Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
LAG79Annabel OggelLDSB 1xtime-trialvr 18:06
Laga
LAG80Lieke MichielsenLDE 1xtime-trialvr 18:06
Laga
LAG106Tessa DullemansDSB 1xtime-trialvr 18:17
Laga
LAG131Marnix MeersmanLHSB 1xtime-trialvr 18:32
Laga
LAG140Lukas PragtLHE 1xtime-trialvr 18:32
Laga 1
LAG145Philip den BremerLHE 1xtime-trialvr 18:32
Laga 2
LAG158Wouter van der MeerHSB 1xtime-trialvr 18:44
Laga 1
LAG164Fabian DriessenHSB 1xtime-trialvr 18:44
Laga 2
NER178Nereus/Laga 1 (p4)HE 2-time-trialvr 19:12
Rik Rienks
NER182Nereus/Laga 2 (p8)HE 2-time-trialvr 19:12
Haye Dijkstra
LAG185LagaHSB 2-time-trialvr 19:12
Daan Vos de Wael
LAG193LagaHE 2-time-trialvr 19:12
Menno Bezema
LAG201Laga 1DSB 2-time-trialvr 19:22
Rosalie Rietjens
LAG203Laga 2DSB 2-time-trialvr 19:22
Dieuwertje den Besten

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
LAGLagaHSB 2-herkansing 1za 08:00[6]
Daan Vos de Wael
LAGTessa DullemansDSB 1xkwart-finale 1za 08:10[3]
Laga
LAGLieke MichielsenLDE 1xkwart-finale 3za 09:20[5]
Laga
LAGAnnabel OggelLDSB 1xkwart-finale 4za 09:25[1]
Laga
LAGLagaDEj 8+voorwedstrijd 1za 09:30[3]
Femke van der Laan
LAGLagaHEj 8+voorwedstrijd 1za 09:45[5]
Paolo Pantano
LAGLagaLDEj 4*voorwedstrijd 1za 10:00[6]
Sophie Busch
VIDVidar/LagaLDEj 4*voorwedstrijd 2za 10:05[5]
Amber Raadschilders
LAGLagaLHEj 8+voorwedstrijd 2za 10:46[5]
Tiis van der Werf
LAGFabian DriessenHSB 1xkwart-finale 1za 10:56[5]
Laga 2
LAGWouter van der MeerHSB 1xkwart-finale 3za 11:05[6]
Laga 1
LAGPhilip den BremerLHE 1xkwart-finale 1za 11:15[5]
Laga 2
LAGMarnix MeersmanLHSB 1xkwart-finale 3za 11:25[6]
Laga
LAGLukas PragtLHE 1xkwart-finale 4za 11:30[1]
Laga 1
LAGLaga 1DSB 2-herkansing 2za 12:20[5]
Rosalie Rietjens
SKASkadi/LagaDDev 2xvoorwedstrijd 1za 12:40[3]
Mela Sagasser
LAGLagaDDev 2xvoorwedstrijd 3za 12:50[6]
Annelinde van Bergen
LAGLagaLHDev 4-voorwedstrijd 1za 13:10[2]
Diederik Adema
LAGLaga 1LDDev 2xvoorwedstrijd 1za 13:25[3]
Pauline Verkaik
LAGLaga 2LDDev 2xvoorwedstrijd 2za 13:30[2]
Silke Tas
LAGLaga/SkadiLDDev 2xvoorwedstrijd 2za 13:30[3]
Giulia Rolloos
LAGLagaLHDev 2xvoorwedstrijd 2za 13:45[4]
Camiel Schreuder
LAGLagaHDev 4-voorwedstrijd 4za 14:15[2]
Koen de Koningh
LAGLagaDDev 4-voorwedstrijd 2za 14:25[2]
Sylke van der Kleij
LAGLaga/ProteusHEj 4+voorwedstrijd 1za 14:35[2]
Haig Eyskens
LAGLieke MichielsenLDE 1xhalve-finale 1za 15:30[2]
Laga
LAGTessa DullemansDSB 1xhalve-finale 1za 15:40[1]
Laga
LAGLagaDEj 8+A-finaleza 15:50[6]
Femke van der Laan
LAGLagaHEj 8+A-finaleza 15:55[2]
Paolo Pantano
LAGLagaLDEj 4*A-finaleza 16:00[3]
Sophie Busch
LAGPhilip den BremerLHE 1xhalve-finale 1za 16:30[5]
Laga 2
LAGLagaDDev 2xA-finaleza 17:05[4]
Annelinde van Bergen
LAGLagaDEj 4+A-finaleza 17:10[6]
Paula Hamming
LAGLaga 2LDDev 2xA-finaleza 17:25[1]
Silke Tas
LAGLagaHDev 4-A-finaleza 17:35[6]
Koen de Koningh
LAGLagaDDev 4-A-finaleza 17:40[2]
Sylke van der Kleij

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NERNereus/Laga 2 (p8)HE 2-halve-finale 1zo 08:00[5]
Haye Dijkstra
NERNereus/Laga 1 (p4)HE 2-halve-finale 2zo 08:05[2]
Rik Rienks
LAGLagaHE 2-halve-finale 2zo 08:05[5]
Menno Bezema
LAGLaga 2DSB 2-halve-finale 1zo 08:10[2]
Dieuwertje den Besten
LAGLagaHG 4-voorwedstrijd 2zo 08:25[2]
Koen de Koningh
LAGLagaDG 4-voorwedstrijd 3zo 08:45[6]
Sylke van der Kleij
LAGLagaLHG 4-voorwedstrijd 2zo 08:55[3]
Diederik Adema
VIDVidar/LagaLDB 4*voorwedstrijd 1zo 09:05[3]
Amber Raadschilders
LAGLagaLDB 4*voorwedstrijd 2zo 09:10[3]
Sophie Busch
LAGLagaDB 8+voorwedstrijd 2zo 09:25[3]
Femke van der Laan
LAGLaga 1HG 2-voorwedstrijd 1zo 09:50[3]
Dylan Besten
LAGLaga 2HG 2-voorwedstrijd 2zo 09:55[4]
Wytze de Vries
LAGLaga 3HG 2-voorwedstrijd 3zo 10:00[5]
Sietse de Vilder
LAGLaga/ProteusHB 4+voorwedstrijd 2zo 10:20[1]
Haig Eyskens
LAGLagaDG 2xvoorwedstrijd 2zo 11:30[3]
Annelinde van Bergen
LAGLaga 1LDG 2xvoorwedstrijd 2zo 11:40[2]
Pauline Verkaik
LAGLaga 2LDG 2xvoorwedstrijd 3zo 11:45[3]
Silke Tas
LAGLaga/SkadiLDG 2xvoorwedstrijd 3zo 11:45[5]
Giulia Rolloos
LAGLagaDG 2-voorwedstrijd 1zo 11:50[4]
Rosalie Rietjens
LAGLagaLHG 2xvoorwedstrijd 1zo 12:00[3]
Camiel Schreuder
LAGLagaDG 4-A-finalezo 13:20[5]
Sylke van der Kleij
LAGLagaLHG 4-A-finalezo 13:25[6]
Diederik Adema
VIDVidar/LagaLDB 4*A-finalezo 13:30[2]
Amber Raadschilders
LAGLagaDB 8+A-finalezo 13:35[4]
Femke van der Laan
LAGAnnabel OggelLDSB 1xC-finalezo 14:24[6]
Laga
LAGLieke MichielsenLDE 1xB-finalezo 14:29[3]
Laga
LAGTessa DullemansDSB 1xB-finalezo 14:46[2]
Laga
LAGPhilip den BremerLHE 1xB-finalezo 15:03[3]
Laga 2
LAGFabian DriessenHSB 1xC-finalezo 15:15[1]
Laga 2
LAGLagaHSB 2-C-finalezo 15:32[4]
Daan Vos de Wael
LAGLagaHE 2-B-finalezo 15:37[2]
Menno Bezema
NERNereus/Laga 1 (p4)HE 2-A-finalezo 15:42[2]
Rik Rienks
NERNereus/Laga 2 (p8)HE 2-A-finalezo 15:42[5]
Haye Dijkstra
LAGLaga 2DSB 2-B-finalezo 15:54[2]
Dieuwertje den Besten
LAGLaga 3HG 2-A-finalezo 16:45[2]
Sietse de Vilder
LAGLaga 2HG 2-A-finalezo 16:45[4]
Wytze de Vries
LAGLaga 1HG 2-A-finalezo 16:45[5]
Dylan Besten
LAGLaga/ProteusHB 4+A-finalezo 16:50[6]
Haig Eyskens
LAGLagaDG 2xA-finalezo 17:20[6]
Annelinde van Bergen
LAGLaga 1LDG 2xA-finalezo 17:25[3]
Pauline Verkaik
LAGLaga 2LDG 2xA-finalezo 17:25[4]
Silke Tas
LAGLagaDG 2-A-finalezo 17:30[1]
Rosalie Rietjens
LAGLagaDB 4+A-finalezo 17:45[4]
Paula Hamming
LAGLaga 1HE 8+A-finalezo 17:58[1]
Lars Lipman
LAGLaga 2HE 8+A-finalezo 17:58[2]
Paolo Pantano
LAGLagaHG 4-A-finalezo 18:03[2]
Koen de Koningh