Sat, 13:40 - Race 125 - Yr 9 B 4mins Heat 1

1st, 2nd, 3rd, remaining 14 fastest => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]GBRNottingham and Union Rowing Club
Rupert Apps
[2]GBRWindsor Boys School Boat Club
Sanad Al Qahef
[3]GBRWestminster School Boat Club
Timothy Gutsev
[4]GBRGordon's School Boat Club
James Gibson
[5]GBRWestminster School Boat Club
Thomas Lewis Ward
[6]GBRWestminster School Boat Club
Ryder Apatu
[7]GBRGordon's School Boat Club
James Clarke
[8]GBRGreat Britain
Jack Fraser
[9]GBRWestminster School Boat Club
Deniz Tarman
[10]GBRWindsor Boys School Boat Club
Edward Griffiths
[11]GBRWestminster School Boat Club
Theodore Fulford
[12]GBRWestminster School Boat Club
Oliver Buxo Copp
[13]GBRWestminster School Boat Club
Lucas Samson
[14]GBRWindsor Boys School Boat Club
Toby Ayres
[15]GBRWSBC
Kristof Sitanyi

Sat, 13:50 - Race 126 - Yr 9 B 4mins Heat 2

1st, 2nd, 3rd, remaining 14 fastest => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]GBRWestminster School Boat Club
Patrick Garman
[2]GBRGuildford Rowing Club
Teddy Gannon
[3]GBRHollowell Scullers
Jeremy Gundle
[4]GBRFulham Reach Boat Club
Aron Salanki
[5]GBRHollowell Scullers
Ewan Doak
[6]GBRCantabrigian
Gabriel Holt
[7]GBRTrafford Rowing Club
Euan Morris
[8]GBRNottingham and Union Rowing Club
Huw Kirkham
[9]GBRWindsor Boys School Boat Club
Samuel Gibbard
[10]GBRWindsor Boys School Boat Club
Mark Venter
[11]GBRWindsor Boys School Boat Club
Atticus Chute
[12]GBRWeybridge Rowing Club
Henry Hall
[13]GBRGreat Britain
Jude Hewes
[14]GBRWindsor Boys School Boat Club
Jakob Truter
[15]GBRWSBC
Sam Swann

Sun, 12:30 - Race 219 - Yr 9 B 4mins Final B

lanecodecrew
stroke
[1]GBRCantabrigian
Gabriel Holt
[2]GBRWestminster School Boat Club
Lucas Samson
[3]GBRWSBC
Kristof Sitanyi
[4]GBRTrafford Rowing Club
Euan Morris
[5]GBRWindsor Boys School Boat Club
Samuel Gibbard
[6]GBRWindsor Boys School Boat Club
Sanad Al Qahef
[7]GBRWindsor Boys School Boat Club
Edward Griffiths

Sun, 12:40 - Race 220 - Yr 9 B 4mins Final A

lanecodecrew
stroke
[1]GBRGordon's School Boat Club
James Gibson
[2]GBRWestminster School Boat Club
Oliver Buxo Copp
[3]GBRGuildford Rowing Club
Teddy Gannon
[4]GBRHollowell Scullers
Jeremy Gundle
[5]GBRWindsor Boys School Boat Club
Jakob Truter
[6]GBRWestminster School Boat Club
Timothy Gutsev
[7]GBRNottingham and Union Rowing Club
Rupert Apps
[8]GBRWindsor Boys School Boat Club
Mark Venter
[9]GBRGordon's School Boat Club
James Clarke
[10]GBRGreat Britain
Jack Fraser
[11]GBRWestminster School Boat Club
Theodore Fulford
[12]GBRNottingham and Union Rowing Club
Huw Kirkham
[13]GBRWestminster School Boat Club
Patrick Garman
[14]GBRFulham Reach Boat Club
Aron Salanki
[15]GBRWestminster School Boat Club
Deniz Tarman
[16]GBRWindsor Boys School Boat Club
Toby Ayres
[17]GBRWestminster School Boat Club
Thomas Lewis Ward
[18]GBRWindsor Boys School Boat Club
Atticus Chute
[19]GBRWestminster School Boat Club
Ryder Apatu
[20]GBRHollowell Scullers
Ewan Doak