Sat, 16:39 - Race 141 - Yr 11 B 500m Heat

1st, 2nd, 3rd, remaining 14 fastest => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]GBRHereford Rowing Club
Alfie Wynter
[2]GBRWindsor Boys School Boat Club
Marcus Chute
[3]GBRGlobe Rowing Club
Fergus Cotterill
[4]GBRWindsor Boys School Boat Club
Ben Lewin
[5]GBRWindsor Boys School Boat Club
Max Griffin Sadler
[6]GBRKing's School Chester Boat Club
Nathan Wilmot
[7]GBRFalcon
Max Ebner
[8]GBRWindsor Boys School Boat Club
Matty Sadler
[9]GBRGeorge Heriot’s School
William Kesterton
[10]GBRWindsor Boys School Boat Club
William Rosen
[11]GBRWindsor Boys School Boat Club
Kyle Macklin
[12]GBRWindsor Boys School Boat Club
Will Mumford
[13]GBRWindsor Boys School Boat Club
Harvey Griffin Sadler
[14]GBRWindsor Boys School Boat Club
Freddie Pope
[15]GBRMST Health & Fitness
Tommy Cave
[16]GBRKing's School Chester Boat Club
Giorgio Poletti
[17]GBRYork City Rowing Club
Luca Devlin
[18]GBRWindsor Boys School Boat Club
Matthew Hale
[19]GBRArdingly Rowing Club
Owen Street
[20]GBRYarm School Boat Club
Mark Probets

Sat, 16:47 - Race 142 - Yr 11 B 500m, Yr 10 B 500m Heat

lanecodecrew
stroke
event
[1]GBRChristchurch Rowing ClubYr 11 B 500m
Joshua Brangan
[2]GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500m
Dylan James
[3]GBRGrange School (Hartford), The Rowing ClubYr 11 B 500m
Ben Scawn
[4]GBRGlobe Rowing ClubYr 11 B 500m
Mac Ellis
[5]GBRGlobe Rowing ClubYr 11 B 500m
Lucas Dastros-Pitei
[6]GBRGreat BritainYr 11 B 500m
Lucas Osborn
[7]GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500m
Charlie Warren
[8]GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500m
Taylor Brown
[9]GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500m
Jake Ingham
[10]GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500m
Charlie Ingham
[11]GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500m
Robert Jansen-Spence
[12]GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500m
Unkush Chopra
[13]GBRWindsor Boys School Boat ClubYr 11 B 500m
Eashen Vickers
[14]GBRNorwich School Boat ClubYr 11 B 500m
Cameron Tasker
[15]GBRColeraine Grammar School Rowing ClubYr 11 B 500m
Fergus Bryce
[16]GBRLlandaff Rowing ClubYr 11 B 500m
Evan Hughes
[18]GBRGreat BritainYr 11 B 500m
Reuben Ackermann

Sun, 16:02 - Race 243 - Yr 11 B 500m Final B

lanecodecrew
stroke
[1]GBRWindsor Boys School Boat Club
Will Mumford
[2]GBRGlobe Rowing Club
Mac Ellis
[3]GBRGeorge Heriot’s School
William Kesterton
[4]GBRGlobe Rowing Club
Lucas Dastros-Pitei
[5]GBRWindsor Boys School Boat Club
Kyle Macklin
[6]GBRWindsor Boys School Boat Club
Harvey Griffin Sadler
[7]GBRYork City Rowing Club
Luca Devlin
[8]GBRWindsor Boys School Boat Club
Jake Ingham
[9]GBRWindsor Boys School Boat Club
Unkush Chopra
[10]GBRWindsor Boys School Boat Club
Matthew Hale
[11]GBRWindsor Boys School Boat Club
Eashen Vickers
[12]GBRMST Health & Fitness
Tommy Cave

Sun, 16:38 - Race 246 - Yr 11 B 500m Final A

lanecodecrew
stroke
[1]GBRHereford Rowing Club
Alfie Wynter
[2]GBRWindsor Boys School Boat Club
Charlie Warren
[3]GBRChristchurch Rowing Club
Joshua Brangan
[4]GBRYarm School Boat Club
Mark Probets
[5]GBRWindsor Boys School Boat Club
Dylan James
[6]GBRWindsor Boys School Boat Club
Ben Lewin
[7]GBRGlobe Rowing Club
Fergus Cotterill
[8]GBRKing's School Chester Boat Club
Nathan Wilmot
[9]GBRGrange School (Hartford), The Rowing Club
Ben Scawn
[10]GBRWindsor Boys School Boat Club
Max Griffin Sadler
[11]GBRWindsor Boys School Boat Club
William Rosen
[12]GBRWindsor Boys School Boat Club
Matty Sadler
[13]GBRWindsor Boys School Boat Club
Charlie Ingham
[14]GBRWindsor Boys School Boat Club
Robert Jansen-Spence
[15]GBRWindsor Boys School Boat Club
Freddie Pope
[16]GBRWindsor Boys School Boat Club
Taylor Brown
[17]GBRKing's School Chester Boat Club
Giorgio Poletti
[18]GBRGreat Britain
Lucas Osborn
[19]GBRFalcon
Max Ebner
[20]GBRWindsor Boys School Boat Club
Marcus Chute