Sat, 16:15 - Race 138 - Yr 10 B 500m Heat 1

1st, 2nd, 3rd, remaining 11 fastest => FA, remaining 12 - 31 fastest => FB, other => FC

lanecodecrew
stroke
[1]RSAWeybridge Rowing Club
Cullen Ross
[2]GBRWeybridge Rowing Club
Samuel Martin
[3]GBRSudbury Rowing Club
Harry Moule
[4]GBRWindsor Boys School Boat Club
Dylan Talbot
[5]GBRTrentham Boat Club
Ryan Jones
[6]GBRWeybridge Rowing Club
Oscar Chandler
[7]GBRWindsor Boys School Boat Club
Theo Jervis
[8]GBRWeybridge Rowing Club
James Manzi
[9]GBRLincoln Rowing Centre
William Cann
[10]GBRThe Gorse Boat Club
Luke Mcmullen
[11]GBRHereford Rowing Club
Innes Jackson
[12]GBRWindsor Boys School Boat Club
Charlie Spencer
[13]GBRFishguard and Goodwick Jemima Rowing Club
Huw Davies
[14]GBRWeybridge Rowing Club
Ben Haslam
[15]GBRWindsor Boys School Boat Club
Ollie Leeson
[16]GBRSt Andrew Boat Club
Freddy Foxwell
[17]USAUnited States
Mason Shaw

Sat, 16:23 - Race 139 - Yr 10 B 500m Heat 2

1st, 2nd, 3rd, remaining 11 fastest => FA, remaining 12 - 31 fastest => FB, other => FC

lanecodecrew
stroke
[1]GBRWeybridge Rowing Club
William Harvey
[2]GBRWeybridge Rowing Club
Zacc Smillie
[3]GBRTees Rowing Club
Tod Manners
[4]GBRWindsor Boys School Boat Club
Rufus Brooks
[5]GBRWeybridge Rowing Club
Benjamin Jeffery
[6]GBRTrentham Boat Club
Sam Cuthbertson
[7]GBRGlobe Rowing Club
Milo Eustance Cole
[8]GBRWindsor Boys School Boat Club
Yuvraj Kharay
[9]GBREton College Boat Club
Christopher Radcliffe
[10]GBRWindsor Boys School Boat Club
Jacob Ingels
[11]GBRWeybridge Rowing Club
Nicholas Didaskalou
[12]GBRGreat Britain
Cian Ackermann
[13]GBRHereford Rowing Club
Felix Bowley
[14]GBRWindsor Boys School Boat Club
Alasdair Hewitt

Sat, 16:31 - Race 140 - Yr 10 B 500m Heat 3

1st, 2nd, 3rd, remaining 11 fastest => FA, remaining 12 - 31 fastest => FB, other => FC

lanecodecrew
stroke
[1]GBRTrentham Boat Club
George Boughey
[2]GBRWhitgift Boat Club
Ali El Sayed
[3]GBRBedford Modern School
Thomas Fisher
[4]GBRBedford Modern School
Iván Troyano-Gordon
[5]GBRMaidenhead Rowing Club
Ethan Towers
[6]GBRHereford Rowing Club
Jack Cadwallader
[7]GBRTrentham Boat Club
Samuel Yates
[8]GBRGreat Britain
Thomas Kerley
[9]GBRAncholme Rowing Club
Harry Denton
[10]GBRGreat Britain
Caleb Osako
[11]GBRWindsor Boys School Boat Club
Dan Usher
[12]GBRWindsor Boys School Boat Club
Jacob Mujuni
[13]GBRWeybridge Rowing Club
Logan Harvey

Sat, 16:47 - Race 142 - Yr 11 B 500m, Yr 10 B 500m Heat

lanecodecrew
stroke
event
[1]GBRChristchurch Rowing ClubYr 11 B 500m
Joshua Brangan
[2]GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500m
Dylan James
[3]GBRGrange School (Hartford), The Rowing ClubYr 11 B 500m
Ben Scawn
[4]GBRGlobe Rowing ClubYr 11 B 500m
Mac Ellis
[5]GBRGlobe Rowing ClubYr 11 B 500m
Lucas Dastros-Pitei
[6]GBRGreat BritainYr 11 B 500m
Lucas Osborn
[7]GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500m
Charlie Warren
[8]GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500m
Taylor Brown
[9]GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500m
Jake Ingham
[10]GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500m
Charlie Ingham
[11]GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500m
Robert Jansen-Spence
[12]GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500m
Unkush Chopra
[13]GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500m
Eashen Vickers
[14]GBRNorwich School Boat ClubYr 11 B 500m
Cameron Tasker
[15]GBRColeraine Grammar School Rowing ClubYr 11 B 500m
Fergus Bryce
[16]GBRLlandaff Rowing ClubYr 11 B 500m
Evan Hughes
[18]GBRGreat BritainYr 11 B 500m
Reuben Ackermann

Sat, 17:51 - Race 150 - Yr 10 G 500m, Yr 10 B 500m Heat

lanecodecrew
stroke
event
[1]GBRPeterborough City Rowing ClubYr 10 G 500m
Devonne Piccaver
[2]GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 500m
Lola Reid
[3]GBRGlobe Rowing ClubYr 10 G 500m
Hope Kiernan
[4]GBRTyne United Rowing ClubYr 10 G 500m
Alexandra Morrell
[5]GBRRoss Rowing ClubYr 10 G 500m
Yasmin Howe
[6]GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 500m
Jazzy Findlay
[7]GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 500m
Lydia Truett
[8]GBRWeybridge Rowing ClubYr 10 G 500m
Holly Ainsworth
[9]GBRWeybridge rowing clubYr 10 G 500m
Lois Carballeiro
[10]USARowLAYr 10 G 500m
Kiki Iribarren-Alvarez
[12]GBRThe Gorse Boat ClubYr 10 G 500m
Abi Craven

Sun, 15:30 - Race 239 - Yr 10 B 500m Final B

lanecodecrew
stroke
[1]GBRWeybridge Rowing Club
Benjamin Jeffery
[2]GBRWeybridge Rowing Club
Oscar Chandler
[3]GBRGreat Britain
Thomas Kerley
[4]GBRWeybridge Rowing Club
Samuel Martin
[5]GBRGlobe Rowing Club
Milo Eustance Cole
[6]GBRWeybridge Rowing Club
William Harvey
[7]GBRWindsor Boys School Boat Club
Charlie Spencer
[8]GBRWindsor Boys School Boat Club
Dylan Talbot
[9]GBRWindsor Boys School Boat Club
Ollie Leeson
[10]GBRWindsor Boys School Boat Club
Jacob Mujuni
[11]GBRWeybridge Rowing Club
James Manzi
[12]GBRWindsor Boys School Boat Club
Dan Usher
[13]GBRWindsor Boys School Boat Club
Yuvraj Kharay
[14]GBRWeybridge Rowing Club
Zacc Smillie
[15]GBRWindsor Boys School Boat Club
Jacob Ingels
[16]GBRWeybridge Rowing Club
Ben Haslam
[17]GBRFishguard and Goodwick Jemima Rowing Club
Huw Davies
[18]GBRWeybridge Rowing Club
Logan Harvey

Sun, 16:10 - Race 244 - Yr 10 B 500m Final A

lanecodecrew
stroke
[1]GBRTees Rowing Club
Tod Manners
[2]GBRLincoln Rowing Centre
William Cann
[3]GBRTrentham Boat Club
Samuel Yates
[4]GBRTrentham Boat Club
Sam Cuthbertson
[5]GBRWhitgift Boat Club
Ali El Sayed
[6]GBRSudbury Rowing Club
Harry Moule
[7]GBREton College Boat Club
Christopher Radcliffe
[8]RSAWeybridge Rowing Club
Cullen Ross
[9]GBRHereford Rowing Club
Jack Cadwallader
[10]GBRTrentham Boat Club
Ryan Jones
[11]GBRBedford Modern School
Thomas Fisher
[12]GBRMaidenhead Rowing Club
Ethan Towers
[13]GBRBedford Modern School
Iván Troyano-Gordon
[14]GBRAncholme Rowing Club
Harry Denton
[15]GBRWindsor Boys School Boat Club
Theo Jervis
[16]GBRTrentham Boat Club
George Boughey
[17]GBRHereford Rowing Club
Innes Jackson
[18]GBRGreat Britain
Caleb Osako
[19]GBRWindsor Boys School Boat Club
Rufus Brooks
[20]GBRThe Gorse Boat Club
Luke Mcmullen