Sat, 12:40 - Race 119 - Yr 11 B 6mins Heat 1

1st, 2nd, 3rd, remaining 14 fastest => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]GBRNorwich School Boat Club
Cameron Tasker
[2]GBRWindsor Boys School Boat Club
Marcus Chute
[3]GBRFalcon
Max Ebner
[4]GBRWindsor Boys School Boat Club
Max Griffin Sadler
[5]GBRRGS Worcester Boat Club
Frederick Davies
[6]GBRWindsor Boys School Boat Club
Unkush Chopra
[7]GBRWindsor Boys School Boat Club
Harvey Griffin Sadler
[8]GBRWindsor Boys School Boat Club
Freddie Pope
[9]GBRGlobe Rowing Club
Mac Ellis
[10]GBRGeorge Heriot’s School
William Kesterton
[11]GBRGlobe Rowing Club
Fergus Cotterill
[12]GBRWindsor Boys School Boat Club
Eashen Vickers
[13]GBRWindsor Boys School Boat Club
Ben Lewin
[14]GBRKing's School Chester Boat Club
Giorgio Poletti
[15]GBRChristchurch Rowing Club
Joshua Brangan
[16]GBRGlobe Rowing Club
Lucas Dastros-Pitei
[17]GBRWindsor Boys School Boat Club
Robert Jansen-Spence
[18]GBRWindsor Boys School Boat Club
Jake Ingham
[19]GBRLakeland Rowing Club
Adam Wilson
[20]GBRArdingly Rowing Club
Owen Street

Sat, 12:50 - Race 120 - Yr 11 B 6mins Heat 2

1st, 2nd, 3rd, remaining 14 fastest => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]GBRHereford Rowing Club
Henry Fraser
[2]GBRNorthampton School for Boys
Edward Baker
[3]GBRColeraine Grammar School Rowing Club
Fergus Bryce
[4]GBRWindsor Boys School Boat Club
Charlie Warren
[5]GBRSt Andrew Boat Club
Benjamin Nussey
[6]GBRRGS Worcester Boat Club
James Preece
[7]GBRGreat Britain
Lucas Osborn
[8]GBRNottingham and Union Rowing Club
Reuben Sharkey
[9]GBRWindsor Boys School Boat Club
Kyle Macklin
[10]GBRWindsor Boys School Boat Club
Will Mumford
[11]GBRWindsor Boys School Boat Club
William Rosen
[12]GBRWindsor Boys School Boat Club
Dylan James
[13]GBRWindsor Boys School Boat Club
Charlie Ingham
[14]GBRWindsor Boys School Boat Club
Matthew Hale
[15]GBRWindsor Boys School Boat Club
Matty Sadler
[16]GBRGrange School (Hartford), The Rowing Club
Ben Scawn
[17]GBRWindsor Boys School Boat Club
Taylor Brown

Sun, 11:30 - Race 213 - Yr 11 B 6mins Final B

lanecodecrew
stroke
[1]GBRRGS Worcester Boat Club
Frederick Davies
[2]GBRWindsor Boys School Boat Club
Matty Sadler
[3]GBRNottingham and Union Rowing Club
Reuben Sharkey
[4]GBRWindsor Boys School Boat Club
Robert Jansen-Spence
[5]GBRGlobe Rowing Club
Lucas Dastros-Pitei
[6]GBRGreat Britain
Lucas Osborn
[7]GBRKing's School Chester Boat Club
Giorgio Poletti
[8]GBRGlobe Rowing Club
Mac Ellis
[9]GBRGeorge Heriot’s School
William Kesterton
[10]GBRWindsor Boys School Boat Club
Eashen Vickers
[11]GBRWindsor Boys School Boat Club
Harvey Griffin Sadler
[12]GBRWindsor Boys School Boat Club
William Rosen
[13]GBRWindsor Boys School Boat Club
Matthew Hale

Sun, 11:40 - Race 214 - Yr 11 B 6mins Final A

lanecodecrew
stroke
[1]GBRHereford Rowing Club
Henry Fraser
[2]GBRChristchurch Rowing Club
Joshua Brangan
[3]GBRColeraine Grammar School Rowing Club
Fergus Bryce
[4]GBRNorthampton School for Boys
Edward Baker
[5]GBRFalcon
Max Ebner
[6]GBRWindsor Boys School Boat Club
Charlie Warren
[7]GBRNorwich School Boat Club
Cameron Tasker
[8]GBRWindsor Boys School Boat Club
Max Griffin Sadler
[9]GBRWindsor Boys School Boat Club
Dylan James
[10]GBRGlobe Rowing Club
Fergus Cotterill
[11]GBRWindsor Boys School Boat Club
Kyle Macklin
[12]GBRSt Andrew Boat Club
Benjamin Nussey
[13]GBRWindsor Boys School Boat Club
Ben Lewin
[14]GBRWindsor Boys School Boat Club
Will Mumford
[15]GBRWindsor Boys School Boat Club
Charlie Ingham
[16]GBRRGS Worcester Boat Club
James Preece
[17]GBRWindsor Boys School Boat Club
Taylor Brown
[18]GBRWindsor Boys School Boat Club
Freddie Pope
[19]GBRWindsor Boys School Boat Club
Marcus Chute
[20]GBRGrange School (Hartford), The Rowing Club
Ben Scawn