Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
VID157VidarHSB 1xtime-trial07:27,7623e
Niek van Limbergen
VID167VidarHE 1xtime-trial07:17,2220e
Jochem Hoekstra

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/Asopos/SkøllDEj 8+voorwedstrijd 2[2]07:41,785e
Julia Verbruggen
PHOPhocas/VidarHEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:31,075e
Hessel van Vilsteren
VIDVidarHEj 8+voorwedstrijd 3[4]06:26,434e
Luc Zuijderwijk
VIDVidar/LagaLDEj 4*voorwedstrijd 2[5]08:12,083e
Amber Raadschilders
VIDVidarHSB 1xkwart-finale 2[6]08:23,436e
Niek van Limbergen
VIDVidarHE 1xkwart-finale 4[1]08:16,875e
Jochem Hoekstra
VIDVidarHDev 2xvoorwedstrijd 1[2]07:28,631e
Sjoerd van Loon
VIDVidarLHDev 4-voorwedstrijd 3[3]07:24,872e
Leroy van Loopik
VIDVidarHDev 4-voorwedstrijd 4[4]07:01,545e
Daan Otten
VIDVidarHEj 4+voorwedstrijd 3[4]07:44,712e
Bas Bremer
VIDVidarHDev 2xA-finale[3]07:35,323e
Sjoerd van Loon
VIDVidarLHDev 4-A-finale[6]07:19,015e
Leroy van Loopik
VIDVidarHEj 4+A-finale[4]07:42,144e
Bas Bremer

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarHG 4-voorwedstrijd 1[2]06:45,802e
Daan Otten
VIDVidarLHG 4-voorwedstrijd 3[3]07:05,554e
Leroy van Loopik
VIDVidar/LagaLDB 4*voorwedstrijd 1[3]08:13,481e
Amber Raadschilders
VIDVidar/SkøllDB 8+voorwedstrijd 3[6]07:38,524e
Julia Verbruggen
PHOPhocas/VidarHB 8+voorwedstrijd 2[6]06:46,555e
Hessel van Vilsteren
VIDVidarHB 8+voorwedstrijd 3[3]06:30,713e
Luc Zuijderwijk
VIDVidarHB 4+voorwedstrijd 2[2]07:24,041e
Bas Bremer
VIDVidarDB 1xvoorwedstrijd 2[6]09:00,904e
Gabrielle Rebecca Foster
VIDVidarHB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:32,324e
Ruben van den Berg
VIDVidarHG 2xvoorwedstrijd 2[4]07:09,701e
Sander van Casteren
VIDVidarLHG 2xvoorwedstrijd 2[2]07:24,152e
Koen van Brussel
VIDVidar/LagaLDB 4*A-finale[2]08:11,323e
Amber Raadschilders
VIDVidarHB 4+A-finale[2]07:23,452e
Bas Bremer
VIDVidarHG 2xA-finale[2]07:12,892e
Sander van Casteren
VIDVidarLHG 2xA-finale[6]07:21,974e
Koen van Brussel
VIDVidarHG 4-A-finale[5]06:50,264e
Daan Otten