Saturday

27 June 2020

crew
stroke
eventracetimelane
GBRGreat BritainM50 2000mHeat 1Sat, 09:30[1]
Simon Hare
GBRRob Roy Boat ClubM50 2000mHeat 1Sat, 09:30[2]
David Dix
GBRSub 7 Indoor Rowing ClubM50 2000mHeat 1Sat, 09:30[3]
Mark Powell
GBRGreat BritainM50 2000mHeat 1Sat, 09:30[4]
Ciaron Pilbeam
GBRCity of Bristol Rowing ClubM50 2000mHeat 1Sat, 09:30[5]
John Drew
GBRGreat BritainM50 2000mHeat 1Sat, 09:30[6]
Stephen Bailey
GBRFree Spirits Indoor Rowing ClubM50 2000mHeat 1Sat, 09:30[8]
Richard Wilson
GBRGreat BritainM50 2000mHeat 1Sat, 09:30[9]
Blair Look
GBRGreat BritainM50 2000mHeat 1Sat, 09:30[10]
Keith Forbes
GBRGreat BritainM50 2000mHeat 1Sat, 09:30[11]
Sean Richards
GBRGreat BritainM50 2000mHeat 1Sat, 09:30[12]
Edward Kerley
GBRReading Rowing ClubM50 2000mHeat 1Sat, 09:30[14]
Graham Day
GBRGreat BritainM50 2000mHeat 1Sat, 09:30[15]
Michael Pearson
GBRMAD Team Indoor Rowing ClubM50 2000mHeat 2Sat, 09:40[1]
Tony Larkman
GBRCrossFit BlackwaterM50 2000mHeat 2Sat, 09:40[3]
Scott Jenkins
GBRGreat BritainM50 2000mHeat 2Sat, 09:40[4]
Adrian Gray
GBRTeam Oarsome Indoor Rowing ClubM50 2000mHeat 2Sat, 09:40[5]
Ian Wright
GBRFitness Matters Indoor Rowing ClubM50 2000mHeat 2Sat, 09:40[6]
Anthony Walpole
GBRGreat BritainM50 2000mHeat 2Sat, 09:40[8]
Adam Dent
GBRCurlew Rowing ClubM50 2000mHeat 2Sat, 09:40[9]
John Adcock
GBRGreat BritainM50 2000mHeat 2Sat, 09:40[10]
Gareth Callan
GBRGreat BritainM50 2000mHeat 2Sat, 09:40[11]
Sean Beckett
GBRTrafford Rowing ClubM50 2000mHeat 2Sat, 09:40[12]
Peter Johnson
GBRGreat BritainM50 2000mHeat 2Sat, 09:40[14]
Craig Scorer
GBRLymingtonM50 2000mHeat 3Sat, 09:50[1]
Toby Backhouse
GBRSub 7 Indoor Rowing ClubM50 2000mHeat 3Sat, 09:50[2]
Warren Matthews
GBRCastle Semple Rowing ClubM50 2000mHeat 3Sat, 09:50[4]
Paul Gissen
GBRUniversity of York Boat ClubM50 2000mHeat 3Sat, 09:50[5]
Rob Cree
GBRAberdeen University Boat ClubM50 2000mHeat 3Sat, 09:50[7]
Nick Beeson
GBRGreat BritainM50 2000mHeat 3Sat, 09:50[8]
Paul Morton
GBRReading RCM50 2000mHeat 3Sat, 09:50[9]
Marc Baldwin
GBRFitness Matters Indoor Rowing ClubM50 2000mHeat 3Sat, 09:50[10]
James Clarke
GBRGreat BritainM50 2000mHeat 3Sat, 09:50[12]
Phil Osborn
GBRGreat BritainM50 2000mHeat 3Sat, 09:50[13]
Guy Nesbitt
GBRMAD Team Indoor Rowing ClubM40 2000mHeat 1Sat, 10:00[1]
Graham Benton
GBRSub 7 Indoor Rowing ClubM40 2000mHeat 1Sat, 10:00[2]
Matthew West
GBRCrabtree Boat ClubM40 2000mHeat 1Sat, 10:00[3]
Matthew Parish
GBRMST Health & FitnessM40 2000mHeat 1Sat, 10:00[4]
Matthew Cave
GBRCantabrigian RC, CambridgeM40 2000mHeat 1Sat, 10:00[5]
David Atkin
GBRFitness Matters Indoor Rowing ClubM40 2000mHeat 1Sat, 10:00[6]
Paul Lloyd
GBRIsenhurstM40 2000mHeat 1Sat, 10:00[7]
Jonty Eyres
GBRBristol Ariel Rowing ClubM40 2000mHeat 1Sat, 10:00[8]
Mark Veal
GBRSub7 Indoor Rowing ClubM40 2000mHeat 1Sat, 10:00[9]
Jeroen Pasman
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 1Sat, 10:00[10]
Alistair Sommerville
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 1Sat, 10:00[11]
Phil Saxena
GBRYelo Studio MarlowM40 2000mHeat 1Sat, 10:00[13]
David Brackin
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 1Sat, 10:00[15]
Jonathan Knox
GBRVirgin ClearviewM40 2000mHeat 1Sat, 10:00[16]
Russell Wilks
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 1Sat, 10:00[17]
Petr Krivdin
GBRMAD Team Indoor Rowing ClubM40 2000mHeat 2Sat, 10:10[1]
Tom Morgan
GBRFitness Matters Indoor Rowing ClubM40 2000mHeat 2Sat, 10:10[2]
Kevin Bell
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 2Sat, 10:10[3]
Richard Sanders
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 2Sat, 10:10[4]
Alasdair Rae
GBRCurlew Rowing ClubM40 2000mHeat 2Sat, 10:10[5]
Jon Cole
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 2Sat, 10:10[6]
James Holder
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 2Sat, 10:10[8]
David Seaman
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 2Sat, 10:10[9]
Dominic Foley
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 2Sat, 10:10[10]
Rob Palk
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 2Sat, 10:10[11]
Kevin Aston
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 2Sat, 10:10[12]
Roberto Laschevoski
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 2Sat, 10:10[13]
David Reeve
GBRFitness Matters Indoor Rowing Club/Crossfit BoudiccaM40 2000mHeat 2Sat, 10:10[14]
Steven Gaunt
GBRSub 7 Indoor Rowing ClubM40 2000mHeat 2Sat, 10:10[15]
Simon Whittaker
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 2Sat, 10:10[16]
Will White
GBRYamsquadM40 2000mHeat 3Sat, 10:20[4]
Mark Bauld
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 3Sat, 10:20[5]
Mark Hudson
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 3Sat, 10:20[6]
Robin O'neill
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 3Sat, 10:20[7]
Andrew Curry
GBRFree Spirits Indoor Rowing ClubM40 2000mHeat 3Sat, 10:20[8]
Guy Blackburn
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 3Sat, 10:20[9]
Mike Houston
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 3Sat, 10:20[12]
Nick Brewer
GBRWorthingM40 2000mHeat 3Sat, 10:20[13]
Philip Smith
GBRPutney Town Rowing ClubM40 2000mHeat 3Sat, 10:20[16]
Adam Kaoullas
GBRRoyal Air ForceM40 2000mHeat 4Sat, 10:30[1]
James Saxton
GBRCrossfit StainesM40 2000mHeat 4Sat, 10:30[2]
Alex Scott
GBRHG3M40 2000mHeat 4Sat, 10:30[4]
James Wild
GBRRowEliteM40 2000mHeat 4Sat, 10:30[5]
Tony Maddocks
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 4Sat, 10:30[6]
Peter Griffiths
GBRLangstone Pilot Gig ClubM40 2000mHeat 4Sat, 10:30[7]
Jeremy Webb
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 4Sat, 10:30[9]
Richard Flaxman
GBRYamsquadM40 2000mHeat 4Sat, 10:30[10]
David Wilson
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 4Sat, 10:30[11]
Chris Barclay
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 4Sat, 10:30[12]
Martin Goldring
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 4Sat, 10:30[13]
Liam Hogan
GBRVesta Rowing ClubM40 2000mHeat 4Sat, 10:30[14]
Michael Cannon
GBRTyne Amateur Rowing ClubM40 2000mHeat 4Sat, 10:30[15]
Robbie Jones
GBRBradford ARCM40 2000mHeat 5Sat, 10:40[1]
Richard Lambert
GBRTees Rowing ClubM40 2000mHeat 5Sat, 10:40[2]
Richard Manners
GBRSub 7 Indoor Rowing ClubM40 2000mHeat 5Sat, 10:40[3]
Ben Jago
GBRTeam Oarsome Indoor Rowing ClubM40 2000mHeat 5Sat, 10:40[4]
Stu Wenman
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 5Sat, 10:40[5]
Will Davidson
GBRLondon Rowing ClubM40 2000mHeat 5Sat, 10:40[6]
Simon Coles
GBRNewhaven Coastal Rowing Club, EdinburghM40 2000mHeat 5Sat, 10:40[7]
Sean Smith
GBRNorthwich Rowing ClubM40 2000mHeat 5Sat, 10:40[9]
Andy Gray
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 5Sat, 10:40[10]
Cornelis Van Der Wiele
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 5Sat, 10:40[11]
Tom Williams
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 5Sat, 10:40[12]
Thomas Berry
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 5Sat, 10:40[14]
Jim Hewes
GBRGreat BritainM40 2000mHeat 5Sat, 10:40[16]
Lewis Watson
GBRRoyal NavyM30 2000mHeat 1Sat, 10:50[2]
Ade Long
GBRGreat BritainM30 2000mHeat 1Sat, 10:50[3]
James Wade
GBRRowbotsM30 2000mHeat 1Sat, 10:50[4]
Adam Hunt
GBRGreat BritainM30 2000mHeat 1Sat, 10:50[5]
Andrew Macalister Hall
GBRBirmingham Rowing ClubM30 2000mHeat 1Sat, 10:50[6]
David White
GBRGreat BritainM30 2000mHeat 1Sat, 10:50[7]
Arron-Oliver Pritchard
GBRIsenhurstM30 2000mHeat 1Sat, 10:50[8]
Alex Purcell
GBRFitness Matters Indoor Rowing ClubM30 2000mHeat 1Sat, 10:50[11]
Jake Dolphin
GBRGreat BritainM30 2000mHeat 1Sat, 10:50[12]
Andy Neat
GBRGreat BritainM30 2000mHeat 1Sat, 10:50[13]
David Garrad
GBRStar ClubM30 2000mHeat 1Sat, 10:50[14]
Dave Kempsell
GBRSt Andrew Boat ClubM30 2000mHeat 1Sat, 10:50[15]
Andy Dobson
GBRTeam Commando SpiritM30 2000mHeat 1Sat, 10:50[16]
Tristan Lark
GBRCrabtree Boat ClubM30 2000mHeat 1Sat, 10:50[17]
Christopher Le Neve Foster
GBRCore CollectiveM30 2000mHeat 1Sat, 10:50[19]
Carl Van Heerden
GBRGreat BritainM30 2000mHeat 1Sat, 10:50[20]
Richard Lewis
GBRGreat BritainM30 2000mHeat 2Sat, 11:00[1]
Jarek Olszowka
GBRSt Andrew Boat ClubM30 2000mHeat 2Sat, 11:00[2]
Colin Williamson
GBRRow EliteM30 2000mHeat 2Sat, 11:00[3]
Chris Power
GBRGreat BritainM30 2000mHeat 2Sat, 11:00[4]
Antony Purser
GBRParrs PrioryM30 2000mHeat 2Sat, 11:00[5]
Matt Peel
GBRCrossFit Fort Ashton, BristolM30 2000mHeat 2Sat, 11:00[6]
Tristan Fowler
GBRRoyal Air ForceM30 2000mHeat 2Sat, 11:00[8]
Luke Tudor
GBRGreat BritainM30 2000mHeat 2Sat, 11:00[9]
Ashley Trice
GBRGreat BritainM30 2000mHeat 2Sat, 11:00[10]
Steve Butler
GBRTideway Scullers SchoolM30 2000mHeat 2Sat, 11:00[11]
Kieran Clark
GBRGreat BritainM30 2000mHeat 2Sat, 11:00[12]
Mathew Ormian
GBRTrentham Boat ClubM30 2000mHeat 2Sat, 11:00[13]
Simon Tomkins
GBRCrossFit Glacier/EspritM30 2000mHeat 2Sat, 11:00[14]
David Rackstraw
GBRGreat BritainM30 2000mHeat 2Sat, 11:00[16]
Simon Norton
GBRGreat BritainM30 2000mHeat 2Sat, 11:00[18]
Gareth Evans
GBRGreat BritainM30 2000mHeat 2Sat, 11:00[19]
Scott Anthony Martin
GBRStratford upon Avon Boat ClubM55 2000mHeat 1Sat, 11:10[1]
Trevor Tiller
GBRMAD Team (Broxbourne)M55 2000mHeat 1Sat, 11:10[2]
Stephen Turner
GBRWarwick Boat ClubM55 2000mHeat 1Sat, 11:10[5]
Malcolm Griffin
GBRGreat BritainM55 2000mHeat 1Sat, 11:10[6]
Martin Graham
GBRThornton Dale Squash ClubM55 2000mHeat 1Sat, 11:10[7]
Mike Rooney
GBRGreat BritainM55 2000mHeat 1Sat, 11:10[9]
Jerome Abelman
GBRGreat BritainM55 2000mHeat 1Sat, 11:10[10]
Rom Micklem
GBRHollingworth Lake Rowing ClubM55 2000mHeat 1Sat, 11:10[13]
Craig Diver
GBRCity of Bristol Rowing ClubM55 2000mHeat 2Sat, 11:20[1]
Gareth Evans
GBRMAD Team Indoor Rowing ClubM55 2000mHeat 2Sat, 11:20[2]
Andrew Sangster
GBRSteepholme PiratesM55 2000mHeat 2Sat, 11:20[3]
Shaun Callaghan
GBRLakeland Rowing ClubM55 2000mHeat 2Sat, 11:20[4]
David Pratt
GBRSub 7 Indoor Rowing ClubM55 2000mHeat 2Sat, 11:20[5]
Hal Appleyard
GBRMinerva Bath Rowing ClubM55 2000mHeat 2Sat, 11:20[7]
Francis Haysom
GBRGreat BritainM55 2000mHeat 2Sat, 11:20[8]
Philip Mundie
GBRGreat BritainM55 2000mHeat 2Sat, 11:20[9]
Chris Taylor Reed
GBRGreat BritainM55 2000mHeat 2Sat, 11:20[10]
Nick Websdell
GBRGreat BritainM55 2000mHeat 2Sat, 11:20[12]
Greg Andrews
GBRMolesey Boat ClubLM50 2000mFinal ASat, 11:30[1]
Christopher Leonard
GBRSt Andrew Boat ClubLM50 2000mFinal ASat, 11:30[2]
Tom Duke
GBRGuildford Rowing ClubLM50 2000mFinal ASat, 11:30[4]
Adrian Nelson
GBRGreat BritainLM50 2000mFinal ASat, 11:30[5]
Andy Lane
GBRGreat BritainLM50 2000mFinal ASat, 11:30[6]
Chris Demarco
GBRCurlew RC / EngineroomLM50 2000mFinal ASat, 11:30[7]
Stephen Matthews
GBRGreat BritainLM50 2000mFinal ASat, 11:30[8]
Chris Newberry
GBRGreat BritainLM50 2000mFinal ASat, 11:30[9]
Paul Scanlon
GBRGreat BritainLM55 2000mFinal ASat, 11:30[10]
Russell Parkin
GBRGreat BritainLM55 2000mFinal ASat, 11:30[11]
Andy Gannaway
GBRGreat BritainLM55 2000mFinal ASat, 11:30[12]
Kevin Sadler
GBRPengwern Boat ClubLM55 2000mFinal ASat, 11:30[13]
Andrew Turner
GBRGreat BritainLM55 2000mFinal ASat, 11:30[14]
Mat Atkins
GBRCaversham Health and FitnessLM60 2000mFinal ASat, 11:30[15]
David Jubb
GBRRoyal NavyLM60 2000mFinal ASat, 11:30[16]
Mark Branson
GBRGreat BritainLM60 2000mFinal ASat, 11:30[17]
Mark Sanders
GBRGreat BritainLM60 2000mFinal ASat, 11:30[18]
Stephen Sincock
GBRSouthern Academy of SportLM70 2000mFinal ASat, 11:30[19]
Mike Zaccheo
GBRGreat BritainLW30 2000mFinal ASat, 11:40[2]
Victoria Gosling
GBRLakeland Rowing ClubLW40 2000mFinal ASat, 11:40[3]
Samantha Ayers
GBRMolesey Boat ClubLW40 2000mFinal ASat, 11:40[4]
Michelle Sturtridge
GBRFishguard and Goodwick Jemima Rowing ClubLW40 2000mFinal ASat, 11:40[5]
Rachel Latter
GBRGreat BritainLW40 2000mFinal ASat, 11:40[6]
Roslyn Mcginty
GBRLondon Rowing Club / MAD Team IRC / Blue Star BCLM30 2000mFinal ASat, 11:40[7]
Nathan O'Reilly
GBRAeroLyfLM30 2000mFinal ASat, 11:40[8]
Paul Clarke
GBRMilton Keynes Rowing ClubLM30 2000mFinal ASat, 11:40[9]
Chris Hearn
GBRBritish ArmyLM30 2000mFinal ASat, 11:40[10]
Craig Mumby
GBRBristol Ariel Rowing ClubLM30 2000mFinal ASat, 11:40[11]
James Ozolins
GBRUniversity College Boat Club, Durham (UCBC)LM30 2000mFinal ASat, 11:40[12]
David Shaw
GBRGreat BritainLM30 2000mFinal ASat, 11:40[14]
Brendan Mcauley
GBRGreat BritainLM30 2000mFinal ASat, 11:40[15]
Nick Carapiet
GBRGreat BritainLW30 2000mFinal ASat, 11:40[16]
Rebecca Barson
GBRTywi RC WalesLW40 2000mFinal ASat, 11:40[17]
Samantha Owen
GBRRoyal NavyLM30 2000mFinal ASat, 11:40[19]
Richard Charrett
GBRThe Outhouse GymLM30 2000mFinal ASat, 11:40[20]
Neil Folwell
GBRMolesey Boat ClubLM40 2000mFinal ASat, 11:50[1]
Tom Middleton
GBRGreat BritainLM40 2000mFinal ASat, 11:50[2]
Roo Taylor
GBRGreat BritainLM40 2000mFinal ASat, 11:50[3]
Jonny Wignall
GBRGreat BritainLM40 2000mFinal ASat, 11:50[4]
Keith Brown
GBRGreat BritainLM40 2000mFinal ASat, 11:50[5]
Michael Thornton
GBRFortis Fitness & PerformanceLM40 2000mFinal ASat, 11:50[7]
Paul Heselwood
GBRGreat BritainLM40 2000mFinal ASat, 11:50[8]
James Short
GBRGreat BritainLM40 2000mFinal ASat, 11:50[9]
Grant Fraser
GBRArmy Indoor RowingLM40 2000mFinal ASat, 11:50[11]
Peter Maddock
GBRGreat BritainLM40 2000mFinal ASat, 11:50[12]
Peter Steel
GBRGreat BritainLM40 2000mFinal ASat, 11:50[16]
Elliot Hakner
GBRGreat BritainLM65 2000mFinal ASat, 11:50[18]
Ian Howard
GBRSub 7 Indoor Rowing ClubM60 2000mFinal ASat, 12:00[1]
Richard Cheeseman
GBRNorthwich Rowing ClubM60 2000mFinal ASat, 12:00[2]
David Snelling
GBRRoyal NavyM60 2000mFinal ASat, 12:00[3]
Paul Winton
GBRGreat BritainM60 2000mFinal ASat, 12:00[4]
John Michael Smith
GBRWalbrook Rowing clubM60 2000mFinal ASat, 12:00[5]
Andy Robinson
GBRGreat BritainM60 2000mFinal ASat, 12:00[8]
Les Whitaker
GBRRuncorn Rowing ClubM65 2000mFinal ASat, 12:00[10]
George Perrin
GBRSub 7 Indoor Rowing ClubM65 2000mFinal ASat, 12:00[11]
Richard Steventon
GBRFitness Matters Indoor Rowing ClubM65 2000mFinal ASat, 12:00[12]
Nigel Colley
GBRThe DiamondsM65 2000mFinal ASat, 12:00[14]
Andy Osborn
GBRTwickenham Rowing ClubM65 2000mFinal ASat, 12:00[15]
Doru Procopiu
GBRGreat BritainM65 2000mFinal ASat, 12:00[16]
Tony Horsthuis
GBROxford University Boat ClubM60 2000mFinal ASat, 12:00[17]
Tom Barry
GBRGreat BritainM65 2000mFinal ASat, 12:00[20]
James Morton
GBRLea RC / Virgin Active IslingtonM70 2000mFinal ASat, 12:10[2]
Graham Spittle
GBRFitness Matters Indoor Rowing ClubM70 2000mFinal ASat, 12:10[4]
Colin Bruce Slade
GBRRiver Teign Rowing Club (Sculling section)M80 2000mFinal ASat, 12:10[5]
Brian Cort
GBRQ Power Indoor Rowing ClubLW50 2000mFinal ASat, 12:10[6]
Justine Reston
GBRFitness Matters Indoor Rowing ClubLW50 2000mFinal ASat, 12:10[7]
Louise Barber
GBRArdingly Rowing ClubLW50 2000mFinal ASat, 12:10[8]
Linda Goldsmith
GBRCity of Sheffield Rowing ClubLW55 2000mFinal ASat, 12:10[9]
Mandy Calvert
GBRLive life LightLW55 2000mFinal ASat, 12:10[10]
Caroline Gray
GBRGreat BritainLW55 2000mFinal ASat, 12:10[11]
Helen Lane
GBRWallbrook Rowing ClubLW60 2000mFinal ASat, 12:10[12]
Janet Dutton
GBRMount's Bay Pilot Gig ClubLW65 2000mFinal ASat, 12:10[13]
Zoe Payne
GBRStour Sailing Club RowingLW70 2000mFinal ASat, 12:10[14]
Susanna Mather
GBRWillpower FitnessM80 2000mFinal ASat, 12:10[16]
Mike Hurley
GBRBewl Bridge Rowing ClubLW50 2000mFinal ASat, 12:10[17]
Julia Kiggell
GBRFishguard and Goodwick Jemima Rowing ClubLW60 2000mFinal ASat, 12:10[18]
Martha Owen
GBRFishguard and Goodwick Jemima Rowing ClubW90 2000mFinal ASat, 12:20[1]
Val Coleman
GBRWallingford Rowing ClubW50 2000mFinal ASat, 12:20[3]
Louise Wymer
GBRMount's Bay Pilot Gig ClubW50 2000mFinal ASat, 12:20[5]
Joanne Culley
GBRWallingford Rowing ClubW50 2000mFinal ASat, 12:20[6]
Katie Kapernaros
GBRGreat BritainW50 2000mFinal ASat, 12:20[8]
Denise Mccabe
GBRClub d'Aviron en Mer de Barneville-CarteretW55 2000mFinal ASat, 12:20[10]
Joanne Blundell
GBRCamp Green HarpendenW55 2000mFinal ASat, 12:20[11]
Caroline Hett Peel
GBRGreat BritainW55 2000mFinal ASat, 12:20[12]
Karen Dean
GBRIsle of Ely rowing clubW60 2000mFinal ASat, 12:20[13]
Nicki Glen
GBRLeanderW60 2000mFinal ASat, 12:20[14]
Sarah Springman
GBRTwickenham & Greenbank FalmouthW60 2000mFinal ASat, 12:20[15]
Cathy Almond
GBRLeicester Rowing ClubW60 2000mFinal ASat, 12:20[16]
Sarah Peck
GBRSub 7 Indoor Rowing ClubW80 2000mFinal ASat, 12:20[17]
Diana Kornbrot
GBRNorwich School Boat ClubYr 11 B 6minsHeat 1Sat, 12:40[1]
Cameron Tasker
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsHeat 1Sat, 12:40[2]
Marcus Chute
GBRFalconYr 11 B 6minsHeat 1Sat, 12:40[3]
Max Ebner
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsHeat 1Sat, 12:40[4]
Max Griffin Sadler
GBRRGS Worcester Boat ClubYr 11 B 6minsHeat 1Sat, 12:40[5]
Frederick Davies
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsHeat 1Sat, 12:40[6]
Unkush Chopra
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsHeat 1Sat, 12:40[7]
Harvey Griffin Sadler
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsHeat 1Sat, 12:40[8]
Freddie Pope
GBRGlobe Rowing ClubYr 11 B 6minsHeat 1Sat, 12:40[9]
Mac Ellis
GBRGeorge Heriot’s SchoolYr 11 B 6minsHeat 1Sat, 12:40[10]
William Kesterton
GBRGlobe Rowing ClubYr 11 B 6minsHeat 1Sat, 12:40[11]
Fergus Cotterill
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsHeat 1Sat, 12:40[12]
Eashen Vickers
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsHeat 1Sat, 12:40[13]
Ben Lewin
GBRKing's School Chester Boat ClubYr 11 B 6minsHeat 1Sat, 12:40[14]
Giorgio Poletti
GBRChristchurch Rowing ClubYr 11 B 6minsHeat 1Sat, 12:40[15]
Joshua Brangan
GBRGlobe Rowing ClubYr 11 B 6minsHeat 1Sat, 12:40[16]
Lucas Dastros-Pitei
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsHeat 1Sat, 12:40[17]
Robert Jansen-Spence
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsHeat 1Sat, 12:40[18]
Jake Ingham
GBRLakeland Rowing ClubYr 11 B 6minsHeat 1Sat, 12:40[19]
Adam Wilson
GBRArdingly Rowing ClubYr 11 B 6minsHeat 1Sat, 12:40[20]
Owen Street
GBRHereford Rowing ClubYr 11 B 6minsHeat 2Sat, 12:50[1]
Henry Fraser
GBRNorthampton School for BoysYr 11 B 6minsHeat 2Sat, 12:50[2]
Edward Baker
GBRColeraine Grammar School Rowing ClubYr 11 B 6minsHeat 2Sat, 12:50[3]
Fergus Bryce
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsHeat 2Sat, 12:50[4]
Charlie Warren
GBRSt Andrew Boat ClubYr 11 B 6minsHeat 2Sat, 12:50[5]
Benjamin Nussey
GBRRGS Worcester Boat ClubYr 11 B 6minsHeat 2Sat, 12:50[6]
James Preece
GBRGreat BritainYr 11 B 6minsHeat 2Sat, 12:50[7]
Lucas Osborn
GBRNottingham and Union Rowing ClubYr 11 B 6minsHeat 2Sat, 12:50[8]
Reuben Sharkey
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsHeat 2Sat, 12:50[9]
Kyle Macklin
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsHeat 2Sat, 12:50[10]
Will Mumford
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsHeat 2Sat, 12:50[11]
William Rosen
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsHeat 2Sat, 12:50[12]
Dylan James
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsHeat 2Sat, 12:50[13]
Charlie Ingham
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsHeat 2Sat, 12:50[14]
Matthew Hale
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsHeat 2Sat, 12:50[15]
Matty Sadler
GBRGrange School (Hartford), The Rowing ClubYr 11 B 6minsHeat 2Sat, 12:50[16]
Ben Scawn
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsHeat 2Sat, 12:50[17]
Taylor Brown
GBRTees Rowing ClubYr 10 B 5minsHeat 1Sat, 13:00[2]
Tod Manners
GBRThe Kings School Chester & Royal Chester RCYr 10 B 5minsHeat 1Sat, 13:00[3]
Luke Dillon
GBRSt Andrew Boat ClubYr 10 B 5minsHeat 1Sat, 13:00[4]
Freddy Foxwell
GBRWhitgift Boat ClubYr 10 B 5minsHeat 1Sat, 13:00[5]
Ali El Sayed
GBRStratford upon Avon Boat ClubYr 10 B 5minsHeat 1Sat, 13:00[6]
Tomas Wilcock
GBRHereford Rowing ClubYr 10 B 5minsHeat 1Sat, 13:00[7]
Alfred Sudall
GBRHereford Rowing ClubYr 10 B 5minsHeat 1Sat, 13:00[8]
Innes Jackson
GBRGreat BritainYr 10 B 5minsHeat 1Sat, 13:00[9]
Thomas Kerley
GBRTrentham Boat ClubYr 10 B 5minsHeat 1Sat, 13:00[10]
Sam Cuthbertson
GBRRGS Worcester Boat ClubYr 10 B 5minsHeat 1Sat, 13:00[11]
Matthew Smith
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 5minsHeat 1Sat, 13:00[12]
Dylan Talbot
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 5minsHeat 1Sat, 13:00[13]
Yuvraj Kharay
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 5minsHeat 1Sat, 13:00[14]
Charlie Spencer
GBRMaidenhead Rowing ClubYr 10 B 5minsHeat 1Sat, 13:00[15]
Ethan Towers
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 5minsHeat 1Sat, 13:00[16]
William Harvey
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 5minsHeat 1Sat, 13:00[17]
Jacob Mujuni
GBRTrentham Boat ClubYr 10 B 5minsHeat 1Sat, 13:00[18]
George Boughey
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 5minsHeat 1Sat, 13:00[19]
Zacc Smillie
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 5minsHeat 1Sat, 13:00[20]
Dan Usher
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 5minsHeat 2Sat, 13:10[1]
Samuel Martin
GBRWalbrook Rowing ClubYr 10 B 5minsHeat 2Sat, 13:10[2]
Eddie Andrews
GBRTrentham Boat ClubYr 10 B 5minsHeat 2Sat, 13:10[3]
Ryan Jones
GBRHereford Rowing ClubYr 10 B 5minsHeat 2Sat, 13:10[4]
William Morgan-Jones
GBRThe Gorse Boat ClubYr 10 B 5minsHeat 2Sat, 13:10[5]
Luke Mcmullen
GBRAncholme Rowing ClubYr 10 B 5minsHeat 2Sat, 13:10[6]
Harry Denton
GBRHereford Rowing ClubYr 10 B 5minsHeat 2Sat, 13:10[7]
Jack Cadwallader
GBRGlobe Rowing ClubYr 10 B 5minsHeat 2Sat, 13:10[8]
Milo Eustance Cole
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 5minsHeat 2Sat, 13:10[9]
Oscar Chandler
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 5minsHeat 2Sat, 13:10[10]
Benjamin Jeffery
GBRHereford Rowing ClubYr 10 B 5minsHeat 2Sat, 13:10[11]
Felix Bowley
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 5minsHeat 2Sat, 13:10[12]
Ollie Leeson
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 5minsHeat 2Sat, 13:10[13]
Rufus Brooks
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 5minsHeat 2Sat, 13:10[14]
Ben Haslam
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 5minsHeat 2Sat, 13:10[15]
James Manzi
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 5minsHeat 2Sat, 13:10[16]
Theo Jervis
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 5minsHeat 2Sat, 13:10[17]
Jacob Ingels
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 5minsHeat 2Sat, 13:10[18]
Nicholas Didaskalou
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 5minsHeat 2Sat, 13:10[19]
Alasdair Hewitt
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 5minsHeat 2Sat, 13:10[20]
Logan Harvey
GBRGlobe Rowing ClubYr 10 G 5minsHeat 1Sat, 13:20[1]
Hope Kiernan
GBRHereford Rowing ClubYr 10 G 5minsHeat 1Sat, 13:20[2]
Beth Weaver
GBRWalbrook Rowing ClubYr 10 G 5minsHeat 1Sat, 13:20[3]
Anna Cowell
GBRTrafford Rowing ClubYr 10 G 5minsHeat 1Sat, 13:20[4]
Michelle Goodridge
GBRHereford Rowing ClubYr 10 G 5minsHeat 1Sat, 13:20[5]
Antonia Warner
GBRGuildford Rowing ClubYr 10 G 5minsHeat 1Sat, 13:20[6]
Eleanor Morris
GBRRGS Worcester Boat ClubYr 10 G 5minsHeat 1Sat, 13:20[7]
Menna Sutton
GBRNorthwich Rowing ClubYr 10 G 5minsHeat 1Sat, 13:20[8]
Cara Brook
GBRGlobe Rowing ClubYr 10 G 5minsHeat 1Sat, 13:20[9]
Isabel Adcock
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 5minsHeat 1Sat, 13:20[10]
Lydia Truett
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 5minsHeat 1Sat, 13:20[11]
Keziah Foulkes
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 5minsHeat 1Sat, 13:20[12]
Holly Ainsworth
GBRRoss Rowing ClubYr 10 G 5minsHeat 1Sat, 13:20[13]
Yasmin Howe
GBRBewl Bridge Rowing ClubYr 10 G 5minsHeat 2Sat, 13:30[1]
Biba Rabjohns
GBRAberdeen Schools Rowing AssociationYr 10 G 5minsHeat 2Sat, 13:30[2]
Zoe Beeson
GBRGordon's School Boat ClubYr 10 G 5minsHeat 2Sat, 13:30[3]
Emma Litjens
GBRChristchurch Rowing ClubYr 10 G 5minsHeat 2Sat, 13:30[4]
Maddie Grainger
GBRTrentham Boat ClubYr 10 G 5minsHeat 2Sat, 13:30[5]
Shannon Whelehan
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 5minsHeat 2Sat, 13:30[6]
Jazzy Findlay
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 5minsHeat 2Sat, 13:30[7]
Eva Briody
GBRWeybridge Rowing clubYr 10 G 5minsHeat 2Sat, 13:30[8]
Grace Armstrong
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 5minsHeat 2Sat, 13:30[9]
Lola Reid
GBRThe Gorse Boat ClubYr 10 G 5minsHeat 2Sat, 13:30[10]
Abi Craven
GBRTyne United Rowing ClubYr 10 G 5minsHeat 2Sat, 13:30[11]
Alexandra Morrell
GBRGlobe Rowing ClubYr 10 G 5minsHeat 2Sat, 13:30[12]
Amelie Wessel
GBRBewl Bridge Rowing ClubYr 10 G 5minsHeat 2Sat, 13:30[14]
Helena Kiggell
GBRWeybridge rowing clubYr 10 G 5minsHeat 2Sat, 13:30[15]
Lois Carballeiro
GBRNottingham and Union Rowing ClubYr 9 B 4minsHeat 1Sat, 13:40[1]
Rupert Apps
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 4minsHeat 1Sat, 13:40[2]
Sanad Al Qahef
GBRWestminster School Boat ClubYr 9 B 4minsHeat 1Sat, 13:40[3]
Timothy Gutsev
GBRGordon's School Boat ClubYr 9 B 4minsHeat 1Sat, 13:40[4]
James Gibson
GBRWestminster School Boat ClubYr 9 B 4minsHeat 1Sat, 13:40[5]
Thomas Lewis Ward
GBRWestminster School Boat ClubYr 9 B 4minsHeat 1Sat, 13:40[6]
Ryder Apatu
GBRGordon's School Boat ClubYr 9 B 4minsHeat 1Sat, 13:40[7]
James Clarke
GBRGreat BritainYr 9 B 4minsHeat 1Sat, 13:40[8]
Jack Fraser
GBRWestminster School Boat ClubYr 9 B 4minsHeat 1Sat, 13:40[9]
Deniz Tarman
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 4minsHeat 1Sat, 13:40[10]
Edward Griffiths
GBRWestminster School Boat ClubYr 9 B 4minsHeat 1Sat, 13:40[11]
Theodore Fulford
GBRWestminster School Boat ClubYr 9 B 4minsHeat 1Sat, 13:40[12]
Oliver Buxo Copp
GBRWestminster School Boat ClubYr 9 B 4minsHeat 1Sat, 13:40[13]
Lucas Samson
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 4minsHeat 1Sat, 13:40[14]
Toby Ayres
GBRWSBCYr 9 B 4minsHeat 1Sat, 13:40[15]
Kristof Sitanyi
GBRWestminster School Boat ClubYr 9 B 4minsHeat 2Sat, 13:50[1]
Patrick Garman
GBRGuildford Rowing ClubYr 9 B 4minsHeat 2Sat, 13:50[2]
Teddy Gannon
GBRHollowell ScullersYr 9 B 4minsHeat 2Sat, 13:50[3]
Jeremy Gundle
GBRFulham Reach Boat ClubYr 9 B 4minsHeat 2Sat, 13:50[4]
Aron Salanki
GBRHollowell ScullersYr 9 B 4minsHeat 2Sat, 13:50[5]
Ewan Doak
GBRCantabrigianYr 9 B 4minsHeat 2Sat, 13:50[6]
Gabriel Holt
GBRTrafford Rowing ClubYr 9 B 4minsHeat 2Sat, 13:50[7]
Euan Morris
GBRNottingham and Union Rowing ClubYr 9 B 4minsHeat 2Sat, 13:50[8]
Huw Kirkham
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 4minsHeat 2Sat, 13:50[9]
Samuel Gibbard
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 4minsHeat 2Sat, 13:50[10]
Mark Venter
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 4minsHeat 2Sat, 13:50[11]
Atticus Chute
GBRWeybridge Rowing ClubYr 9 B 4minsHeat 2Sat, 13:50[12]
Henry Hall
GBRGreat BritainYr 9 B 4minsHeat 2Sat, 13:50[13]
Jude Hewes
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 4minsHeat 2Sat, 13:50[14]
Jakob Truter
GBRWSBCYr 9 B 4minsHeat 2Sat, 13:50[15]
Sam Swann
GBRVenice GoldsM 2000mHeat 1Sat, 14:00[1]
Gregory Edwards
GBRGreat BritainM 2000mHeat 1Sat, 14:00[2]
Andy Berry
GBRGreat BritainM 2000mHeat 1Sat, 14:00[3]
Joe Robinson
GBRGreat BritainM 2000mHeat 1Sat, 14:00[4]
Michael Fazakerley
GBRSUB 7 IRC / ArmyM 2000mHeat 1Sat, 14:00[5]
Tom Skinner
GBRSt. Neots Rowing ClubM 2000mHeat 1Sat, 14:00[7]
Daniel Sadler
GBRDeben Rowing ClubM 2000mHeat 1Sat, 14:00[9]
William Chambers
GBRGreat BritainM 2000mHeat 1Sat, 14:00[10]
Callum Beasley
GBRHome gymM 2000mHeat 1Sat, 14:00[11]
James Curtis
GBRGreat BritainM 2000mHeat 2Sat, 14:10[2]
Robert Murphy
GBRGreat BritainM 2000mHeat 2Sat, 14:10[3]
Jack Wilkin
GBRGym 66M 2000mHeat 2Sat, 14:10[4]
Struan Potter
GBRGreat BritainM 2000mHeat 2Sat, 14:10[5]
Graham Purdy
GBRGreat BritainM 2000mHeat 2Sat, 14:10[6]
Graham Roberts
GBRGreat BritainM 2000mHeat 2Sat, 14:10[7]
Nick Horsthuis
GBRTwickenham Rowing ClubM 2000mHeat 2Sat, 14:10[8]
Oscar Gee
GBRLea Rowing ClubM 2000mHeat 2Sat, 14:10[11]
Andrew Kennedy
GBRDistrict BatterseaW30 2000mHeat 1Sat, 14:20[1]
Kate Baker
GBRThe Armoury GymW30 2000mHeat 1Sat, 14:20[2]
Eli Wood
GBRHollingworth Lake Rowing ClubW30 2000mHeat 1Sat, 14:20[3]
Elaine Huskinson
GBRGreat BritainW30 2000mHeat 1Sat, 14:20[4]
Philippa Trice
GBRWarrington Rowing ClubW30 2000mHeat 1Sat, 14:20[5]
Josephine Rimmer
GBRGreat BritainW30 2000mHeat 1Sat, 14:20[9]
Rebecca Skinner
GBRFluid FitnessW30 2000mHeat 1Sat, 14:20[10]
Susan Hodgson
GBRGreat BritainW30 2000mHeat 1Sat, 14:20[11]
Sophie Power
GBRBritish ArmyW30 2000mHeat 2Sat, 14:30[1]
Adelle Tudor
GBRGreat BritainW30 2000mHeat 2Sat, 14:30[2]
Genefer Archer
GBRLlanion Warriors Rowing ClubW30 2000mHeat 2Sat, 14:30[4]
Bryony Jones
GBRGreat BritainW30 2000mHeat 2Sat, 14:30[5]
Michelle Aston
GBRCoalportersW30 2000mHeat 2Sat, 14:30[6]
Haley Jordan
GBRTowy rowing clubW30 2000mHeat 2Sat, 14:30[8]
Jessica Hill
GBRInner Fight Endurance - Dubai, UAEW30 2000mHeat 2Sat, 14:30[9]
Jenny Wilson
GBRGreat BritainW30 2000mHeat 2Sat, 14:30[10]
Katy Young
GBRGuildford RC / MAD IRCW40 2000mFinal ASat, 14:40[2]
Victoria Starr
GBRRed Line Rowers Indoor Rowing ClubW40 2000mFinal ASat, 14:40[3]
Val Craft
GBRRoyal NavyW40 2000mFinal ASat, 14:40[4]
Claire Drew
GBRLangstone Gig ClubW40 2000mFinal ASat, 14:40[5]
Rebecca Marshall
GBRSun Lane, WakefieldW40 2000mFinal ASat, 14:40[6]
Jenni Muston
GBRGreat BritainW40 2000mFinal ASat, 14:40[7]
Helen Williams
GBRGreat BritainW40 2000mFinal ASat, 14:40[8]
Hannah O'neill
GBRCrossfit PeckhamW40 2000mFinal ASat, 14:40[9]
Liezel Du Preez
GBRGreat BritainW40 2000mFinal ASat, 14:40[10]
Barbara Apro
GBRGreat BritainW40 2000mFinal ASat, 14:40[11]
Julia Heslop
GBRCrossFit LeylandW40 2000mFinal ASat, 14:40[12]
Dawn Brotherton
GBRLooe Gig Rowing ClubW40 2000mFinal ASat, 14:40[13]
Kim Tolfrey
GBRGreat BritainW40 2000mFinal ASat, 14:40[14]
Liesbeth Vangenechten
GBRGreat BritainW40 2000mFinal ASat, 14:40[15]
Jos Kirkwood
GBRYare Boat ClubW40 2000mFinal ASat, 14:40[16]
Shelagh Tubby
GBROxford University Women's Boat ClubW 2000mFinal ASat, 14:50[2]
Rhiannon Heard
GBRGreat BritainW 2000mFinal ASat, 14:50[3]
Lois Smith
GBREsprit Rowing Team/ Strength FactoryW 2000mFinal ASat, 14:50[4]
Kerry Sharples
GBRGraft Haus LeedsW 2000mFinal ASat, 14:50[5]
Chrissi Nettleton
GBRGreat BritainW 2000mFinal ASat, 14:50[6]
Ellie Sadler
GBROxford University Women's Boat ClubW U23 2000mFinal ASat, 14:50[7]
Megan Stoker
GBRTeam Oarsome Indoor Rowing ClubW U23 2000mFinal ASat, 14:50[8]
Victoria Wright
GBRMinerva Bath Rowing ClubW U23 2000mFinal ASat, 14:50[9]
Harriet Haysom
GBRCanford School Boat ClubW 2000mFinal ASat, 14:50[11]
Grace Macdonald
GBRSwanseaW 2000mFinal ASat, 14:50[12]
Emma Williams
GBRCantabrigian Rowing ClubW 2000mFinal ASat, 14:50[13]
Jennie Astley
GBRCotehele Quay Gig ClubW 2000mFinal ASat, 14:50[14]
Olivia Martin
GBRGreat BritainLW U23 2000mFinal ASat, 14:50[15]
Georgia Bridgen
GBRYale CollegeM U23 2000mFinal A, HeatSat, 15:00[1]
Miles Beeson
GBRNewcastle University Boat ClubM U23 2000mFinal A, HeatSat, 15:00[2]
Alexander Milne
GBRUpper Thames Rowing ClubM U23 2000mFinal A, HeatSat, 15:00[3]
Calum Farwell
GBRLady Margaret Boat ClubM U23 2000mFinal A, HeatSat, 15:00[4]
Sam Kitto
GBRLady Margaret Boat ClubM U23 2000mFinal A, HeatSat, 15:00[5]
Harry Fieldhouse
GBRDerby Rowing ClubM U23 2000mFinal A, HeatSat, 15:00[6]
Elliot Mcfarlane
GBRIndependentM U23 2000mFinal A, HeatSat, 15:00[7]
Richard Sampson
GBRCardiff University Rowing ClubLM U23 2000mFinal A, HeatSat, 15:00[8]
Harry Neame
GBRAnglia Ruskin University Boat ClubLM U23 2000mFinal A, HeatSat, 15:00[9]
Rohan Hodgson
GBRLeicester Rowing ClubLM 2000mFinal A, HeatSat, 15:00[10]
Matthew Bowles
GBRBirmingham Rowing ClubLM 2000mFinal A, HeatSat, 15:00[11]
Adeel Ali
GBRBradford ARCLM U23 2000mFinal A, HeatSat, 15:00[12]
Aidan Silcock
GBRGreat BritainLM 2000mFinal A, HeatSat, 15:00[13]
Josh Coyne
GBRCambridge 99 Rowing ClubSF B 2000mFinal ASat, 15:10[2]
Ed Gaskarth
GBRAberdeen Schools Rowing AssociationSF B 2000mFinal ASat, 15:10[3]
Alexander Beeson
GBRTideway Scullers SchoolSF B 2000mFinal ASat, 15:10[4]
Albie Oliver
GBRWalbrook Rowing ClubSF B 2000mFinal ASat, 15:10[5]
Stan Andrews
GBRCambridge 99 Rowing ClubSF B 2000mFinal ASat, 15:10[6]
Cameron Mackenzie
GBRTideway Scullers SchoolSF B 2000mFinal ASat, 15:10[7]
Gabriel Obholzer
GBRWindsor Boys School Boat ClubSF B 2000mFinal ASat, 15:10[8]
Dillon Cook
GBRGlobe Rowing ClubSF B 2000mFinal ASat, 15:10[9]
Bo Hughes
GBRThe Gorse Boat ClubSF B 2000mFinal ASat, 15:10[10]
Matthew Dawson
GBRGeorge Watson's College Boat ClubSF B 2000mFinal ASat, 15:10[11]
Rowen Marwick
GBRWindsor Boys School Boat ClubSF B 2000mFinal ASat, 15:10[12]
Ben Liddell
GBRTrafford Rowing ClubSF B 2000mFinal ASat, 15:10[13]
Albert Whistance
GBRSt Edward’s Boat clubSF B 2000mFinal ASat, 15:10[14]
William De St Croix
GBRMonkton Combe schoolSF B 2000mFinal ASat, 15:10[15]
Henry Rees
GBRGlobe Rowing ClubSF G 2000mFinal ASat, 15:20[1]
Abby Collins
GBRMaidenhead Rowing ClubSF G 2000mFinal ASat, 15:20[2]
Alexandra Hollis
GBRGlobe Rowing ClubSF G 2000mFinal ASat, 15:20[3]
Emily Strange
GBRGlobe Rowing ClubSF G 2000mFinal ASat, 15:20[4]
Leah Atkinson
GBRWalton Rowing ClubSF G 2000mFinal ASat, 15:20[5]
Hannah Look
GBRGlobe Rowing ClubSF G 2000mFinal ASat, 15:20[6]
Jasmine Offiler
GBRCambridge 99 Rowing ClubSF G 2000mFinal ASat, 15:20[7]
Agnes Prager
GBRGordon's School Boat ClubSF G 2000mFinal ASat, 15:20[8]
Lottie Henden
GBRCambridge 99 Rowing ClubSF G 2000mFinal ASat, 15:20[9]
Anna Klenerman
GBRGordon's School Boat ClubSF G 2000mFinal ASat, 15:20[10]
Ella Litjens
GBRCambridge 99 Rowing ClubSF G 2000mFinal ASat, 15:20[11]
Rosalyn Redley
GBRCity of Bristol Rowing ClubSF G 2000mFinal ASat, 15:20[12]
Daisy Drew
GBRGordon's School Boat ClubSF G 2000mFinal ASat, 15:20[13]
Emma Cohen
GBRGlobe Rowing ClubSF G 2000mFinal ASat, 15:20[14]
Beatrice Wessel
GBRMarjon UniversityW AR3-PD 2000mFinal ASat, 15:35[1]
Sarah Mcjury
GBRWe Are InvictusM PR1 2000mFinal ASat, 15:35[3]
Chris Anslow
GBRWe Are InvictusM PR3-PD&IV 2000mFinal ASat, 15:35[5]
Ian Ronald
GBRMarlow Rowing ClubM PR3-PD&IV 2000mFinal ASat, 15:35[6]
Ben Marsden
GBRWe Are InvictusW PR3-PD&IV 2000mFinal ASat, 15:35[8]
Lucy Holt
GBRWe Are InvictusW PR3-PD&IV 2000mFinal ASat, 15:35[10]
Kelly Ganfield
GBRWe Are InvictusM AR3-Open 2000mFinal ASat, 15:35[14]
Gavin Young
GBRWe Are InvictusM PR3-PD&IV 2000mFinal ASat, 15:35[15]
Luke Reeson
GBRGB Rowing TeamW PR2 2000mFinal ASat, 15:50[1]
Lauren Rowles
GBRWe Are InvictusW PR2 2000mFinal ASat, 15:50[2]
Caroline Buckle
GBRMarlow Rowing ClubSF G PR3 2000mFinal ASat, 15:50[3]
Ilse Owen
GBRGreat BritainW AR2 2000mFinal ASat, 15:50[4]
Alice Tai
GBRWe Are InvictusM AR3-PD 2000mFinal ASat, 15:50[5]
Andy Kerr
GBRWe Are InvictusW AR3-Open 2000mFinal ASat, 15:50[6]
Sally Renard
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 500mHeat 1Sat, 16:15[2]
Samuel Martin
GBRSudbury Rowing ClubYr 10 B 500mHeat 1Sat, 16:15[3]
Harry Moule
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 500mHeat 1Sat, 16:15[4]
Dylan Talbot
GBRTrentham Boat ClubYr 10 B 500mHeat 1Sat, 16:15[5]
Ryan Jones
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 500mHeat 1Sat, 16:15[6]
Oscar Chandler
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 500mHeat 1Sat, 16:15[7]
Theo Jervis
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 500mHeat 1Sat, 16:15[8]
James Manzi
GBRLincoln Rowing CentreYr 10 B 500mHeat 1Sat, 16:15[9]
William Cann
GBRThe Gorse Boat ClubYr 10 B 500mHeat 1Sat, 16:15[10]
Luke Mcmullen
GBRHereford Rowing ClubYr 10 B 500mHeat 1Sat, 16:15[11]
Innes Jackson
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 500mHeat 1Sat, 16:15[12]
Charlie Spencer
GBRFishguard and Goodwick Jemima Rowing ClubYr 10 B 500mHeat 1Sat, 16:15[13]
Huw Davies
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 500mHeat 1Sat, 16:15[14]
Ben Haslam
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 500mHeat 1Sat, 16:15[15]
Ollie Leeson
GBRSt Andrew Boat ClubYr 10 B 500mHeat 1Sat, 16:15[16]
Freddy Foxwell
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 500mHeat 2Sat, 16:23[1]
William Harvey
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 500mHeat 2Sat, 16:23[2]
Zacc Smillie
GBRTees Rowing ClubYr 10 B 500mHeat 2Sat, 16:23[3]
Tod Manners
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 500mHeat 2Sat, 16:23[4]
Rufus Brooks
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 500mHeat 2Sat, 16:23[5]
Benjamin Jeffery
GBRTrentham Boat ClubYr 10 B 500mHeat 2Sat, 16:23[6]
Sam Cuthbertson
GBRGlobe Rowing ClubYr 10 B 500mHeat 2Sat, 16:23[7]
Milo Eustance Cole
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 500mHeat 2Sat, 16:23[8]
Yuvraj Kharay
GBREton College Boat ClubYr 10 B 500mHeat 2Sat, 16:23[9]
Christopher Radcliffe
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 500mHeat 2Sat, 16:23[10]
Jacob Ingels
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 500mHeat 2Sat, 16:23[11]
Nicholas Didaskalou
GBRGreat BritainYr 10 B 500mHeat 2Sat, 16:23[12]
Cian Ackermann
GBRHereford Rowing ClubYr 10 B 500mHeat 2Sat, 16:23[13]
Felix Bowley
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 500mHeat 2Sat, 16:23[14]
Alasdair Hewitt
GBRTrentham Boat ClubYr 10 B 500mHeat 3Sat, 16:31[1]
George Boughey
GBRWhitgift Boat ClubYr 10 B 500mHeat 3Sat, 16:31[2]
Ali El Sayed
GBRBedford Modern SchoolYr 10 B 500mHeat 3Sat, 16:31[3]
Thomas Fisher
GBRBedford Modern SchoolYr 10 B 500mHeat 3Sat, 16:31[4]
Iván Troyano-Gordon
GBRMaidenhead Rowing ClubYr 10 B 500mHeat 3Sat, 16:31[5]
Ethan Towers
GBRHereford Rowing ClubYr 10 B 500mHeat 3Sat, 16:31[6]
Jack Cadwallader
GBRTrentham Boat ClubYr 10 B 500mHeat 3Sat, 16:31[7]
Samuel Yates
GBRGreat BritainYr 10 B 500mHeat 3Sat, 16:31[8]
Thomas Kerley
GBRAncholme Rowing ClubYr 10 B 500mHeat 3Sat, 16:31[9]
Harry Denton
GBRGreat BritainYr 10 B 500mHeat 3Sat, 16:31[10]
Caleb Osako
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 500mHeat 3Sat, 16:31[11]
Dan Usher
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 500mHeat 3Sat, 16:31[12]
Jacob Mujuni
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 500mHeat 3Sat, 16:31[13]
Logan Harvey
GBRHereford Rowing ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:39[1]
Alfie Wynter
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:39[2]
Marcus Chute
GBRGlobe Rowing ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:39[3]
Fergus Cotterill
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:39[4]
Ben Lewin
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:39[5]
Max Griffin Sadler
GBRKing's School Chester Boat ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:39[6]
Nathan Wilmot
GBRFalconYr 11 B 500mHeatSat, 16:39[7]
Max Ebner
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:39[8]
Matty Sadler
GBRGeorge Heriot’s SchoolYr 11 B 500mHeatSat, 16:39[9]
William Kesterton
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:39[10]
William Rosen
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:39[11]
Kyle Macklin
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:39[12]
Will Mumford
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:39[13]
Harvey Griffin Sadler
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:39[14]
Freddie Pope
GBRMST Health & FitnessYr 11 B 500mHeatSat, 16:39[15]
Tommy Cave
GBRKing's School Chester Boat ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:39[16]
Giorgio Poletti
GBRYork City Rowing ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:39[17]
Luca Devlin
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:39[18]
Matthew Hale
GBRArdingly Rowing ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:39[19]
Owen Street
GBRYarm School Boat ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:39[20]
Mark Probets
GBRChristchurch Rowing ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:47[1]
Joshua Brangan
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:47[2]
Dylan James
GBRGrange School (Hartford), The Rowing ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:47[3]
Ben Scawn
GBRGlobe Rowing ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:47[4]
Mac Ellis
GBRGlobe Rowing ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:47[5]
Lucas Dastros-Pitei
GBRGreat BritainYr 11 B 500mHeatSat, 16:47[6]
Lucas Osborn
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:47[7]
Charlie Warren
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:47[8]
Taylor Brown
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:47[9]
Jake Ingham
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:47[10]
Charlie Ingham
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:47[11]
Robert Jansen-Spence
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:47[12]
Unkush Chopra
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:47[13]
Eashen Vickers
GBRNorwich School Boat ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:47[14]
Cameron Tasker
GBRColeraine Grammar School Rowing ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:47[15]
Fergus Bryce
GBRLlandaff Rowing ClubYr 11 B 500mHeatSat, 16:47[16]
Evan Hughes
GBRGreat BritainYr 11 B 500mHeatSat, 16:47[18]
Reuben Ackermann
GBRSub 7 Indoor Rowing ClubM40 500mHeat 1Sat, 16:55[1]
Ian Wilde
GBRLeague of RowersM40 500mHeat 1Sat, 16:55[2]
Cameron Saylor
GBRCrossfit StainesM40 500mHeat 1Sat, 16:55[3]
Alex Scott
GBRHitch Fitness TrainingM40 500mHeat 1Sat, 16:55[4]
Andrew Hitch
GBRGreat BritainM40 500mHeat 1Sat, 16:55[5]
Cornelis Van Der Wiele
GBRGreat BritainM40 500mHeat 1Sat, 16:55[6]
Richard Sanders
GBRCurlew Rowing ClubM40 500mHeat 1Sat, 16:55[7]
Jon Cole
GBRGreat BritainM40 500mHeat 1Sat, 16:55[8]
Martin Goldring
GBRNewhaven Coastal Rowing Club, EdinburghM40 500mHeat 1Sat, 16:55[9]
Sean Smith
GBRGreat BritainM40 500mHeat 1Sat, 16:55[10]
David Seaman
GBRGreat BritainM40 500mHeat 1Sat, 16:55[11]
Nick Brewer
GBRGreat BritainM40 500mHeat 1Sat, 16:55[12]
Kevin Aston
GBRFitness Matters Indoor Rowing ClubM40 500mHeat 1Sat, 16:55[13]
Kevin Bell
GBRGreat BritainM40 500mHeat 1Sat, 16:55[16]
Lewis Watson
GBRGreat BritainM40 500mHeat 1Sat, 16:55[17]
Jonathan Knox
GBRVirgin ClearviewM40 500mHeat 1Sat, 16:55[18]
Russell Wilks
GBRProject HOPM40 500mHeat 2Sat, 17:03[1]
Fyn Corcoran
GBRHG3M40 500mHeat 2Sat, 17:03[2]
James Wild
GBRPrimitive GymM40 500mHeat 2Sat, 17:03[3]
Scott Exley
GBRTrafford Rowing ClubM40 500mHeat 2Sat, 17:03[4]
Ben Morris
GBRGreat BritainM40 500mHeat 2Sat, 17:03[5]
Andrew Curry
GBRBristol Ariel Rowing ClubM40 500mHeat 2Sat, 17:03[6]
Mark Veal
GBRBroxbourne rowing club / ProathlonM40 500mHeat 2Sat, 17:03[7]
Robert Mayes
GBRLangstone Pilot Gig ClubM40 500mHeat 2Sat, 17:03[9]
Jeremy Webb
GBRGreat BritainM40 500mHeat 2Sat, 17:03[10]
Liam Hogan
GBRCrabtree Boat ClubM40 500mHeat 2Sat, 17:03[11]
Matthew Parish
GBRVesta Rowing ClubM40 500mHeat 2Sat, 17:03[12]
Michael Cannon
GBRPutney Town Rowing ClubM40 500mHeat 2Sat, 17:03[13]
Adam Kaoullas
GBRGreat BritainM40 500mHeat 2Sat, 17:03[14]
Petr Krivdin
GBRGreat BritainM40 500mHeat 2Sat, 17:03[15]
Phil Saxena
GBRSub 7 Indoor Rowing ClubM40 500mHeat 3Sat, 17:11[1]
Matthew West
GBRMAD Team Indoor Rowing ClubM40 500mHeat 3Sat, 17:11[3]
Jon Goodall
GBRFree Spirits Indoor Rowing ClubM40 500mHeat 3Sat, 17:11[4]
Guy Blackburn
GBRUnit Fitness RushdenM40 500mHeat 3Sat, 17:11[5]
Dean Keeber
GBRGreat BritainM40 500mHeat 3Sat, 17:11[6]
Richard Flaxman
GBRNorthwich Rowing ClubM40 500mHeat 3Sat, 17:11[9]
Andy Gray
GBRGreat BritainM40 500mHeat 3Sat, 17:11[10]
Mike Houston
GBRYelo Studio MarlowM40 500mHeat 3Sat, 17:11[11]
David Brackin
GBRGreat BritainM40 500mHeat 3Sat, 17:11[12]
Roberto Laschevoski
GBRGreat BritainM40 500mHeat 3Sat, 17:11[13]
Gareth Davies
GBRGreat BritainM40 500mHeat 3Sat, 17:11[15]
Kostas Didaskalou
GBRRoyal Air ForceM40 500mHeat 3Sat, 17:11[16]
Gerald Armstrong
GBRGreat BritainM40 500mHeat 3Sat, 17:11[17]
Alistair Welsby
GBRCrossFit Glacier/EspritM30 500mHeat 1Sat, 17:19[1]
David Rackstraw
GBRRoyal Air ForceM30 500mHeat 1Sat, 17:19[2]
Luke Tudor
GBRGreat BritainM30 500mHeat 1Sat, 17:19[3]
Richard Macaulay
GBRGreat BritainM30 500mHeat 1Sat, 17:19[4]
Mathew Ormian
GBRGreat BritainM30 500mHeat 1Sat, 17:19[5]
Steve Butler
GBRParrs PrioryM30 500mHeat 1Sat, 17:19[7]
Matt Peel
GBRFitness Matters Indoor Rowing ClubM30 500mHeat 1Sat, 17:19[8]
Jake Dolphin
GBRGreat BritainM30 500mHeat 1Sat, 17:19[9]
Scott Anthony Martin
GBRCrossFit Fort Ashton, BristolM30 500mHeat 1Sat, 17:19[10]
Tristan Fowler
GBRRow EliteM30 500mHeat 1Sat, 17:19[11]
Chris Power
GBRGreat BritainM30 500mHeat 1Sat, 17:19[12]
Arron-Oliver Pritchard
GBRCrabtree Boat ClubM30 500mHeat 1Sat, 17:19[13]
Christopher Le Neve Foster
GBRStar ClubM30 500mHeat 1Sat, 17:19[14]
Dave Kempsell
GBRCore CollectiveM30 500mHeat 1Sat, 17:19[15]
Carl Van Heerden
GBRGreat BritainM30 500mHeat 1Sat, 17:19[16]
Tom Bellwood
GBRGreat BritainM30 500mHeat 1Sat, 17:19[18]
Simon Norton
GBRULT Fitness and CrossfitM30 500mHeat 2Sat, 17:27[1]
Nick Cox
GBRGreat BritainM30 500mHeat 2Sat, 17:27[2]
James Wade
GBRGreat BritainM30 500mHeat 2Sat, 17:27[3]
Chris Edwards
GBRRowEliteM30 500mHeat 2Sat, 17:27[4]
Dan Pipe
GBRGreat BritainM30 500mHeat 2Sat, 17:27[6]
Ashley Trice
GBRGreat BritainM30 500mHeat 2Sat, 17:27[7]
Andy Neat
GBRGreat BritainM30 500mHeat 2Sat, 17:27[8]
Andrew Macalister Hall
GBRWe Are InvictusM30 500mHeat 2Sat, 17:27[11]
Gavin Young
GBRGreat BritainM30 500mHeat 2Sat, 17:27[12]
Jarek Olszowka
GBRBirmingham Rowing ClubM30 500mHeat 2Sat, 17:27[13]
David White
GBRTeam Commando SpiritM30 500mHeat 2Sat, 17:27[15]
Tristan Lark
GBRGreat BritainM30 500mHeat 2Sat, 17:27[16]
Gareth Evans
GBRGreat BritainM30 500mHeat 2Sat, 17:27[18]
Richard Lewis
GBRGreat BritainM50 500mHeat 1Sat, 17:35[1]
Stephen Bailey
GBRLymingtonM50 500mHeat 1Sat, 17:35[3]
Toby Backhouse
GBRGreat BritainM50 500mHeat 1Sat, 17:35[4]
Tim Armstrong
GBRFitness Matters Indoor Rowing ClubM50 500mHeat 1Sat, 17:35[5]
Anthony Walpole
GBRGreat BritainM50 500mHeat 1Sat, 17:35[6]
Blair Look
GBRGreat BritainM50 500mHeat 1Sat, 17:35[7]
Guy Nesbitt
GBRUniversity of York Boat ClubM50 500mHeat 1Sat, 17:35[11]
Rob Cree
GBRGreat BritainM50 500mHeat 1Sat, 17:35[12]
Craig Scorer
GBRGreat BritainM50 500mHeat 2Sat, 17:43[1]
Simon Hare
GBRCrossFit BlackwaterM50 500mHeat 2Sat, 17:43[2]
Scott Jenkins
GBRGreat BritainM50 500mHeat 2Sat, 17:43[4]
Kevin Williams
GBRGreat BritainM50 500mHeat 2Sat, 17:43[5]
Adam Dent
GBRCurlew Rowing ClubM50 500mHeat 2Sat, 17:43[6]
John Adcock
GBRCrossfit WolframM50 500mHeat 2Sat, 17:43[7]
Andy Webb
GBRGreat BritainM50 500mHeat 2Sat, 17:43[8]
Keith Forbes
GBRGreat BritainM50 500mHeat 2Sat, 17:43[10]
Sean Beckett
GBRMAD Team Indoor Rowing ClubM50 500mHeat 2Sat, 17:43[11]
Tony Larkman
GBRGreat BritainM50 500mHeat 2Sat, 17:43[12]
Sean Richards
GBRPeterborough City Rowing ClubYr 10 G 500mHeatSat, 17:51[1]
Devonne Piccaver
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 500mHeatSat, 17:51[2]
Lola Reid
GBRGlobe Rowing ClubYr 10 G 500mHeatSat, 17:51[3]
Hope Kiernan
GBRTyne United Rowing ClubYr 10 G 500mHeatSat, 17:51[4]
Alexandra Morrell
GBRRoss Rowing ClubYr 10 G 500mHeatSat, 17:51[5]
Yasmin Howe
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 500mHeatSat, 17:51[6]
Jazzy Findlay
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 500mHeatSat, 17:51[7]
Lydia Truett
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 500mHeatSat, 17:51[8]
Holly Ainsworth
GBRWeybridge rowing clubYr 10 G 500mHeatSat, 17:51[9]
Lois Carballeiro
GBRThe Gorse Boat ClubYr 10 G 500mHeatSat, 17:51[12]
Abi Craven
GBRGuildford Rowing ClubYr 10 G 500mHeatSat, 17:59[1]
Eleanor Morris
GBRChristchurch Rowing ClubYr 10 G 500mHeatSat, 17:59[2]
Maddie Grainger
GBRTrentham Boat ClubYr 10 G 500mHeatSat, 17:59[3]
Shannon Whelehan
GBRNorthwich Rowing ClubYr 10 G 500mHeatSat, 17:59[4]
Cara Brook
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 500mHeatSat, 17:59[5]
Keziah Foulkes
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 500mHeatSat, 17:59[6]
Eva Briody
GBRWeybridge Rowing clubYr 10 G 500mHeatSat, 17:59[7]
Grace Armstrong
GBRGlobe Rowing ClubYr 10 G 500mHeatSat, 17:59[8]
Isabel Adcock
GBRBewl Bridge Rowing ClubYr 10 G 500mHeatSat, 17:59[9]
Biba Rabjohns
GBRGlobe Rowing ClubYr 10 G 500mHeatSat, 17:59[10]
Amelie Wessel
GBRBewl Bridge Rowing ClubYr 10 G 500mHeatSat, 17:59[12]
Helena Kiggell
GBRGuildford Rowing ClubYr 9 B 500mHeat 1Sat, 18:07[1]
Teddy Gannon
GBRWeybridge Rowing ClubYr 9 B 500mHeat 1Sat, 18:07[2]
Henry Hall
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 500mHeat 1Sat, 18:07[3]
Sanad Al Qahef
GBRHollowell ScullersYr 9 B 500mHeat 1Sat, 18:07[4]
Jeremy Gundle
GBRHollowell ScullersYr 9 B 500mHeat 1Sat, 18:07[5]
Ewan Doak
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 500mHeat 1Sat, 18:07[6]
Jakob Truter
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 500mHeat 1Sat, 18:07[7]
Atticus Chute
GBRCantabrigianYr 9 B 500mHeat 1Sat, 18:07[8]
Gabriel Holt
GBRWestminster School Boat ClubYr 9 B 500mHeat 1Sat, 18:07[9]
Lucas Samson
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 500mHeat 1Sat, 18:07[10]
Edward Griffiths
GBRWestminster School Boat ClubYr 9 B 500mHeat 1Sat, 18:07[11]
Patrick Garman
GBRWestminster School Boat ClubYr 9 B 500mHeat 1Sat, 18:07[12]
Thomas Lewis Ward
GBRWSBCYr 9 B 500mHeat 1Sat, 18:07[13]
Sam Swann
GBRNottingham and Union Rowing ClubYr 9 B 500mHeat 2Sat, 18:15[1]
Rupert Apps
GBRHollowell ScullersYr 9 B 500mHeat 2Sat, 18:15[2]
Oscar Lile
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 500mHeat 2Sat, 18:15[3]
Mark Venter
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 500mHeat 2Sat, 18:15[4]
Caspar Rosen
GBRGreat BritainYr 9 B 500mHeat 2Sat, 18:15[5]
Jack Fraser
GBRKing's School Chester Boat ClubYr 9 B 500mHeat 2Sat, 18:15[6]
Fergus Mckeown
GBRFulham Reach Boat ClubYr 9 B 500mHeat 2Sat, 18:15[7]
Aron Salanki
GBRWestminster School Boat ClubYr 9 B 500mHeat 2Sat, 18:15[8]
Ryder Apatu
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 500mHeat 2Sat, 18:15[9]
Toby Ayres
GBRWSBCYr 9 B 500mHeat 2Sat, 18:15[10]
Kristof Sitanyi
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 500mHeat 2Sat, 18:15[11]
Oliver Griffiths
GBRNottingham and Union Rowing ClubYr 9 B 500mHeat 2Sat, 18:15[12]
Huw Kirkham
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 500mHeat 2Sat, 18:15[13]
Samuel Gibbard
GBRGreat BritainW30 500mHeat 1Sat, 18:23[1]
Alexandra Mundy
GBRBritish ArmyW30 500mHeat 1Sat, 18:23[2]
Adelle Tudor
GBRCurlew Rowing ClubW30 500mHeat 1Sat, 18:23[4]
Belinda Tracey
GBRWarrington Rowing ClubW30 500mHeat 1Sat, 18:23[5]
Louise Cramp
GBRHollingworth Lake Rowing ClubW30 500mHeat 1Sat, 18:23[6]
Elaine Huskinson
GBRDominusW30 500mHeat 1Sat, 18:23[7]
Frankii Newbery
GBRGreat BritainW30 500mHeat 1Sat, 18:23[8]
Michelle Aston
GBRInner Fight Endurance - Dubai, UAEW30 500mHeat 1Sat, 18:23[9]
Jenny Wilson
GBRGreat BritainW30 500mHeat 1Sat, 18:23[10]
Joanne Mackie
GBRGreat BritainW30 500mHeat 1Sat, 18:23[11]
Katy Young
GBRGreat BritainW30 500mHeat 2Sat, 18:31[1]
Sophie Gallagher
GBRDistrict BatterseaW30 500mHeat 2Sat, 18:31[2]
Kate Baker
GBRCoalportersW30 500mHeat 2Sat, 18:31[3]
Haley Jordan
GBRGreat BritainW30 500mHeat 2Sat, 18:31[4]
Philippa Trice
GBRGreat BritainW30 500mHeat 2Sat, 18:31[5]
Sophie Power
GBRGreat BritainW30 500mHeat 2Sat, 18:31[7]
Rebecca Skinner
GBRLlanion Warriors Rowing ClubW30 500mHeat 2Sat, 18:31[8]
Bryony Jones
GBRWarwick Boat ClubW30 500mHeat 2Sat, 18:31[9]
Polly Scurrah
GBRYamsquadM40 2000mHeatSat, 18:57[1]
Mark Bauld
GBRRoyal Air ForceM40 2000mHeatSat, 18:57[2]
Gerald Armstrong
GBRGreat BritainM40 2000mHeatSat, 18:57[2]
Mark Hudson
GBRSub 7 Indoor Rowing ClubM40 2000mHeatSat, 18:57[3]
Ian Wilde
GBRGreat BritainM40 2000mHeatSat, 18:57[3]
Robin O'neill
GBRGreat BritainM40 2000mHeatSat, 18:57[4]
Andrew Curry
GBRFree Spirits Indoor Rowing ClubM40 2000mHeatSat, 18:57[5]
Guy Blackburn
GBRGreat BritainM40 2000mHeatSat, 18:57[6]
Mike Houston
GBRGreat BritainM40 2000mHeatSat, 18:57[8]
Nick Brewer
GBRGreat BritainM50 2000mHeatSat, 18:57[9]
Michael Pearson
GBRWorthingM40 2000mHeatSat, 18:57[10]
Philip Smith
GBRRoyal Air ForceM40 2000mHeatSat, 18:57[12]
Gerald Armstrong
GBRSub 7 Indoor Rowing ClubM40 2000mHeatSat, 18:57[13]
Ian Wilde
GBRGreat BritainM40 2000mHeatSat, 18:57[14]
Gareth Davies
GBRLeague of RowersM40 2000mHeatSat, 18:57[14]
Cameron Saylor
GBRPutney Town Rowing ClubM40 2000mHeatSat, 18:57[16]
Adam Kaoullas
GBRGreat BritainM40 2000mHeatSat, 18:57[17]
Gareth Davies

Sunday

28 June 2020

crew
stroke
eventracetimelane
GBRFitness Matters Indoor Rowing ClubM50 2000mFinal BSun, 09:30[1]
James Clarke
GBRCurlew Rowing ClubM50 2000mFinal BSun, 09:30[2]
John Adcock
GBRFree Spirits Indoor Rowing ClubM50 2000mFinal BSun, 09:30[3]
Richard Wilson
GBRTrafford Rowing ClubM50 2000mFinal BSun, 09:30[5]
Peter Johnson
GBRGreat BritainM50 2000mFinal BSun, 09:30[6]
Sean Richards
GBRGreat BritainM50 2000mFinal BSun, 09:30[7]
Keith Forbes
GBRGreat BritainM50 2000mFinal BSun, 09:30[8]
Sean Beckett
GBRGreat BritainM50 2000mFinal BSun, 09:30[9]
Guy Nesbitt
GBRGreat BritainM50 2000mFinal BSun, 09:30[10]
Michael Pearson
GBRCity of Bristol Rowing ClubM50 2000mFinal BSun, 09:30[11]
John Drew
GBRGreat BritainM50 2000mFinal BSun, 09:30[12]
Phil Osborn
GBRGreat BritainM50 2000mFinal BSun, 09:30[13]
Stephen Bailey
GBRGreat BritainM50 2000mFinal BSun, 09:30[16]
Craig Scorer
GBRMAD Team Indoor Rowing ClubM50 2000mFinal ASun, 09:40[1]
Tony Larkman
GBRLymingtonM50 2000mFinal ASun, 09:40[2]
Toby Backhouse
GBRSub 7 Indoor Rowing ClubM50 2000mFinal ASun, 09:40[3]
Mark Powell
GBRSub 7 Indoor Rowing ClubM50 2000mFinal ASun, 09:40[4]
Warren Matthews
GBRCastle Semple Rowing ClubM50 2000mFinal ASun, 09:40[5]
Paul Gissen
GBRCrossFit BlackwaterM50 2000mFinal ASun, 09:40[6]
Scott Jenkins
GBRGreat BritainM50 2000mFinal ASun, 09:40[7]
Ciaron Pilbeam
GBRGreat BritainM50 2000mFinal ASun, 09:40[10]
Adrian Gray
GBRUniversity of York Boat ClubM50 2000mFinal ASun, 09:40[11]
Rob Cree
GBRTeam Oarsome Indoor Rowing ClubM50 2000mFinal ASun, 09:40[13]
Ian Wright
GBRFitness Matters Indoor Rowing ClubM50 2000mFinal ASun, 09:40[14]
Anthony Walpole
GBRGreat BritainM50 2000mFinal ASun, 09:40[16]
Adam Dent
GBRReading RCM50 2000mFinal ASun, 09:40[17]
Marc Baldwin
GBRAberdeen University Boat ClubM50 2000mFinal ASun, 09:40[18]
Nick Beeson
GBRRob Roy Boat ClubM50 2000mFinal ASun, 09:40[19]
David Dix
GBRGreat BritainM50 2000mFinal ASun, 09:40[20]
Gareth Callan
GBRGreat BritainM40 2000mFinal DSun, 09:50[2]
David Reeve
GBRGreat BritainM40 2000mFinal DSun, 09:50[3]
Liam Hogan
GBRGreat BritainM40 2000mFinal DSun, 09:50[4]
Richard Flaxman
GBRWorthingM40 2000mFinal DSun, 09:50[6]
Philip Smith
GBRVirgin ClearviewM40 2000mFinal DSun, 09:50[7]
Russell Wilks
GBRGreat BritainM40 2000mFinal DSun, 09:50[8]
Gareth Davies
GBRCurlew Rowing ClubM40 2000mFinal CSun, 10:00[1]
Jon Cole
GBRGreat BritainM40 2000mFinal CSun, 10:00[4]
David Seaman
GBRGreat BritainM40 2000mFinal CSun, 10:00[5]
James Holder
GBRLangstone Pilot Gig ClubM40 2000mFinal CSun, 10:00[6]
Jeremy Webb
GBRGreat BritainM40 2000mFinal CSun, 10:00[7]
Thomas Berry
GBRGreat BritainM40 2000mFinal CSun, 10:00[8]
Rob Palk
GBRGreat BritainM40 2000mFinal CSun, 10:00[9]
Tom Williams
GBRGreat BritainM40 2000mFinal CSun, 10:00[10]
Kevin Aston
GBRYelo Studio MarlowM40 2000mFinal CSun, 10:00[11]
David Brackin
GBRGreat BritainM40 2000mFinal CSun, 10:00[13]
Jonathan Knox
GBRGreat BritainM40 2000mFinal CSun, 10:00[16]
Nick Brewer
GBRNorthwich Rowing ClubM40 2000mFinal CSun, 10:00[17]
Andy Gray
GBRGreat BritainM40 2000mFinal CSun, 10:00[18]
Roberto Laschevoski
GBRGreat BritainM40 2000mFinal CSun, 10:00[19]
Cornelis Van Der Wiele
GBRGreat BritainM40 2000mFinal CSun, 10:00[20]
Dominic Foley
GBRGreat BritainM40 2000mFinal CSun, 10:00[21]
Martin Goldring
GBRGreat BritainM40 2000mFinal CSun, 10:00[22]
Chris Barclay
GBRGreat BritainM40 2000mFinal BSun, 10:10[1]
Richard Sanders
GBRLondon Rowing ClubM40 2000mFinal BSun, 10:10[2]
Simon Coles
GBRBristol Ariel Rowing ClubM40 2000mFinal BSun, 10:10[3]
Mark Veal
GBRYamsquadM40 2000mFinal BSun, 10:10[4]
Mark Bauld
GBRFitness Matters Indoor Rowing ClubM40 2000mFinal BSun, 10:10[5]
Paul Lloyd
GBRGreat BritainM40 2000mFinal BSun, 10:10[6]
Will White
GBRIsenhurstM40 2000mFinal BSun, 10:10[7]
Jonty Eyres
GBRGreat BritainM40 2000mFinal BSun, 10:10[8]
Phil Saxena
GBRSub7 Indoor Rowing ClubM40 2000mFinal BSun, 10:10[9]
Jeroen Pasman
GBRGreat BritainM40 2000mFinal BSun, 10:10[10]
Mike Houston
GBRGreat BritainM40 2000mFinal BSun, 10:10[11]
Robin O'neill
GBRGreat BritainM40 2000mFinal BSun, 10:10[13]
Mark Hudson
GBRNewhaven Coastal Rowing Club, EdinburghM40 2000mFinal BSun, 10:10[15]
Sean Smith
GBRGreat BritainM40 2000mFinal BSun, 10:10[16]
Alistair Sommerville
GBRFree Spirits Indoor Rowing ClubM40 2000mFinal BSun, 10:10[17]
Guy Blackburn
GBRGreat BritainM40 2000mFinal BSun, 10:10[18]
Andrew Curry
GBRYamsquadM40 2000mFinal BSun, 10:10[19]
David Wilson
GBRGreat BritainM40 2000mFinal BSun, 10:10[20]
Alasdair Rae
GBRRoyal Air ForceM40 2000mFinal ASun, 10:20[1]
James Saxton
GBRMAD Team Indoor Rowing ClubM40 2000mFinal ASun, 10:20[2]
Graham Benton
GBRFitness Matters Indoor Rowing ClubM40 2000mFinal ASun, 10:20[3]
Kevin Bell
GBRBradford ARCM40 2000mFinal ASun, 10:20[4]
Richard Lambert
GBRRoyal Air ForceM40 2000mFinal ASun, 10:20[5]
Gerald Armstrong
GBRTees Rowing ClubM40 2000mFinal ASun, 10:20[7]
Richard Manners
GBRCrossfit StainesM40 2000mFinal ASun, 10:20[8]
Alex Scott
GBRFitness Matters Indoor Rowing Club/Crossfit BoudiccaM40 2000mFinal ASun, 10:20[9]
Steven Gaunt
GBRCrabtree Boat ClubM40 2000mFinal ASun, 10:20[10]
Matthew Parish
GBRHG3M40 2000mFinal ASun, 10:20[11]
James Wild
GBRTeam Oarsome Indoor Rowing ClubM40 2000mFinal ASun, 10:20[12]
Stu Wenman
GBRMAD Team Indoor Rowing ClubM40 2000mFinal ASun, 10:20[13]
Tom Morgan
GBRCantabrigian RC, CambridgeM40 2000mFinal ASun, 10:20[14]
David Atkin
GBRMST Health & FitnessM40 2000mFinal ASun, 10:20[15]
Matthew Cave
GBRSub 7 Indoor Rowing ClubM40 2000mFinal ASun, 10:20[16]
Ben Jago
GBRSub 7 Indoor Rowing ClubM40 2000mFinal ASun, 10:20[17]
Matthew West
GBRSub 7 Indoor Rowing ClubM40 2000mFinal ASun, 10:20[18]
Ian Wilde
GBRGreat BritainM40 2000mFinal ASun, 10:20[19]
Will Davidson
GBRGreat BritainM30 2000mFinal ASun, 10:50[1]
Andy Neat
GBRRow EliteM30 2000mFinal ASun, 10:50[2]
Chris Power
GBRGreat BritainM30 2000mFinal ASun, 10:50[3]
James Wade
GBRSt Andrew Boat ClubM30 2000mFinal ASun, 10:50[4]
Colin Williamson
GBRGreat BritainM30 2000mFinal ASun, 10:50[5]
Jarek Olszowka
GBRGreat BritainM30 2000mFinal ASun, 10:50[6]
Arron-Oliver Pritchard
GBRParrs PrioryM30 2000mFinal ASun, 10:50[7]
Matt Peel
GBRGreat BritainM30 2000mFinal ASun, 10:50[8]
Antony Purser
GBRGreat BritainM30 2000mFinal ASun, 10:50[10]
Steve Butler
GBRTideway Scullers SchoolM30 2000mFinal ASun, 10:50[11]
Kieran Clark
GBRBirmingham Rowing ClubM30 2000mFinal ASun, 10:50[12]
David White
GBRGreat BritainM30 2000mFinal ASun, 10:50[14]
Mathew Ormian
GBRCrossFit Fort Ashton, BristolM30 2000mFinal ASun, 10:50[15]
Tristan Fowler
GBRFitness Matters Indoor Rowing ClubM30 2000mFinal ASun, 10:50[16]
Jake Dolphin
GBRRowbotsM30 2000mFinal ASun, 10:50[17]
Adam Hunt
GBRIsenhurstM30 2000mFinal ASun, 10:50[18]
Alex Purcell
GBRGreat BritainM30 2000mFinal ASun, 10:50[19]
Ashley Trice
GBRRoyal Air ForceM30 2000mFinal ASun, 10:50[20]
Luke Tudor
GBRGreat BritainM30 2000mFinal ASun, 10:50[21]
David Garrad
GBRTrentham Boat ClubM30 2000mFinal ASun, 10:50[22]
Simon Tomkins
GBRInner Fight Endurance - Dubai, UAEW30 2000mFinal ASun, 11:00[1]
Jenny Wilson
GBRThe Armoury GymW30 2000mFinal ASun, 11:00[2]
Eli Wood
GBRGreat BritainW30 2000mFinal ASun, 11:00[3]
Genefer Archer
GBRDistrict BatterseaW30 2000mFinal ASun, 11:00[4]
Kate Baker
GBRLlanion Warriors Rowing ClubW30 2000mFinal ASun, 11:00[5]
Bryony Jones
GBRBritish ArmyW30 2000mFinal ASun, 11:00[6]
Adelle Tudor
GBRTowy rowing clubW30 2000mFinal ASun, 11:00[7]
Jessica Hill
GBRGreat BritainW30 2000mFinal ASun, 11:00[9]
Michelle Aston
GBRWarrington Rowing ClubW30 2000mFinal ASun, 11:00[10]
Josephine Rimmer
GBRHollingworth Lake Rowing ClubW30 2000mFinal ASun, 11:00[11]
Elaine Huskinson
GBRGreat BritainW30 2000mFinal ASun, 11:00[13]
Philippa Trice
GBRCoalportersW30 2000mFinal ASun, 11:00[14]
Haley Jordan
GBRMAD Team Indoor Rowing ClubM55 2000mFinal ASun, 11:10[1]
Andrew Sangster
GBRCity of Bristol Rowing ClubM55 2000mFinal ASun, 11:10[2]
Gareth Evans
GBRWarwick Boat ClubM55 2000mFinal ASun, 11:10[4]
Malcolm Griffin
GBRLakeland Rowing ClubM55 2000mFinal ASun, 11:10[5]
David Pratt
GBRSteepholme PiratesM55 2000mFinal ASun, 11:10[6]
Shaun Callaghan
GBRMAD Team (Broxbourne)M55 2000mFinal ASun, 11:10[7]
Stephen Turner
GBRMinerva Bath Rowing ClubM55 2000mFinal ASun, 11:10[9]
Francis Haysom
GBRGreat BritainM55 2000mFinal ASun, 11:10[11]
Jerome Abelman
GBRGreat BritainM55 2000mFinal ASun, 11:10[13]
Rom Micklem
GBRGreat BritainM55 2000mFinal ASun, 11:10[14]
Chris Taylor Reed
GBRStratford upon Avon Boat ClubM55 2000mFinal ASun, 11:10[15]
Trevor Tiller
GBRGreat BritainM55 2000mFinal ASun, 11:10[17]
Nick Websdell
GBRHollingworth Lake Rowing ClubM55 2000mFinal ASun, 11:10[18]
Craig Diver
GBRSub 7 Indoor Rowing ClubM55 2000mFinal ASun, 11:10[19]
Hal Appleyard
GBRThornton Dale Squash ClubM55 2000mFinal ASun, 11:10[20]
Mike Rooney
GBRGreat BritainM55 2000mFinal ASun, 11:10[21]
Philip Mundie
GBRGreat BritainM 2000mFinal ASun, 11:20[2]
Graham Purdy
GBRGym 66M 2000mFinal ASun, 11:20[3]
Struan Potter
GBRGreat BritainM 2000mFinal ASun, 11:20[5]
Robert Murphy
GBRSt. Neots Rowing ClubM 2000mFinal ASun, 11:20[6]
Daniel Sadler
GBRGreat BritainM 2000mFinal ASun, 11:20[7]
Jack Wilkin
GBRGreat BritainM 2000mFinal ASun, 11:20[8]
Graham Roberts
GBRGreat BritainM 2000mFinal ASun, 11:20[10]
Andy Berry
GBRVenice GoldsM 2000mFinal ASun, 11:20[11]
Gregory Edwards
GBRGreat BritainM 2000mFinal ASun, 11:20[12]
Michael Fazakerley
GBRGreat BritainM 2000mFinal ASun, 11:20[13]
Joe Robinson
GBRSUB 7 IRC / ArmyM 2000mFinal ASun, 11:20[14]
Tom Skinner
GBRGreat BritainM 2000mFinal ASun, 11:20[16]
Nick Horsthuis
GBRTwickenham Rowing ClubM 2000mFinal ASun, 11:20[17]
Oscar Gee
GBRRGS Worcester Boat ClubYr 11 B 6minsFinal BSun, 11:30[1]
Frederick Davies
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsFinal BSun, 11:30[2]
Matty Sadler
GBRNottingham and Union Rowing ClubYr 11 B 6minsFinal BSun, 11:30[3]
Reuben Sharkey
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsFinal BSun, 11:30[4]
Robert Jansen-Spence
GBRGlobe Rowing ClubYr 11 B 6minsFinal BSun, 11:30[5]
Lucas Dastros-Pitei
GBRGreat BritainYr 11 B 6minsFinal BSun, 11:30[6]
Lucas Osborn
GBRKing's School Chester Boat ClubYr 11 B 6minsFinal BSun, 11:30[7]
Giorgio Poletti
GBRGlobe Rowing ClubYr 11 B 6minsFinal BSun, 11:30[8]
Mac Ellis
GBRGeorge Heriot’s SchoolYr 11 B 6minsFinal BSun, 11:30[9]
William Kesterton
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsFinal BSun, 11:30[10]
Eashen Vickers
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsFinal BSun, 11:30[11]
Harvey Griffin Sadler
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsFinal BSun, 11:30[12]
William Rosen
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsFinal BSun, 11:30[13]
Matthew Hale
GBRHereford Rowing ClubYr 11 B 6minsFinal ASun, 11:40[1]
Henry Fraser
GBRChristchurch Rowing ClubYr 11 B 6minsFinal ASun, 11:40[2]
Joshua Brangan
GBRColeraine Grammar School Rowing ClubYr 11 B 6minsFinal ASun, 11:40[3]
Fergus Bryce
GBRNorthampton School for BoysYr 11 B 6minsFinal ASun, 11:40[4]
Edward Baker
GBRFalconYr 11 B 6minsFinal ASun, 11:40[5]
Max Ebner
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsFinal ASun, 11:40[6]
Charlie Warren
GBRNorwich School Boat ClubYr 11 B 6minsFinal ASun, 11:40[7]
Cameron Tasker
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsFinal ASun, 11:40[8]
Max Griffin Sadler
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsFinal ASun, 11:40[9]
Dylan James
GBRGlobe Rowing ClubYr 11 B 6minsFinal ASun, 11:40[10]
Fergus Cotterill
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsFinal ASun, 11:40[11]
Kyle Macklin
GBRSt Andrew Boat ClubYr 11 B 6minsFinal ASun, 11:40[12]
Benjamin Nussey
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsFinal ASun, 11:40[13]
Ben Lewin
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsFinal ASun, 11:40[14]
Will Mumford
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsFinal ASun, 11:40[15]
Charlie Ingham
GBRRGS Worcester Boat ClubYr 11 B 6minsFinal ASun, 11:40[16]
James Preece
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsFinal ASun, 11:40[17]
Taylor Brown
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsFinal ASun, 11:40[18]
Freddie Pope
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 6minsFinal ASun, 11:40[19]
Marcus Chute
GBRGrange School (Hartford), The Rowing ClubYr 11 B 6minsFinal ASun, 11:40[20]
Ben Scawn
GBRAncholme Rowing ClubYr 10 B 5minsFinal BSun, 11:50[1]
Harry Denton
GBRGreat BritainYr 10 B 5minsFinal BSun, 11:50[2]
Thomas Kerley
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 5minsFinal BSun, 11:50[3]
Benjamin Jeffery
GBRRGS Worcester Boat ClubYr 10 B 5minsFinal BSun, 11:50[4]
Matthew Smith
GBRGlobe Rowing ClubYr 10 B 5minsFinal BSun, 11:50[5]
Milo Eustance Cole
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 5minsFinal BSun, 11:50[6]
Zacc Smillie
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 5minsFinal BSun, 11:50[7]
Ollie Leeson
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 5minsFinal BSun, 11:50[8]
Dylan Talbot
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 5minsFinal BSun, 11:50[9]
Dan Usher
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 5minsFinal BSun, 11:50[10]
Charlie Spencer
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 5minsFinal BSun, 11:50[11]
Jacob Mujuni
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 5minsFinal BSun, 11:50[12]
Yuvraj Kharay
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 5minsFinal BSun, 11:50[13]
Jacob Ingels
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 5minsFinal BSun, 11:50[14]
William Harvey
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 5minsFinal BSun, 11:50[15]
Ben Haslam
GBRHereford Rowing ClubYr 10 B 5minsFinal BSun, 11:50[16]
Felix Bowley
GBRThe Kings School Chester & Royal Chester RCYr 10 B 5minsFinal ASun, 12:00[1]
Luke Dillon
GBRHereford Rowing ClubYr 10 B 5minsFinal ASun, 12:00[2]
William Morgan-Jones
GBRTees Rowing ClubYr 10 B 5minsFinal ASun, 12:00[3]
Tod Manners
GBRHereford Rowing ClubYr 10 B 5minsFinal ASun, 12:00[4]
Jack Cadwallader
GBRWalbrook Rowing ClubYr 10 B 5minsFinal ASun, 12:00[5]
Eddie Andrews
GBRWhitgift Boat ClubYr 10 B 5minsFinal ASun, 12:00[6]
Ali El Sayed
GBRHereford Rowing ClubYr 10 B 5minsFinal ASun, 12:00[8]
Innes Jackson
GBRTrentham Boat ClubYr 10 B 5minsFinal ASun, 12:00[9]
Ryan Jones
GBRHereford Rowing ClubYr 10 B 5minsFinal ASun, 12:00[10]
Alfred Sudall
GBRThe Gorse Boat ClubYr 10 B 5minsFinal ASun, 12:00[11]
Luke Mcmullen
GBRSt Andrew Boat ClubYr 10 B 5minsFinal ASun, 12:00[12]
Freddy Foxwell
GBRMaidenhead Rowing ClubYr 10 B 5minsFinal ASun, 12:00[13]
Ethan Towers
GBRTrentham Boat ClubYr 10 B 5minsFinal ASun, 12:00[14]
Sam Cuthbertson
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 5minsFinal ASun, 12:00[15]
Theo Jervis
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 5minsFinal ASun, 12:00[16]
Rufus Brooks
GBRStratford upon Avon Boat ClubYr 10 B 5minsFinal ASun, 12:00[17]
Tomas Wilcock
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 5minsFinal ASun, 12:00[18]
James Manzi
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 5minsFinal ASun, 12:00[19]
Oscar Chandler
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 5minsFinal ASun, 12:00[20]
Samuel Martin
GBRGlobe Rowing ClubYr 10 G 5minsFinal ASun, 12:20[1]
Isabel Adcock
GBRRoss Rowing ClubYr 10 G 5minsFinal ASun, 12:20[3]
Yasmin Howe
GBRGuildford Rowing ClubYr 10 G 5minsFinal ASun, 12:20[4]
Eleanor Morris
GBRAberdeen Schools Rowing AssociationYr 10 G 5minsFinal ASun, 12:20[5]
Zoe Beeson
GBRHereford Rowing ClubYr 10 G 5minsFinal ASun, 12:20[6]
Beth Weaver
GBRTrentham Boat ClubYr 10 G 5minsFinal ASun, 12:20[7]
Shannon Whelehan
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 5minsFinal ASun, 12:20[8]
Keziah Foulkes
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 5minsFinal ASun, 12:20[9]
Eva Briody
GBRChristchurch Rowing ClubYr 10 G 5minsFinal ASun, 12:20[10]
Maddie Grainger
GBRRGS Worcester Boat ClubYr 10 G 5minsFinal ASun, 12:20[11]
Menna Sutton
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 5minsFinal ASun, 12:20[12]
Lydia Truett
GBRHereford Rowing ClubYr 10 G 5minsFinal ASun, 12:20[13]
Antonia Warner
GBRGordon's School Boat ClubYr 10 G 5minsFinal ASun, 12:20[14]
Emma Litjens
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 5minsFinal ASun, 12:20[15]
Jazzy Findlay
GBRTrafford Rowing ClubYr 10 G 5minsFinal ASun, 12:20[16]
Michelle Goodridge
GBRWeybridge Rowing clubYr 10 G 5minsFinal ASun, 12:20[17]
Grace Armstrong
GBRWeybridge rowing clubYr 10 G 5minsFinal ASun, 12:20[18]
Lois Carballeiro
GBRBewl Bridge Rowing ClubYr 10 G 5minsFinal ASun, 12:20[19]
Biba Rabjohns
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 5minsFinal ASun, 12:20[20]
Lola Reid
GBRNorthwich Rowing ClubYr 10 G 5minsFinal ASun, 12:20[21]
Cara Brook
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 5minsFinal ASun, 12:20[22]
Holly Ainsworth
GBRCantabrigianYr 9 B 4minsFinal BSun, 12:30[1]
Gabriel Holt
GBRWestminster School Boat ClubYr 9 B 4minsFinal BSun, 12:30[2]
Lucas Samson
GBRWSBCYr 9 B 4minsFinal BSun, 12:30[3]
Kristof Sitanyi
GBRTrafford Rowing ClubYr 9 B 4minsFinal BSun, 12:30[4]
Euan Morris
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 4minsFinal BSun, 12:30[5]
Samuel Gibbard
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 4minsFinal BSun, 12:30[6]
Sanad Al Qahef
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 4minsFinal BSun, 12:30[7]
Edward Griffiths
GBRGordon's School Boat ClubYr 9 B 4minsFinal ASun, 12:40[1]
James Gibson
GBRWestminster School Boat ClubYr 9 B 4minsFinal ASun, 12:40[2]
Oliver Buxo Copp
GBRGuildford Rowing ClubYr 9 B 4minsFinal ASun, 12:40[3]
Teddy Gannon
GBRHollowell ScullersYr 9 B 4minsFinal ASun, 12:40[4]
Jeremy Gundle
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 4minsFinal ASun, 12:40[5]
Jakob Truter
GBRWestminster School Boat ClubYr 9 B 4minsFinal ASun, 12:40[6]
Timothy Gutsev
GBRNottingham and Union Rowing ClubYr 9 B 4minsFinal ASun, 12:40[7]
Rupert Apps
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 4minsFinal ASun, 12:40[8]
Mark Venter
GBRGordon's School Boat ClubYr 9 B 4minsFinal ASun, 12:40[9]
James Clarke
GBRGreat BritainYr 9 B 4minsFinal ASun, 12:40[10]
Jack Fraser
GBRWestminster School Boat ClubYr 9 B 4minsFinal ASun, 12:40[11]
Theodore Fulford
GBRNottingham and Union Rowing ClubYr 9 B 4minsFinal ASun, 12:40[12]
Huw Kirkham
GBRWestminster School Boat ClubYr 9 B 4minsFinal ASun, 12:40[13]
Patrick Garman
GBRFulham Reach Boat ClubYr 9 B 4minsFinal ASun, 12:40[14]
Aron Salanki
GBRWestminster School Boat ClubYr 9 B 4minsFinal ASun, 12:40[15]
Deniz Tarman
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 4minsFinal ASun, 12:40[16]
Toby Ayres
GBRWestminster School Boat ClubYr 9 B 4minsFinal ASun, 12:40[17]
Thomas Lewis Ward
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 4minsFinal ASun, 12:40[18]
Atticus Chute
GBRWestminster School Boat ClubYr 9 B 4minsFinal ASun, 12:40[19]
Ryder Apatu
GBRHollowell ScullersYr 9 B 4minsFinal ASun, 12:40[20]
Ewan Doak
GBRGloucester Rowing ClubYr 9 G 4minsFinal ASun, 12:50[1]
Amelia Flaxman
GBRGreat Marlow SchoolYr 9 G 4minsFinal ASun, 12:50[2]
Emily Downing
GBRCamp Green HarpendenYr 9 G 4minsFinal ASun, 12:50[3]
Astrid Peel
GBRFulham Reach Boat ClubYr 9 G 4minsFinal ASun, 12:50[4]
Miya Amrouni
GBRThe Gorse Boat ClubYr 9 G 4minsFinal ASun, 12:50[5]
Daisy Anderson
GBRGordon's School Boat ClubYr 9 G 4minsFinal ASun, 12:50[6]
Sophie Bodell
GBRGordon's School Boat ClubYr 9 G 4minsFinal ASun, 12:50[7]
Tierney Kerr
GBRGordon's School Boat ClubYr 9 G 4minsFinal ASun, 12:50[8]
Cara Falconer
GBRGordon's School Boat ClubYr 9 G 4minsFinal ASun, 12:50[9]
Francesca Bruzas
GBRGordon's School Boat ClubYr 9 G 4minsFinal ASun, 12:50[10]
Emilia Hewetson
GBRHenley Rowing ClubYr 9 G 4minsFinal ASun, 12:50[11]
Emily Simmons
GBRPeterborough City Rowing ClubYr 9 G 4minsFinal ASun, 12:50[12]
Alice Dovey
GBRTrentham Boat ClubYr 11 G 6minsFinal ASun, 13:00[1]
Meg Knight
GBRLea Rowing ClubYr 11 G 6minsFinal ASun, 13:00[2]
Abigail Dawson
GBRQueen Annes School Rowing ClubYr 11 G 6minsFinal ASun, 13:00[3]
Lexi Buss
GBRLVRCYr 11 G 6minsFinal ASun, 13:00[4]
Emily Bernhem
GBRCambridge 99 Rowing ClubYr 11 G 6minsFinal ASun, 13:00[5]
Oona Lonergan
GBRCambridge 99 Rowing ClubYr 11 G 6minsFinal ASun, 13:00[6]
Laura Burton
GBRKings School Worcester Boat ClubYr 11 G 6minsFinal ASun, 13:00[7]
Alice Baker
GBRSir William Perkins' School Boat ClubYr 11 G 6minsFinal ASun, 13:00[8]
Bethany Illsley
GBRSir William Perkins' School Boat ClubYr 11 G 6minsFinal ASun, 13:00[9]
Madeline Jones
GBRChristchurch Rowing ClubYr 11 G 6minsFinal ASun, 13:00[10]
Bethan Harbut
GBRTrafford Rowing ClubYr 11 G 6minsFinal ASun, 13:00[11]
Eleanor Morris
GBRWorcesterYr 11 G 6minsFinal ASun, 13:00[12]
Poppy Turnbull
GBRGlobe Rowing ClubYr 11 G 6minsFinal ASun, 13:00[13]
Stefanie Obuba
GBRTrentham Boat ClubYr 11 G 6minsFinal ASun, 13:00[14]
Abigail Grocott
GBRRGS Worcester Boat ClubYr 11 G 6minsFinal ASun, 13:00[15]
Zara Povey
GBRBarn Elms RCYr 11 G 6minsFinal ASun, 13:00[16]
Morgan Lee
GBRCambridge 99 Rowing ClubYr 11 G 6minsFinal ASun, 13:00[17]
Isabel Juckes
GBRGordon's Boat ClubYr 11 G 6minsFinal ASun, 13:00[18]
Grace Carr
GBRWeybridge Rowing ClubYr 11 G 6minsFinal ASun, 13:00[19]
Sophie Mitchell
GBRThe Gorse Boat ClubYr 11 G 6minsFinal ASun, 13:00[20]
Holly Anderson
GBRGrange School (Hartford), The Rowing ClubYr 7 B 2minsFinal ASun, 13:10[1]
Will Scawn
GBRCRIW CeredigionYr 7 G 2minsFinal ASun, 13:10[3]
Beri Tomkins
GBRMonmouth Rowing ClubYr 7 G 2minsFinal ASun, 13:10[4]
Ailsa Whitehead
GBRGreat BritainYr 7 G 2minsFinal ASun, 13:10[5]
Eleanor White
GBRHitch Fitness TrainingYr 7 G 2minsFinal ASun, 13:10[6]
Connie Hitch
GBRGreat BritainYr 7 G 2minsFinal ASun, 13:10[7]
Shihan He
GBRCranmore SchoolYr 7 B 2minsFinal ASun, 13:10[8]
Igor Tokarczyk
GBRShanklin Sandown Rowing ClubYr 7 B 2minsFinal ASun, 13:10[9]
Carter Horrix
GBRWeybridge Rowing ClubYr 7 B 2minsFinal ASun, 13:10[10]
Alexandros Didaskalou
GBRSt. Andrew Boat Club, EdinburghYr 7 G 2minsFinal ASun, 13:10[11]
Polly Dickson-Smith
GBRCity of Oxford Rowing ClubYr 7 B 2minsFinal ASun, 13:10[12]
Nicholas Kirkwood
GBRMonmouth Rowing ClubYr 7 B 2minsFinal ASun, 13:10[13]
Rhys Davies
GBRKingston Rowing ClubYr 7 B 2minsFinal ASun, 13:10[14]
Max Young
GBRHinksey Sculling SchoolYr 7 B 2minsFinal ASun, 13:10[15]
Lucas Ord
GBRGreat BritainYr 7 B 2minsFinal ASun, 13:10[17]
Zac Brockway
GBRGreat BritainYr 7 B 2minsFinal ASun, 13:10[18]
William Young
GBRHG3Yr 7 B 2minsFinal ASun, 13:10[19]
Ethan Wild
GBRHereford Rowing ClubYr 8 B 3minsFinal ASun, 13:18[1]
Ralph Warner
GBRHenley Rowing ClubYr 8 B 3minsFinal ASun, 13:18[2]
Zak Jenkins
GBRHenley Rowing ClubYr 8 B 3minsFinal ASun, 13:18[3]
Jacob Len
GBRTrentham Boat ClubYr 8 B 3minsFinal ASun, 13:18[4]
Jack Wright
GBRGreat BritainYr 8 B 3minsFinal ASun, 13:18[5]
Alistair Smith
GBRWeybridge Rowing ClubYr 8 B 3minsFinal ASun, 13:18[6]
Daniel Briody
GBRWeybridge Rowing ClubYr 8 B 3minsFinal ASun, 13:18[7]
Archie Penfold
GBRWeybridge Rowing ClubYr 8 B 3minsFinal ASun, 13:18[9]
Bryn Williams
GBRCamp Green HarpendenYr 8 B 3minsFinal ASun, 13:18[10]
Oscar Peel
GBRHereford Rowing ClubYr 8 B 3minsFinal ASun, 13:18[11]
Alex Dutson-Smith
GBRTrentham Boat ClubYr 8 G 3minsFinal ASun, 13:18[12]
Frankie Butters
GBRHinksey Sculling SchoolYr 8 G 3minsFinal ASun, 13:18[13]
Imogen Gorrell
GBRTrentham Boat ClubYr 8 G 3minsFinal ASun, 13:18[14]
Gabriella Phagurey
GBRGlobe Rowing ClubYr 8 G 3minsFinal ASun, 13:18[15]
Charlotte Van Der Wiele
GBRCVSRAYr 8 G 3minsFinal ASun, 13:18[16]
Catherine Gardner
GBRTrentham Boat ClubYr 8 G 3minsFinal ASun, 13:18[17]
Caitlin White
GBRGeorge Watson's College Boat ClubYr 8 G 3minsFinal ASun, 13:18[18]
Orla Mcdonnell
GBRHereford Rowing ClubYr 8 G 3minsFinal ASun, 13:18[19]
Maisey Wynter
GBRGreat BritainYr 8 G 3minsFinal ASun, 13:18[20]
Grace Young
GBRGreat BritainM40 500mFinal BSun, 13:46[1]
Roberto Laschevoski
GBRCrossfit StainesM40 500mFinal BSun, 13:46[2]
Alex Scott
GBRGreat BritainM40 500mFinal BSun, 13:46[3]
Cornelis Van Der Wiele
GBRCurlew Rowing ClubM40 500mFinal BSun, 13:46[4]
Jon Cole
GBRGreat BritainM40 500mFinal BSun, 13:46[5]
Mike Houston
GBRNewhaven Coastal Rowing Club, EdinburghM40 500mFinal BSun, 13:46[6]
Sean Smith
GBRLangstone Pilot Gig ClubM40 500mFinal BSun, 13:46[7]
Jeremy Webb
GBRHitch Fitness TrainingM40 500mFinal BSun, 13:46[8]
Andrew Hitch
GBRGreat BritainM40 500mFinal BSun, 13:46[10]
Kostas Didaskalou
GBRGreat BritainM40 500mFinal BSun, 13:46[12]
David Seaman
GBRNorthwich Rowing ClubM40 500mFinal BSun, 13:46[13]
Andy Gray
GBRYelo Studio MarlowM40 500mFinal BSun, 13:46[14]
David Brackin
GBRGreat BritainM40 500mFinal BSun, 13:46[15]
Liam Hogan
GBRGreat BritainM40 500mFinal BSun, 13:46[16]
Gareth Davies
GBRGreat BritainM40 500mFinal BSun, 13:46[17]
Kevin Aston
GBRProject HOPM40 500mFinal ASun, 13:54[1]
Fyn Corcoran
GBRSub 7 Indoor Rowing ClubM40 500mFinal ASun, 13:54[2]
Matthew West
GBRMAD Team Indoor Rowing ClubM40 500mFinal ASun, 13:54[3]
Jon Goodall
GBRPrimitive GymM40 500mFinal ASun, 13:54[4]
Scott Exley
GBRGreat BritainM40 500mFinal ASun, 13:54[5]
Richard Sanders
GBRLeague of RowersM40 500mFinal ASun, 13:54[6]
Cameron Saylor
GBRHG3M40 500mFinal ASun, 13:54[8]
James Wild
GBRTrafford Rowing ClubM40 500mFinal ASun, 13:54[9]
Ben Morris
GBRBroxbourne rowing club / ProathlonM40 500mFinal ASun, 13:54[10]
Robert Mayes
GBRUnit Fitness RushdenM40 500mFinal ASun, 13:54[11]
Dean Keeber
GBRFree Spirits Indoor Rowing ClubM40 500mFinal ASun, 13:54[12]
Guy Blackburn
GBRGreat BritainM40 500mFinal ASun, 13:54[14]
Richard Flaxman
GBRBristol Ariel Rowing ClubM40 500mFinal ASun, 13:54[15]
Mark Veal
GBRGreat BritainM40 500mFinal ASun, 13:54[16]
Martin Goldring
GBRGreat BritainM40 500mFinal ASun, 13:54[17]
Nick Brewer
GBRSub 7 Indoor Rowing ClubM40 500mFinal ASun, 13:54[19]
Ian Wilde
GBRGreat BritainM40 500mFinal ASun, 13:54[20]
Andrew Curry
GBRGreat BritainW30 500mFinal ASun, 14:02[1]
Alexandra Mundy
GBRGreat BritainW30 500mFinal ASun, 14:02[2]
Sophie Gallagher
GBRGreat BritainW30 500mFinal ASun, 14:02[3]
Joanne Mackie
GBRDistrict BatterseaW30 500mFinal ASun, 14:02[4]
Kate Baker
GBRLlanion Warriors Rowing ClubW30 500mFinal ASun, 14:02[5]
Bryony Jones
GBRBritish ArmyW30 500mFinal ASun, 14:02[7]
Adelle Tudor
GBRWarrington Rowing ClubW30 500mFinal ASun, 14:02[8]
Louise Cramp
GBRCurlew Rowing ClubW30 500mFinal ASun, 14:02[9]
Belinda Tracey
GBRHollingworth Lake Rowing ClubW30 500mFinal ASun, 14:02[10]
Elaine Huskinson
GBRInner Fight Endurance - Dubai, UAEW30 500mFinal ASun, 14:02[11]
Jenny Wilson
GBRGreat BritainW30 500mFinal ASun, 14:02[12]
Sophie Power
GBRDominusW30 500mFinal ASun, 14:02[13]
Frankii Newbery
GBRCoalportersW30 500mFinal ASun, 14:02[14]
Haley Jordan
GBRGreat BritainW30 500mFinal ASun, 14:02[15]
Philippa Trice
GBRGreat BritainW30 500mFinal ASun, 14:02[16]
Michelle Aston
GBRWe Are InvictusM30 500mFinal ASun, 14:18[1]
Gavin Young
GBRCrossFit Glacier/EspritM30 500mFinal ASun, 14:18[2]
David Rackstraw
GBRGreat BritainM30 500mFinal ASun, 14:18[3]
Chris Edwards
GBRGreat BritainM30 500mFinal ASun, 14:18[4]
Richard Macaulay
GBRGreat BritainM30 500mFinal ASun, 14:18[5]
James Wade
GBRGreat BritainM30 500mFinal ASun, 14:18[6]
Steve Butler
GBRGreat BritainM30 500mFinal ASun, 14:18[7]
Andrew Macalister Hall
GBRRoyal Air ForceM30 500mFinal ASun, 14:18[8]
Luke Tudor
GBRGreat BritainM30 500mFinal ASun, 14:18[10]
Mathew Ormian
GBRRowEliteM30 500mFinal ASun, 14:18[11]
Dan Pipe
GBRULT Fitness and CrossfitM30 500mFinal ASun, 14:18[12]
Nick Cox
GBRCrossFit Fort Ashton, BristolM30 500mFinal ASun, 14:18[13]
Tristan Fowler
GBRGreat BritainM30 500mFinal ASun, 14:18[15]
Ashley Trice
GBRGreat BritainM30 500mFinal ASun, 14:18[18]
Andy Neat
GBRGreat BritainM30 500mFinal ASun, 14:18[19]
Tom Bellwood
GBRParrs PrioryM30 500mFinal ASun, 14:18[20]
Matt Peel
GBRFitness Matters Indoor Rowing ClubM30 500mFinal ASun, 14:18[21]
Jake Dolphin
GBRGreat BritainM30 500mFinal ASun, 14:18[22]
Scott Anthony Martin
GBRStratford upon Avon Boat ClubM55 500mFinal ASun, 14:26[1]
Trevor Tiller
GBRSouthern Academy of SportLM70 500mFinal ASun, 14:26[3]
Mike Zaccheo
GBRSteepholme PiratesM55 500mFinal ASun, 14:26[5]
Shaun Callaghan
GBRCurlew Rowing ClubM55 500mFinal ASun, 14:26[6]
Ken Hutt
GBRCrossFit CatacombsM55 500mFinal ASun, 14:26[7]
Graeme Wallace
GBRLakeland Rowing ClubM55 500mFinal ASun, 14:26[8]
David Pratt
GBRSudbury Rowing ClubM55 500mFinal ASun, 14:26[10]
Antony Moule
GBRWarwick Boat ClubM55 500mFinal ASun, 14:26[12]
Malcolm Griffin
GBRGreat BritainM55 500mFinal ASun, 14:26[13]
Jerome Abelman
GBRGreat BritainM55 500mFinal ASun, 14:26[14]
Philip Mundie
GBRGreat BritainM55 500mFinal ASun, 14:26[15]
Rupert Ross-Macdonald
GBRGreat BritainM55 500mFinal ASun, 14:26[18]
Nick Websdell
GBRGreat BritainLM65 500mFinal ASun, 14:26[20]
Ian Howard
GBRCrossFit BlackwaterM50 500mFinal ASun, 14:34[1]
Scott Jenkins
GBRLymingtonM50 500mFinal ASun, 14:34[2]
Toby Backhouse
GBRGreat BritainM50 500mFinal ASun, 14:34[3]
Stephen Bailey
GBRGreat BritainM50 500mFinal ASun, 14:34[5]
Kevin Williams
GBRCrossfit WolframM50 500mFinal ASun, 14:34[7]
Andy Webb
GBRGreat BritainM50 500mFinal ASun, 14:34[8]
Blair Look
GBRFitness Matters Indoor Rowing ClubM50 500mFinal ASun, 14:34[9]
Anthony Walpole
GBRGreat BritainM50 500mFinal ASun, 14:34[10]
Adam Dent
GBRCurlew Rowing ClubM50 500mFinal ASun, 14:34[11]
John Adcock
GBRGreat BritainM50 500mFinal ASun, 14:34[12]
Tim Armstrong
GBRGreat BritainM50 500mFinal ASun, 14:34[14]
Keith Forbes
GBRGreat BritainM50 500mFinal ASun, 14:34[15]
Simon Hare
GBRGreat BritainM50 500mFinal ASun, 14:34[17]
Sean Beckett
GBRBritish ArmyLM30 500mFinal ASun, 14:42[1]
Craig Mumby
GBRMilton Keynes Rowing ClubLM30 500mFinal ASun, 14:42[2]
Chris Hearn
GBRArmy Indoor RowingLM40 500mFinal ASun, 14:42[4]
Peter Maddock
GBRGreat BritainLM40 500mFinal ASun, 14:42[5]
Roo Taylor
GBRGreat BritainLM40 500mFinal ASun, 14:42[7]
Jonny Wignall
GBRPrimitiveLM40 500mFinal ASun, 14:42[8]
Peter Groucutt
GBRFortis Fitness & PerformanceLM40 500mFinal ASun, 14:42[10]
Paul Heselwood
GBRGreat BritainLM40 500mFinal ASun, 14:42[11]
James Short
GBRGreat BritainLM40 500mFinal ASun, 14:42[12]
Grant Fraser
GBRThe Outhouse GymLM30 500mFinal ASun, 14:42[13]
Neil Folwell
GBRUniversity College Boat Club, Durham (UCBC)LM30 500mFinal ASun, 14:42[14]
David Shaw
GBRGreat BritainLM40 500mFinal ASun, 14:42[18]
Elliot Hakner
GBRGreat BritainLW30 500mFinal ASun, 14:50[2]
Victoria Gosling
GBRGreat BritainLW30 500mFinal ASun, 14:50[4]
Sally Nesbitt
GBRLakeland Rowing ClubLW40 500mFinal ASun, 14:50[5]
Samantha Ayers
GBRFishguard and Goodwick Jemima Rowing ClubLW40 500mFinal ASun, 14:50[6]
Rachel Latter
GBRTywi RC WalesLW40 500mFinal ASun, 14:50[7]
Samantha Owen
GBRGreat BritainLW40 500mFinal ASun, 14:50[8]
Roslyn Mcginty
GBRFitness Matters Indoor Rowing ClubLW50 500mFinal ASun, 14:50[9]
Louise Barber
GBRArdingly Rowing ClubLW50 500mFinal ASun, 14:50[10]
Linda Goldsmith
GBRCity of Sheffield Rowing ClubLW55 500mFinal ASun, 14:50[11]
Mandy Calvert
GBRFishguard and Goodwick Jemima Rowing ClubLW60 500mFinal ASun, 14:50[12]
Martha Owen
GBRWallbrook Rowing ClubLW60 500mFinal ASun, 14:50[13]
Janet Dutton
GBRNoneLW65 500mFinal ASun, 14:50[14]
Carol Alker
GBRMount's Bay Pilot Gig ClubLW65 500mFinal ASun, 14:50[15]
Zoe Payne
GBRGreat BritainLW30 500mFinal ASun, 14:50[17]
Rebecca Barson
GBRBewl Bridge Rowing ClubLW50 500mFinal ASun, 14:50[19]
Julia Kiggell
GBRGreat BritainLW55 500mFinal ASun, 14:50[20]
Helen Lane
GBRMaidenhead Rowing ClubM65 500mFinal ASun, 14:58[1]
Marcus Richards
GBRLakes Fitness StudioM65 500mFinal ASun, 14:58[2]
Ken Lake
GBRSub 7 Indoor Rowing ClubM65 500mFinal ASun, 14:58[3]
Richard Steventon
GBRThe DiamondsM65 500mFinal ASun, 14:58[4]
Andy Osborn
GBRTwickenham Rowing ClubM65 500mFinal ASun, 14:58[5]
Doru Procopiu
GBRRuncorn Rowing ClubM65 500mFinal ASun, 14:58[6]
George Perrin
GBRLea RC / Virgin Active IslingtonM70 500mFinal ASun, 14:58[7]
Graham Spittle
GBRGreat BritainM70 500mFinal ASun, 14:58[8]
David Pope
GBRMarlowM70 500mFinal ASun, 14:58[10]
John Hill
GBRYork City Rowing ClubM80 500mFinal ASun, 14:58[11]
Philip Stubley
GBRRiver Teign Rowing Club (Sculling section)M80 500mFinal ASun, 14:58[12]
Brian Cort
GBRFishguard and Goodwick Jemima Rowing ClubM70 500mFinal ASun, 14:58[14]
Peter Kedwood
GBRWillpower FitnessM80 500mFinal ASun, 14:58[17]
Mike Hurley
GBRGuildford Rowing ClubLM50 500mFinal ASun, 15:06[1]
Adrian Nelson
GBRMolesey Boat ClubLM50 500mFinal ASun, 15:06[3]
Christopher Leonard
GBRGreat BritainLM50 500mFinal ASun, 15:06[4]
Andy Lane
GBRGreat BritainLM55 500mFinal ASun, 15:06[5]
Russell Parkin
GBRPengwern Boat ClubLM55 500mFinal ASun, 15:06[6]
Andrew Turner
GBRGreat BritainLM55 500mFinal ASun, 15:06[7]
Mat Atkins
GBRCaversham Health and FitnessLM60 500mFinal ASun, 15:06[8]
David Jubb
GBRGreat BritainLM60 500mFinal ASun, 15:06[9]
Stephen Sincock
GBRGreat BritainLM60 500mFinal ASun, 15:06[10]
Mark Sanders
GBRGreat BritainM60 500mFinal ASun, 15:06[12]
John Michael Smith
GBRTees Rowing ClubM60 500mFinal ASun, 15:06[14]
John Pattison
GBRGloucester Rowing ClubLM55 500mFinal ASun, 15:06[15]
Steven Lowe
GBRWalbrook Rowing clubM60 500mFinal ASun, 15:06[17]
Andy Robinson
GBRWallingford Rowing ClubW50 500mFinal ASun, 15:14[1]
Louise Wymer
GBRMount's Bay Pilot Gig ClubW50 500mFinal ASun, 15:14[3]
Joanne Culley
GBRCrossfit WorksopW50 500mFinal ASun, 15:14[4]
Jill Mcintyre
GBRWallingford Rowing ClubW50 500mFinal ASun, 15:14[5]
Katie Kapernaros
GBRCamp Green HarpendenW55 500mFinal ASun, 15:14[6]
Caroline Hett Peel
GBRCRIW/Sion CwiltW55 500mFinal ASun, 15:14[7]
Jane O'connor
GBRClub d'Aviron en Mer de Barneville-CarteretW55 500mFinal ASun, 15:14[8]
Joanne Blundell
GBRLeanderW60 500mFinal ASun, 15:14[9]
Sarah Springman
GBRIsle of Ely rowing clubW60 500mFinal ASun, 15:14[10]
Nicki Glen
GBRLeicester Rowing ClubW60 500mFinal ASun, 15:14[11]
Sarah Peck
GBRTwickenham & Greenbank FalmouthW60 500mFinal ASun, 15:14[12]
Cathy Almond
GBRPutney Town Rowing ClubW60 500mFinal ASun, 15:14[13]
Mary Mortimer
GBRNorth Staffordshire Rowing ClubW60 500mFinal ASun, 15:14[14]
Alicia El Haj
GBRFishguard and Goodwick Jemima Rowing ClubW90 500mFinal ASun, 15:14[15]
Val Coleman
GBRGreat BritainW50 500mFinal ASun, 15:14[16]
Fiona Allport
GBRSub 7 Indoor Rowing ClubW80 500mFinal ASun, 15:14[18]
Diana Kornbrot
GBRGreat BritainW40 500mFinal ASun, 15:22[2]
Clare Higgins
GBRRed Line Rowers Indoor Rowing ClubW40 500mFinal ASun, 15:22[3]
Val Craft
GBRPutney Town Rowing ClubW40 500mFinal ASun, 15:22[4]
Sarah Foxton
GBRGreat BritainW40 500mFinal ASun, 15:22[5]
Barbara Apro
GBRSun Lane, WakefieldW40 500mFinal ASun, 15:22[7]
Jenni Muston
GBRCrossFit LeylandW40 500mFinal ASun, 15:22[8]
Dawn Brotherton
GBRGreat BritainW40 500mFinal ASun, 15:22[10]
Jos Kirkwood
GBRGreat BritainW40 500mFinal ASun, 15:22[11]
Julia Heslop
GBRLooe Gig Rowing ClubW40 500mFinal ASun, 15:22[12]
Kim Tolfrey
GBRGreat BritainW40 500mFinal ASun, 15:22[13]
Liz Osako
GBRYare Boat ClubW40 500mFinal ASun, 15:22[14]
Shelagh Tubby
GBRLangstone Gig ClubW40 500mFinal ASun, 15:22[16]
Rebecca Marshall
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 500mFinal BSun, 15:30[1]
Benjamin Jeffery
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 500mFinal BSun, 15:30[2]
Oscar Chandler
GBRGreat BritainYr 10 B 500mFinal BSun, 15:30[3]
Thomas Kerley
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 500mFinal BSun, 15:30[4]
Samuel Martin
GBRGlobe Rowing ClubYr 10 B 500mFinal BSun, 15:30[5]
Milo Eustance Cole
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 500mFinal BSun, 15:30[6]
William Harvey
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 500mFinal BSun, 15:30[7]
Charlie Spencer
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 500mFinal BSun, 15:30[8]
Dylan Talbot
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 500mFinal BSun, 15:30[9]
Ollie Leeson
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 500mFinal BSun, 15:30[10]
Jacob Mujuni
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 500mFinal BSun, 15:30[11]
James Manzi
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 500mFinal BSun, 15:30[12]
Dan Usher
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 500mFinal BSun, 15:30[13]
Yuvraj Kharay
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 500mFinal BSun, 15:30[14]
Zacc Smillie
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 500mFinal BSun, 15:30[15]
Jacob Ingels
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 500mFinal BSun, 15:30[16]
Ben Haslam
GBRFishguard and Goodwick Jemima Rowing ClubYr 10 B 500mFinal BSun, 15:30[17]
Huw Davies
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 B 500mFinal BSun, 15:30[18]
Logan Harvey
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 500mFinal A, Final BSun, 15:38[1]
Samuel Gibbard
GBRWSBCYr 9 B 500mFinal A, Final BSun, 15:38[2]
Kristof Sitanyi
GBRFulham Reach Boat ClubYr 9 G 500mFinal A, Final BSun, 15:38[3]
Miya Amrouni
GBRStratford upon Avon Boat ClubYr 9 G 500mFinal A, Final BSun, 15:38[4]
Harriet Noyes
GBRGreat Marlow SchoolYr 9 G 500mFinal A, Final BSun, 15:38[5]
Emily Downing
GBRThe Gorse Boat ClubYr 9 G 500mFinal A, Final BSun, 15:38[6]
Daisy Anderson
GBRTyne United Rowing ClubYr 9 G 500mFinal A, Final BSun, 15:38[7]
Joy Wildsmith
GBRPeterborough City Rowing ClubYr 9 G 500mFinal A, Final BSun, 15:38[8]
Alice Dovey
GBRCamp Green HarpendenYr 9 G 500mFinal A, Final BSun, 15:38[9]
Astrid Peel
GBRGloucester Rowing ClubYr 9 G 500mFinal A, Final BSun, 15:38[10]
Amelia Flaxman
GBRHenley Rowing ClubYr 9 G 500mFinal A, Final BSun, 15:38[11]
Emily Simmons
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 500mFinal A, Final BSun, 15:38[12]
Edward Griffiths
GBRHollowell ScullersYr 9 B 500mFinal ASun, 15:46[1]
Oscar Lile
GBRGuildford Rowing ClubYr 9 B 500mFinal ASun, 15:46[2]
Teddy Gannon
GBRHollowell ScullersYr 9 B 500mFinal ASun, 15:46[3]
Jeremy Gundle
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 500mFinal ASun, 15:46[4]
Mark Venter
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 500mFinal ASun, 15:46[5]
Caspar Rosen
GBRWeybridge Rowing ClubYr 9 B 500mFinal ASun, 15:46[6]
Henry Hall
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 500mFinal ASun, 15:46[7]
Jakob Truter
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 500mFinal ASun, 15:46[8]
Sanad Al Qahef
GBRNottingham and Union Rowing ClubYr 9 B 500mFinal ASun, 15:46[9]
Rupert Apps
GBRKing's School Chester Boat ClubYr 9 B 500mFinal ASun, 15:46[10]
Fergus Mckeown
GBRGreat BritainYr 9 B 500mFinal ASun, 15:46[11]
Jack Fraser
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 500mFinal ASun, 15:46[12]
Oliver Griffiths
GBRFulham Reach Boat ClubYr 9 B 500mFinal ASun, 15:46[13]
Aron Salanki
GBRHollowell ScullersYr 9 B 500mFinal ASun, 15:46[14]
Ewan Doak
GBRWestminster School Boat ClubYr 9 B 500mFinal ASun, 15:46[15]
Ryder Apatu
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 500mFinal ASun, 15:46[16]
Atticus Chute
GBRCantabrigianYr 9 B 500mFinal ASun, 15:46[17]
Gabriel Holt
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 500mFinal ASun, 15:46[18]
Toby Ayres
GBRNottingham and Union Rowing ClubYr 9 B 500mFinal ASun, 15:46[19]
Huw Kirkham
GBRWestminster School Boat ClubYr 9 B 500mFinal ASun, 15:46[20]
Lucas Samson
GBRGuildford Rowing ClubYr 10 G 500mFinal ASun, 15:54[1]
Eleanor Morris
GBRRoss Rowing ClubYr 10 G 500mFinal ASun, 15:54[2]
Yasmin Howe
GBRTrentham Boat ClubYr 10 G 500mFinal ASun, 15:54[3]
Shannon Whelehan
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 500mFinal ASun, 15:54[4]
Lola Reid
GBRNorthwich Rowing ClubYr 10 G 500mFinal ASun, 15:54[5]
Cara Brook
GBRPeterborough City Rowing ClubYr 10 G 500mFinal ASun, 15:54[6]
Devonne Piccaver
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 500mFinal ASun, 15:54[7]
Keziah Foulkes
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 500mFinal ASun, 15:54[8]
Eva Briody
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 500mFinal ASun, 15:54[9]
Lydia Truett
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 500mFinal ASun, 15:54[10]
Holly Ainsworth
GBRGlobe Rowing ClubYr 10 G 500mFinal ASun, 15:54[11]
Hope Kiernan
GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 500mFinal ASun, 15:54[12]
Jazzy Findlay
GBRChristchurch Rowing ClubYr 10 G 500mFinal ASun, 15:54[13]
Maddie Grainger
GBRWeybridge Rowing clubYr 10 G 500mFinal ASun, 15:54[14]
Grace Armstrong
GBRWeybridge rowing clubYr 10 G 500mFinal ASun, 15:54[15]
Lois Carballeiro
GBRGlobe Rowing ClubYr 10 G 500mFinal ASun, 15:54[16]
Isabel Adcock
GBRTyne United Rowing ClubYr 10 G 500mFinal ASun, 15:54[18]
Alexandra Morrell
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mFinal BSun, 16:02[1]
Will Mumford
GBRGlobe Rowing ClubYr 11 B 500mFinal BSun, 16:02[2]
Mac Ellis
GBRGeorge Heriot’s SchoolYr 11 B 500mFinal BSun, 16:02[3]
William Kesterton
GBRGlobe Rowing ClubYr 11 B 500mFinal BSun, 16:02[4]
Lucas Dastros-Pitei
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mFinal BSun, 16:02[5]
Kyle Macklin
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mFinal BSun, 16:02[6]
Harvey Griffin Sadler
GBRYork City Rowing ClubYr 11 B 500mFinal BSun, 16:02[7]
Luca Devlin
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mFinal BSun, 16:02[8]
Jake Ingham
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mFinal BSun, 16:02[9]
Unkush Chopra
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mFinal BSun, 16:02[10]
Matthew Hale
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mFinal BSun, 16:02[11]
Eashen Vickers
GBRMST Health & FitnessYr 11 B 500mFinal BSun, 16:02[12]
Tommy Cave
GBRTees Rowing ClubYr 10 B 500mFinal ASun, 16:10[1]
Tod Manners
GBRLincoln Rowing CentreYr 10 B 500mFinal ASun, 16:10[2]
William Cann
GBRTrentham Boat ClubYr 10 B 500mFinal ASun, 16:10[3]
Samuel Yates
GBRTrentham Boat ClubYr 10 B 500mFinal ASun, 16:10[4]
Sam Cuthbertson
GBRWhitgift Boat ClubYr 10 B 500mFinal ASun, 16:10[5]
Ali El Sayed
GBRSudbury Rowing ClubYr 10 B 500mFinal ASun, 16:10[6]
Harry Moule
GBREton College Boat ClubYr 10 B 500mFinal ASun, 16:10[7]
Christopher Radcliffe
GBRHereford Rowing ClubYr 10 B 500mFinal ASun, 16:10[9]
Jack Cadwallader
GBRTrentham Boat ClubYr 10 B 500mFinal ASun, 16:10[10]
Ryan Jones
GBRBedford Modern SchoolYr 10 B 500mFinal ASun, 16:10[11]
Thomas Fisher
GBRMaidenhead Rowing ClubYr 10 B 500mFinal ASun, 16:10[12]
Ethan Towers
GBRBedford Modern SchoolYr 10 B 500mFinal ASun, 16:10[13]
Iván Troyano-Gordon
GBRAncholme Rowing ClubYr 10 B 500mFinal ASun, 16:10[14]
Harry Denton
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 500mFinal ASun, 16:10[15]
Theo Jervis
GBRTrentham Boat ClubYr 10 B 500mFinal ASun, 16:10[16]
George Boughey
GBRHereford Rowing ClubYr 10 B 500mFinal ASun, 16:10[17]
Innes Jackson
GBRGreat BritainYr 10 B 500mFinal ASun, 16:10[18]
Caleb Osako
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 10 B 500mFinal ASun, 16:10[19]
Rufus Brooks
GBRThe Gorse Boat ClubYr 10 B 500mFinal ASun, 16:10[20]
Luke Mcmullen
GBRGlobe Rowing ClubSF B 500mFinal ASun, 16:30[2]
Bo Hughes
GBRTideway Scullers SchoolSF B 500mFinal ASun, 16:30[3]
Albie Oliver
GBRWindsor Boys School Boat ClubSF B 500mFinal ASun, 16:30[4]
Dillon Cook
GBRGrosvenor Rowing Club, ChesterSF B 500mFinal ASun, 16:30[5]
Henry Wilson
GBRThe Gorse Boat ClubSF B 500mFinal ASun, 16:30[6]
Matthew Dawson
GBRGeorge Watson's College Boat ClubSF B 500mFinal ASun, 16:30[7]
Rowen Marwick
GBRWindsor Boys School Boat ClubSF B 500mFinal ASun, 16:30[8]
Ben Liddell
GBRMonkton Combe schoolSF B 500mFinal ASun, 16:30[9]
Henry Rees
GBRGlobe Rowing ClubSF G 500mFinal ASun, 16:30[10]
Abby Collins
GBRGlobe Rowing ClubSF G 500mFinal ASun, 16:30[11]
Leah Atkinson
GBRGlobe Rowing ClubSF G 500mFinal ASun, 16:30[12]
Emily Strange
GBRWalton Rowing ClubSF G 500mFinal ASun, 16:30[13]
Hannah Look
GBRGreat BritainSF G 500mFinal ASun, 16:30[14]
Naiara Osako
GBRCity of Bristol Rowing ClubSF G 500mFinal ASun, 16:30[15]
Daisy Drew
GBRThe Engine RoomSF G 500mFinal ASun, 16:30[16]
Lizzie Abelman
GBRGlobe Rowing ClubSF G 500mFinal ASun, 16:30[17]
Beatrice Wessel
GBRHereford Rowing ClubYr 11 B 500mFinal ASun, 16:38[1]
Alfie Wynter
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mFinal ASun, 16:38[2]
Charlie Warren
GBRChristchurch Rowing ClubYr 11 B 500mFinal ASun, 16:38[3]
Joshua Brangan
GBRYarm School Boat ClubYr 11 B 500mFinal ASun, 16:38[4]
Mark Probets
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mFinal ASun, 16:38[5]
Dylan James
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mFinal ASun, 16:38[6]
Ben Lewin
GBRGlobe Rowing ClubYr 11 B 500mFinal ASun, 16:38[7]
Fergus Cotterill
GBRKing's School Chester Boat ClubYr 11 B 500mFinal ASun, 16:38[8]
Nathan Wilmot
GBRGrange School (Hartford), The Rowing ClubYr 11 B 500mFinal ASun, 16:38[9]
Ben Scawn
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mFinal ASun, 16:38[10]
Max Griffin Sadler
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mFinal ASun, 16:38[11]
William Rosen
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mFinal ASun, 16:38[12]
Matty Sadler
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mFinal ASun, 16:38[13]
Charlie Ingham
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mFinal ASun, 16:38[14]
Robert Jansen-Spence
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mFinal ASun, 16:38[15]
Freddie Pope
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mFinal ASun, 16:38[16]
Taylor Brown
GBRKing's School Chester Boat ClubYr 11 B 500mFinal ASun, 16:38[17]
Giorgio Poletti
GBRGreat BritainYr 11 B 500mFinal ASun, 16:38[18]
Lucas Osborn
GBRFalconYr 11 B 500mFinal ASun, 16:38[19]
Max Ebner
GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500mFinal ASun, 16:38[20]
Marcus Chute
GBRHenley Rowing ClubYr 8 B 500mFinal ASun, 16:46[1]
Zak Jenkins
GBRNewark Rowing ClubYr 8 B 500mFinal ASun, 16:46[2]
James Gleed
GBRHenley Rowing ClubYr 8 B 500mFinal ASun, 16:46[3]
Jacob Len
GBRTrentham Boat ClubYr 8 B 500mFinal ASun, 16:46[4]
Tom Softley
GBRTrentham Boat ClubYr 8 B 500mFinal ASun, 16:46[5]
Jack Wright
GBRWeybridge Rowing ClubYr 8 B 500mFinal ASun, 16:46[7]
Daniel Briody
GBRCamp Green HarpendenYr 8 B 500mFinal ASun, 16:46[8]
Oscar Peel
GBRWeybridge Rowing ClubYr 8 B 500mFinal ASun, 16:46[9]
Bryn Williams
GBRWeybridge Rowing ClubYr 8 B 500mFinal ASun, 16:46[10]
Archie Penfold
GBRLincoln Rowing CentreYr 8 B 500mFinal ASun, 16:46[11]
James Cann
GBRGlobe Rowing ClubYr 8 G 500mFinal ASun, 16:46[12]
Charlotte Van Der Wiele
GBRTrentham Boat ClubYr 8 G 500mFinal ASun, 16:46[13]
Gabriella Phagurey
GBRGeorge Watson's College Boat ClubYr 8 G 500mFinal ASun, 16:46[14]
Orla Mcdonnell
GBRTrentham Boat ClubYr 8 G 500mFinal ASun, 16:46[15]
Ava Fenton
GBRHinksey Sculling SchoolYr 8 G 500mFinal ASun, 16:46[16]
Imogen Gorrell
GBRTrentham Boat ClubYr 8 G 500mFinal ASun, 16:46[17]
Frankie Butters
GBRTrentham Boat ClubYr 8 G 500mFinal ASun, 16:46[18]
Rachel Stevenson
GBRGreat BritainYr 8 G 500mFinal ASun, 16:46[19]
Grace Young
GBRGrange School (Hartford), The Rowing ClubYr 7 B 500mFinal ASun, 16:54[1]
Will Scawn
GBRCranmore SchoolYr 7 B 500mFinal ASun, 16:54[3]
Igor Tokarczyk
GBRShanklin Sandown Rowing ClubYr 7 B 500mFinal ASun, 16:54[4]
Carter Horrix
GBRKingston Rowing ClubYr 7 B 500mFinal ASun, 16:54[5]
Max Young
GBRHinksey Sculling SchoolYr 7 B 500mFinal ASun, 16:54[6]
Lucas Ord
GBRCity of Oxford Rowing ClubYr 7 B 500mFinal ASun, 16:54[7]
Nicholas Kirkwood
GBRWeybridge Rowing ClubYr 7 B 500mFinal ASun, 16:54[8]
Alexandros Didaskalou
GBRGreat BritainYr 7 B 500mFinal ASun, 16:54[9]
Marcus Thornton
GBRGreat BritainYr 7 B 500mFinal ASun, 16:54[10]
Daniel Osako
GBRMonmouth Rowing ClubYr 7 B 500mFinal ASun, 16:54[11]
Rhys Davies
GBRHG3Yr 7 B 500mFinal ASun, 16:54[12]
Ethan Wild
GBRCRIW CeredigionYr 7 G 500mFinal ASun, 16:54[13]
Beri Tomkins
GBRGreat BritainYr 7 G 500mFinal ASun, 16:54[14]
Shihan He
GBRMonmouth Rowing ClubYr 7 G 500mFinal ASun, 16:54[15]
Ailsa Whitehead
GBRMST Health & FitnessYr 7 G 500mFinal ASun, 16:54[17]
Sophie Cave
GBRGreat BritainYr 7 G 500mFinal ASun, 16:54[18]
Eleanor White
GBRGreat BritainYr 7 B 500mFinal ASun, 16:54[19]
Zac Brockway
GBRHitch Fitness TrainingYr 7 G 500mFinal ASun, 16:54[20]
Connie Hitch
GBRGreat BritainYr 7 B 500mFinal ASun, 16:54[21]
William Young
GBRGreat BritainM 500mFinal ASun, 17:02[1]
Ben Hambrook
GBRMAD Team Indoor Rowing ClubM 500mFinal ASun, 17:02[2]
Chris Scott
GBRProject HOPM 500mFinal ASun, 17:02[3]
Curtis Mathews
GBRGreat BritainM 500mFinal ASun, 17:02[4]
Graham Purdy
GBRGreat BritainM 500mFinal ASun, 17:02[5]
Luke Chalcraft
GBRSt. Neots Rowing ClubM 500mFinal ASun, 17:02[7]
Daniel Sadler
GBRGreat BritainM 500mFinal ASun, 17:02[8]
Nick Horsthuis
GBRGreat BritainLM 500mFinal ASun, 17:02[9]
Kieran Berry
GBRGreat BritainM U23 500mFinal ASun, 17:02[11]
George Kelly
GBRIndependentM U23 500mFinal ASun, 17:02[12]
Richard Sampson
GBRGreat BritainM 500mFinal ASun, 17:02[13]
Joe Robinson
GBRGreat BritainM 500mFinal ASun, 17:02[14]
Michael Fazakerley
GBRGreat BritainM 500mFinal ASun, 17:02[15]
Callum Beasley
GBRSUB 7 IRC / ArmyM 500mFinal ASun, 17:02[16]
Tom Skinner
GBRTwickenham Rowing ClubM 500mFinal ASun, 17:02[17]
Oscar Gee
GBRGreat BritainLM 500mFinal ASun, 17:02[19]
Josh Coyne
GBRBradford ARCLM U23 500mFinal ASun, 17:02[20]
Aidan Silcock
GBRTrentham Boat ClubYr 11 G 500mFinal ASun, 17:10[1]
Meg Knight
GBRLVRCYr 11 G 500mFinal ASun, 17:10[2]
Emily Bernhem
GBRKings School Worcester Boat ClubYr 11 G 500mFinal ASun, 17:10[3]
Alice Baker
GBRGlobe Rowing ClubYr 11 G 500mFinal ASun, 17:10[4]
Stefanie Obuba
GBRSt Leonard's Boat ClubYr 11 G 500mFinal ASun, 17:10[5]
Ella Shaw
GBRRGS Worcester Boat ClubYr 11 G 500mFinal ASun, 17:10[6]
Zara Povey
GBRTrentham Boat ClubYr 11 G 500mFinal ASun, 17:10[7]
Abigail Grocott
GBRSir William Perkins' School Boat ClubYr 11 G 500mFinal ASun, 17:10[8]
Lizzie Way
GBRSir William Perkins' School Boat ClubYr 11 G 500mFinal ASun, 17:10[9]
Mara Leigh
GBRThe Gorse Boat ClubYr 11 G 500mFinal ASun, 17:10[10]
Holly Anderson
GBRTrentham Boat ClubYr 11 G 500mFinal ASun, 17:10[11]
Evie Wilson
GBRChristchurch Rowing ClubYr 11 G 500mFinal ASun, 17:10[12]
Bethan Harbut
GBRWeybridge Rowing ClubYr 11 G 500mFinal ASun, 17:10[13]
Sophie Mitchell
GBRBarn Elms RCYr 11 G 500mFinal ASun, 17:10[14]
Morgan Lee
GBRLea Rowing ClubYr 11 G 500mFinal ASun, 17:10[15]
Abigail Dawson
GBRAberdeen University Boat ClubW 500mFinal ASun, 17:18[1]
Coralie Arthur
GBRSwanseaW 500mFinal ASun, 17:18[3]
Emma Williams
GBREsprit Rowing Team/ Strength FactoryW 500mFinal ASun, 17:18[4]
Kerry Sharples
GBRCanford School Boat ClubW 500mFinal ASun, 17:18[5]
Grace Macdonald
GBROxford University Women's Boat ClubW 500mFinal ASun, 17:18[6]
Rhiannon Heard
GBROxford University Women's Boat ClubW U23 500mFinal ASun, 17:18[7]
Megan Stoker
GBRTeam Oarsome Indoor Rowing ClubW U23 500mFinal ASun, 17:18[8]
Victoria Wright
GBROxford University Women's Boat ClubW U23 500mFinal ASun, 17:18[9]
Martha Birtles
GBRSudbury Rowing ClubLW U23 500mFinal ASun, 17:18[10]
Amelia Moule
GBRGraft Haus LeedsW 500mFinal ASun, 17:18[11]
Chrissi Nettleton
GBRCotehele Quay Gig ClubW 500mFinal ASun, 17:18[12]
Olivia Martin
GBRGreat BritainLW U23 500mFinal ASun, 17:18[13]
Georgia Bridgen
GBRWe Are InvictusM PR1 500mFinal ASun, 17:26[1]
Chris Anslow
GBRMarjon UniversityW AR3-PD 500mFinal ASun, 17:26[2]
Sarah Mcjury
GBRWe Are InvictusM PR3-PD&IV 500mFinal ASun, 17:26[3]
Ray Lowrie
GBRWe Are InvictusM PR3-PD&IV 500mFinal ASun, 17:26[5]
Ian Ronald
GBRWe Are InvictusW PR3-PD&IV 500mFinal ASun, 17:26[7]
Lucy Holt
GBRWe Are InvictusW PR3-PD&IV 500mFinal ASun, 17:26[8]
Kelly Ganfield
GBRWe Are InvictusW PR3-PD&IV 500mFinal ASun, 17:26[10]
Clare Keating
GBRWe Are InvictusW PR2 500mFinal ASun, 17:26[12]
Caroline Buckle
GBRWe Are InvictusM AR2 500mFinal ASun, 17:26[13]
Andrew Mcevoy
GBRWe Are InvictusM PR3-PD&IV 500mFinal ASun, 17:26[14]
Luke Reeson
GBRWe Are InvictusM AR3-PD 500mFinal ASun, 17:34[2]
Andy Kerr
GBRWe Are InvictusW AR3-Open 500mFinal ASun, 17:34[3]
Sally Renard
GBRWeybridge J15 (B)Mix4 4 x 2minsFinalSun, 17:42[1-4]
Lydia Truett
GBRWeybridge J15 (A)Mix4 4 x 2minsFinalSun, 17:42[5-8]
Keziah Foulkes
GBRThe Gorse Boat ClubMix4 4 x 2minsFinalSun, 17:42[9-12]
Matt Dawson
GBRTrentham WJ16 (A)G4 4 x 2minsFinal 1Sun, 17:50[1-4]
Evie Wilson
GBRTrentham WJ15 (A)G4 4 x 2minsFinal 1Sun, 17:50[5-8]
Lauren Bull
GBRTrentham WJ15 (B)G4 4 x 2minsFinal 1Sun, 17:50[9-12]
Izzy Plant
GBRTrentham WJ13G4 4 x 2minsFinal 1Sun, 17:50[13-16]
Caitlin White
GBRThe Gorse Boat ClubMix4 4 x 1kmFinalSun, 17:58[1-4]
Katie Mole
GBRWEY WJ15sG4 4 x 2minsFinal 2Sun, 18:08[1-4]
Holly Ainsworth
GBRSir William PerkinsG4 4 x 2minsFinal 2Sun, 18:08[5-8]
Bethany Illsley
GBRTrafford Rowing ClubG4 4 x 2minsFinal 2Sun, 18:08[9-12]
Olivia Smithson
GBRTrentham WJ16 (B)G4 4 x 2minsFinal 2Sun, 18:08[13-16]
Anna Murfin
GBRTrentham WJ17G4 4 x 2minsFinal 2Sun, 18:08[17-20]
Eve Fowler
GBRChesterton Women - 50-W4 4 x 1kmFinalSun, 18:16[1-4]
Rachel Newby
GBRThe Hereford Huffs & PuffsW4 4 x 1kmFinalSun, 18:16[5-8]
Yvette Rees
GBRChesterton Women 50+W4 4 x 1kmFinalSun, 18:16[9-12]
Lorraine Turvill
GBRCurlew Rowing ClubM4 4 x 1kmFinalSun, 18:26[1-4]
Ken Hutt
GBRBroxbourne Masters C CrewM4 4 x 1kmFinalSun, 18:26[5-8]
Russell Bielby
GBRThe SevengersM4 4 x 1kmFinalSun, 18:26[9-12]
Mark Fountaine
GBRTrentham J15 (A)B4 4 x 2minsFinalSun, 18:36[1-4]
Ryan Jones
GBRTrentham J15 (B)B4 4 x 2minsFinalSun, 18:36[5-8]
Jamie Grocott
GBRWeybridge J15 Boys RelayB4 4 x 2minsFinalSun, 18:36[9-12]
William-Logan Harvey
GBRWe are InvictusAdaptive 4 4 x 2minsFinalSun, 18:36[13-16]
Dutrieux Thierry