Sat, 13:00 - Race 121 - Yr 10 B 5mins Heat 1

1st, 2nd, 3rd, remaining 14 fastest => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]RSAWeybridge Rowing Club
Cullen Ross
[2]GBRTees Rowing Club
Tod Manners
[3]GBRThe Kings School Chester & Royal Chester RC
Luke Dillon
[4]GBRSt Andrew Boat Club
Freddy Foxwell
[5]GBRWhitgift Boat Club
Ali El Sayed
[6]GBRStratford upon Avon Boat Club
Tomas Wilcock
[7]GBRHereford Rowing Club
Alfred Sudall
[8]GBRHereford Rowing Club
Innes Jackson
[9]GBRGreat Britain
Thomas Kerley
[10]GBRTrentham Boat Club
Sam Cuthbertson
[11]GBRRGS Worcester Boat Club
Matthew Smith
[12]GBRWindsor Boys School Boat Club
Dylan Talbot
[13]GBRWindsor Boys School Boat Club
Yuvraj Kharay
[14]GBRWindsor Boys School Boat Club
Charlie Spencer
[15]GBRMaidenhead Rowing Club
Ethan Towers
[16]GBRWeybridge Rowing Club
William Harvey
[17]GBRWindsor Boys School Boat Club
Jacob Mujuni
[18]GBRTrentham Boat Club
George Boughey
[19]GBRWeybridge Rowing Club
Zacc Smillie
[20]GBRWindsor Boys School Boat Club
Dan Usher

Sat, 13:10 - Race 122 - Yr 10 B 5mins Heat 2

1st, 2nd, 3rd, remaining 14 fastest => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]GBRWeybridge Rowing Club
Samuel Martin
[2]GBRWalbrook Rowing Club
Eddie Andrews
[3]GBRTrentham Boat Club
Ryan Jones
[4]GBRHereford Rowing Club
William Morgan-Jones
[5]GBRThe Gorse Boat Club
Luke Mcmullen
[6]GBRAncholme Rowing Club
Harry Denton
[7]GBRHereford Rowing Club
Jack Cadwallader
[8]GBRGlobe Rowing Club
Milo Eustance Cole
[9]GBRWeybridge Rowing Club
Oscar Chandler
[10]GBRWeybridge Rowing Club
Benjamin Jeffery
[11]GBRHereford Rowing Club
Felix Bowley
[12]GBRWindsor Boys School Boat Club
Ollie Leeson
[13]GBRWindsor Boys School Boat Club
Rufus Brooks
[14]GBRWeybridge Rowing Club
Ben Haslam
[15]GBRWeybridge Rowing Club
James Manzi
[16]GBRWindsor Boys School Boat Club
Theo Jervis
[17]GBRWindsor Boys School Boat Club
Jacob Ingels
[18]GBRWeybridge Rowing Club
Nicholas Didaskalou
[19]GBRWindsor Boys School Boat Club
Alasdair Hewitt
[20]GBRWeybridge Rowing Club
Logan Harvey

Sun, 11:50 - Race 215 - Yr 10 B 5mins Final B

lanecodecrew
stroke
[1]GBRAncholme Rowing Club
Harry Denton
[2]GBRGreat Britain
Thomas Kerley
[3]GBRWeybridge Rowing Club
Benjamin Jeffery
[4]GBRRGS Worcester Boat Club
Matthew Smith
[5]GBRGlobe Rowing Club
Milo Eustance Cole
[6]GBRWeybridge Rowing Club
Zacc Smillie
[7]GBRWindsor Boys School Boat Club
Ollie Leeson
[8]GBRWindsor Boys School Boat Club
Dylan Talbot
[9]GBRWindsor Boys School Boat Club
Dan Usher
[10]GBRWindsor Boys School Boat Club
Charlie Spencer
[11]GBRWindsor Boys School Boat Club
Jacob Mujuni
[12]GBRWindsor Boys School Boat Club
Yuvraj Kharay
[13]GBRWindsor Boys School Boat Club
Jacob Ingels
[14]GBRWeybridge Rowing Club
William Harvey
[15]GBRWeybridge Rowing Club
Ben Haslam
[16]GBRHereford Rowing Club
Felix Bowley

Sun, 12:00 - Race 216 - Yr 10 B 5mins Final A

lanecodecrew
stroke
[1]GBRThe Kings School Chester & Royal Chester RC
Luke Dillon
[2]GBRHereford Rowing Club
William Morgan-Jones
[3]GBRTees Rowing Club
Tod Manners
[4]GBRHereford Rowing Club
Jack Cadwallader
[5]GBRWalbrook Rowing Club
Eddie Andrews
[6]GBRWhitgift Boat Club
Ali El Sayed
[7]RSAWeybridge Rowing Club
Cullen Ross
[8]GBRHereford Rowing Club
Innes Jackson
[9]GBRTrentham Boat Club
Ryan Jones
[10]GBRHereford Rowing Club
Alfred Sudall
[11]GBRThe Gorse Boat Club
Luke Mcmullen
[12]GBRSt Andrew Boat Club
Freddy Foxwell
[13]GBRMaidenhead Rowing Club
Ethan Towers
[14]GBRTrentham Boat Club
Sam Cuthbertson
[15]GBRWindsor Boys School Boat Club
Theo Jervis
[16]GBRWindsor Boys School Boat Club
Rufus Brooks
[17]GBRStratford upon Avon Boat Club
Tomas Wilcock
[18]GBRWeybridge Rowing Club
James Manzi
[19]GBRWeybridge Rowing Club
Oscar Chandler
[20]GBRWeybridge Rowing Club
Samuel Martin