Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

za 10:41 - race 233 - [107] LHEj 8+ voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SKOSkøll[6]01:32,95(1)03:12,34(1)04:53,52(2)06:34,62(1)FA
 Tim Vonsée01:39,3901:41,1801:41,10
2.SKASkadi[3]01:36,69(4)03:12,67(2)04:52,94(1)06:35,34(2)FA
 Nils de Haan01:35,9801:40,2701:42,40+0,72
3.ORCOrca[5]01:37,73(5)03:16,52(4)04:58,45(3)06:40,23(3)
 Lex Zwakenberg01:38,7901:41,9301:41,78+5,61
4.ARGArgo[2]01:36,34(3)03:16,40(3)04:59,14(4)06:44,57(4)
 Thomas Janssen01:40,0601:42,7401:45,43+9,95
5.PROProteus/Skøll[4]01:33,34(2)03:17,25(5)05:05,23(5)06:48,94(5)
 Vincent Kuijs01:43,9101:47,9801:43,71+14,32

za 10:46 - race 234 - [107] LHEj 8+ voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus[4]01:34,92(4)03:10,20(1)04:51,87(1)06:32,41(1)FA
 Stan de Ronde01:35,2801:41,6701:40,54
2.TRITriton[2]01:33,07(2)03:12,37(3)04:53,35(2)06:34,86(2)FA
 Martijn van Beusekom01:39,3001:40,9801:41,51+2,45
3.LAGLaga[5]01:34,36(3)03:11,57(2)04:54,63(3)06:37,21(3)
 Tiis van der Werf01:37,2101:43,0601:42,58+4,80
4.NJONjord[3]01:32,64(1)03:16,76(4)04:59,92(4)06:42,48(4)
 Job Andringa01:44,1201:43,1601:42,56+10,07
5.AEGAegir[6]01:39,20(5)03:19,58(5)05:02,23(5)06:46,62(5)
 Victor Schop01:40,3801:42,6501:44,39+14,21

za 10:51 - race 235 - [107] LHEj 8+ voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.THEThêta[2]01:34,39(3)03:11,67(1)04:52,82(1)06:34,01(1)FA
 Gijs Leemrijse01:37,2801:41,1501:41,19
2.GYAGyas[4]01:33,92(1)03:12,06(2)04:53,18(2)06:35,88(2)FA
 Stijn Meijssen01:38,1401:41,1201:42,70+1,87
3.ASOAsopos[5]01:34,11(2)03:12,65(3)04:55,67(3)06:39,02(3)
 Lucas Hoedemaker01:38,5401:43,0201:43,35+5,01
4.PHOPhocas[6]02:05,17(5)03:16,42(4)04:59,61(4)06:40,02(4)
 Thijs De Vos01:11,2501:43,1901:40,41+6,01
5.EUREuros[3]01:35,55(4)03:17,46(5)05:00,29(5)06:42,94(5)
 Roy Maaskant01:41,9101:42,8301:42,65+8,93

za 16:16 - race 300 - [107] LHEj 8+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NERNereus[4]01:34,97(1)03:14,52(2)04:55,08(1)06:36,11(1)
 Stan de Ronde01:39,5501:40,5601:41,03
2.SKOSkøll[2]01:35,23(2)03:14,27(1)04:56,26(2)06:40,72(2)
 Tim Vonsée01:39,0401:41,9901:44,46+4,61
3.THEThêta[3]01:38,46(6)03:17,47(4)04:58,08(3)06:41,33(3)
 Gijs Leemrijse01:39,0101:40,6101:43,25+5,22
4.TRITriton[1]01:36,53(3)03:16,90(3)04:59,32(4)06:43,16(4)
 Martijn van Beusekom01:40,3701:42,4201:43,84+7,05
5.SKASkadi[5]01:37,38(4)03:18,80(5)05:04,18(5)06:46,58(5)
 Nils de Haan01:41,4201:45,3801:42,40+10,47
6.GYAGyas[6]01:37,84(5)03:21,38(6)05:07,41(6)06:52,28(6)
 Stijn Meijssen01:43,5401:46,0301:44,87+16,17