Sat, 18:07 - Race 152 - Yr 9 B 500m Heat 1

1st, 2nd, 3rd, remaining 14 fastest => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]GBRGuildford Rowing Club
Teddy Gannon
[2]GBRWeybridge Rowing Club
Henry Hall
[3]GBRWindsor Boys School Boat Club
Sanad Al Qahef
[4]GBRHollowell Scullers
Jeremy Gundle
[5]GBRHollowell Scullers
Ewan Doak
[6]GBRWindsor Boys School Boat Club
Jakob Truter
[7]GBRWindsor Boys School Boat Club
Atticus Chute
[8]GBRCantabrigian
Gabriel Holt
[9]GBRWestminster School Boat Club
Lucas Samson
[10]GBRWindsor Boys School Boat Club
Edward Griffiths
[11]GBRWestminster School Boat Club
Patrick Garman
[12]GBRWestminster School Boat Club
Thomas Lewis Ward
[13]GBRWSBC
Sam Swann

Sat, 18:15 - Race 153 - Yr 9 B 500m Heat 2

1st, 2nd, 3rd, remaining 14 fastest => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]GBRNottingham and Union Rowing Club
Rupert Apps
[2]GBRHollowell Scullers
Oscar Lile
[3]GBRWindsor Boys School Boat Club
Mark Venter
[4]GBRWindsor Boys School Boat Club
Caspar Rosen
[5]GBRGreat Britain
Jack Fraser
[6]GBRKing's School Chester Boat Club
Fergus Mckeown
[7]GBRFulham Reach Boat Club
Aron Salanki
[8]GBRWestminster School Boat Club
Ryder Apatu
[9]GBRWindsor Boys School Boat Club
Toby Ayres
[10]GBRWSBC
Kristof Sitanyi
[11]GBRWindsor Boys School Boat Club
Oliver Griffiths
[12]GBRNottingham and Union Rowing Club
Huw Kirkham
[13]GBRWindsor Boys School Boat Club
Samuel Gibbard

Sun, 15:38 - Race 240 - Yr 9 G, Yr 9 B 500m Final A, Final B

lanecodecrew
stroke
event
[1]GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 500m
Samuel Gibbard
[2]GBRWSBCYr 9 B 500m
Kristof Sitanyi
[3]GBRFulham Reach Boat ClubYr 9 G 500m
Miya Amrouni
[4]GBRStratford upon Avon Boat ClubYr 9 G 500m
Harriet Noyes
[5]GBRGreat Marlow SchoolYr 9 G 500m
Emily Downing
[6]GBRThe Gorse Boat ClubYr 9 G 500m
Daisy Anderson
[7]GBRTyne United Rowing ClubYr 9 G 500m
Joy Wildsmith
[8]GBRPeterborough City Rowing ClubYr 9 G 500m
Alice Dovey
[9]GBRCamp Green HarpendenYr 9 G 500m
Astrid Peel
[10]GBRGloucester Rowing ClubYr 9 G 500m
Amelia Flaxman
[11]GBRHenley Rowing ClubYr 9 G 500m
Emily Simmons
[12]GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 9 B 500m
Edward Griffiths

Sun, 15:46 - Race 241 - Yr 9 B 500m Final A

lanecodecrew
stroke
[1]GBRHollowell Scullers
Oscar Lile
[2]GBRGuildford Rowing Club
Teddy Gannon
[3]GBRHollowell Scullers
Jeremy Gundle
[4]GBRWindsor Boys School Boat Club
Mark Venter
[5]GBRWindsor Boys School Boat Club
Caspar Rosen
[6]GBRWeybridge Rowing Club
Henry Hall
[7]GBRWindsor Boys School Boat Club
Jakob Truter
[8]GBRWindsor Boys School Boat Club
Sanad Al Qahef
[9]GBRNottingham and Union Rowing Club
Rupert Apps
[10]GBRKing's School Chester Boat Club
Fergus Mckeown
[11]GBRGreat Britain
Jack Fraser
[12]GBRWindsor Boys School Boat Club
Oliver Griffiths
[13]GBRFulham Reach Boat Club
Aron Salanki
[14]GBRHollowell Scullers
Ewan Doak
[15]GBRWestminster School Boat Club
Ryder Apatu
[16]GBRWindsor Boys School Boat Club
Atticus Chute
[17]GBRCantabrigian
Gabriel Holt
[18]GBRWindsor Boys School Boat Club
Toby Ayres
[19]GBRNottingham and Union Rowing Club
Huw Kirkham
[20]GBRWestminster School Boat Club
Lucas Samson