[GBR] Great Britain

no.eventcrew
stroke
M80 2000mWillpower Fitness
Mike Hurley
M80 2000mRiver Teign Rowing Club (Sculling section)
Brian Cort
M 2000mDeben Rowing Club
William Chambers
M 2000mGreat Britain
Joe Robinson
M 2000mGreat Britain
Nick Horsthuis
M 2000mTwickenham Rowing Club
Oscar Gee
M 2000mGreat Britain
Andy Berry
M 2000mHome gym
James Curtis
M 2000mGreat Britain
Robert Murphy
M 2000mGreat Britain
Graham Roberts
M 2000mGreat Britain
Graham Purdy
M 2000mGym 66
Struan Potter
M 2000mLea Rowing Club
Andrew Kennedy
M 2000mVenice Golds
Gregory Edwards
M 2000mGreat Britain
Michael Fazakerley
M 2000mGreat Britain
Jack Wilkin
M 2000mSUB 7 IRC / Army
Tom Skinner
M 2000mGreat Britain
Callum Beasley
withdrawn after draw
M 2000mRoyal Chester RC/University of Warwick BC
Patrick Home
M 2000mSt. Neots Rowing Club
Daniel Sadler
LW65 2000mMount's Bay Pilot Gig Club
Zoe Payne
M AR3-PD 2000mWe Are Invictus
Andy Kerr
LM70 500mSouthern Academy of Sport
Mike Zaccheo
Yr 9 B 4minsWestminster School Boat Club
Lucas Samson
Yr 9 B 4minsNottingham and Union Rowing Club
Rupert Apps
Yr 9 B 4minsWestminster School Boat Club
Deniz Tarman
Yr 9 B 4minsWeybridge Rowing Club
Henry Hall
Yr 9 B 4minsWindsor Boys School Boat Club
Sanad Al Qahef
Yr 9 B 4minsWestminster School Boat Club
Ryder Apatu
Yr 9 B 4minsWSBC
Sam Swann
Yr 9 B 4minsWSBC
Kristof Sitanyi
Yr 9 B 4minsCantabrigian
Gabriel Holt
Yr 9 B 4minsGordon's School Boat Club
James Gibson
Yr 9 B 4minsWestminster School Boat Club
Oliver Buxo Copp
Yr 9 B 4minsNottingham and Union Rowing Club
Huw Kirkham
Yr 9 B 4minsWindsor Boys School Boat Club
Jakob Truter
Yr 9 B 4minsWindsor Boys School Boat Club
Samuel Gibbard
Yr 9 B 4minsWestminster School Boat Club
Patrick Garman
Yr 9 B 4minsGreat Britain
Jack Fraser
Yr 9 B 4minsWestminster School Boat Club
Theodore Fulford
Yr 9 B 4minsWindsor Boys School Boat Club
Edward Griffiths
Yr 9 B 4minsHollowell Scullers
Ewan Doak
Yr 9 B 4minsWestminster School Boat Club
Timothy Gutsev
Yr 9 B 4minsHollowell Scullers
Jeremy Gundle
Yr 9 B 4minsGuildford Rowing Club
Teddy Gannon
Yr 9 B 4minsGreat Britain
Jude Hewes
Yr 9 B 4minsWindsor Boys School Boat Club
Mark Venter
Yr 9 B 4minsFulham Reach Boat Club
Aron Salanki
Yr 9 B 4minsWindsor Boys School Boat Club
Toby Ayres
Yr 9 B 4minsTrafford Rowing Club
Euan Morris
Yr 9 B 4minsWestminster School Boat Club
Thomas Lewis Ward
Yr 9 B 4minsWindsor Boys School Boat Club
Atticus Chute
Yr 9 B 4minsGordon's School Boat Club
James Clarke
M PR1 2000mWe Are Invictus
Chris Anslow
LM50 500mMolesey Boat Club
Christopher Leonard
LM50 500mGreat Britain
Andy Lane
LM50 500mGuildford Rowing Club
Adrian Nelson
W55 500mCRIW/Sion Cwilt
Jane O'connor
W55 500mClub d'Aviron en Mer de Barneville-Carteret
Joanne Blundell
W55 500mCamp Green Harpenden
Caroline Hett Peel
withdrawn after draw
Yr 11 B 6minsWindsor Boys School Boat Club
Nathan Gaskell
Yr 11 B 6minsSt Andrew Boat Club
Benjamin Nussey
Yr 11 B 6minsGlobe Rowing Club
Mac Ellis
Yr 11 B 6minsWindsor Boys School Boat Club
Freddie Pope
Yr 11 B 6minsFalcon
Max Ebner
Yr 11 B 6minsNorwich School Boat Club
Cameron Tasker
Yr 11 B 6minsGreat Britain
Lucas Osborn
Yr 11 B 6minsGeorge Heriot’s School
William Kesterton
Yr 11 B 6minsWindsor Boys School Boat Club
Robert Jansen-Spence
Yr 11 B 6minsKing's School Chester Boat Club
Giorgio Poletti
Yr 11 B 6minsWindsor Boys School Boat Club
William Rosen
Yr 11 B 6minsGrange School (Hartford), The Rowing Club
Ben Scawn
Yr 11 B 6minsRGS Worcester Boat Club
Frederick Davies
Yr 11 B 6minsWindsor Boys School Boat Club
Marcus Chute
Yr 11 B 6minsWindsor Boys School Boat Club
Kyle Macklin
Yr 11 B 6minsWindsor Boys School Boat Club
Matty Sadler
Yr 11 B 6minsWindsor Boys School Boat Club
Unkush Chopra
Yr 11 B 6minsWindsor Boys School Boat Club
Taylor Brown
Yr 11 B 6minsWindsor Boys School Boat Club
Jake Ingham
Yr 11 B 6minsLakeland Rowing Club
Adam Wilson
Yr 11 B 6minsWindsor Boys School Boat Club
Matthew Hale
Yr 11 B 6minsNottingham and Union Rowing Club
Reuben Sharkey
Yr 11 B 6minsWindsor Boys School Boat Club
Charlie Ingham
Yr 11 B 6minsArdingly Rowing Club
Owen Street
Yr 11 B 6minsWindsor Boys School Boat Club
Charlie Warren
Yr 11 B 6minsWindsor Boys School Boat Club
Ben Lewin
Yr 11 B 6minsWindsor Boys School Boat Club
Harvey Griffin Sadler
Yr 11 B 6minsGlobe Rowing Club
Fergus Cotterill
Yr 11 B 6minsHereford Rowing Club
Henry Fraser
Yr 11 B 6minsChristchurch Rowing Club
Joshua Brangan
Yr 11 B 6minsWindsor Boys School Boat Club
Dylan James
Yr 11 B 6minsColeraine Grammar School Rowing Club
Fergus Bryce
Yr 11 B 6minsNorthampton School for Boys
Edward Baker
Yr 11 B 6minsWindsor Boys School Boat Club
Will Mumford
Yr 11 B 6minsWindsor Boys School Boat Club
Eashen Vickers
Yr 11 B 6minsRGS Worcester Boat Club
James Preece
Yr 11 B 6minsGlobe Rowing Club
Lucas Dastros-Pitei
Yr 11 B 6minsWindsor Boys School Boat Club
Max Griffin Sadler
Yr 9 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Atticus Chute
Yr 9 B 500mHollowell Scullers
Oscar Lile
Yr 9 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Samuel Gibbard
Yr 9 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Caspar Rosen
Yr 9 B 500mWestminster School Boat Club
Thomas Lewis Ward
Yr 9 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Mark Venter
Yr 9 B 500mKing's School Chester Boat Club
Fergus Mckeown
Yr 9 B 500mWestminster School Boat Club
Ryder Apatu
Yr 9 B 500mHollowell Scullers
Ewan Doak
Yr 9 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Edward Griffiths
Yr 9 B 500mGuildford Rowing Club
Teddy Gannon
Yr 9 B 500mNottingham and Union Rowing Club
Rupert Apps
Yr 9 B 500mWSBC
Kristof Sitanyi
Yr 9 B 500mWestminster School Boat Club
Lucas Samson
Yr 9 B 500mFulham Reach Boat Club
Aron Salanki
Yr 9 B 500mHollowell Scullers
Jeremy Gundle
Yr 9 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Jakob Truter
Yr 9 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Sanad Al Qahef
Yr 9 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Oliver Griffiths
Yr 9 B 500mWeybridge Rowing Club
Henry Hall
Yr 9 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Toby Ayres
Yr 9 B 500mWSBC
Sam Swann
Yr 9 B 500mNottingham and Union Rowing Club
Huw Kirkham
Yr 9 B 500mGreat Britain
Jack Fraser
Yr 9 B 500mCantabrigian
Gabriel Holt
Yr 9 B 500mWestminster School Boat Club
Patrick Garman
Yr 11 B 500mGreat Britain
Lucas Osborn
Yr 11 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Jake Ingham
Yr 11 B 500mLlandaff Rowing Club
Evan Hughes
Yr 11 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Taylor Brown
Yr 11 B 500mYarm School Boat Club
Mark Probets
Yr 11 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Max Griffin Sadler
Yr 11 B 500mGlobe Rowing Club
Lucas Dastros-Pitei
Yr 11 B 500mGeorge Heriot’s School
William Kesterton
Yr 11 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Charlie Warren
Yr 11 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Harvey Griffin Sadler
Yr 11 B 500mWindsor Boys School Boat Club
William Rosen
Yr 11 B 500mHereford Rowing Club
Alfie Wynter
Yr 11 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Unkush Chopra
Yr 11 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Kyle Macklin
Yr 11 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Marcus Chute
Yr 11 B 500mFalcon
Max Ebner
Yr 11 B 500mChristchurch Rowing Club
Joshua Brangan
Yr 11 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Ben Lewin
Yr 11 B 500mYork City Rowing Club
Luca Devlin
Yr 11 B 500mGreat Britain
Reuben Ackermann
withdrawn after draw
Yr 11 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Nathan Gaskell
Yr 11 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Robert Jansen-Spence
Yr 11 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Freddie Pope
Yr 11 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Matthew Hale
Yr 11 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Eashen Vickers
Yr 11 B 500mGlobe Rowing Club
Mac Ellis
Yr 11 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Matty Sadler
Yr 11 B 500mColeraine Grammar School Rowing Club
Fergus Bryce
Yr 11 B 500mGrange School (Hartford), The Rowing Club
Ben Scawn
Yr 11 B 500mNorwich School Boat Club
Cameron Tasker
Yr 11 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Dylan James
Yr 11 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Charlie Ingham
Yr 11 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Will Mumford
Yr 11 B 500mMST Health & Fitness
Tommy Cave
Yr 11 B 500mKing's School Chester Boat Club
Giorgio Poletti
Yr 11 B 500mArdingly Rowing Club
Owen Street
Yr 11 B 500mGlobe Rowing Club
Fergus Cotterill
Yr 11 B 500mKing's School Chester Boat Club
Nathan Wilmot
LW40 2000mFishguard and Goodwick Jemima Rowing Club
Rachel Latter
LW40 2000mGreat Britain
Roslyn Mcginty
LW40 2000mTywi RC Wales
Samantha Owen
LW40 2000mLakeland Rowing Club
Samantha Ayers
LW40 2000mMolesey Boat Club
Michelle Sturtridge
SF B 2000mWindsor Boys School Boat Club
Dillon Cook
SF B 2000mGlobe Rowing Club
Bo Hughes
SF B 2000mTideway Scullers School
Albie Oliver
SF B 2000mWindsor Boys School Boat Club
Ben Liddell
SF B 2000mCambridge 99 Rowing Club
Cameron Mackenzie
SF B 2000mThe Gorse Boat Club
Matthew Dawson
SF B 2000mCambridge 99 Rowing Club
Ed Gaskarth
SF B 2000mMonkton Combe school
Henry Rees
SF B 2000mWalbrook Rowing Club
Stan Andrews
SF B 2000mTideway Scullers School
Gabriel Obholzer
SF B 2000mTrafford Rowing Club
Albert Whistance
SF B 2000mSt Edward’s Boat club
William De St Croix
SF B 2000mAberdeen Schools Rowing Association
Alexander Beeson
SF B 2000mGeorge Watson's College Boat Club
Rowen Marwick
M60 500mTees Rowing Club
John Pattison
M60 500mGreat Britain
John Michael Smith
M60 500mWalbrook Rowing club
Andy Robinson
withdrawn after draw
M60 500mCRIW/Sion Swilt
Leo O'connor
withdrawn after draw
M60 500mChampion of the Thames, Cambridge
Andrew Gould
LW55 500mCity of Sheffield Rowing Club
Mandy Calvert
LW55 500mGreat Britain
Helen Lane
M AR3-Open 2000mWe Are Invictus
Gavin Young
Mix4 4 x 1kmThe Gorse Boat Club
Katie Mole
W40 2000mCrossfit Peckham
Liezel Du Preez
W40 2000mGreat Britain
Helen Williams
W40 2000mGreat Britain
Jos Kirkwood
W40 2000mRed Line Rowers Indoor Rowing Club
Val Craft
W40 2000mGuildford RC / MAD IRC
Victoria Starr
W40 2000mCrossFit Leyland
Dawn Brotherton
W40 2000mYare Boat Club
Shelagh Tubby
W40 2000mGreat Britain
Barbara Apro
W40 2000mLangstone Gig Club
Rebecca Marshall
W40 2000mRoyal Navy
Claire Drew
W40 2000mGreat Britain
Julia Heslop
W40 2000mGreat Britain
Hannah O'neill
W40 2000mLooe Gig Rowing Club
Kim Tolfrey
W40 2000mGreat Britain
Liesbeth Vangenechten
W40 2000mSun Lane, Wakefield
Jenni Muston
W80 2000mSub 7 Indoor Rowing Club
Diana Kornbrot
LW50 500mFitness Matters Indoor Rowing Club
Louise Barber
LW50 500mBewl Bridge Rowing Club
Julia Kiggell
LW50 500mArdingly Rowing Club
Linda Goldsmith
LW U23 2000mGreat Britain
Georgia Bridgen
LW40 500mTywi RC Wales
Samantha Owen
LW40 500mLakeland Rowing Club
Samantha Ayers
LW40 500mFishguard and Goodwick Jemima Rowing Club
Rachel Latter
LW40 500mGreat Britain
Roslyn Mcginty
LM55 500mGreat Britain
Mat Atkins
LM55 500mGreat Britain
Russell Parkin
LM55 500mGloucester Rowing Club
Steven Lowe
LM55 500mPengwern Boat Club
Andrew Turner
LM65 2000mGreat Britain
Ian Howard
LM 2000mLeicester Rowing Club
Matthew Bowles
LM 2000mBirmingham Rowing Club
Adeel Ali
LM 2000mGreat Britain
Josh Coyne
W AR2 2000mGreat Britain
Alice Tai
LM70 2000mSouthern Academy of Sport
Mike Zaccheo
M40 2000mGreat Britain
Tom Williams
M40 2000mTyne Amateur Rowing Club
Robbie Jones
M40 2000mVirgin Clearview
Russell Wilks
M40 2000mGreat Britain
Peter Griffiths
M40 2000mSub 7 Indoor Rowing Club
Matthew West
M40 2000mGreat Britain
James Holder
M40 2000mGreat Britain
Jim Hewes
M40 2000mFitness Matters Indoor Rowing Club
Kevin Bell
M40 2000mFitness Matters Indoor Rowing Club
Paul Lloyd
M40 2000mMAD Team Indoor Rowing Club
Tom Morgan
M40 2000mGreat Britain
Richard Sanders
M40 2000mFitness Matters Indoor Rowing Club/Crossfit Boudicca
Steven Gaunt
M40 2000mWorthing
Philip Smith
M40 2000mRoyal Air Force
James Saxton
M40 2000mLangstone Pilot Gig Club
Jeremy Webb
M40 2000mGreat Britain
Alasdair Rae
M40 2000mIsenhurst
Jonty Eyres
M40 2000mFree Spirits Indoor Rowing Club
Guy Blackburn
M40 2000mGreat Britain
Roberto Laschevoski
M40 2000mGreat Britain
Phil Saxena
M40 2000mGreat Britain
Liam Hogan
M40 2000mYelo Studio Marlow
David Brackin
M40 2000mGreat Britain
Nick Brewer
M40 2000mCantabrigian RC, Cambridge
David Atkin
M40 2000mRoyal Air Force
Gerald Armstrong
M40 2000mGreat Britain
Will Davidson
M40 2000mGreat Britain
Martin Goldring
M40 2000mCrossfit Staines
Alex Scott
M40 2000mGreat Britain
Kevin Aston
M40 2000mGreat Britain
Jonathan Knox
M40 2000mCurlew Rowing Club
Jon Cole
M40 2000mGreat Britain
Gareth Davies
M40 2000mGreat Britain
Chris Barclay
M40 2000mGreat Britain
Andrew Curry
M40 2000mGreat Britain
Petr Krivdin
M40 2000mGreat Britain
Mark Hudson
M40 2000mNewhaven Coastal Rowing Club, Edinburgh
Sean Smith
M40 2000mSub 7 Indoor Rowing Club
Ben Jago
M40 2000mTeam Oarsome Indoor Rowing Club
Stu Wenman
M40 2000mTees Rowing Club
Richard Manners
M40 2000mGreat Britain
Will White
M40 2000mSub7 Indoor Rowing Club
Jeroen Pasman
M40 2000mYamsquad
Mark Bauld
M40 2000mSub 7 Indoor Rowing Club
Simon Whittaker
M40 2000mGreat Britain
David Seaman
M40 2000mGreat Britain
Richard Flaxman
M40 2000mGreat Britain
David Reeve
M40 2000mGreat Britain
Rob Palk
M40 2000mGreat Britain
Cornelis Van Der Wiele
withdrawn after draw
M40 2000mLeague of Rowers
Cameron Saylor
M40 2000mHG3
James Wild
M40 2000mGreat Britain
Dominic Foley
M40 2000mRowElite
Tony Maddocks
M40 2000mGreat Britain
Thomas Berry
M40 2000mLondon Rowing Club
Simon Coles
M40 2000mGreat Britain
Lewis Watson
M40 2000mMAD Team Indoor Rowing Club
Graham Benton
M40 2000mBristol Ariel Rowing Club
Mark Veal
M40 2000mYamsquad
David Wilson
M40 2000mGreat Britain
Robin O'neill
M40 2000mGreat Britain
Mike Houston
M40 2000mPutney Town Rowing Club
Adam Kaoullas
M40 2000mSub 7 Indoor Rowing Club
Ian Wilde
M40 2000mVesta Rowing Club
Michael Cannon
M40 2000mMST Health & Fitness
Matthew Cave
M40 2000mCrabtree Boat Club
Matthew Parish
M40 2000mGreat Britain
Alistair Sommerville
M40 2000mBradford ARC
Richard Lambert
M40 2000mNorthwich Rowing Club
Andy Gray
M AR2 500mWe Are Invictus
Andrew Mcevoy
withdrawn after draw
M75 2000mDurham Amateur Rowing Club
Roger Stainforth
M50 2000mFree Spirits Indoor Rowing Club
Richard Wilson
M50 2000mFitness Matters Indoor Rowing Club
Anthony Walpole
M50 2000mReading RC
Marc Baldwin
M50 2000mCurlew Rowing Club
John Adcock
M50 2000mGreat Britain
Ciaron Pilbeam
M50 2000mGreat Britain
Edward Kerley
M50 2000mGreat Britain
Craig Scorer
M50 2000mGreat Britain
Sean Beckett
M50 2000mTrafford Rowing Club
Peter Johnson
M50 2000mReading Rowing Club
Graham Day
M50 2000mGreat Britain
Phil Osborn
M50 2000mCastle Semple Rowing Club
Paul Gissen
M50 2000mGreat Britain
Paul Morton
M50 2000mGreat Britain
Sean Richards
M50 2000mGreat Britain
Adam Dent
M50 2000mGreat Britain
Stephen Bailey
M50 2000mGreat Britain
Keith Forbes
M50 2000mFitness Matters Indoor Rowing Club
James Clarke
M50 2000mGreat Britain
Michael Pearson
M50 2000mCrossFit Blackwater
Scott Jenkins
M50 2000mGreat Britain
Gareth Callan
M50 2000mRob Roy Boat Club
David Dix
M50 2000mAberdeen University Boat Club
Nick Beeson
M50 2000mGreat Britain
Adrian Gray
M50 2000mUniversity of York Boat Club
Rob Cree
M50 2000mLymington
Toby Backhouse
M50 2000mSub 7 Indoor Rowing Club
Warren Matthews
M50 2000mTeam Oarsome Indoor Rowing Club
Ian Wright
M50 2000mSub 7 Indoor Rowing Club
Mark Powell
M50 2000mGreat Britain
Simon Hare
M50 2000mGreat Britain
Guy Nesbitt
M50 2000mCity of Bristol Rowing Club
John Drew
M50 2000mGreat Britain
Blair Look
M50 2000mMAD Team Indoor Rowing Club
Tony Larkman
W PR3-PD&IV 500mWe Are Invictus
Clare Keating
W PR3-PD&IV 500mWe Are Invictus
Kelly Ganfield
W PR3-PD&IV 500mWe Are Invictus
Lucy Holt
LW55 2000mLive life Light
Caroline Gray
LW55 2000mGreat Britain
Helen Lane
LW55 2000mCity of Sheffield Rowing Club
Mandy Calvert
W AR3-Open 2000mWe Are Invictus
Sally Renard
W30 2000mGreat Britain
Michelle Aston
W30 2000mGreat Britain
Sophie Power
withdrawn after draw
W30 2000mGreat Britain
Alexandra Mundy
W30 2000mFluid Fitness
Susan Hodgson
W30 2000mHollingworth Lake Rowing Club
Elaine Huskinson
W30 2000mDistrict Battersea
Kate Baker
W30 2000mTowy rowing club
Jessica Hill
W30 2000mGreat Britain
Rebecca Skinner
W30 2000mGreat Britain
Katy Young
W30 2000mGreat Britain
Genefer Archer
W30 2000mLlanion Warriors Rowing Club
Bryony Jones
W30 2000mThe Armoury Gym
Eli Wood
W30 2000mInner Fight Endurance - Dubai, UAE
Jenny Wilson
W30 2000mCoalporters
Haley Jordan
W30 2000mGreat Britain
Philippa Trice
W30 2000mWarrington Rowing Club
Josephine Rimmer
W30 2000mBritish Army
Adelle Tudor
W PR3-PD&IV 2000mWe Are Invictus
Lucy Holt
W PR3-PD&IV 2000mWe Are Invictus
Kelly Ganfield
M55 2000mStratford upon Avon Boat Club
Trevor Tiller
M55 2000mGreat Britain
Jerome Abelman
M55 2000mGreat Britain
Nick Websdell
M55 2000mMinerva Bath Rowing Club
Francis Haysom
M55 2000mThornton Dale Squash Club
Mike Rooney
M55 2000mSub 7 Indoor Rowing Club
Hal Appleyard
M55 2000mGreat Britain
Chris Taylor Reed
M55 2000mGreat Britain
Philip Mundie
M55 2000mGreat Britain
Rom Micklem
M55 2000mMAD Team (Broxbourne)
Stephen Turner
M55 2000mMAD Team Indoor Rowing Club
Andrew Sangster
M55 2000mGreat Britain
Martin Graham
M55 2000mHollingworth Lake Rowing Club
Craig Diver
M55 2000mLakeland Rowing Club
David Pratt
M55 2000mGreat Britain
Greg Andrews
M55 2000mWarwick Boat Club
Malcolm Griffin
M55 2000mSteepholme Pirates
Shaun Callaghan
M55 2000mCity of Bristol Rowing Club
Gareth Evans
W55 2000mCamp Green Harpenden
Caroline Hett Peel
W55 2000mClub d'Aviron en Mer de Barneville-Carteret
Joanne Blundell
W55 2000mGreat Britain
Karen Dean
W PR2 500mWe Are Invictus
Caroline Buckle
M65 500mRuncorn Rowing Club
George Perrin
M65 500mThe Diamonds
Andy Osborn
M65 500mMaidenhead Rowing Club
Marcus Richards
M65 500mTwickenham Rowing Club
Doru Procopiu
M65 500mLakes Fitness Studio
Ken Lake
M65 500mSub 7 Indoor Rowing Club
Richard Steventon
W 2000mGraft Haus Leeds
Chrissi Nettleton
withdrawn after draw
W 2000mAberdeen University Boat Club
Coralie Arthur
W 2000mOxford University Women's Boat Club
Rhiannon Heard
W 2000mCanford School Boat Club
Grace Macdonald
W 2000mCantabrigian Rowing Club
Jennie Astley
W 2000mCotehele Quay Gig Club
Olivia Martin
W 2000mGreat Britain
Lois Smith
W 2000mGreat Britain
Ellie Sadler
W 2000mSwansea
Emma Williams
W 2000mEsprit Rowing Team/ Strength Factory
Kerry Sharples
LM60 2000mGreat Britain
Stephen Sincock
LM60 2000mRoyal Navy
Mark Branson
LM60 2000mCaversham Health and Fitness
David Jubb
LM60 2000mGreat Britain
Mark Sanders
LM40 2000mGreat Britain
Jonny Wignall
LM40 2000mArmy Indoor Rowing
Peter Maddock
LM40 2000mGreat Britain
Roo Taylor
LM40 2000mGreat Britain
James Short
LM40 2000mGreat Britain
Keith Brown
LM40 2000mMolesey Boat Club
Tom Middleton
LM40 2000mFortis Fitness & Performance
Paul Heselwood
LM40 2000mGreat Britain
Michael Thornton
LM40 2000mGreat Britain
Grant Fraser
LM40 2000mGreat Britain
Peter Steel
LM40 2000mGreat Britain
Elliot Hakner
W PR2 2000mWe Are Invictus
Caroline Buckle
W PR2 2000mGB Rowing Team
Lauren Rowles
M U23 2000mUpper Thames Rowing Club
Calum Farwell
M U23 2000mDerby Rowing Club
Elliot Mcfarlane
M U23 2000mLady Margaret Boat Club
Sam Kitto
M U23 2000mNewcastle University Boat Club
Alexander Milne
M U23 2000mIndependent
Richard Sampson
M U23 2000mLady Margaret Boat Club
Harry Fieldhouse
M U23 2000mYale College
Miles Beeson
LM40 500mGreat Britain
James Short
LM40 500mGreat Britain
Grant Fraser
LM40 500mGreat Britain
Jonny Wignall
LM40 500mPrimitive
Peter Groucutt
LM40 500mArmy Indoor Rowing
Peter Maddock
LM40 500mFortis Fitness & Performance
Paul Heselwood
LM40 500mGreat Britain
Elliot Hakner
LM40 500mGreat Britain
Roo Taylor
M 500mGreat Britain
Callum Beasley
withdrawn after draw
M 500mRoyal Chester RC/University of Warwick BC
Patrick Home
M 500mMAD Team Indoor Rowing Club
Chris Scott
M 500mGreat Britain
Michael Fazakerley
M 500mGreat Britain
Graham Purdy
M 500mSt. Neots Rowing Club
Daniel Sadler
M 500mTwickenham Rowing Club
Oscar Gee
M 500mGreat Britain
Nick Horsthuis
M 500mProject HOP
Curtis Mathews
M 500mGreat Britain
Luke Chalcraft
M 500mSUB 7 IRC / Army
Tom Skinner
M 500mGreat Britain
Joe Robinson
M 500mGreat Britain
Ben Hambrook
W50 500mWallingford Rowing Club
Louise Wymer
W50 500mCrossfit Worksop
Jill Mcintyre
withdrawn after draw
W50 500mGreat Britain
Jackie Leonard
withdrawn after draw
W50 500mCrossFit Plymouth
Philippa Davey
withdrawn after draw
W50 500mChesterton Rowing Club
Joanna Raskin
W50 500mGreat Britain
Fiona Allport
W50 500mMount's Bay Pilot Gig Club
Joanne Culley
W50 500mWallingford Rowing Club
Katie Kapernaros
W 500mAberdeen University Boat Club
Coralie Arthur
W 500mGraft Haus Leeds
Chrissi Nettleton
W 500mOxford University Women's Boat Club
Rhiannon Heard
W 500mCotehele Quay Gig Club
Olivia Martin
W 500mCanford School Boat Club
Grace Macdonald
W 500mSwansea
Emma Williams
W 500mEsprit Rowing Team/ Strength Factory
Kerry Sharples
M80 500mYork City Rowing Club
Philip Stubley
M80 500mRiver Teign Rowing Club (Sculling section)
Brian Cort
M80 500mWillpower Fitness
Mike Hurley
W4 4 x 1kmChesterton Women 50+
Lorraine Turvill
W4 4 x 1kmChesterton Women - 50-
Rachel Newby
W4 4 x 1kmThe Hereford Huffs & Puffs
Yvette Rees
Yr 8 B 3minsHereford Rowing Club
Ralph Warner
Yr 8 B 3minsCamp Green Harpenden
Oscar Peel
Yr 8 B 3minsHereford Rowing Club
Alex Dutson-Smith
Yr 8 B 3minsHenley Rowing Club
Zak Jenkins
Yr 8 B 3minsHenley Rowing Club
Jacob Len
Yr 8 B 3minsWeybridge Rowing Club
Archie Penfold
Yr 8 B 3minsTrentham Boat Club
Jack Wright
Yr 8 B 3minsWeybridge Rowing Club
Daniel Briody
Yr 8 B 3minsGreat Britain
Alistair Smith
Yr 8 B 3minsWeybridge Rowing Club
Bryn Williams
withdrawn after draw
M75 500mDurham Amateur Rowing Club
Roger Stainforth
LM 500mGreat Britain
Kieran Berry
LM 500mGreat Britain
Josh Coyne
M60 2000mWalbrook Rowing club
Andy Robinson
M60 2000mOxford University Boat Club
Tom Barry
M60 2000mGreat Britain
John Michael Smith
M60 2000mNorthwich Rowing Club
David Snelling
M60 2000mSub 7 Indoor Rowing Club
Richard Cheeseman
withdrawn after draw
M60 2000mChampion of the Thames, Cambridge
Andrew Gould
M60 2000mRoyal Navy
Paul Winton
M60 2000mGreat Britain
Les Whitaker
W AR3-PD 500mMarjon University
Sarah Mcjury
LW50 2000mArdingly Rowing Club
Linda Goldsmith
LW50 2000mBewl Bridge Rowing Club
Julia Kiggell
LW50 2000mFitness Matters Indoor Rowing Club
Louise Barber
LW50 2000mQ Power Indoor Rowing Club
Justine Reston
Yr 8 G 3minsCVSRA
Catherine Gardner
Yr 8 G 3minsGreat Britain
Grace Young
Yr 8 G 3minsTrentham Boat Club
Gabriella Phagurey
Yr 8 G 3minsGlobe Rowing Club
Charlotte Van Der Wiele
Yr 8 G 3minsTrentham Boat Club
Frankie Butters
Yr 8 G 3minsHinksey Sculling School
Imogen Gorrell
Yr 8 G 3minsTrentham Boat Club
Caitlin White
Yr 8 G 3minsHereford Rowing Club
Maisey Wynter
Yr 8 G 3minsGeorge Watson's College Boat Club
Orla Mcdonnell
Mix4 4 x 2minsThe Gorse Boat Club
Matt Dawson
Mix4 4 x 2minsWeybridge J15 (A)
Keziah Foulkes
Mix4 4 x 2minsWeybridge J15 (B)
Lydia Truett
Yr 10 B 5minsWeybridge Rowing Club
Zacc Smillie
Yr 10 B 5minsWeybridge Rowing Club
Ben Haslam
Yr 10 B 5minsHereford Rowing Club
Felix Bowley
Yr 10 B 5minsWindsor Boys School Boat Club
Ollie Leeson
Yr 10 B 5minsTees Rowing Club
Tod Manners
Yr 10 B 5minsWeybridge Rowing Club
Nicholas Didaskalou
Yr 10 B 5minsWindsor Boys School Boat Club
Dan Usher
Yr 10 B 5minsAncholme Rowing Club
Harry Denton
Yr 10 B 5minsGreat Britain
Thomas Kerley
Yr 10 B 5minsHereford Rowing Club
Innes Jackson
Yr 10 B 5minsRGS Worcester Boat Club
Matthew Smith
Yr 10 B 5minsWindsor Boys School Boat Club
Rufus Brooks
Yr 10 B 5minsWindsor Boys School Boat Club
Yuvraj Kharay
Yr 10 B 5minsWindsor Boys School Boat Club
Charlie Spencer
Yr 10 B 5minsWeybridge Rowing Club
Benjamin Jeffery
Yr 10 B 5minsStratford upon Avon Boat Club
Tomas Wilcock
Yr 10 B 5minsWeybridge Rowing Club
William Harvey
Yr 10 B 5minsWindsor Boys School Boat Club
Dylan Talbot
Yr 10 B 5minsHereford Rowing Club
Alfred Sudall
Yr 10 B 5minsMaidenhead Rowing Club
Ethan Towers
Yr 10 B 5minsWeybridge Rowing Club
James Manzi
Yr 10 B 5minsTrentham Boat Club
Ryan Jones
Yr 10 B 5minsTrentham Boat Club
Sam Cuthbertson
Yr 10 B 5minsWeybridge Rowing Club
Samuel Martin
Yr 10 B 5minsHereford Rowing Club
William Morgan-Jones
Yr 10 B 5minsWindsor Boys School Boat Club
Theo Jervis
Yr 10 B 5minsGlobe Rowing Club
Milo Eustance Cole
Yr 10 B 5minsSt Andrew Boat Club
Freddy Foxwell
Yr 10 B 5minsThe Kings School Chester & Royal Chester RC
Luke Dillon
Yr 10 B 5minsHereford Rowing Club
Jack Cadwallader
Yr 10 B 5minsWeybridge Rowing Club
Oscar Chandler
Yr 10 B 5minsWalbrook Rowing Club
Eddie Andrews
Yr 10 B 5minsWindsor Boys School Boat Club
Alasdair Hewitt
Yr 10 B 5minsWeybridge Rowing Club
Logan Harvey
Yr 10 B 5minsWindsor Boys School Boat Club
Jacob Mujuni
Yr 10 B 5minsThe Gorse Boat Club
Luke Mcmullen
Yr 10 B 5minsTrentham Boat Club
George Boughey
Yr 10 B 5minsWhitgift Boat Club
Ali El Sayed
Yr 10 B 5minsWindsor Boys School Boat Club
Jacob Ingels
M70 2000mLea RC / Virgin Active Islington
Graham Spittle
M70 2000mFitness Matters Indoor Rowing Club
Colin Bruce Slade
W U23 2000mOxford University Women's Boat Club
Megan Stoker
W U23 2000mMinerva Bath Rowing Club
Harriet Haysom
W U23 2000mTeam Oarsome Indoor Rowing Club
Victoria Wright
Yr 11 G 6minsKings School Worcester Boat Club
Alice Baker
Yr 11 G 6minsCambridge 99 Rowing Club
Isabel Juckes
Yr 11 G 6minsCambridge 99 Rowing Club
Oona Lonergan
Yr 11 G 6minsGordon's Boat Club
Grace Carr
Yr 11 G 6minsThe Gorse Boat Club
Holly Anderson
Yr 11 G 6minsGlobe Rowing Club
Stefanie Obuba
Yr 11 G 6minsSir William Perkins' School Boat Club
Madeline Jones
Yr 11 G 6minsChristchurch Rowing Club
Bethan Harbut
Yr 11 G 6minsWorcester
Poppy Turnbull
Yr 11 G 6minsTrentham Boat Club
Meg Knight
Yr 11 G 6minsQueen Annes School Rowing Club
Lexi Buss
Yr 11 G 6minsLVRC
Emily Bernhem
Yr 11 G 6minsCambridge 99 Rowing Club
Laura Burton
Yr 11 G 6minsBarn Elms RC
Morgan Lee
Yr 11 G 6minsTrentham Boat Club
Abigail Grocott
Yr 11 G 6minsLea Rowing Club
Abigail Dawson
Yr 11 G 6minsRGS Worcester Boat Club
Zara Povey
Yr 11 G 6minsWeybridge Rowing Club
Sophie Mitchell
Yr 11 G 6minsTrafford Rowing Club
Eleanor Morris
Yr 11 G 6minsSir William Perkins' School Boat Club
Bethany Illsley
W60 500mLeander
Sarah Springman
W60 500mTwickenham & Greenbank Falmouth
Cathy Almond
W60 500mLeicester Rowing Club
Sarah Peck
W60 500mPutney Town Rowing Club
Mary Mortimer
W60 500mIsle of Ely rowing club
Nicki Glen
W60 500mNorth Staffordshire Rowing Club
Alicia El Haj
M AR3-PD 500mWe Are Invictus
Andy Kerr
SF B 500mGlobe Rowing Club
Bo Hughes
SF B 500mTideway Scullers School
Albie Oliver
SF B 500mThe Gorse Boat Club
Matthew Dawson
SF B 500mWindsor Boys School Boat Club
Ben Liddell
SF B 500mMonkton Combe school
Henry Rees
SF B 500mGeorge Watson's College Boat Club
Rowen Marwick
SF B 500mWindsor Boys School Boat Club
Dillon Cook
SF B 500mGrosvenor Rowing Club, Chester
Henry Wilson
W90 500mFishguard and Goodwick Jemima Rowing Club
Val Coleman
M PR1 500mWe Are Invictus
Chris Anslow
SF G PR3 2000mMarlow Rowing Club
Ilse Owen
M50 500mGreat Britain
Blair Look
M50 500mGreat Britain
Keith Forbes
M50 500mGreat Britain
Adam Dent
withdrawn after draw
M50 500mSub 7 Indoor Rowing Club
Warren Matthews
M50 500mCrossFit Blackwater
Scott Jenkins
M50 500mGreat Britain
Tim Armstrong
M50 500mGreat Britain
Sean Beckett
M50 500mUniversity of York Boat Club
Rob Cree
M50 500mLymington
Toby Backhouse
M50 500mGreat Britain
Simon Hare
M50 500mCurlew Rowing Club
John Adcock
M50 500mGreat Britain
Kevin Williams
withdrawn after draw
M50 500mGreat Britain
Guy Nesbitt
M50 500mCrossfit Wolfram
Andy Webb
M50 500mGreat Britain
Sean Richards
M50 500mFitness Matters Indoor Rowing Club
Anthony Walpole
M50 500mMAD Team Indoor Rowing Club
Tony Larkman
M50 500mGreat Britain
Stephen Bailey
M50 500mGreat Britain
Craig Scorer
B4 4 x 2minsTrentham J15 (A)
Ryan Jones
B4 4 x 2minsTrentham J15 (B)
Jamie Grocott
B4 4 x 2minsWeybridge J15 Boys Relay
William-Logan Harvey
LM30 2000mAeroLyf
Paul Clarke
LM30 2000mBritish Army
Craig Mumby
LM30 2000mThe Outhouse Gym
Neil Folwell
LM30 2000mGreat Britain
Brendan Mcauley
LM30 2000mLondon Rowing Club / MAD Team IRC / Blue Star BC
Nathan O'Reilly
LM30 2000mBristol Ariel Rowing Club
James Ozolins
LM30 2000mRoyal Navy
Richard Charrett
LM30 2000mGreat Britain
Nick Carapiet
LM30 2000mUniversity College Boat Club, Durham (UCBC)
David Shaw
LM30 2000mMilton Keynes Rowing Club
Chris Hearn
LW U23 500mGreat Britain
Georgia Bridgen
LW U23 500mSudbury Rowing Club
Amelia Moule
W AR3-PD 2000mMarjon University
Sarah Mcjury
W30 500mInner Fight Endurance - Dubai, UAE
Jenny Wilson
W30 500mCoalporters
Haley Jordan
W30 500mGreat Britain
Rebecca Skinner
W30 500mWarwick Boat Club
Polly Scurrah
W30 500mGreat Britain
Joanne Mackie
W30 500mGreat Britain
Sophie Gallagher
W30 500mBritish Army
Adelle Tudor
W30 500mDominus
Frankii Newbery
W30 500mGreat Britain
Sophie Power
W30 500mGreat Britain
Michelle Aston
W30 500mGreat Britain
Katy Young
W30 500mDistrict Battersea
Kate Baker
W30 500mWarrington Rowing Club
Louise Cramp
W30 500mLlanion Warriors Rowing Club
Bryony Jones
W30 500mGreat Britain
Philippa Trice
W30 500mHollingworth Lake Rowing Club
Elaine Huskinson
W30 500mCurlew Rowing Club
Belinda Tracey
W30 500mGreat Britain
Alexandra Mundy
withdrawn after draw
Yr 9 G 500mNottingham and Union Rowing Club
Maryam Quraishi
Yr 9 G 500mCamp Green Harpenden
Astrid Peel
Yr 9 G 500mThe Gorse Boat Club
Daisy Anderson
Yr 9 G 500mTyne United Rowing Club
Joy Wildsmith
Yr 9 G 500mPeterborough City Rowing Club
Alice Dovey
Yr 9 G 500mGloucester Rowing Club
Amelia Flaxman
Yr 9 G 500mFulham Reach Boat Club
Miya Amrouni
Yr 9 G 500mStratford upon Avon Boat Club
Harriet Noyes
Yr 9 G 500mHenley Rowing Club
Emily Simmons
Yr 9 G 500mGreat Marlow School
Emily Downing
LM U23 500mBradford ARC
Aidan Silcock
LW70 2000mStour Sailing Club Rowing
Susanna Mather
G4 4 x 2minsTrentham WJ15 (A)
Lauren Bull
G4 4 x 2minsTrentham WJ16 (A)
Evie Wilson
G4 4 x 2minsTrentham WJ15 (B)
Izzy Plant
G4 4 x 2minsTrentham WJ16 (B)
Anna Murfin
G4 4 x 2minsTrafford Rowing Club
Olivia Smithson
G4 4 x 2minsSir William Perkins
Bethany Illsley
G4 4 x 2minsTrentham WJ17
Eve Fowler
G4 4 x 2minsTrentham WJ13
Caitlin White
G4 4 x 2minsWEY WJ15s
Holly Ainsworth
M PR3-PD&IV 500mWe Are Invictus
Ian Ronald
M PR3-PD&IV 500mWe Are Invictus
Ray Lowrie
M PR3-PD&IV 500mWe Are Invictus
Luke Reeson
Yr 7 B 2minsHinksey Sculling School
Lucas Ord
Yr 7 B 2minsMonmouth Rowing Club
Rhys Davies
Yr 7 B 2minsGreat Britain
William Young
Yr 7 B 2minsCranmore School
Igor Tokarczyk
Yr 7 B 2minsKingston Rowing Club
Max Young
Yr 7 B 2minsGrange School (Hartford), The Rowing Club
Will Scawn
Yr 7 B 2minsWeybridge Rowing Club
Alexandros Didaskalou
Yr 7 B 2minsHG3
Ethan Wild
Yr 7 B 2minsGreat Britain
Zac Brockway
Yr 7 B 2minsShanklin Sandown Rowing Club
Carter Horrix
Yr 7 B 2minsCity of Oxford Rowing Club
Nicholas Kirkwood
M65 2000mSub 7 Indoor Rowing Club
Richard Steventon
M65 2000mFitness Matters Indoor Rowing Club
Nigel Colley
M65 2000mGreat Britain
Tony Horsthuis
M65 2000mThe Diamonds
Andy Osborn
M65 2000mRuncorn Rowing Club
George Perrin
M65 2000mGreat Britain
James Morton
M65 2000mTwickenham Rowing Club
Doru Procopiu
Yr 9 G 4minsGordon's School Boat Club
Emilia Hewetson
Yr 9 G 4minsGordon's School Boat Club
Sophie Bodell
Yr 9 G 4minsCamp Green Harpenden
Astrid Peel
Yr 9 G 4minsGordon's School Boat Club
Tierney Kerr
Yr 9 G 4minsPeterborough City Rowing Club
Alice Dovey
Yr 9 G 4minsGloucester Rowing Club
Amelia Flaxman
Yr 9 G 4minsHenley Rowing Club
Emily Simmons
Yr 9 G 4minsGreat Marlow School
Emily Downing
withdrawn after draw
Yr 9 G 4minsNottingham and Union Rowing Club
Maryam Quraishi
Yr 9 G 4minsGordon's School Boat Club
Cara Falconer
Yr 9 G 4minsThe Gorse Boat Club
Daisy Anderson
Yr 9 G 4minsFulham Reach Boat Club
Miya Amrouni
Yr 9 G 4minsGordon's School Boat Club
Francesca Bruzas
Yr 7 G 2minsCRIW Ceredigion
Beri Tomkins
Yr 7 G 2minsGreat Britain
Eleanor White
Yr 7 G 2minsMonmouth Rowing Club
Ailsa Whitehead
Yr 7 G 2minsHitch Fitness Training
Connie Hitch
Yr 7 G 2minsSt. Andrew Boat Club, Edinburgh
Polly Dickson-Smith
Yr 7 G 2minsGreat Britain
Shihan He
LM50 2000mGreat Britain
Andy Lane
LM50 2000mGreat Britain
Paul Scanlon
LM50 2000mGreat Britain
Chris Demarco
LM50 2000mSt Andrew Boat Club
Tom Duke
LM50 2000mGreat Britain
Chris Newberry
LM50 2000mCurlew RC / Engineroom
Stephen Matthews
LM50 2000mMolesey Boat Club
Christopher Leonard
LM50 2000mGuildford Rowing Club
Adrian Nelson
withdrawn after draw
LW30 500mWarwick Boat Club
Olivia Joyce
LW30 500mGreat Britain
Rebecca Barson
LW30 500mGreat Britain
Sally Nesbitt
LW30 500mGreat Britain
Victoria Gosling
M4 4 x 1kmThe Sevengers
Mark Fountaine
M4 4 x 1kmBroxbourne Masters C Crew
Russell Bielby
M4 4 x 1kmCurlew Rowing Club
Ken Hutt
Yr 11 G 500mThe Gorse Boat Club
Holly Anderson
Yr 11 G 500mSt Leonard's Boat Club
Ella Shaw
Yr 11 G 500mWeybridge Rowing Club
Sophie Mitchell
Yr 11 G 500mBarn Elms RC
Morgan Lee
Yr 11 G 500mGlobe Rowing Club
Stefanie Obuba
Yr 11 G 500mTrentham Boat Club
Evie Wilson
Yr 11 G 500mRGS Worcester Boat Club
Zara Povey
Yr 11 G 500mLea Rowing Club
Abigail Dawson
Yr 11 G 500mTrentham Boat Club
Abigail Grocott
Yr 11 G 500mTrentham Boat Club
Meg Knight
Yr 11 G 500mChristchurch Rowing Club
Bethan Harbut
Yr 11 G 500mLVRC
Emily Bernhem
Yr 11 G 500mSir William Perkins' School Boat Club
Lizzie Way
Yr 11 G 500mKings School Worcester Boat Club
Alice Baker
Yr 11 G 500mSir William Perkins' School Boat Club
Mara Leigh
M30 500mGreat Britain
Chris Edwards
M30 500mWe Are Invictus
Gavin Young
M30 500mTeam Commando Spirit
Tristan Lark
M30 500mGreat Britain
Andy Neat
M30 500mRowElite
Dan Pipe
M30 500mGreat Britain
Scott Anthony Martin
M30 500mGreat Britain
Jarek Olszowka
M30 500mCrossFit Glacier/Esprit
David Rackstraw
M30 500mGreat Britain
Tom Bellwood
M30 500mULT Fitness and Crossfit
Nick Cox
M30 500mRoyal Air Force
Luke Tudor
M30 500mParrs Priory
Matt Peel
M30 500mCore Collective
Carl Van Heerden
M30 500mRow Elite
Chris Power
M30 500mGreat Britain
James Wade
M30 500mBirmingham Rowing Club
David White
M30 500mGreat Britain
Ashley Trice
M30 500mStar Club
Dave Kempsell
withdrawn after draw
M30 500mGreat Britain
James Underhay
M30 500mGreat Britain
Richard Macaulay
M30 500mGreat Britain
Simon Norton
M30 500mGreat Britain
Andrew Macalister Hall
M30 500mGreat Britain
Richard Lewis
M30 500mGreat Britain
Mathew Ormian
M30 500mCrabtree Boat Club
Christopher Le Neve Foster
M30 500mGreat Britain
Steve Butler
M30 500mGreat Britain
Arron-Oliver Pritchard
M30 500mFitness Matters Indoor Rowing Club
Jake Dolphin
M30 500mGreat Britain
Gareth Evans
M30 500mCrossFit Fort Ashton, Bristol
Tristan Fowler
W90 2000mFishguard and Goodwick Jemima Rowing Club
Val Coleman
Yr 7 G 500mHitch Fitness Training
Connie Hitch
Yr 7 G 500mMST Health & Fitness
Sophie Cave
Yr 7 G 500mMonmouth Rowing Club
Ailsa Whitehead
Yr 7 G 500mCRIW Ceredigion
Beri Tomkins
Yr 7 G 500mGreat Britain
Shihan He
Yr 7 G 500mGreat Britain
Eleanor White
LW60 2000mFishguard and Goodwick Jemima Rowing Club
Martha Owen
LW60 2000mWallbrook Rowing Club
Janet Dutton
SF G 2000mGlobe Rowing Club
Emily Strange
SF G 2000mGlobe Rowing Club
Beatrice Wessel
SF G 2000mMaidenhead Rowing Club
Alexandra Hollis
SF G 2000mGlobe Rowing Club
Abby Collins
SF G 2000mGordon's School Boat Club
Lottie Henden
SF G 2000mGlobe Rowing Club
Jasmine Offiler
SF G 2000mGordon's School Boat Club
Emma Cohen
SF G 2000mCambridge 99 Rowing Club
Anna Klenerman
SF G 2000mCambridge 99 Rowing Club
Rosalyn Redley
SF G 2000mWalton Rowing Club
Hannah Look
SF G 2000mCity of Bristol Rowing Club
Daisy Drew
withdrawn after draw
SF G 2000mThe Engine Room
Lizzie Abelman
SF G 2000mCambridge 99 Rowing Club
Agnes Prager
SF G 2000mGordon's School Boat Club
Ella Litjens
SF G 2000mGlobe Rowing Club
Leah Atkinson
W40 500mSun Lane, Wakefield
Jenni Muston
W40 500mLooe Gig Rowing Club
Kim Tolfrey
W40 500mRed Line Rowers Indoor Rowing Club
Val Craft
W40 500mGreat Britain
Barbara Apro
W40 500mCrossFit Leyland
Dawn Brotherton
W40 500mGreat Britain
Julia Heslop
W40 500mGreat Britain
Liz Osako
W40 500mLangstone Gig Club
Rebecca Marshall
W40 500mGreat Britain
Jos Kirkwood
W40 500mPutney Town Rowing Club
Sarah Foxton
W40 500mGreat Britain
Clare Higgins
W40 500mYare Boat Club
Shelagh Tubby
Adaptive 4 4 x 2minsWe are Invictus
Dutrieux Thierry
Yr 10 G 500mWeybridge Rowing Club
Eva Briody
Yr 10 G 500mThe Gorse Boat Club
Abi Craven
Yr 10 G 500mWeybridge Rowing Club
Holly Ainsworth
Yr 10 G 500mWeybridge Rowing club
Grace Armstrong
Yr 10 G 500mTyne United Rowing Club
Alexandra Morrell
Yr 10 G 500mGlobe Rowing Club
Hope Kiernan
Yr 10 G 500mPeterborough City Rowing Club
Devonne Piccaver
Yr 10 G 500mWeybridge Rowing Club
Lola Reid
Yr 10 G 500mBewl Bridge Rowing Club
Helena Kiggell
Yr 10 G 500mGuildford Rowing Club
Eleanor Morris
Yr 10 G 500mWeybridge rowing club
Lois Carballeiro
withdrawn after draw
Yr 10 G 500mTyne Amateur Rowing Club
Lucie Harrington
Yr 10 G 500mChristchurch Rowing Club
Maddie Grainger
Yr 10 G 500mBewl Bridge Rowing Club
Biba Rabjohns
Yr 10 G 500mWeybridge Rowing Club
Lydia Truett
Yr 10 G 500mRoss Rowing Club
Yasmin Howe
Yr 10 G 500mGlobe Rowing Club
Amelie Wessel
Yr 10 G 500mGlobe Rowing Club
Isabel Adcock
withdrawn after draw
Yr 10 G 500mNorthwich Rowing Club
Sophie Guy
Yr 10 G 500mWeybridge Rowing Club
Jazzy Findlay
Yr 10 G 500mTrentham Boat Club
Shannon Whelehan
Yr 10 G 500mWeybridge Rowing Club
Keziah Foulkes
Yr 10 G 500mNorthwich Rowing Club
Cara Brook
Yr 7 B 500mGreat Britain
Daniel Osako
Yr 7 B 500mGrange School (Hartford), The Rowing Club
Will Scawn
Yr 7 B 500mShanklin Sandown Rowing Club
Carter Horrix
Yr 7 B 500mGreat Britain
Zac Brockway
Yr 7 B 500mMonmouth Rowing Club
Rhys Davies
Yr 7 B 500mHG3
Ethan Wild
Yr 7 B 500mCity of Oxford Rowing Club
Nicholas Kirkwood
Yr 7 B 500mGreat Britain
William Young
Yr 7 B 500mKingston Rowing Club
Max Young
Yr 7 B 500mGreat Britain
Marcus Thornton
Yr 7 B 500mWeybridge Rowing Club
Alexandros Didaskalou
Yr 7 B 500mCranmore School
Igor Tokarczyk
Yr 7 B 500mHinksey Sculling School
Lucas Ord
SF G 500mGreat Britain
Naiara Osako
SF G 500mWalton Rowing Club
Hannah Look
SF G 500mGlobe Rowing Club
Leah Atkinson
SF G 500mGlobe Rowing Club
Abby Collins
SF G 500mCity of Bristol Rowing Club
Daisy Drew
SF G 500mGlobe Rowing Club
Emily Strange
SF G 500mGlobe Rowing Club
Beatrice Wessel
SF G 500mThe Engine Room
Lizzie Abelman
M PR3-PD&IV 2000mMarlow Rowing Club
Ben Marsden
M PR3-PD&IV 2000mWe Are Invictus
Ian Ronald
M PR3-PD&IV 2000mWe Are Invictus
Luke Reeson
Yr 8 G 500mTrentham Boat Club
Rachel Stevenson
Yr 8 G 500mTrentham Boat Club
Ava Fenton
Yr 8 G 500mTrentham Boat Club
Gabriella Phagurey
Yr 8 G 500mTrentham Boat Club
Frankie Butters
Yr 8 G 500mGreat Britain
Grace Young
Yr 8 G 500mHinksey Sculling School
Imogen Gorrell
Yr 8 G 500mGlobe Rowing Club
Charlotte Van Der Wiele
Yr 8 G 500mGeorge Watson's College Boat Club
Orla Mcdonnell
Yr 10 G 5minsWeybridge Rowing Club
Lydia Truett
withdrawn after draw
Yr 10 G 5minsNorthwich Rowing Club
Sophie Guy
Yr 10 G 5minsWeybridge Rowing Club
Holly Ainsworth
Yr 10 G 5minsWeybridge rowing club
Lois Carballeiro
Yr 10 G 5minsTrentham Boat Club
Shannon Whelehan
Yr 10 G 5minsBewl Bridge Rowing Club
Biba Rabjohns
Yr 10 G 5minsThe Gorse Boat Club
Abi Craven
Yr 10 G 5minsGlobe Rowing Club
Amelie Wessel
Yr 10 G 5minsNorthwich Rowing Club
Cara Brook
Yr 10 G 5minsWalbrook Rowing Club
Anna Cowell
Yr 10 G 5minsWeybridge Rowing Club
Lola Reid
Yr 10 G 5minsRoss Rowing Club
Yasmin Howe
Yr 10 G 5minsGlobe Rowing Club
Hope Kiernan
Yr 10 G 5minsWeybridge Rowing Club
Keziah Foulkes
Yr 10 G 5minsAberdeen Schools Rowing Association
Zoe Beeson
Yr 10 G 5minsChristchurch Rowing Club
Maddie Grainger
Yr 10 G 5minsHereford Rowing Club
Beth Weaver
Yr 10 G 5minsRGS Worcester Boat Club
Menna Sutton
Yr 10 G 5minsTyne United Rowing Club
Alexandra Morrell
Yr 10 G 5minsWeybridge Rowing Club
Jazzy Findlay
Yr 10 G 5minsTrafford Rowing Club
Michelle Goodridge
Yr 10 G 5minsGuildford Rowing Club
Eleanor Morris
Yr 10 G 5minsWeybridge Rowing club
Grace Armstrong
Yr 10 G 5minsBewl Bridge Rowing Club
Helena Kiggell
Yr 10 G 5minsHereford Rowing Club
Antonia Warner
Yr 10 G 5minsGordon's School Boat Club
Emma Litjens
withdrawn after draw
Yr 10 G 5minsTyne Amateur Rowing Club
Lucie Harrington
Yr 10 G 5minsWeybridge Rowing Club
Eva Briody
Yr 10 G 5minsGlobe Rowing Club
Isabel Adcock
M70 500mLea RC / Virgin Active Islington
Graham Spittle
M70 500mMarlow
John Hill
M70 500mGreat Britain
David Pope
M70 500mFishguard and Goodwick Jemima Rowing Club
Peter Kedwood
M30 2000mRoyal Air Force
Luke Tudor
M30 2000mSt Andrew Boat Club
Andy Dobson
withdrawn after draw
M30 2000mGreat Britain
James Underhay
M30 2000mParrs Priory
Matt Peel
M30 2000mGreat Britain
Ashley Trice
M30 2000mGreat Britain
Gareth Evans
M30 2000mTrentham Boat Club
Simon Tomkins
M30 2000mRow Elite
Chris Power
M30 2000mGreat Britain
Scott Anthony Martin
M30 2000mRowbots
Adam Hunt
M30 2000mGreat Britain
David Garrad
M30 2000mGreat Britain
Jarek Olszowka
M30 2000mGreat Britain
Richard Lewis
M30 2000mGreat Britain
Mathew Ormian
M30 2000mIsenhurst
Alex Purcell
M30 2000mCore Collective
Carl Van Heerden
M30 2000mGreat Britain
James Wade
M30 2000mCrabtree Boat Club
Christopher Le Neve Foster
M30 2000mGreat Britain
Arron-Oliver Pritchard
M30 2000mCrossFit Fort Ashton, Bristol
Tristan Fowler
M30 2000mStar Club
Dave Kempsell
M30 2000mGreat Britain
Steve Butler
M30 2000mGreat Britain
Simon Norton
M30 2000mGreat Britain
Andy Neat
M30 2000mGreat Britain
Antony Purser
M30 2000mFitness Matters Indoor Rowing Club
Jake Dolphin
M30 2000mGreat Britain
Andrew Macalister Hall
M30 2000mRoyal Navy
Ade Long
M30 2000mTeam Commando Spirit
Tristan Lark
M30 2000mSt Andrew Boat Club
Colin Williamson
M30 2000mTideway Scullers School
Kieran Clark
M30 2000mBirmingham Rowing Club
David White
M30 2000mCrossFit Glacier/Esprit
David Rackstraw
W60 2000mTwickenham & Greenbank Falmouth
Cathy Almond
W60 2000mLeander
Sarah Springman
W60 2000mLeicester Rowing Club
Sarah Peck
W60 2000mIsle of Ely rowing club
Nicki Glen
withdrawn after draw
W50 2000mCrossFit Plymouth
Philippa Davey
withdrawn after draw
W50 2000mChesterton Rowing Club
Joanna Raskin
withdrawn after draw
W50 2000mGreat Britain
Jackie Leonard
W50 2000mGreat Britain
Denise Mccabe
W50 2000mWallingford Rowing Club
Katie Kapernaros
W50 2000mMount's Bay Pilot Gig Club
Joanne Culley
W50 2000mWallingford Rowing Club
Louise Wymer
LM U23 2000mCardiff University Rowing Club
Harry Neame
LM U23 2000mAnglia Ruskin University Boat Club
Rohan Hodgson
LM U23 2000mBradford ARC
Aidan Silcock
M55 500mCurlew Rowing Club
Ken Hutt
M55 500mGreat Britain
Rupert Ross-Macdonald
M55 500mSteepholme Pirates
Shaun Callaghan
M55 500mSudbury Rowing Club
Antony Moule
M55 500mLakeland Rowing Club
David Pratt
M55 500mStratford upon Avon Boat Club
Trevor Tiller
M55 500mGreat Britain
Nick Websdell
M55 500mWarwick Boat Club
Malcolm Griffin
M55 500mCrossFit Catacombs
Graeme Wallace
M55 500mGreat Britain
Jerome Abelman
M55 500mGreat Britain
Philip Mundie
LM60 500mGreat Britain
Mark Sanders
LM60 500mGreat Britain
Stephen Sincock
LM60 500mCaversham Health and Fitness
David Jubb
LM30 500mBritish Army
Craig Mumby
LM30 500mUniversity College Boat Club, Durham (UCBC)
David Shaw
withdrawn after draw
LM30 500mGreat Britain
Brendan Mcauley
LM30 500mMilton Keynes Rowing Club
Chris Hearn
LM30 500mThe Outhouse Gym
Neil Folwell
Yr 8 B 500mWeybridge Rowing Club
Daniel Briody
Yr 8 B 500mTrentham Boat Club
Jack Wright
Yr 8 B 500mLincoln Rowing Centre
James Cann
Yr 8 B 500mHenley Rowing Club
Zak Jenkins
Yr 8 B 500mTrentham Boat Club
Tom Softley
Yr 8 B 500mNewark Rowing Club
James Gleed
Yr 8 B 500mCamp Green Harpenden
Oscar Peel
Yr 8 B 500mHenley Rowing Club
Jacob Len
Yr 8 B 500mWeybridge Rowing Club
Bryn Williams
Yr 8 B 500mWeybridge Rowing Club
Archie Penfold
LM55 2000mGreat Britain
Kevin Sadler
LM55 2000mPengwern Boat Club
Andrew Turner
LM55 2000mGreat Britain
Mat Atkins
LM55 2000mGreat Britain
Russell Parkin
LM55 2000mGreat Britain
Andy Gannaway
M40 500mRoyal Air Force
Gerald Armstrong
M40 500mFree Spirits Indoor Rowing Club
Guy Blackburn
M40 500mHG3
James Wild
M40 500mGreat Britain
Nick Brewer
M40 500mGreat Britain
Alistair Welsby
M40 500mCurlew Rowing Club
Jon Cole
M40 500mNorthwich Rowing Club
Andy Gray
M40 500mCrabtree Boat Club
Matthew Parish
M40 500mGreat Britain
Kostas Didaskalou
M40 500mUnit Fitness Rushden
Dean Keeber
M40 500mNewhaven Coastal Rowing Club, Edinburgh
Sean Smith
M40 500mMAD Team Indoor Rowing Club
Jon Goodall
M40 500mVesta Rowing Club
Michael Cannon
M40 500mGreat Britain
Roberto Laschevoski
M40 500mFitness Matters Indoor Rowing Club
Kevin Bell
M40 500mLangstone Pilot Gig Club
Jeremy Webb
M40 500mGreat Britain
Kevin Aston
M40 500mBroxbourne rowing club / Proathlon
Robert Mayes
M40 500mGreat Britain
Liam Hogan
M40 500mLeague of Rowers
Cameron Saylor
M40 500mGreat Britain
Petr Krivdin
M40 500mHitch Fitness Training
Andrew Hitch
M40 500mGreat Britain
Richard Sanders
M40 500mGreat Britain
Lewis Watson
M40 500mPrimitive Gym
Scott Exley
M40 500mGreat Britain
Andrew Curry
withdrawn after draw
M40 500mGreat Britain
David Reeve
M40 500mGreat Britain
Cornelis Van Der Wiele
M40 500mBristol Ariel Rowing Club
Mark Veal
M40 500mGreat Britain
Jonathan Knox
M40 500mGreat Britain
David Seaman
M40 500mSub 7 Indoor Rowing Club
Matthew West
M40 500mGreat Britain
Richard Flaxman
M40 500mProject HOP
Fyn Corcoran
M40 500mGreat Britain
Phil Saxena
M40 500mSub 7 Indoor Rowing Club
Ian Wilde
M40 500mYelo Studio Marlow
David Brackin
M40 500mTrafford Rowing Club
Ben Morris
M40 500mGreat Britain
Martin Goldring
M40 500mVirgin Clearview
Russell Wilks
M40 500mGreat Britain
Mike Houston
withdrawn after draw
M40 500mLondon Rowing Club
Simon Coles
M40 500mPutney Town Rowing Club
Adam Kaoullas
M40 500mGreat Britain
Gareth Davies
M40 500mCrossfit Staines
Alex Scott
W80 500mSub 7 Indoor Rowing Club
Diana Kornbrot
W AR3-Open 500mWe Are Invictus
Sally Renard
LW65 500mMount's Bay Pilot Gig Club
Zoe Payne
LW65 500mNone
Carol Alker
M U23 500mIndependent
Richard Sampson
M U23 500mGreat Britain
George Kelly
LM65 500mGreat Britain
Ian Howard
LW30 2000mGreat Britain
Rebecca Barson
LW30 2000mGreat Britain
Victoria Gosling
LW60 500mFishguard and Goodwick Jemima Rowing Club
Martha Owen
LW60 500mWallbrook Rowing Club
Janet Dutton
Yr 10 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Jacob Ingels
Yr 10 B 500mWeybridge Rowing Club
Nicholas Didaskalou
Yr 10 B 500mWeybridge Rowing Club
Ben Haslam
Yr 10 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Dylan Talbot
Yr 10 B 500mAncholme Rowing Club
Harry Denton
Yr 10 B 500mWeybridge Rowing Club
Zacc Smillie
Yr 10 B 500mWeybridge Rowing Club
James Manzi
Yr 10 B 500mWeybridge Rowing Club
Oscar Chandler
Yr 10 B 500mTrentham Boat Club
Ryan Jones
Yr 10 B 500mTrentham Boat Club
Samuel Yates
Yr 10 B 500mWeybridge Rowing Club
Benjamin Jeffery
Yr 10 B 500mGreat Britain
Caleb Osako
Yr 10 B 500mTrentham Boat Club
Sam Cuthbertson
Yr 10 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Yuvraj Kharay
Yr 10 B 500mGlobe Rowing Club
Milo Eustance Cole
Yr 10 B 500mWhitgift Boat Club
Ali El Sayed
Yr 10 B 500mHereford Rowing Club
Innes Jackson
Yr 10 B 500mBedford Modern School
Iván Troyano-Gordon
Yr 10 B 500mMaidenhead Rowing Club
Ethan Towers
Yr 10 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Alasdair Hewitt
Yr 10 B 500mGreat Britain
Cian Ackermann
Yr 10 B 500mTees Rowing Club
Tod Manners
Yr 10 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Jacob Mujuni
Yr 10 B 500mSudbury Rowing Club
Harry Moule
Yr 10 B 500mTrentham Boat Club
George Boughey
Yr 10 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Ollie Leeson
Yr 10 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Dan Usher
Yr 10 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Rufus Brooks
Yr 10 B 500mHereford Rowing Club
Jack Cadwallader
Yr 10 B 500mThe Gorse Boat Club
Luke Mcmullen
Yr 10 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Theo Jervis
Yr 10 B 500mWeybridge Rowing Club
Logan Harvey
Yr 10 B 500mHereford Rowing Club
Felix Bowley
Yr 10 B 500mWindsor Boys School Boat Club
Charlie Spencer
Yr 10 B 500mGreat Britain
Thomas Kerley
Yr 10 B 500mFishguard and Goodwick Jemima Rowing Club
Huw Davies
Yr 10 B 500mBedford Modern School
Thomas Fisher
Yr 10 B 500mSt Andrew Boat Club
Freddy Foxwell
Yr 10 B 500mWeybridge Rowing Club
William Harvey
Yr 10 B 500mLincoln Rowing Centre
William Cann
Yr 10 B 500mEton College Boat Club
Christopher Radcliffe
Yr 10 B 500mWeybridge Rowing Club
Samuel Martin
W U23 500mTeam Oarsome Indoor Rowing Club
Victoria Wright
W U23 500mOxford University Women's Boat Club
Martha Birtles
W U23 500mOxford University Women's Boat Club
Megan Stoker