Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

[007] LHE 1x (Nederlands Kampioenschap) time-trial

alle ploegen => KF

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummernummerfinishkwalificatie
1.PROProteus 1 (p3)LHE 1x12707:02,83(1)KF
 Bart Lukkes
2.SKOSkøll 1 (p1)LHSB 1x12507:04,19(2)KF
 Obbe Tibben+1,36
3.SKOSkøll 2LHSB 1x14607:05,15(3)KF
 David Kampman+2,32
4.ORCOrcaLHE 1x14307:06,61(4)KF
 Vincent Goris+3,78
5.TRITriton 2LHE 1x14707:07,36(5)KF
 Lay de Jong+4,53
6.GYAGyas (p4)LHE 1x12807:07,86(6)KF
 Damion Eigenberg+5,03
7.ASOAsopos (p2)LHE 1x12607:08,60(7)KF
 Ward van Zeijl+5,77
8.LAGLaga 2LHE 1x14507:09,97(8)KF
 Philip den Bremer+7,14
9.OKEOkeanosLHE 1x13007:10,61(9)KF
 Mathijs Oggel+7,78
10.LEYLeytheLHSB 1x13907:12,00(10)KF
 Hilmar Verbeek+9,17
11.SKASkadiLHSB 1x13607:13,25(11)KF
 Leander Geschiere+10,42
12.TRITriton 1LHE 1x13707:13,75(12)KF
 Stijn Kanters+10,92
13.TRITritonLHSB 1x13407:18,23(13)KF
 Ben van Brussel+15,40
14.ASOAsoposLHSB 1x13207:21,44(14)KF
 Mees van der Meer+18,61
15.SAUSaurusLHE 1x13807:21,52(15)KF
 Tom van Kraaij+18,69
16.PROProteus 1LHSB 1x14207:28,15(16)KF
 Tom van der Sande+25,32
17.PROProteus 2LHSB 1x14107:29,86(17)KF
 Calvin Terpstra+27,03
18.ARGArgoLHSB 1x13307:30,70(18)KF
 Tijmen van Rietbergen+27,87
19.PROProteus 2LHE 1x13507:33,76(19)KF
 Mitch Geraedts+30,93
20.LAGLaga 1LHE 1x14007:34,00(20)KF
 Lukas Pragt+31,17
21.ORCOrcaLHSB 1x12907:35,70(21)KF
 Niels Kanters+32,87
22.LAGLagaLHSB 1x13107:47,76(22)KF
 Marnix Meersman+44,93
THEThêtaLHE 1x144excluded
 Daniel Playford

za 11:15 - race 240 - [007] LHE 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROProteus 1 (p3)LHE 1x[4]01:57,81(3)03:53,34(1)05:54,62(1)08:01,93(1)HF
 Bart Lukkes01:55,5302:01,2802:07,31
2.OKEOkeanosLHE 1x[3]01:53,45(1)03:57,02(2)06:01,21(2)08:10,79(2)HF
 Mathijs Oggel02:03,5702:04,1902:09,58+8,86
3.LAGLaga 2LHE 1x[5]02:06,79(5)04:03,18(3)06:08,96(3)08:16,39(3)HF
 Philip den Bremer01:56,3902:05,7802:07,43+14,46
4.PROProteus 2LHSB 1x[2]01:54,49(2)04:10,19(4)06:17,23(4)08:23,77(4)FC
 Calvin Terpstra02:15,7002:07,0402:06,54+21,84
5.PROProteus 1LHSB 1x[6]02:01,86(4)04:17,71(5)06:27,94(5)08:42,94(5)
 Tom van der Sande02:15,8502:10,2302:15,00+41,01

za 11:20 - race 241 - [007] LHE 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SKOSkøll 1 (p1)LHSB 1x[4]01:53,45(1)03:56,22(1)06:04,31(2)08:04,45(1)HF
 Obbe Tibben02:02,7702:08,0902:00,14
2.ASOAsopos (p2)LHE 1x[5]01:59,65(4)04:00,93(4)06:00,50(1)08:06,28(2)HF
 Ward van Zeijl02:01,2801:59,5702:05,78+1,83
3.LEYLeytheLHSB 1x[3]01:56,23(3)03:59,93(2)06:04,87(3)08:08,15(3)HF
 Hilmar Verbeek02:03,7002:04,9402:03,28+3,70
4.ARGArgoLHSB 1x[2]01:53,90(2)04:00,31(3)06:10,81(4)08:15,57(4)FC
 Tijmen van Rietbergen02:06,4102:10,5002:04,76+11,12
5.SAUSaurusLHE 1x[6]02:03,19(5)04:12,24(5)06:26,93(5)08:32,82(5)
 Tom van Kraaij02:09,0502:14,6902:05,89+28,37

za 11:25 - race 242 - [007] LHE 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GYAGyas (p4)LHE 1x[4]01:54,98(1)03:55,67(1)05:57,51(1)07:57,55(1)HF
 Damion Eigenberg02:00,6902:01,8402:00,04
2.SKOSkøll 2LHSB 1x[3]01:57,56(3)03:59,58(2)06:02,33(2)08:02,47(2)HF
 David Kampman02:02,0202:02,7502:00,14+4,92
3.SKASkadiLHSB 1x[2]01:57,19(2)04:00,53(3)06:03,67(3)08:05,95(3)HF
 Leander Geschiere02:03,3402:03,1402:02,28+8,40
4.ASOAsoposLHSB 1x[5]02:00,22(4)04:04,46(4)06:09,76(4)08:13,70(4)FC
 Mees van der Meer02:04,2402:05,3002:03,94+16,15
5.PROProteus 2LHE 1x[1]02:05,23(6)04:16,67(5)06:26,89(5)08:30,10(5)FC
 Mitch Geraedts02:11,4402:10,2202:03,21+32,55
6.LAGLagaLHSB 1x[6]02:04,32(5)04:19,08(6)06:33,65(6)08:43,52(6)
 Marnix Meersman02:14,7602:14,5702:09,87+45,97

za 11:30 - race 243 - [007] LHE 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.TRITriton 2LHE 1x[4]01:55,51(2)03:57,33(1)05:57,41(1)07:57,83(1)HF
 Lay de Jong02:01,8202:00,0802:00,42
2.ORCOrcaLHE 1x[3]01:55,72(3)03:58,29(2)05:59,44(2)08:00,37(2)HF
 Vincent Goris02:02,5702:01,1502:00,93+2,54
3.TRITriton 1LHE 1x[2]01:56,00(4)03:58,87(3)06:00,84(3)08:01,12(3)HF
 Stijn Kanters02:02,8702:01,9702:00,28+3,29
4.TRITritonLHSB 1x[5]01:55,17(1)04:00,12(4)06:02,99(4)08:02,27(4)FC
 Ben van Brussel02:04,9502:02,8701:59,28+4,44
5.ORCOrcaLHSB 1x[6]01:58,16(5)04:08,22(5)06:15,20(5)08:21,84(5)FC
 Niels Kanters02:10,0602:06,9802:06,64+24,01
6.LAGLaga 1LHE 1x[1]02:03,82(6)04:13,97(6)06:21,18(6)08:29,45(6)
 Lukas Pragt02:10,1502:07,2102:08,27+31,62

za 16:30 - race 303 - [007] LHE 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROProteus 1 (p3)LHE 1x[1]01:51,12(1)03:44,14(1)05:40,82(1)07:41,67(1)FA
 Bart Lukkes01:53,0201:56,6802:00,85
2.TRITriton 2LHE 1x[2]01:54,83(2)03:52,16(2)05:53,31(2)07:51,51(2)FA
 Lay de Jong01:57,3302:01,1501:58,20+9,84
3.ASOAsopos (p2)LHE 1x[3]01:56,94(3)03:55,08(4)05:55,73(3)07:53,73(3)FA
 Ward van Zeijl01:58,1402:00,6501:58,00+12,06
4.SKOSkøll 2LHSB 1x[4]01:57,44(4)03:54,32(3)05:57,47(4)07:56,01(4)FB
 David Kampman01:56,8802:03,1501:58,54+14,34
5.LAGLaga 2LHE 1x[5]01:57,86(5)03:56,67(5)06:01,84(5)08:02,87(5)FB
 Philip den Bremer01:58,8102:05,1702:01,03+21,20
6.SKASkadiLHSB 1x[6]01:58,67(6)03:57,59(6)06:04,69(6)08:13,63(6)FB
 Leander Geschiere01:58,9202:07,1002:08,94+31,96

za 16:35 - race 304 - [007] LHE 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SKOSkøll 1 (p1)LHSB 1x[2]01:51,04(1)03:45,60(1)05:46,51(1)07:46,73(1)FA
 Obbe Tibben01:54,5602:00,9102:00,22
2.GYAGyas (p4)LHE 1x[1]01:53,88(2)03:48,24(2)05:51,77(2)07:52,51(2)FA
 Damion Eigenberg01:54,3602:03,5302:00,74+5,78
3.ORCOrcaLHE 1x[4]01:56,44(5)03:57,78(4)06:03,95(4)08:01,46(3)FA
 Vincent Goris02:01,3402:06,1701:57,51+14,73
4.OKEOkeanosLHE 1x[3]01:54,16(3)03:53,90(3)06:00,77(3)08:06,26(4)FB
 Mathijs Oggel01:59,7402:06,8702:05,49+19,53
5.TRITriton 1LHE 1x[5]01:54,71(4)03:58,34(5)06:09,08(5)08:15,89(5)FB
 Stijn Kanters02:03,6302:10,7402:06,81+29,16
6.LEYLeytheLHSB 1x[6]01:56,74(6)04:01,41(6)06:12,78(6)08:18,54(6)FB
 Hilmar Verbeek02:04,6702:11,3702:05,76+31,81

zo 14:58 - race 481 - [007] LHE 1x C-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.TRITritonLHSB 1x[2]01:51,61(2)03:50,18(1)05:52,29(1)07:54,97(1)
 Ben van Brussel01:58,5702:02,1102:02,68
2.ASOAsoposLHSB 1x[3]01:55,61(3)03:55,51(3)05:56,24(2)08:00,49(2)
 Mees van der Meer01:59,9002:00,7302:04,25+5,52
3.ARGArgoLHSB 1x[1]01:50,65(1)03:53,45(2)05:56,75(3)08:03,52(3)
 Tijmen van Rietbergen02:02,8002:03,3002:06,77+8,55
4.PROProteus 2LHE 1x[6]01:58,75(4)04:02,04(4)06:06,04(4)08:12,57(4)
 Mitch Geraedts02:03,2902:04,0002:06,53+17,60
5.PROProteus 2LHSB 1x[4]02:01,69(5)04:07,16(5)06:14,62(5)08:20,92(5)
 Calvin Terpstra02:05,4702:07,4602:06,30+25,95
6.ORCOrcaLHSB 1x[5]02:03,61(6)04:15,31(6)06:28,66(6)08:42,89(6)
 Niels Kanters02:11,7002:13,3502:14,23+47,92

zo 15:03 - race 482 - [007] LHE 1x B-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SKOSkøll 2LHSB 1x[1]01:52,12(3)03:46,39(3)05:43,02(1)07:38,14(1)
 David Kampman01:54,2701:56,6301:55,12
2.LAGLaga 2LHE 1x[3]01:52,12(3)03:46,85(4)05:47,02(3)07:45,13(2)
 Philip den Bremer01:54,7302:00,1701:58,11+6,99
3.OKEOkeanosLHE 1x[2]01:49,72(2)03:44,22(1)05:45,41(2)07:46,92(3)
 Mathijs Oggel01:54,5002:01,1902:01,51+8,78
4.LEYLeytheLHSB 1x[5]01:52,50(5)03:50,63(5)05:52,35(5)07:49,13(4)
 Hilmar Verbeek01:58,1302:01,7201:56,78+10,99
5.TRITriton 1LHE 1x[4]01:49,43(1)03:45,67(2)05:49,59(4)07:49,71(5)
 Stijn Kanters01:56,2402:03,9202:00,12+11,57
6.SKASkadiLHSB 1x[6]01:53,27(6)03:51,52(6)05:55,40(6)07:57,21(6)
 Leander Geschiere01:58,2502:03,8802:01,81+19,07

zo 15:08 - race 483 - [007] LHE 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SKOSkøll 1 (p1)LHSB 1x[2]01:45,46(1)03:35,99(1)05:29,02(1)07:26,74(1)
 Obbe Tibben01:50,5301:53,0301:57,72
2.PROProteus 1 (p3)LHE 1x[1]01:47,39(2)03:41,07(2)05:34,36(2)07:30,65(2)
 Bart Lukkes01:53,6801:53,2901:56,29+3,91
3.GYAGyas (p4)LHE 1x[4]01:49,41(3)03:43,99(3)05:39,71(3)07:36,58(3)
 Damion Eigenberg01:54,5801:55,7201:56,87+9,84
4.TRITriton 2LHE 1x[3]01:49,61(4)03:47,16(4)05:43,72(4)07:41,06(4)
 Lay de Jong01:57,5501:56,5601:57,34+14,32
5.ASOAsopos (p2)LHE 1x[5]01:52,71(6)03:49,74(6)05:46,33(5)07:43,92(5)
 Ward van Zeijl01:57,0301:56,5901:57,59+17,18
6.ORCOrcaLHE 1x[6]01:51,13(5)03:48,34(5)05:48,89(6)07:45,60(6)
 Vincent Goris01:57,2102:00,5501:56,71+18,86