Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

zo 11:25 - race 442 - [222] DG 2x voorwedstrijd 1

1e, 2e en 3e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.EUREuros[3]01:56,60(2)04:00,51(2)06:04,37(1)08:11,30(1)FA
 Jolien Ambrosius02:03,9102:03,8602:06,93
2.GYAGyas[4]01:54,76(1)03:58,94(1)06:04,82(2)08:12,80(2)FA
 Xanthe Jeremiasse02:04,1802:05,8802:07,98+1,50
3.ORCOrca 2[6]01:59,62(4)04:05,31(3)06:09,87(3)08:18,25(3)FA
 Ariana Tanja02:05,6902:04,5602:08,38+6,95
4.PELPelargos[5]01:58,36(3)04:07,53(4)06:13,07(4)08:24,38(4)
 Lianne Damink02:09,1702:05,5402:11,31+13,08
5.PROProteus 1[2]02:01,86(5)04:09,42(5)06:16,41(5)08:27,53(5)
 Florine Enthoven02:07,5602:06,9902:11,12+16,23

zo 11:30 - race 443 - [222] DG 2x voorwedstrijd 2

1e, 2e en 3e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ORCOrca 1[4]01:54,27(1)03:57,43(1)06:01,99(1)08:06,67(1)FA
 Wia Ruiter02:03,1602:04,5602:04,68
2.NERNereus[5]02:00,85(4)04:02,51(3)06:06,76(3)08:11,12(2)FA
 Mattea Wuethrich02:01,6602:04,2502:04,36+4,45
3.LAGLaga[3]01:56,36(2)04:00,08(2)06:06,55(2)08:11,87(3)FA
 Annelinde van Bergen02:03,7202:06,4702:05,32+5,20
4.ARGArgo[1]01:59,00(3)04:03,31(4)06:09,65(4)08:15,28(4)
 Pauline Plessius02:04,3102:06,3402:05,63+8,61
5.SPASpaarne[2]02:06,12(6)04:18,74(6)06:32,41(5)08:45,22(5)
 Roosmarijn Hanemaayer02:12,6202:13,6702:12,81+38,55
6.AEGAegir[6]02:05,59(5)04:17,39(5)06:34,92(6)08:53,30(6)
 Inge Hadders02:11,8002:17,5302:18,38+46,63

zo 17:20 - race 507 - [222] DG 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ORCOrca 1[2]01:54,96(1)03:56,97(1)05:59,90(1)08:03,65(1)
 Wia Ruiter02:02,0102:02,9302:03,75
2.EUREuros[1]02:00,65(4)04:01,58(2)06:05,06(2)08:08,10(2)
 Jolien Ambrosius02:00,9302:03,4802:03,04+4,45
3.GYAGyas[4]02:00,07(3)04:05,20(3)06:12,46(3)08:15,64(3)
 Xanthe Jeremiasse02:05,1302:07,2602:03,18+11,99
4.LAGLaga[6]01:59,22(2)04:09,85(6)06:14,01(5)08:19,10(4)
 Annelinde van Bergen02:10,6302:04,1602:05,09+15,45
5.NERNereus[3]02:01,10(5)04:05,91(4)06:13,85(4)08:19,41(5)
 Mattea Wuethrich02:04,8102:07,9402:05,56+15,76
6.ORCOrca 2[5]02:04,11(6)04:06,45(5)06:17,07(6)08:21,35(6)
 Ariana Tanja02:02,3402:10,6202:04,28+17,70