Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

[011] DE 1x (Nederlands Kampioenschap) time-trial

24 tijdsnelsten => KF

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummernummerfinishkwalificatie
1.THEThêta (p1)DE 1x9407:28,96(1)KF
 Lisa Scheenaard
2.GYAGyas 1 (p2)DE 1x9507:28,98(2)KF
 Sophie Souwer+0,02
3.NJONjord (p5)DE 1x9807:33,80(3)KF
 Nicole Beukers+4,84
4.PROProteus 1 (p4)DE 1x9707:36,86(4)KF
 Roos de Jong+7,90
5.ORCOrca 2 (p3)DE 1x9607:41,30(5)KF
 Inge Janssen+12,34
6.GYAGyas 2DE 1x11407:44,93(6)KF
 Marloes Oldenburg+15,97
7.ORCOrca 1DE 1x11307:45,17(7)KF
 Margriet Lantink+16,21
8.LAGLagaDSB 1x10607:49,36(8)KF
 Tessa Dullemans+20,40
9.NERNereus (p6)DE 1x9907:49,59(9)KF
 Olivia van Rooijen+20,63
10.EUREurosDE 1x11107:50,51(10)KF
 Minke Holleboom+21,55
11.SKOSkøllDSB 1x10507:50,79(11)KF
 Nika Vos+21,83
12.SKOSkøll 1DE 1x12407:50,91(12)KF
 Sanne Bruggink+21,95
13.WILWillem III 1DE 1x10707:52,36(13)KF
 Janneke van der Meulen+23,40
14.AEGAegirDSB 1x12207:52,84(14)KF
 Ilse Kolkman+23,88
15.NERNereusDSB 1x11607:53,01(15)KF
 Bente Paulis+24,05
16.WILWillem III 2DE 1x10007:56,29(16)KF
 Lotte Pronk+27,33
17.ASOAsoposDSB 1x10807:59,53(17)KF
 Fleur Jaspers+30,57
18.LAALaakDSB 1x10208:02,22(18)KF
 Benthe Boonstra+33,26
19.PROProteusDSB 1x11708:02,61(19)KF
 Veerle Koot+33,65
20.SKOSkøll 2DE 1x10908:06,19(20)KF
 Ashley Rijst+37,23
21.WILWillem III 3DE 1x10408:06,46(21)KF
 Jessica Drost+37,50
22.PROProteus 2DE 1x11008:08,44(22)KF
 Amber Stienstra+39,48
23.SKASkadiDE 1x11508:08,59(23)KF
 Nina Loos+39,63
24.THEThêtaDSB 1x12108:11,78(24)KF
 Lisa van Heyningen+42,82
25.ARGArgoDE 1x12308:14,12(25)
 Carolien Tigelaar+45,16
26.NJONjordDSB 1x10108:16,22(26)
 Elke Sanders+47,26
27.PELPelargosDSB 1x10308:18,47(27)
 Carlijn de Rooij+49,51
28.PONPontosDE 1x11808:19,96(28)
 Joyline Mud+51,00
29.DDSDDSDE 1x11908:24,25(29)
 Merel Dubbeldam+55,29
30.SAUSaurusDSB 1x11208:29,60(30)
 Sophia Klerks+1:00,64
31.ASOAsoposDE 1x12008:29,75(31)
 Roxann Geenen+1:00,79

za 08:10 - race 203 - [011] DE 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.THEThêta (p1)DE 1x[4]01:56,12(1)03:58,51(1)06:02,20(1)08:08,15(1)HF
 Lisa Scheenaard02:02,3902:03,6902:05,95
2.NERNereus (p6)DE 1x[5]01:58,99(3)04:03,70(2)06:08,24(2)08:14,23(2)HF
 Olivia van Rooijen02:04,7102:04,5402:05,99+6,08
3.LAGLagaDSB 1x[3]01:58,38(2)04:03,97(3)06:10,35(3)08:15,38(3)HF
 Tessa Dullemans02:05,5902:06,3802:05,03+7,23
4.WILWillem III 2DE 1x[2]02:00,25(4)04:06,82(4)06:14,42(4)08:15,66(4)FC
 Lotte Pronk02:06,5702:07,6002:01,24+7,51
5.ASOAsoposDSB 1x[6]02:03,35(5)04:08,86(5)06:17,11(5)08:26,78(5)
 Fleur Jaspers02:05,5102:08,2502:09,67+18,63
6.THEThêtaDSB 1x[1]02:05,73(6)04:18,68(6)06:32,16(6)08:42,53(6)
 Lisa van Heyningen02:12,9502:13,4802:10,37+34,38

za 08:15 - race 204 - [011] DE 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GYAGyas 1 (p2)DE 1x[4]01:54,69(1)03:54,05(1)05:57,95(1)08:03,92(1)HF
 Sophie Souwer01:59,3602:03,9002:05,97
2.ORCOrca 1DE 1x[3]01:57,05(2)04:01,30(2)06:04,72(2)08:08,71(2)HF
 Margriet Lantink02:04,2502:03,4202:03,99+4,79
3.NERNereusDSB 1x[2]02:01,85(4)04:04,48(3)06:05,83(3)08:09,58(3)HF
 Bente Paulis02:02,6302:01,3502:03,75+5,66
4.EUREurosDE 1x[5]02:00,84(3)04:06,19(4)06:10,98(4)08:13,15(4)FC
 Minke Holleboom02:05,3502:04,7902:02,17+9,23
5.LAALaakDSB 1x[6]02:03,26(5)04:11,69(5)06:18,43(5)08:24,17(5)FC
 Benthe Boonstra02:08,4302:06,7402:05,74+20,25
6.SKASkadiDE 1x[1]02:09,53(6)04:19,63(6)06:28,66(6)08:36,53(6)
 Nina Loos02:10,1002:09,0302:07,87+32,61

za 08:20 - race 205 - [011] DE 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GYAGyas 2DE 1x[3]01:58,62(2)04:02,41(1)06:04,69(1)08:07,08(1)HF
 Marloes Oldenburg02:03,7902:02,2802:02,39
2.NJONjord (p5)DE 1x[4]01:56,86(1)04:04,58(3)06:09,12(2)08:11,42(2)HF
 Nicole Beukers02:07,7202:04,5402:02,30+4,34
3.AEGAegirDSB 1x[2]01:59,72(3)04:04,37(2)06:09,82(3)08:11,95(3)HF
 Ilse Kolkman02:04,6502:05,4502:02,13+4,87
4.SKOSkøllDSB 1x[5]02:01,34(4)04:09,06(4)06:13,80(4)08:17,94(4)FC
 Nika Vos02:07,7202:04,7402:04,14+10,86
5.PROProteus 2DE 1x[1]02:03,65(5)04:09,99(5)06:17,50(5)08:23,24(5)FC
 Amber Stienstra02:06,3402:07,5102:05,74+16,16
6.PROProteusDSB 1x[6]02:04,65(6)04:13,28(6)06:21,38(6)08:27,78(6)
 Veerle Koot02:08,6302:08,1002:06,40+20,70

za 08:25 - race 206 - [011] DE 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROProteus 1 (p4)DE 1x[3]01:58,07(2)04:00,31(1)06:02,40(1)08:07,25(1)HF
 Roos de Jong02:02,2402:02,0902:04,85
2.ORCOrca 2 (p3)DE 1x[4]01:57,42(1)04:01,68(2)06:05,44(2)08:12,08(2)HF
 Inge Janssen02:04,2602:03,7602:06,64+4,83
3.SKOSkøll 1DE 1x[2]02:00,62(4)04:04,14(3)06:10,12(3)08:15,98(3)HF
 Sanne Bruggink02:03,5202:05,9802:05,86+8,73
4.SKOSkøll 2DE 1x[1]01:59,35(3)04:10,03(4)06:20,75(4)08:29,24(4)FC
 Ashley Rijst02:10,6802:10,7202:08,49+21,99
5.WILWillem III 3DE 1x[6]02:10,41(5)04:22,05(5)06:36,12(5)08:48,43(5)
 Jessica Drost02:11,6402:14,0702:12,31+41,18

za 15:40 - race 293 - [011] DE 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.THEThêta (p1)DE 1x[4]02:00,39(1)04:04,19(1)06:08,15(1)08:17,93(1)FA
 Lisa Scheenaard02:03,8002:03,9602:09,78
2.PROProteus 1 (p4)DE 1x[3]02:01,94(3)04:06,77(2)06:12,56(2)08:24,06(2)FA
 Roos de Jong02:04,8302:05,7902:11,50+6,13
3.NJONjord (p5)DE 1x[2]02:01,55(2)04:07,13(3)06:14,33(3)08:28,05(3)FA
 Nicole Beukers02:05,5802:07,2002:13,72+10,12
4.LAGLagaDSB 1x[1]02:03,47(4)04:12,36(4)06:25,45(4)08:43,64(4)FB
 Tessa Dullemans02:08,8902:13,0902:18,19+25,71
5.ORCOrca 1DE 1x[5]02:05,05(6)04:17,81(5)06:32,13(5)08:48,70(5)FB
 Margriet Lantink02:12,7602:14,3202:16,57+30,77
6.AEGAegirDSB 1x[6]02:04,31(5)04:21,98(6)06:48,05(6)09:13,16(6)FB
 Ilse Kolkman02:17,6702:26,0702:25,11+55,23

za 15:45 - race 294 - [011] DE 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GYAGyas 1 (p2)DE 1x[3]02:00,45(1)04:04,28(1)06:10,75(1)08:23,64(1)FA
 Sophie Souwer02:03,8302:06,4702:12,89
2.ORCOrca 2 (p3)DE 1x[2]02:01,08(2)04:06,88(2)06:14,03(2)08:27,38(2)FA
 Inge Janssen02:05,8002:07,1502:13,35+3,74
3.SKOSkøll 1DE 1x[1]02:05,69(5)04:11,68(4)06:17,82(3)08:30,13(3)FA
 Sanne Bruggink02:05,9902:06,1402:12,31+6,49
4.GYAGyas 2DE 1x[4]02:02,85(3)04:11,44(3)06:22,21(4)08:36,03(4)FB
 Marloes Oldenburg02:08,5902:10,7702:13,82+12,39
5.NERNereus (p6)DE 1x[5]02:03,87(4)04:13,20(5)06:25,49(5)08:49,01(5)FB
 Olivia van Rooijen02:09,3302:12,2902:23,52+25,37
6.NERNereusDSB 1x[6]02:06,02(6)04:16,93(6)06:30,85(6)08:54,20(6)FB
 Bente Paulis02:10,9102:13,9202:23,35+30,56

zo 14:41 - race 478 - [011] DE 1x C-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.EUREurosDE 1x[1]02:03,40(1)04:11,11(1)06:21,88(1)08:29,61(1)
 Minke Holleboom02:07,7102:10,7702:07,73
2.SKOSkøllDSB 1x[4]02:04,60(2)04:15,44(2)06:28,08(2)08:35,21(2)
 Nika Vos02:10,8402:12,6402:07,13+5,60
3.WILWillem III 2DE 1x[3]02:04,95(3)04:17,17(3)06:30,84(3)08:40,49(3)
 Lotte Pronk02:12,2202:13,6702:09,65+10,88
4.LAALaakDSB 1x[6]02:10,07(6)04:22,42(5)06:35,53(4)08:43,25(4)
 Benthe Boonstra02:12,3502:13,1102:07,72+13,64
5.SKOSkøll 2DE 1x[2]02:05,65(4)04:19,30(4)06:37,10(5)08:51,31(5)
 Ashley Rijst02:13,6502:17,8002:14,21+21,70
6.PROProteus 2DE 1x[5]02:09,80(5)04:26,47(6)06:47,34(6)09:05,81(6)
 Amber Stienstra02:16,6702:20,8702:18,47+36,20

zo 14:46 - race 479 - [011] DE 1x B-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.GYAGyas 2DE 1x[1]02:01,72(4)04:07,68(1)06:13,93(1)08:20,96(1)
 Marloes Oldenburg02:05,9602:06,2502:07,03
2.AEGAegirDSB 1x[6]01:59,74(1)04:10,49(2)06:20,71(2)08:30,23(2)
 Ilse Kolkman02:10,7502:10,2202:09,52+9,27
3.NERNereusDSB 1x[5]02:01,72(4)04:11,64(4)06:20,91(3)08:32,84(3)
 Bente Paulis02:09,9202:09,2702:11,93+11,88
4.NERNereus (p6)DE 1x[3]02:00,04(2)04:10,84(3)06:22,32(4)08:34,85(4)
 Olivia van Rooijen02:10,8002:11,4802:12,53+13,89
5.LAGLagaDSB 1x[2]02:01,72(4)04:12,71(5)06:26,75(5)08:35,98(5)
 Tessa Dullemans02:10,9902:14,0402:09,23+15,02
6.ORCOrca 1DE 1x[4]02:00,70(3)04:13,13(6)06:28,24(6)08:46,05(6)
 Margriet Lantink02:12,4302:15,1102:17,81+25,09

zo 14:51 - race 480 - [011] DE 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.THEThêta (p1)DE 1x[2]01:54,83(1)03:54,76(1)05:56,55(1)08:00,98(1)
 Lisa Scheenaard01:59,9302:01,7902:04,43
2.GYAGyas 1 (p2)DE 1x[1]01:56,98(2)03:58,90(2)06:02,33(2)08:08,07(2)
 Sophie Souwer02:01,9202:03,4302:05,74+7,09
3.PROProteus 1 (p4)DE 1x[3]01:58,16(3)04:01,57(3)06:07,94(3)08:16,28(3)
 Roos de Jong02:03,4102:06,3702:08,34+15,30
4.ORCOrca 2 (p3)DE 1x[4]01:59,50(4)04:05,69(4)06:13,33(4)08:21,80(4)
 Inge Janssen02:06,1902:07,6402:08,47+20,82
5.NJONjord (p5)DE 1x[6]01:59,84(5)04:08,04(5)06:18,85(5)08:28,72(5)
 Nicole Beukers02:08,2002:10,8102:09,87+27,74
6.SKOSkøll 1DE 1x[5]02:04,69(6)04:14,34(6)06:26,85(6)08:38,12(6)
 Sanne Bruggink02:09,6502:12,5102:11,27+37,14