Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

zo 08:35 - race 408 - [224] DG 4- voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.AEGAegir[4]01:47,19(1)03:44,36(1)05:43,27(1)07:39,82(1)FA
 Eline Cox01:57,1701:58,9101:56,55
2.NJONjord[5]01:50,13(2)03:46,09(2)05:45,21(2)07:42,67(2)FA
 Margot Leeuwenburgh01:55,9601:59,1201:57,46+2,85
3.TRITriton[2]01:51,39(3)03:50,83(3)05:50,38(3)07:50,45(3)
 Roos Peeters01:59,4401:59,5502:00,07+10,63
4.PROProteus[3]01:54,98(4)03:56,09(4)05:55,92(4)07:56,08(4)
 Annelouk van Mierlo02:01,1101:59,8302:00,16+16,26

zo 08:40 - race 409 - [224] DG 4- voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GYAGyas 1[4]01:49,48(1)03:47,27(1)05:45,43(1)07:42,77(1)FA
 Marij Compagner01:57,7901:58,1601:57,34
2.SKOSkøll 1[5]01:51,37(2)03:49,52(2)05:47,63(2)07:45,27(2)FA
 Emma Jacobs01:58,1501:58,1101:57,64+2,50
3.SAUSaurus[2]01:52,39(3)03:50,74(3)05:50,83(3)07:49,77(3)
 Noortje van den Bogaert01:58,3502:00,0901:58,94+7,00
4.SKOSkøll 2[3]01:57,79(4)03:57,30(4)06:02,74(4)08:08,13(4)
 Luka van der Zwan01:59,5102:05,4402:05,39+25,36

zo 08:45 - race 410 - [224] DG 4- voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SKASkadi[2]01:49,95(2)03:43,08(1)05:36,74(1)07:32,82(1)FA
 Vienna van Niersen01:53,1301:53,6601:56,08
2.LAGLaga[6]01:47,98(1)03:44,62(2)05:42,29(2)07:37,91(2)FA
 Sylke van der Kleij01:56,6401:57,6701:55,62+5,09
3.NERNereus[5]01:50,50(3)03:46,79(3)05:44,37(3)07:40,80(3)
 Floor Davids01:56,2901:57,5801:56,43+7,98
4.GYAGyas 2[3]01:54,17(4)03:53,68(4)05:54,25(4)07:54,58(4)
 Leonie van Zuiden01:59,5102:00,5702:00,33+21,76
5.THEThêta[4]01:56,84(5)03:55,88(5)05:58,91(5)08:00,02(5)
 Charlotte Bording01:59,0402:03,0302:01,11+27,20

zo 13:20 - race 463 - [224] DG 4- A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SKASkadi[1]01:53,01(5)03:44,12(2)05:38,16(1)07:32,62(1)
 Vienna van Niersen01:51,1101:54,0401:54,46
2.AEGAegir[3]01:50,98(4)03:43,94(1)05:40,65(2)07:36,86(2)
 Eline Cox01:52,9601:56,7101:56,21+4,24
3.LAGLaga[5]01:49,20(2)03:49,22(4)05:49,32(3)07:46,72(3)
 Sylke van der Kleij02:00,0202:00,1001:57,40+14,10
4.NJONjord[6]01:50,47(3)03:48,75(3)05:49,68(4)07:47,17(4)
 Margot Leeuwenburgh01:58,2802:00,9301:57,49+14,55
5.SKOSkøll 1[4]01:47,88(1)03:54,28(6)05:55,84(6)07:52,47(5)
 Emma Jacobs02:06,4002:01,5601:56,63+19,85
6.GYAGyas 1[2]01:54,08(6)03:53,90(5)05:54,06(5)07:53,67(6)
 Marij Compagner01:59,8202:00,1601:59,61+21,05