Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

zo 09:20 - race 417 - [220] DB 8+ voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.TRITriton[2]01:44,62(1)03:36,86(1)05:30,15(1)07:24,06(1)FA
 Marlies Buné01:52,2401:53,2901:53,91
2.ORCOrca[3]01:47,19(3)03:40,09(2)05:31,71(2)07:26,02(2)FA
 Veerle Van den Meerschaut01:52,9001:51,6201:54,31+1,96
3.GYAGyas[5]01:44,92(2)03:40,56(3)05:35,32(3)07:28,77(3)
 Rosanne Fischer01:55,6401:54,7601:53,45+4,71
4.SKOSkøll/Njord[6]01:48,75(4)03:46,72(4)05:43,45(4)07:38,36(4)
 Rosemarijn Streefkerk01:57,9701:56,7301:54,91+14,30
5.ARGArgo[4]01:49,12(5)03:47,11(5)05:44,35(5)07:42,72(5)
 Merel van Moorst01:57,9901:57,2401:58,37+18,66

zo 09:25 - race 418 - [220] DB 8+ voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.AEGAegir[2]01:42,37(1)03:34,51(1)05:31,17(1)07:25,81(1)FA
 Hilde Rixt Veldhuis01:52,1401:56,6601:54,64
2.LAGLaga[3]01:44,78(2)03:36,70(2)05:32,39(2)07:28,15(2)FA
 Femke van der Laan01:51,9201:55,6901:55,76+2,34
3.NJONjord[5]01:45,13(3)03:41,87(3)05:43,43(3)07:38,94(3)
 Suzanne van Os01:56,7402:01,5601:55,51+13,13
4.ASOAsopos[6]01:45,41(4)03:43,43(4)05:43,90(4)07:39,89(4)
 Djoeke Lammerse01:58,0202:00,4701:55,99+14,08
5.PHOPhocas[4]01:49,12(5)03:44,49(5)05:44,79(5)07:42,44(5)
 Lina van Geffen01:55,3702:00,3001:57,65+16,63

zo 09:30 - race 419 - [220] DB 8+ voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus/Triton[2]01:42,62(1)03:34,48(1)05:29,81(1)07:25,43(1)FA
 Eva van der Heide01:51,8601:55,3301:55,62
2.PELPelargos[1]01:45,78(2)03:36,23(2)05:30,96(2)07:26,60(2)FA
 Judith de Winter01:50,4501:54,7301:55,64+1,17
3.OKEOkeanos[3]01:46,77(3)03:41,60(3)05:37,54(3)07:32,92(3)
 Vera Schuit01:54,8301:55,9401:55,38+7,49
4.VIDVidar/Skøll[6]01:46,99(4)03:43,45(4)05:40,76(4)07:38,52(4)
 Julia Verbruggen01:56,4601:57,3101:57,76+13,09
5.THEThêta[4]01:50,35(5)03:48,80(5)05:51,16(5)07:51,75(5)
 Femke Coops01:58,4502:02,3602:00,59+26,32
6.PROProteus[5]01:53,31(6)03:56,97(6)06:00,41(6)08:01,00(6)
 Mieke van der Mispel02:03,6602:03,4402:00,59+35,57

zo 13:35 - race 466 - [220] DB 8+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NERNereus/Triton[1]01:43,11(1)03:33,49(1)05:24,95(1)07:16,02(1)
 Eva van der Heide01:50,3801:51,4601:51,07
2.AEGAegir[3]01:44,57(2)03:35,94(2)05:27,86(2)07:18,32(2)
 Hilde Rixt Veldhuis01:51,3701:51,9201:50,46+2,30
3.LAGLaga[4]01:45,56(3)03:38,40(3)05:29,97(3)07:20,95(3)
 Femke van der Laan01:52,8401:51,5701:50,98+4,93
4.PELPelargos[5]01:48,56(5)03:39,60(4)05:32,05(4)07:21,35(4)
 Judith de Winter01:51,0401:52,4501:49,30+5,33
5.TRITriton[2]01:47,31(4)03:40,19(5)05:34,15(5)07:27,12(5)
 Marlies Buné01:52,8801:53,9601:52,97+11,10
6.ORCOrca[6]01:51,08(6)03:43,91(6)05:41,60(6)07:41,13(6)
 Veerle Van den Meerschaut01:52,8301:57,6901:59,53+25,11