zaterdag

29 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonHTal 8+voorwedstrijd 2[7]06:53,742e
Roán Gobits
TRITritonDTal 8+voorwedstrijd 1[3]07:50,064e
Esmée Brave
TRITritonDTal 4*voorwedstrijd 2[2]08:35,065e
Verona Schrijvers
TRITritonHDev 2xvoorwedstrijd 2[7]06:54,091e
Casper van der Steen
PROProteus/Vidar/TritonDEj 8+voorwedstrijd 1[5]07:23,327e
Merel Flinsenberg
TRITritonDEj 8+voorwedstrijd 2[8]07:01,204e
Marie de Munck
ARGArgo/TritonLHDev 2xvoorwedstrijd 1[4]07:10,374e
Victor de Vos
TRITriton 1LDG 1xvoorwedstrijd 2[2]08:32,012e
Merel Kraak
TRITriton 3LDG 1xvoorwedstrijd 2[6]08:29,551e
Fieke Verhaaf
TRITriton 2LDG 1xvoorwedstrijd 3[5]08:46,244e
Agnès Lanooij
PELPelargos/TritonDDev 2xvoorwedstrijd 1[2]07:56,524e
Lianne Damink
TRITritonLDEj 4*voorwedstrijd 2[4]07:44,473e
Lisette Regelink
TRITriton/LeytheHDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:19,001e
Pieter van Veen
VIDVidar/TritonHDev 4-voorwedstrijd 3[6]06:25,343e
Jasper van der Gaag
PELPelargos/TritonDG 2-voorwedstrijd 2[4]08:05,991e
Mieke van Heeringen
TRITriton/ProteusLHDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:30,292e
Max Gompel
TRITritonHEj 8+voorwedstrijd 1[7]06:01,541e
Steven Bos
PHOPhocas/TritonDDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:37,935e
Pleun Santerse
SKASkadi/TritonDDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:10,412e
Marit de Jonge
TRITritonLHEj 8+voorwedstrijd 2[7]06:12,592e
Martijn van Beusekom
SKASkadi/TritonHE 2xA-finale[4]06:39,722e
Ben van Brussel
ORCOrca/TritonHE 2xA-finale[5]06:38,961e
Vincent Goris
TRITritonHTal 8+A-finale[7]06:37,372e
Roán Gobits
TRITritonHDev 2xA-finale[5]06:37,901e
Casper van der Steen
TRITritonDEj 8+A-finale[8]06:55,018e
Marie de Munck
OKEOkeanos/TritonLDB 2xA-finale[5]07:49,651e
Emma de Fraiture
ARGArgo/TritonLHDev 2xA-finale[1]07:03,287e
Victor de Vos
TRITriton 1LDG 1xA-finale[2]08:42,116e
Merel Kraak
TRITriton 3LDG 1xA-finale[6]08:22,183e
Fieke Verhaaf
PELPelargos/TritonDDev 2xA-finale[1]07:49,958e
Lianne Damink
GYAGyas/TritonDE 2xA-finale[4]07:13,382e
Femke van de Vliet
TRITriton/Willem IIIDE 2xA-finale[7]07:13,993e
Mette Beugelsdijk
TRITritonLDEj 4*A-finale[7]07:42,307e
Lisette Regelink
TRITriton/VikingHG 4xA-finale[3]06:11,763e
Jakub Grabmuller
TRITritonDE 2+A-finale[6]09:45,274e
Eva Simkens
TRITriton/LeytheHDev 4-A-finale[6]06:16,482e
Pieter van Veen
PELPelargos/TritonDG 2-A-finale[5]08:17,214e
Mieke van Heeringen
TRITriton/ProteusLHDev 4-A-finale[6]06:39,326e
Max Gompel
TRITritonLDG 4xA-finale[5]07:10,122e
Fieke Verhaaf
TRITritonHEj 8+A-finale[4]06:08,825e
Steven Bos
SKASkadi/TritonDDev 4-A-finale[6]07:05,684e
Marit de Jonge
TRITritonLHEj 8+A-finale[3]06:15,985e
Martijn van Beusekom

zondag

30 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton 1HE 1x NSKvoorwedstrijd 2[5]08:20,251e
Harold Langen
TRITritonLDB 1xvoorwedstrijd 1[6]10:00,612e
Emma de Fraiture
TRITriton 1LDE 1x NSKvoorwedstrijd 1[7]09:58,984e
Merel Kraak
TRITriton 2LDE 1x NSKvoorwedstrijd 2[6]10:10,804e
Agnès Lanooij
TRITritonLHB 1xvoorwedstrijd 2[8]09:01,794e
Joshua Zacharioudakis
TRITritonDB 1xvoorwedstrijd 2[8]09:45,822e
Florentine Timmenga
TRITritonLHGb 4-voorwedstrijd 1[4]07:25,051e
Max Gompel
PHOPhocas/TritonDG 4+voorwedstrijd 1[4]08:14,921e
Pleun Santerse
TRITritonDG 4+voorwedstrijd 2[6]08:26,391e
Eline van Marle
TRITritonHG 2xvoorwedstrijd 2[5]07:28,222e
Casper van der Steen
SKASkadi/TritonHG 2xvoorwedstrijd 2[7]07:19,461e
Ben van Brussel
TRITritonHB 2xvoorwedstrijd 2[5]08:00,696e
Steven Bos
TRITritonHB 4+voorwedstrijd 3[6]07:04,871e
Casper van der Steen
TRITriton/ProteusHE 8+ NSKvoorwedstrijd 2[5]06:13,525e
Maarten van Blokland
TRITriton/LeytheHE 8+voorwedstrijd 2[7]06:05,992e
Pieter van Veen
TRITriton 1DB 8+voorwedstrijd 1[4]07:18,031e
Marie de Munck
TRITriton 2DB 8+voorwedstrijd 2[7]07:41,835e
Isis Meruma
PHOPhocas/Saurus/TritonDE 8+voorwedstrijd 2[4]07:17,565e
Pleun Santerse
TRITritonLDG 2xA-finale[5]07:51,923e
Fieke Verhaaf
TRITriton 1HE 1x NSKA-finale[5]07:18,811e
Harold Langen
TRITritonLDB 1xA-finale[4]09:05,933e
Emma de Fraiture
TRITritonDE 1x NSKA-finale[6]08:18,235e
Eva Simkens
TRITritonDB 1xA-finale[7]08:53,305e
Florentine Timmenga
SKASkadi/TritonDG 4-A-finale[6]07:17,993e
Marit de Jonge
TRITritonLHGb 4-A-finale[5]06:43,185e
Max Gompel
TRITritonLHG 4+A-finale[8]07:26,456e
Hein Schreuder
ORCOrca/TritonLHG 2xA-finale[8]06:55,542e
Stijn Kanters
TRITritonHG 2xA-finale[4]06:56,993e
Casper van der Steen
SKASkadi/TritonHG 2xA-finale[6]06:47,972e
Ben van Brussel
PHOPhocas/TritonDG 4+A-finale[5]07:55,985e
Pleun Santerse
TRITritonDG 4+A-finale[6]07:46,803e
Eline van Marle
TRITritonHB 4+A-finale[5]06:48,192e
Casper van der Steen
TRITritonLHB 8+A-finale[5]06:14,913e
Martijn van Beusekom
TRITriton/LeytheHE 8+A-finale[7]06:01,596e
Pieter van Veen
ORCOrca/Njord/Triton/ArgoLHE 8+A-finale[8]05:51,691e
Jan Lankhorst
NERNereus/Triton/Willem IIILDE 4xA-finale[4]06:38,251e
Mette Beugelsdijk
NERNereus/TritonLDE 4xA-finale[8]07:02,984e
ilse Feenstra
ARGArgo/TritonLHB 2xA-finale[4]06:56,231e
Victor de Vos
TRITriton 1DB 8+A-finale[6]06:49,772e
Marie de Munck