars Kreiter
NERNereus 2HB 8+voorwedstrijd 3[2]06:51,575e
Nando Slijkerman
NERNereusHG 2xvoorwedstrijd 2[2]07:17,493e
Raymond Huisman
NERNereusDG 2xvoorwedstrijd 2[5]08:11,122e
Mattea Wuethrich
NERNereusLDG 2xvoorwedstrijd 2[6]08:16,471e
Babette den Houting
NERNereus 2LHB 1xvoorwedstrijd 1[5]09:07,334e
Cyrille Mooij
NERNereus 1LHB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:30,113e
Nando Schröder
NERNereusLHG 4-A-finale[4]06:45,462e
Thomas Start
NERNereusLDB 4*A-finale[6]08:13,794e
Judith Engberts
NERNereus/TritonDB 8+A-finale[1]07:16,021e
Eva van der Heide
NERNereus 1HB 8+A-finale[2]06:14,921e
Lars Kreiter
NERNereus 3 (p6)LDE 1xB-finale[6]09:07,756e
Marike Veldhuis
NERNereus 2 (p2)LDE 1xA-finale[1]08:32,462e
Martine Veldhuis
NERNereus 1 (p1)LDE 1xA-finale[2]08:26,191e
Ilse Paulis
NERNereus 4LDE 1xA-finale[6]08:47,865e
Yumiko Van Diest
NERNereus (p6)DE 1xB-finale[3]08:34,854e
Olivia van Rooijen
NERNereusDSB 1xB-finale[5]08:32,843e
Bente Paulis
NERNereusHSB 1xC-finale[2]07:48,032e
Ies Wiersma
NERNereus (p3)HE 2-C-finale[1]07:13,431e
Lex van den Herik
NERNereus/Laga 1 (p4)HE 2-A-finale[2]06:59,433e
Rik Rienks
SKOSkøll/Nereus (p7)HE 2-A-finale[3]07:01,074e
Jan van der Bij
NERNereus/Laga 2 (p8)HE 2-A-finale[5]07:10,816e
Haye Dijkstra
NERNereus 2DSB 2-C-finale[4]08:13,772e
Inte Koopman
NERNereus/TritonDE 2-B-finale[5]08:17,366e
Eva Simkens
NERNereus 1DSB 2-B-finale[6]08:09,665e
Anne-Eva Petersen
NERNereus 1 (p3)DE 2-A-finale[1]07:34,041e
Veronique Meester
NERNereus 2 (p6)DE 2-A-finale[5]08:02,246e
Hijleke Nauta
OKEOkeanos/NereusDE 2-A-finale[6]07:55,975e
Miriam Visser
NERNereusHG 2xA-finale[6]07:29,704e
Raymond Huisman
NERNereusDG 2xA-finale[3]08:19,415e
Mattea Wuethrich
NERNereusLDG 2xA-finale[2]08:22,482e
Babette den Houting
NERNereusHE 8+A-finale[3]06:05,092e
Koen van den Herik
SKASkadi-combiHE 8+A-finale[5]05:51,411e
Robert Lücken
NERNereusHG 4-A-finale[6]06:57,347e
Niels Euser